Osnovnošolsko DP do 9 let - deklice
Murska Sobota, 14.4.2018

Lista igralcev

       Ime                    Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Maček Inti              III 1087 1756  SLO  8.0  OŠ Frana Albrehta
    2. Grobelšek Šjama         WII      1681  SLO  7.0  OŠ Sladki Vrh
    3. Javornik Lina           III 1070 1680  SLO  6.0  OŠ Dušana Flisa Hoče
    4. Šertelj Nuša Nisa                1648  SLO  7.0  OŠ Ob Rinži Kočevje
    5. Lazareva Yelizaveta     III 1192 1636  LJU  7.0  OŠ Dante Alighieri Izola
    6. Zorko Lana              III 1070 1632  SLO  5.0  OŠ Predoslje
    7. Slana Hana               IV      1592  SLO  4.5  OŠ Gornja Radgona
    8. Timagina Sofia                   1556  SLO  7.0  OŠ Mengeš
    9. Brcar Zoja                       1552  SLO  5.0  OŠ dr. Pavla Lunačka Šent
   10. Pugelj Vanja                     1539  SLO  4.0  OŠ Ob Rinži Kočevje
   11. Sajovic Karun Junija             1532  SLO  4.0  OŠ Jakoba Aljaža Kranj
   12. Čož Jera                         1528  SLO  5.5  OŠ Mokronog
   13. Kocič Alisa                      1525  SLO  5.0  OŠ Mirna
   14. Završnik Špela                   1525  SLO  4.5  OŠ Mokronog
   15. Brinovar Rosa                    1521  SLO  5.0  OŠ Dolenjske Toplice
   16. Narat Gabriela          III      1520  SLO  3.0  OŠ Tišina
   17. Kumin Eva                        1515  SLO  4.5  OŠ III Murska Sobota
   18. Vozelj Ajda                      1502  SLO  5.0  OŠ Milana Majcna Šentjanž
   19. Robida Eva                       1501  SLO  3.0  OŠ Ob Rinži Kočevje
   20. Sinur Zarja             III      1500  SLO  5.5  OŠ Mokronog
   21. Hovnik Husar Miša        IV      1500  SLO  3.5  OŠ Gornja Radgona
   22. Beber Anja                       1500  SLO  5.5  OŠ Antona Globočnika
   23. Koler Rebeka                     1500  SLO  4.0  OŠ Angela Besednjaka MB
   24. Marn Evelina                     1500  SLO  5.5  OŠ Nove Jarše
   25. Movrin Maršani Leila             1500  SLO  3.0  OŠ Angela Besednjaka MB
   26. Petrovič Zarja                   1500  SLO  4.0  OŠ Antona Globočnika
   27. Ribič Nika                       1500  SLO  4.0  OŠ Jakoba Aljaža Kranj
   28. Strnad Kaja                      1500  SLO  4.0  OŠ Antona Globočnika
   29. Casar Ana                        1000  SLO  3.5  OŠ Bogojina
   30. Horvat Kiara                     1000  SLO  4.0  OŠ III Murska Sobota
   31. Kravs Mojca                      1000  SLO  4.0  OŠ K. Koviča Poljčane
   32. Lepej Vita                       1000  SLO  2.0  OŠ K. Koviča Poljčane
   33. Lorber Eva                       1000  SLO  1.0  OŠ K. Koviča Poljčane
   34. Rozman Tadeja                    1000  SLO  4.0  OŠ Milana Majcna Šentjanž
   35. Žlebič Eva                       1000  SLO  4.5  OŠ Bakovci

WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si, Arbiter: Ana Srebrnič, IA