Osnovnošolsko DP dečkov do 9 let
Murska Sobota, 14.4.2018

Lista igralcev

       Ime                     Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Jalovec Igor              II 1196 1894  SLO  7.0  OŠ Ob Rinži Kočevje
    2. Veber Kolja Tito          II 1066 1885  SLO  7.0  OŠ Pohorskega odreda Slov
    3. Tisaj Tilen               II 1122 1877  SLO  7.5  OŠ Mengeš
    4. Vodnik Val                II 1287 1852  SLO  6.5  OŠ Brezovica
    5. Glas Bruno                II 1111 1791  SLO  7.0  OŠ Jurija Dalmatina Krško
    6. Štembal David                     1779  SLO  5.5  OŠ Brezovica
    7. Šalabalija Matija                 1764  SLO  6.5  OŠ dr. Jožeta Pučnika Čre
    8. Želj Lan                 III      1751  SLO  6.5  III. OŠ Celje
    9. Nemanič Tim              III      1740  SLO  7.0  OŠ Dolenjske Toplice
   10. Markus David             III 1146 1713  SLO  6.0  OŠ Brinje Grosuplje
   11. Despotovič Pavle         III      1710  SLO  7.5  OŠ Prežihovega Voranca Lj
   12. Hočevar Nick             III 1101 1703  SLO  6.0  OŠ Antona Globočnika
   13. Gabršček Nejc                1127 1686  SLO  6.5  OŠ Deskle
   14. Štorman Luka             III      1657  SLO  6.0  OŠ Braslovče
   15. Mižigoj Alexey           III      1639  SLO  5.0  OŠ Brežice
   16. Lavrič Mark                  1262 1636  SLO  6.5  OŠ Dolenjske Toplice
   17. Malovrh Lovro                     1635  SLO  6.0  OŠ Brezovica
   18. Morenčič Mathias                  1633  SLO  5.5  OŠ Deskle
   19. Molan Lamir                       1619  SLO  6.0  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   20. Smaka Matic                       1617  SLO  5.5  OŠ Angela Besednjaka MB
   21. Prevc Urban                       1602  SLO  5.5  OŠ Prežihovega Voranca Lj
   22. Hribernik Jernej          IV      1592  SLO  3.5  OŠ K. Koviča Poljčane
   23. Levanič Anej                      1591  SLO  4.5  OŠ Ljudski vrt Ptuj
   24. Ancelj Lukas                      1589  SLO  6.0  OŠ Šmarje pri Jelšah
   25. Šraj Jernej                  1058 1584  SLO  6.0  OŠ Heroja Janeza Hribarja
   26. Sever Gašper                      1575  SLO  5.5  OŠ Brezovica
   27. Šabec Jakob                       1571  SLO  4.0  OŠ K. Koviča Poljčane
   28. Glavač Leo                        1570  SLO  6.5  OŠ Riharda Jakopiča LJ
   29. Vaupot Kajetan            IV      1569  SLO  5.0  2. OŠ Slovenj Gradec
   30. Kovačec Tilen                     1567  SLO  5.0  OŠ Ljudski vrt Ptuj
   31. Bavec Jakob               IV      1566  SLO  4.5  OŠ Heroja Janeza Hribarja
   32. Berlot Tian                       1561  SLO  6.0  OŠ Deskle
   33. Peršolja Nik                      1561  SLO  4.5  OŠ Deskle
   34. Škof Samo                 IV      1559  SLO  5.0  OŠ I Murska Sobota
   35. Jenček Gašper             IV      1551  SLO  5.0  OŠ Antona Globočnika
   36. Radež Pavel                       1551  SLO  4.0  OŠ Otočec
   37. Podržaj Ravnik Tilen      IV      1550  SLO  6.0  OŠ Dolenjske Toplice
   38. Berlot Andre                      1548  SLO  3.0  OŠ Deskle
   39. Kocič Alis                        1545  SLO  4.5  OŠ Mirna
   40. Ozvald Lan                        1539  SLO  5.5  OŠ Olge Meglič Ptuj
   41. Bricelj Čelan Oskar               1537  SLO  7.0  OŠ Olge Meglič Ptuj
   42. Kolukaj Bleron                    1529  SLO  5.5  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   43. Šega Jošt                         1521  SLO  5.0  OŠ K. Koviča Poljčane
   44. Kraner Žan Luka                   1519  SLO  5.0  OŠ Angela Besednjaka MB
   45. Grubor Aleksej                    1515  SLO  4.0  OŠ Jakoba Aljaža Kranj
   46. Podgoršek Dimn Bor                1512  SLO  4.5  OŠ Jakoba Aljaža Kranj
   47. Batagelj Juš                      1509  SLO  3.5  OŠ Jakoba Aljaža Kranj
   48. Šale Nejc                         1508  SLO  5.0  OŠ Šmarje pri Jelšah
   49. Stojanovič Jure                   1506  SLO  4.0  OŠ Ljudski vrt Ptuj
   50. Gračnar Luka                      1505  SLO  4.0  III. OŠ Celje
   51. Čepeljnik Žiga                    1504  SLO  5.0  OŠ Brezovica
   52. Intihar Dolina Gal                1502  SLO  3.5  OŠ Prežihovega Voranca Lj
