www.sahist.si | Šahovski forum

Terme Krka OPEN 2018

Otočec, 25.-29. 12. 2018

Terme Krka OPEN 2018PrenosZgodovina 2012-2017

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Terme Krka OPEN 2018

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Jernej Zupančič

Igralni cas: 10 min + 5 s/p in 90 min + 30 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije
Terme Krka OPEN 2018
Terme Krka OPEN 2018
Otočec, 25.-29.12.2018
Št. Ime KatELOLRatKlub123456789 TBuch1BuchMesto
1Jelen,IgorIM23282364ŠK Ig 26 1 10 2 14 3 4 4 11 4.5 3 5 2 5.5 7 6.5 6 7.57.5 49.0 53.51
2Dobrovoljc,VidFM23282390ŠD KRKA Novo mesto 20 1 29 1.5 18 2.5 6 3 5 4 13 5 1 5.5 3 6 11 7 7 48.0 52.52
3Tisaj,DomenMK21002280ŠK Žalec 34 1 18 1.5 27 2.5 7 3.5 6 4.5 1 5 11 6 2 6.5 8 7 7 46.5 50.03
4Brinovec,DavidMK22232359ŠK Žalec 35 1 12 2 13 3 1 3 9 3 32 4 24 5 8 5.5 16 6.56.5 44.5 48.54
5Šolmajer,LukaMK20452095ŠD Rokada Lendava 45 1 23 2 15 3 11 3 2 3 26 3.5 32 4.5 27 5.5 12 6.56.5 42.0 45.55
6Požun,MatejIII20292048ŠK Triglav Krško 49 1 30 2 28 3 2 3.5 3 3.5 12 4 10 5 9 6 1 6 6 48.0 51.56
7Mestek,IgorMK21442218ŠD Kočevje 22 0.5 36 1.5 29 2.5 3 2.5 18 3.5 14 4.5 9 5 1 5 19* 6 6 45.5 49.57
8Keršič,MatejMK21382189ŠK Stari Mayr Kranj 32 1 15 1 9 1.5 26 2 35 3 28 4 13 5 4 5.5 3 6 6 44.0 48.08
9Ačimovič,VasjaI20082200ŠD Kočevje 44 1 27 1.5 8 2 30 3 4 4 11 4.5 7 5 6 5 17 6 6 43.5 46.59
10Jakša,CvetkoI18972085ŠK Trebnje BMP 46 1 1 1 34 2 33 2.5 17 3.5 16 4 6 4 21 5 29 6 6 40.0 43.510
11Urbanč,PeterFM22802334ŠK Triglav Krško 31 1 40 2 19 3 5 4 1 4.5 9 5 3 5 12 5.5 2 5.55.5 50.0 54.511
12Bedič,SlavkoMK18581996ŠD Stari trg ob Kolpi 42 1 4 1 38 2 17 2.5 20 3.5 6 4 16 5 11 5.5 5 5.55.5 43.5 47.512
13Zupančič,UrbanI19732103ŠD KRKA Novo mesto 21 1 17 2 4 2 44 3 19 4 2 4 8 4 26 4.5 30 5.55.5 43.5 46.513
14Ačimovič,SergejII20032108ŠD Kočevje 41 1 25 2 1 2 20 2.5 33 3.5 7 3.5 29 4.5 19 4.5 26 5.55.5 41.5 45.514
15Olenik Čampa,RudiII18252003ŠD Domžale 47 1 8 2 5 2 16 2.5 32 2.5 37 3.5 27* 3.5 25 4.5 28 5.55.5 40.5 44.015
16Štubljar,AndrejMK20362102ŠD Stari trg ob Kolpi 38 1 28 1 31 2 15 2.5 27 3.5 10 4 12 4 20 5 4 5 5 42.0 46.016
