www.sahist.si | Šahovski forum

Terme Krka OPEN 2018

Otočec, 25.-29. 12. 2018

Terme Krka OPEN 2018PrenosZgodovina 2012-2017

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Terme Krka OPEN 2018

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Jernej Zupančič

Igralni cas: 10 min + 5 s/p in 90 min + 30 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije
Terme Krka OPEN 2018

Terme Krka OPEN 2018
Otočec, 25.-29.12.2018

Lista igralcev

       Ime                 Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Dobrovoljc Vid       FM 2328 2390  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
    2. Jelen Igor           IM 2328 2364  SLO  ŠK Ig
    3. Urbanč Peter         FM 2280 2334  SLO  ŠK Triglav Krško
    4. Brinovec David       MK 2223 2359  SLO  ŠK Žalec
    5. Mestek Igor          MK 2144 2218  SLO  ŠD Kočevje
    6. Keršič Matej         MK 2138 2189  SLO  ŠK Stari Mayr Kranj
    7. Tisaj Domen          MK 2100 2280  SLO  ŠK Žalec
    8. Šolmajer Luka        MK 2045 2095  SLO  ŠD Rokada Lendava
    9. Štubljar Andrej      MK 2036 2102  SLO  ŠD Stari trg ob Kolpi
   10. Požun Matej         III 2029 2048  SLO  ŠK Triglav Krško
   11. Ačimovič Vasja        I 2008 2200  SLO  ŠD Kočevje
   12. Ačimovič Sergej      II 2003 2108  SLO  ŠD Kočevje
   13. Zupančič Urban        I 1973 2103  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   14. Bajo Tin              I 1952 2113  SLO  ŠD Kočevje
   15. Jakša Cvetko          I 1897 2085  SLO  ŠK Trebnje BMP
   16. Janko Roman          II 1876 2101  SLO  ŠK Dolenjske Toplice
   17. Bedič Slavko         MK 1858 1996  SLO  ŠD Stari trg ob Kolpi
   18. Dančulovič Jovica     I 1854 2078  SLO  ŠD Stari trg ob Kolpi
   19. Olenik Čampa Rudi    II 1825 2003  SLO  ŠD Domžale 
   20. Rozman Roman         II 1793 1853  SLO  ŠD Pragersko-Gaj
   21. Mihelič Vesna        WI 1778 2111  SLO  ŠD Mengeš-Trzin
   22. Škrbec Leon          II 1777 2097  SLO  ŠK Postojna
   23. Bajt Hana            WI 1769 2029  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   24. Topolovec Vid       III 1699 1933  SLO  ŠK Ljubljana
   25. Novak Simona         WM 1699 1739  SLO  ŠD Gorenjka Lesce
   26. Urbanč Suzana        WI 1642 1875  SLO  ŠK Brežice
   27. Zupan Gorazd            1641 1930  SLO  
   28. Ružič Pia Marie      WI 1619 2058  SLO  ŠK Triglav Krško
   29. Rožmanec Pia         IV 1543 1894  SLO  ŠK Milan Majcen Sevnica
   30. Kaluža Dominik       II 1523 1896  SLO  ŠK Postojna
   31. Vičič Mark              1507 1937  SLO  ŠK Nova Gorica
   32. Janko Marko          II 1484 1935  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   33. Čebron Asja         WMK 1460 1876  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   34. Kobe Jure            II 1434 1828  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   35. Pajek Tjaša         WII 1384 1825  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   36. Jelen Luka          III 1373 1570  SLO  ŠK Ig
   37. Marinč Primož        II 1349 1890  SLO  ŠK Ljubljana
   38. Jalovec Igor         II 1332 1901  SLO  ŠD Kočevje
   39. Lavrenčič Matic      II 1305 2048  SLO  ŠK Ljubljana
   40. Vičič Maks           II 1261 1811  SLO  ŠK Postojna
   41. Jelen Anja          III 1240 1641  SLO  ŠK Ig
   42. Hočevar Tim          II 1207 1843  SLO  ŠK Postojna
   43. Kastrevec Andrej    III 1159 1734  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   44. Hočevar Nick        III 1133 1710  SLO  ŠK Postojna
   45. Bevc Taraniš Tin     II 1050 1785  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   46. Potočar Nika        III 1046 1721  SLO  ŠK Dolenjske Toplice
   47. Markun Ožbej         IV      1898  SLO  ŠS TZ Prevodi Dvojka
   48. Repar Domen          IV      1631  SLO  ŠD Kočevje
   49. Levstik Taja                 1588  SLO  ŠD Kočevje
   50. Brinovar Rosa                1575  SLO  ŠK Dolenjske Toplice
   51. Šumak Klemen         IV      1569  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   52. Čož Jera                     1482  SLO  ŠK Trebnje BMP
   53. Sinur Zarja         III      1477  SLO  ŠK Trebnje BMP
   54. Širaj Anej            I 1997 2104  SLO  ŠD Vrhnika
   55. Širaj Svit           II 1671 1928  SLO  ŠD Vrhnika
   56. Širaj Vita           WI 1501 1803  SLO  ŠD Vrhnika

Arbiter: Jernej Zupančič
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: SD KRKA Novo mesto