   53. Pišek Bor                         1502  SLO  4.0  OŠ Ljudski vrt Ptuj
   54. Kukovec Mihael                    1501  SLO  3.0  OŠ Ljudski vrt Ptuj
   55. Drama Anže                IV      1500  SLO  4.0  OŠ Šmarje pri Jelšah
   56. Hribar Miha               IV      1500  SLO  3.0  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   57. Ismič Zorko Jan           IV      1500  SLO  4.0  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   58. Keber Alen                IV      1500  SLO  5.0  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   59. Mavsar Simon              IV      1500  SLO  4.0  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   60. Plevnik Andraž            IV      1500  SLO  5.0  1. OŠ Slovenj Gradec
   61. Strajnar Borut            IV      1500  SLO  3.0  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   62. Tršelič Jaša Svit         IV      1500  SLO  5.0  OŠ Brežice
   63. Avguštin Jernej                   1500  SLO  4.0  OŠ Cvetko Golar
   64. Brumec Anže                       1500  SLO  2.0  OŠ K. Koviča Poljčane
   65. Gerhard Taras                     1500  SLO  3.0  OŠ Heroja Janeza Hribarja
   66. Ivanuš Bruno                      1500  SLO  4.5  OŠ Bizeljsko
   67. Kastelic Jure                     1500  SLO  2.5  OŠ Otočec
   68. Kocjan Klemen                     1500  SLO  3.5  OŠ Bizeljsko
   69. Kodrič Jurij                      1500  SLO  2.5  OŠ K. Koviča Poljčane
   70. Kurnik Lenart                     1500  SLO  3.0  OŠ Jakoba Aljaža Kranj
   71. Oprin Marcel                      1500  SLO  4.0  OŠ Cvetko Golar
   72. Plavčak Mihael                    1500  SLO  3.0  OŠ K. Koviča Poljčane
   73. Smolčnik Matija                   1500  SLO  4.5  2. OŠ Slovenj Gradec
   74. Srebrnič Kučer Patrik             1500  SLO  3.0  OŠ Brinje Grosuplje
   75. Vidovič Lovro                     1500  SLO  3.0  OŠ K. Koviča Poljčane
   76. Šabec Jan                         1500  SLO  3.0  OŠ K. Koviča Poljčane
   77. Štrakl Gašper                     1500  SLO  4.0  OŠ Gornja Radgona
   78. Štrucl Patrik                     1500  SLO  5.0  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   79. Černe Svit                        1500  SLO  2.0  OŠ Mirna
   80. Balažič Maj                       1000       4.0  OŠ III Murska Sobota
   81. Balon Tine                        1000       4.0  OŠ Bizeljsko
   82. Casar Avguštin                    1000       2.0  OŠ I Murska Sobota
   83. Grah Žiga                         1000       5.0  OŠ III Murska Sobota
   84. Hvalc Maksim                      1000       3.5  OŠ Bizeljsko
   85. Ivanšek Luka                      1000       4.5  OŠ Brežice
   86. Izda Tine                         1000       1.0  OŠ Šmarje pri Jelšah
   87. Jurjec Matic                      1000       4.0  OŠ Toneta Okrogarja Zagor
   88. Kikec Timon                       1000       5.0  OŠ Angela Besednjaka MB
   89. Krošel Gregor                     1000       2.5  OŠ K. Koviča Poljčane
   90. Mohar  Tian                       1000       5.0  OŠ III Murska Sobota
   91. Možek Ažbe                        1000       2.0  OŠ Toneta Okrogarja Zagor
   92. Muqaj Ertiol                      1000       4.0  OŠ Brežice
   93. Nikl Rene                         1000       5.0  OŠ Angela Besednjaka MB
   94. Ovčjak Rok                        1000       5.0  III. OŠ Celje
   95. Panker Martin                     1000       4.5  OŠ Bakovci
   96. Podhraški Urh                     1000       0.0  OŠ Cvetko Golar Škofja Lo
   97. Predalič Simon                    1000       2.0  OŠ Otočec
   98. Rajh Tai                          1000       5.0  OŠ Ivana Cankarja Ljutome
   99. Režonja Rok                       1000  SLO  4.0  OŠ Bakovci
  100. Titan Grega                       1000       4.0  OŠ Bakovci
  101. Veršec Rok                        1000       4.0  OŠ Bizeljsko
  102. Švenda Kiano                      1000       3.0  OŠ III Murska Sobota
  103. Žižek Lan                         1000       3.0  OŠ III Murska Sobota

WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si, Arbiter: Ana Srebrnič, IA