17Širaj,AnejI19972104ŠD Vrhnika 56 1 13 1 25 2 12 2.5 10 2.5 20 3 37 4 24 5 9 5 5 42.0 42.017
18Škrbec,LeonII17772097ŠK Postojna 52 1 3 1.5 2 1.5 41 2.5 7 2.5 21 3 22 3.5 32 4 38 5 5 41.5 43.518
19Bajo,TinI19522113ŠD Kočevje 43 1 33 2 11 2 28 2.5 13 2.5 22 3 38 4 14 5 7* 5 5 40.0 44.019
20Zupan,Gorazd 16411930 2 0 48 1 43 2 14 2.5 12 2.5 17 3 39 4 16 4 32 5 5 40.0 43.520
21Lavrenčič,MaticII13052048ŠK Ljubljana 13 0 39 0.5 45 1 25 2 30 2.5 18 3 31 4 10 4 40* 5 5 38.5 42.021
22Vičič,Mark 15071937ŠK Nova Gorica 7 0.5 26 0.5 33 0.5 42 1.5 46 2.5 19 3 18 3.5 36 4.5 23 5 5 37.0 40.522
23Mihelič,VesnaWI17782111ŠD Mengeš-Trzin 37 1 5 1 44* 1 27 1 48 2 52 3 34 4 28 4.5 22 5 5 36.0 38.023
24Janko,RomanII18762101ŠK Dolenjske Toplice 33 0 51 1 35 1 43 2 34 3 31 4 4 4 17 4 27 5 5 35.5 38.524
25Novak,SimonaWM16991739ŠD Gorenjka Lesce 55 1 14 1 17 1 21 1 36 2 44 3 50 4 15 4 39 5 5 35.5 37.525
26Ružič,Pia MarieWI16192058ŠK Triglav Krško 1 0 22 1 36 1.5 8 2 44 3 5 3.5 30 4 13 4.5 14 4.54.5 44.5 47.526
27Urbanč,SuzanaWI16421875ŠK Brežice 50 1 9 1.5 3 1.5 23 2.5 16 2.5 33 3.5 15* 4.5 5 4.5 24 4.54.5 43.5 46.527
28Topolovec,VidIII16991933ŠK Ljubljana 54 1 16 2 6 2 19 2.5 29 3 8 3 45 4 23 4.5 15 4.54.5 42.0 44.028
29Dančulovič,JovicaI18542078ŠD Stari trg ob Kolpi 51 1 2 1.5 7 1.5 35 2.5 28 3 38 4 14 4 30 4.5 10 4.54.5 41.0 44.029
30Bajt,HanaWI17692029ŠD KRKA Novo mesto 53 1 6 1 37 2 9 2 21 2.5 47 3.5 26 4 29 4.5 13 4.54.5 38.5 40.530
31Rožmanec,PiaIV15431894ŠK Milan Majcen Sevnica 11 0 52 1 16 1 51 2 39 3 24 3 21 3 41 3.5 46 4.54.5 34.5 36.531
32Janko,MarkoII14841935ŠD KRKA Novo mesto 8 0 42 0.5 47 1.5 36 2.5 15 3.5 4 3.5 5 3.5 18 4 20 4 4 43.0 46.532
33Hočevar,TimII12071843ŠK Postojna 24 1 19 1 22 2 10 2.5 14 2.5 27 2.5 36 2.5 37 3 50 4 4 39.0 42.033
34Čebron,AsjaWMK14601876ŠD KRKA Novo mesto 3 0 54 1 10 1 48 2 24 2 40* 3 23 3 46 3.5 41 4 4 38.0 40.034
35Kaluža,DominikII15231896ŠK Postojna 4 0 46 1 24 2 29 2 8 2 50 2 42 2.5 47 3.5 36 4 4 37.0 40.035
36Širaj,VitaWI15011803ŠD Vrhnika 39 1 7 1 26 1.5 32 1.5 25 1.5 43 2.5 33 3.5 22 3.5 35 4 4 36.0 40.036
