www.sahist.si | Šahovski forum

Lige 2018

Slovenija, jesen 2018

3. liga vzhod 2018

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

3. liga vzhod 2018

Organizator: ŠD Slovenske Konjice, ŠD Pragersko Gaj, ŠD Kamnica in ŠD Ptuj

Glavni sodnik: Miran Klavž

Igralni cas: 60 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red
3. liga vzhod 2018

3. liga vzhod 2018
Zgornja Polskava, 28.9.-24.11.2018

Zgornja Polskava, 28.9.-24.11.2018
Lista ekip:

  1. ŠK Gambit Maribor         2062.5
     1. Kusič, Dalibor               I 1859 2064 14606232  1020714
     2. Virtič, Samo                 I 1942 2084 14602113  1021368
     3. Habjanič, Avgust            MK 1978 2015 14616130  1020161
     4. Kirbiš, Milan               MK 1952 2087 14602431  1020170
     5. Berberovič, Fadil           MK 1894 1972 14606160  1022198
     6. Ajster, Darko              III 1583 1958 14622149  1022960
     7. Dular, Majda               WII      1675           1020729
     8. Rajšp, Srečko               IV      1769 14616149  1021060

  2. ŠD Lendava                1978.5
     1. Gaber, Jože                 MK 2008 2076 14602393  1080029
     2. Vuk, Jože                    I 2052 1989 14612038  1080042
     3. Žalig, Kristjan             II 1993 1967 14601150  1080342
     4. Cofek, Milan                II 1654 1882 14611872  1080049
     5. Baša, Vili                  II 1545 1793 14611864  1080333
     6. Baša, Drago                 II      1811 14611856  1080332
     7. Vehtersbah, Bela            II      1850 14612020  1080058
     8. Požonec, Maria Dorothea     BK      1624           1080654
     9. Dunjko, Leon               III      1515 14632071  1080214
    10. Cofek, Vito                 IV      1500 14628368  1081124

  3. Košk Dravograd            1948.0
     1. Pšeničnik, Zoran            MK 1945 2013 14611988  1090007
     2. Mostoegl, Konrad            BK 1936 1973 1623249   1158511
     3. Jeromelj, Božo              MK 1910 1977 14611902  1090238
     4. Kovač, Mihec                II 1723 1829 14615355  1090508
     5. Zavratnik, Maks             II 1670 1907 14612046  1090112
     6. Krajnc, Rudolf              II 1465 1902 14615398  1090527
     7. Jevšnik, Tone               II 1558 1747 14615240  1090040
     8. Šegovc, Janko               BK      1473 14622017  1090629

  4. ŠD Slovenske Konjice A    1904.3
     1. Gruden, Marjan              II 1976 1959 14610442  1030055
     2. Florjančič, Rudi            MK 1761 1934 14601346  1020082
     3. Brdnik, Roman               II 1855 1831 14610434  1030052
     4. Šibanc, Bogo                II 1791 1893 14606640  1030060
     5. Košak, Marjan               II 1801 1820 14607972  1030057
     6. Marguč, Franc               II 1831 1806 14602512  1030058
     7. Rečnik, Gregor               I      2000 14610620  1030104
     8. Janžič, Branko              II      1858 14607921  1030062
     9. Mezner, Ernest              BK      1500 14621738  1033752
    10. Marinovič, Anto             BK      1500 14641640  1034361
    11. Zupan, Mirko                BK      1500           1034373
    12. Vuherer, Matjaž             BK      1500           1019536

  5. ŠK Črna                   1956.8
     1. Pranjič, Mitja               I 1854 1856 14608090  1090389
     2. Burjak, Zdravko              I 1809 2042 14615096  1090081
     3. Šahinovič, Fikret            I 1820 1997 14615746  1090091
     4. Planinšek, Branko            I 1637 1932 14637715  1090026
     5. Podlesnik, Ivan             II 1720 1964 14628651  1090367
     6. Konečnik, Branko            II 1335 1797 14615312  1090094
     7. Sonjak, Ciril              III      1749 14621215  1090253
     8. Modrej, Jože                II      1711 14615550  1090144
     9. Jamnik, Jože                IV      1528 14628627  1090662

  6. ŠK Malečnik 1             1889.3
     1. Šoštarič, Denis             IV 1825 2059 14615851  1021499
     2. Kontler, Saša               II 1898 1913 14615320  1023013
     3. Petre, Janko                 I 1766 1827 14615630  1020236
     4. Šenveter, Igor              II 1540 1758 14615800  1020372
     5. Šenveter, Franc             II 1466 1825 14620723  1020243
     6. Sitar, Andrej               II 1300 1756 14615835  1022235
     7. Jurišič, Vladimir            I      1787 14628678  1020421