37Markun,OžbejIV 1898ŠS TZ Prevodi Dvojka 23 0 49 1 30 1 45 2 41 2.5 15 2.5 17 2.5 33 3 54 4 4 36.0 38.037
38Pajek,TjašaWII13841825ŠD KRKA Novo mesto 16 0 50 1 12 1 52 2 40 3 29 3 19 3 44 4 18 4 4 35.5 37.538
39Širaj,SvitII16711928ŠD Vrhnika 36 0 21 0.5 42 1.5 40 2 31 2 49 3 20 3 45 4 25 4 4 34.5 38.039
40Rozman,RomanII17931853ŠD Pragersko-Gaj 48 1 11 1 41 1.5 39 2 38 2 34* 2 47 3 50 4 21* 4 4 34.0 37.040
41Jalovec,IgorII13321901ŠD Kočevje 14 0 53 1 40 1.5 18 1.5 37 2 45 2 48 3 31 3.5 34 4 4 34.0 36.041
42Kastrevec,AndrejIII11591734ŠD KRKA Novo mesto 12 0 32 0.5 39 0.5 22 0.5 54 1.5 46 2 35 2.5 49 3.5 45 4 4 33.0 35.042
43Vičič,MaksII12611811ŠK Postojna 19 0 55 1 20 1 24 1 52 1 36 1 56 2 53 3 51 4 4 28.5 28.543
44Marinč,PrimožII13491890ŠK Ljubljana 9 0 56 1 23* 2 13 2 26 2 25 2 51 3 38 3 48 3.53.5 35.5 35.544
45Kobe,JureII14341828ŠD KRKA Novo mesto 5 0 47 0.5 21 1 37 1 55 2 41 3 28 3 39 3 42 3.53.5 35.0 37.045
46Jelen,AnjaIII12401641ŠK Ig 10 0 35 0 54 1 49 1.5 22 1.5 42 2 52 3 34 3.5 31 3.53.5 32.5 34.546
47Bevc Taraniš,TinII10501785ŠD KRKA Novo mesto 15 0 45 0.5 32 0.5 53 1.5 49 2.5 30 2.5 40 2.5 35 2.5 56 3.53.5 32.5 32.547
48Potočar,NikaIII10461721ŠK Dolenjske Toplice 40 0 20 0 50 1 34 1 23 1 55 2 41 2 56 3 44 3.53.5 31.5 31.548
49Jelen,LukaIII13731570ŠK Ig 6 0 37 0 53 1 46 1.5 47 1.5 39 1.5 55 2.5 42 2.5 52 3.53.5 29.0 31.049
50Čož,Jera 1482ŠK Trebnje BMP 27 0 38 0 48 0 54 1 51 2 35 3 25 3 40 3 33 3 3 32.5 34.550
51Hočevar,NickIII11331710ŠK Postojna 29 0 24 0 55 1 31 1 50 1 53 2 44 2 52 3 43 3 3 28.0 30.051
52Repar,DomenIV 1631ŠD Kočevje 18 0 31 0 56 1 38 1 43 2 23 2 46 2 51 2 49 2 2 33.0 33.052
53Levstik,Taja 1588ŠD Kočevje 30 0 41 0 49 0 47 0 56 1 51 1 54 2 43 2 55 2 2 26.5 26.553-55
54Brinovar,Rosa 1575ŠK Dolenjske Toplice 28 0 34 0 46 0 50 0 42 0 56 1 53 1 55 2 37 2 2 26.5 26.553-55
55Šumak,KlemenIV 1569ŠD KRKA Novo mesto 25 0 43 0 51 0 56 1 45 1 48 1 49 1 54 1 53 2 2 26.5 26.553-55
56Sinur,ZarjaIII 1477ŠK Trebnje BMP 17 0 44 0 52 0 55 0 53 0 54 0 43 0 48 0 47 0 0 25.0 27.056
Arbiter: Jernej Zupančič, Slovenija, 25.12.2018-29.12.2018, 9 rounds Swiss
Time: 90 minut + 30 sek/potezo Filename: C:\turnir\krka2018\krka2018

WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Terme Krka OPEN 2018
Otočec, 25.-29.12.2018
  Št.     Ime                 Kat ELO  LRat Klub                        T    Buch1  Buch Mesto
  1. Jelen,Igor               IM  2328 2364 ŠK Ig                      7.5  49.0  53.5     1
  2. Dobrovoljc,Vid           FM  2328 2390 ŠD KRKA Novo mesto         7.0  48.0  52.5     2
  3. Tisaj,Domen              MK  2100 2280 ŠK Žalec                   7.0  46.5  50.0     3
  4. Brinovec,David           MK  2223 2359 ŠK Žalec                   6.5  44.5  48.5     4
  5. Šolmajer,Luka            MK  2045 2095 ŠD Rokada Lendava          6.5  42.0  45.5     5
  6. Požun,Matej              III 2029 2048 ŠK Triglav Krško           6.0  48.0  51.5     6
  7. Mestek,Igor              MK  2144 2218 ŠD Kočevje                 6.0  45.5  49.5     7
  8. Keršič,Matej             MK  2138 2189 ŠK Stari Mayr Kranj        6.0  44.0  48.0     8
  9. Ačimovič,Vasja           I   2008 2200 ŠD Kočevje                 6.0  43.5  46.5     9
 10. Jakša,Cvetko             I   1897 2085 ŠK Trebnje BMP             6.0  40.0  43.5    10
 11. Urbanč,Peter             FM  2280 2334 ŠK Triglav Krško           5.5  50.0  54.5    11
 12. Bedič,Slavko             MK  1858 1996 ŠD Stari trg ob Kolpi      5.5  43.5  47.5    12
 13. Zupančič,Urban           I   1973 2103 ŠD KRKA Novo mesto         5.5  43.5  46.5    13
 14. Ačimovič,Sergej          II  2003 2108 ŠD Kočevje                 5.5  41.5  45.5    14
 15. Olenik Čampa,Rudi        II  1825 2003 ŠD Domžale                 5.5  40.5  44.0    15
 16. Štubljar,Andrej          MK  2036 2102 ŠD Stari trg ob Kolpi      5.0  42.0  46.0    16
 17. Širaj,Anej               I   1997 2104 ŠD Vrhnika                 5.0  42.0  42.0    17
 18. Škrbec,Leon              II  1777 2097 ŠK Postojna                5.0  41.5  43.5    18
 19. Bajo,Tin                 I   1952 2113 ŠD Kočevje                 5.0  40.0  44.0    19
 20. Zupan,Gorazd                 1641 1930                            5.0  40.0  43.5    20
 21. Lavrenčič,Matic          II  1305 2048 ŠK Ljubljana               5.0  38.5  42.0    21
 22. Vičič,Mark                   1507 1937 ŠK Nova Gorica             5.0  37.0  40.5    22
 23. Mihelič,Vesna            WI  1778 2111 ŠD Mengeš-Trzin            5.0  36.0  38.0    23
 24. Janko,Roman              II  1876 2101 ŠK Dolenjske Toplice       5.0  35.5  38.5    24
 25. Novak,Simona             WM  1699 1739 ŠD Gorenjka Lesce          5.0  35.5  37.5    25
 26. Ružič,Pia Marie          WI  1619 2058 ŠK Triglav Krško           4.5  44.5  47.5    26
 27. Urbanč,Suzana            WI  1642 1875 ŠK Brežice                 4.5  43.5  46.5    27
 28. Topolovec,Vid            III 1699 1933 ŠK Ljubljana               4.5  42.0  44.0    28
 29. Dančulovič,Jovica        I   1854 2078 ŠD Stari trg ob Kolpi      4.5  41.0  44.0    29
 30. Bajt,Hana                WI  1769 2029 ŠD KRKA Novo mesto         4.5  38.5  40.5    30
 31. Rožmanec,Pia             IV  1543 1894 ŠK Milan Majcen Sevnica    4.5  34.5  36.5    31
 32. Janko,Marko              II  1484 1935 ŠD KRKA Novo mesto         4.0  43.0  46.5    32
 33. Hočevar,Tim              II  1207 1843 ŠK Postojna                4.0  39.0  42.0    33
 34. Čebron,Asja              WMK 1460 1876 ŠD KRKA Novo mesto         4.0  38.0  40.0    34
 35. Kaluža,Dominik           II  1523 1896 ŠK Postojna                4.0  37.0  40.0    35
 36. Širaj,Vita               WI  1501 1803 ŠD Vrhnika                 4.0  36.0  40.0    36
 37. Markun,Ožbej             IV       1898 ŠS TZ Prevodi Dvojka       4.0  36.0  38.0    37
 38. Pajek,Tjaša              WII 1384 1825 ŠD KRKA Novo mesto         4.0  35.5  37.5    38
 39. Širaj,Svit               II  1671 1928 ŠD Vrhnika                 4.0  34.5  38.0    39
 40. Rozman,Roman             II  1793 1853 ŠD Pragersko-Gaj           4.0  34.0  37.0    40
 41. Jalovec,Igor             II  1332 1901 ŠD Kočevje                 4.0  34.0  36.0    41
 42. Kastrevec,Andrej         III 1159 1734 ŠD KRKA Novo mesto         4.0  33.0  35.0    42
 43. Vičič,Maks               II  1261 1811 ŠK Postojna                4.0  28.5  28.5    43
 44. Marinč,Primož            II  1349 1890 ŠK Ljubljana               3.5  35.5  35.5    44
 45. Kobe,Jure                II  1434 1828 ŠD KRKA Novo mesto         3.5  35.0  37.0    45
 46. Jelen,Anja               III 1240 1641 ŠK Ig                      3.5  32.5  34.5    46
 47. Bevc Taraniš,Tin         II  1050 1785 ŠD KRKA Novo mesto         3.5  32.5  32.5    47
 48. Potočar,Nika             III 1046 1721 ŠK Dolenjske Toplice       3.5  31.5  31.5    48
 49. Jelen,Luka               III 1373 1570 ŠK Ig                      3.5  29.0  31.0    49
 50. Čož,Jera                          1482 ŠK Trebnje BMP             3.0  32.5  34.5    50
 51. Hočevar,Nick             III 1133 1710 ŠK Postojna                3.0  28.0  30.0    51
 52. Repar,Domen              IV       1631 ŠD Kočevje                 2.0  33.0  33.0    52
 53. Levstik,Taja                      1588 ŠD Kočevje                 2.0  26.5  26.5 53-     55
 54. Brinovar,Rosa                     1575 ŠK Dolenjske Toplice       2.0  26.5  26.5 53-     55
 55. Šumak,Klemen             IV       1569 ŠD KRKA Novo mesto         2.0  26.5  26.5 53-     55
 56. Sinur,Zarja              III      1477 ŠK Trebnje BMP             0.0  25.0  27.0    56
Arbiter: Jernej Zupančič
WinSvicar verzija 4.01.02 
Lastnik: SD KRKA Novo mesto