  7. ŠD Pragersko Gaj          1882.5
     1. Milinkovič, Nebojša         MK 1950 1917 14606240  1010514
     2. Babič, Darko                II 1770 2028 14615053  1020278
     3. Rozman, Roman               II 1716 1818 14622211  1022983
     4. Kitek, Ignac                BK 1565 1767 14615290  1022262
     5. Dvoršak, Milan              BK 1448 1579 14615150  1022287
     6. Lamut, Bojan                BK      1732           1023576
     7. Vidonja, Vlado              BK      1640 14616009  1022263
     8. Košič, Borut                BK      1553 14615339  1022271
     9. Čelan, Jože                 II      1518 14619563  1022261
    10. Leskovar, Adolf             BK      1500 14621690  1022240

  8. ŠK Slovenec Poljčane      1932.3
     1. Jug, Simon                  MK 2098 2044 14602342  1020212
     2. Pirš, Matjaž                MK 1988 2019 14606941  1020213
     3. Marovt, Nejc                BK 1378 1873 54600944  1022982
     4. Jug, Franc                  II 1322 1793 14610264  1020210
     5. Kovačič, Niko               IV      1901 14609509  1021579
     6. Grobin, Blaž               III      1874 14607883  1021281
     7. Doganjič, Maja              WI      1813 14606208  1020358
     8. Šretl, Vito                 BK      1728 54600936  1022726
     9. Čibri, Lana                 IV      1751 54600952  1023076
    10. Bauman, Vid                 BK      1775 14616807  1023119
    11. Pivec, Žak                 III      1744 14630109  1023721
    12. Križaj, Manja               IV      1753 14623102  1061806

  9. ŠK Impol                  2015.8
     1. Svenšek, Marijan            MK 2011 2021 14607212  1020148
     2. Kotnik, Simon               MK 1908 1946 14609495  1021140
     3. Lešnik, Maks                 I 1851 1960 14609517  1020149
     4. Tomazin, James M.           MK      2136 14614294  1020146
     5. Podvršnik, Branko            I      2000           1020151
     6. Košir, Dejan                II      1912 14610272  1021141
     7. Burič, Nikola                I      1877 14625261  1020150
     8. Javornik, Branimir          BK      1863 14625318  1021447
     9. Detiček, Dušan              BK      1795 14625300  1022985
    10. Jerovšek, Jožef             BK      1603 14619636  1022255

 10. DŠR Splavar               1893.0
     1. Lorger, Rastko               I 1912 2000 14606070  1031274
     2. Selič, Jernej              III 1696 1916 14615797  1090379
     3. Rakovnik, Marko            III 1452 1801 14615681  1090397
     4. Indest, Zdravko            III 1507 1855 14615231  1020646
     5. Selič, Drago                BK      1515 14615789  1090383
     6. Zavratnik, Jože             BK      1642           1090565
     7. Hohnjec, Kaja              III      1576 14624800  1090590

 11. ŠD Radenska Pomgrad 1     1857.5
     1. Kos, Igor                   MK 1977 2092 14609479  1080009
     2. Lukač, Alina               WII 1448 1821 73001015  1081060
     3. Pečnik, Roman               BK 1390 1743 14624117  1081042
     4. Lenček Kranjec, Dani       III 1393 1774 14636123  1081272
     5. Lenček Kranjec, Joži       III 1239 1604 14634449  1081261
     6. Cigut, Matjaž               BK 1231 1559 14638266  1081284
     7. Kastelic, Amadej            II 1212 1802 14627949  1090648
     8. Mohar, Tian                 BK      1047           1081309
     9. Žlebič, Eva                 BK      1101 14642883  1081303

 12. ŠK Šoštanj                1814.8
     1. Kovač, Ivan                 II 1797 1877 14615347  1030306
     2. Šabec, Drago                II 1672 1783 14621363  1033393
     3. Šumnik, Drago-Luka          II 1690 1771 14615894  1030300
     4. Huskič, Mehmed              II      1828 14615215  1030176
     5. Pečečnik, Bojan             II      1833 14615592  1030177
     6. Anclin, Rudolf              BK      1707 14621339  1033339
     7. Rupnik, Gregor              II      1704 14619504  1030173
     8. Kovač, Marjan               IV      1536           1010806
     9. Ros, Robert                 BK      1500 14635020  1034113
    10. Pešec, Sebastijan          III      1500 14621347  1033809

 13. ŠD Destrnik II            1753.3
     1. Vaupotič, Roman            III 1697 1805 14615959  1022166
     2. Kramberger, Vladko         III 1667 1657 14615410  1022165
     3. Petrič, Milan               BK 1182 1607 14619547  1022164
     4. Toplak, Stanislav            I      1944 14621762  1021642
     5. Krajnc, David               BK      1682 14622548  1022301
     6. Kramberger, Janez           BK      1500           1024034
     7. Holc, Jože                  BK      1520 14621860  1022742

 14. ŠD Fram 2                 1904.8
     1. Štern, Urban                II 1763 1963 14625148  1023369
     2. Gabrijan, Timotej           II 1581 2016 14624559  1022996
     3. Toplišek, Maj              III 1190 1773 14626144  1023370
     4. Mejal, Davorin               I      1867 14615541  1020449
     5. Velec, Jože                  I      1968 14606844  1020452
     6. Kobale, Jože                BK      1815           1023496
     7. Željko, Janez               II      1791 14606275  1020432
     8. Brezner, Franci            III      1710 14640171  1021661
     9. Grindl, Danijel            III      1734 14625369  1022428
    10. Jurič, Milan                II      1508 14615258  1020188
    11. Bjelan, Nenad               BK      1650           1023571
    12. Unuk, Tonja                 BK      1599           1023856

 15. ŠD Slovenske Konjice B    1679.5
     1. Kodrič, Franc              III 1681 1816 14611910  1033905
     2. Preložnik, Jure             BK 1374 1579 14641623  1034332
     3. Okrožnik, Gorazd            BK 1473 1611 14623048  1023392
     4. Marinovič, Ivo              II      1712 14607450  1030736
     5. Ratajc, Darko               BK      1540 14619440  1033398
     6. Marinovič, Marko            BK      1588 14641631  1033486
     7. Vuherer, Uroš               BK      1500           1012477
     8. Višnar, Jurij               BK      1000           1034363
     9. Janežič, Lidija            WII      1596 14641615  1030069
    10. Furman, Denis               BK      1500 14642271  1244247
    11. Petrič, Žan                 BK      1500           1034371
    12. Klima, Marko                BK      1000           1034368

 16. ŠD Ponikva                1776.8
     1. Harinski, Vinko              I 1658 1831 14604957  1030133
     2. Vengušt, Marjan             II 1516 1777 14602555  1030208
     3. Pevnik, Konrad              BK 1310 1649 14621843  1034111
     4. Kumberger, Anton            II      1850 14620758  1030135
     5. Hribernik, Ivan             BK      1521 14620820  1033797
     6. Bevc, Aleš                  BK      1500           1034141
     7. Romih, Viktor               BK      1523 14628406  1033796

 17. ŠK Malečnik 2             1763.8
     1. Gselman, Mirko              MK 1606 1697 14612445  1020283
     2. Pleič, Jure                  I 1385 1768 14606259  1020227
     3. Šenveter, Jože              II 1486 1731 14615819  1020242
     4. Pišek, Franc                II      1859           1021520
     5. Grunaver, Franc             BK      1500           1021381
     6. Vrhovnik, Ivan              II      1794 14620731  1020923
     7. Grubelnik, Rajko            BK      1500           1024110
     8. Klemenčič, Andrej           BK      1500           1024111
     9. Horvat, Anton               BK      1587 14620740  1021379
    10. Simonič, Franc              II      1762 14619474  1020241
    11. Treska, Klemen              BK      1732           1023027
    12. Kontrec, Josip              BK      1500           1024113

 18. ŽŠK Maribor 4             1856.8
     1. Menciger-Kocbe, Nino        II 1457 1855 14636689  1023929
     2. Javornik, Nik               II 1391 1935 14636549  1023741
     3. Centrih, Aleks              II 1289 1886 14638231  1023920
     4. Červek Roškari, Erik        BK 1263 1751 14634414  1023737
     5. Strniša, Blaž              III 1215 1657 14634708  1023756
     6. Varga, Tomaž                IV 1142 1636 14637723  1023764

 19. ŽŠK Maribor 5             1740.0
     1. Drevenšek, Miran            II 1803 1755 14637707  1020889
     2. Drevenšek, Doroteja        WII 1250 1752 14635283  1023852
     3. Drevenšek, Gašper           II 1194 1703 14635801  1023853
     4. Čurič, Enej                III 1091 1750 14634015  1023592
     5. Heric, Luka                 IV 1195 1666 14641062  1024088
     6. Červek Roškari, Leonard    III      1704 14641020  1024005
     7. Heric, Meta                III      1651 14640848  1024038
     8. Javornik, Lina             III      1554 14638223  1023987

 20. ŠD Radenska Pomgrad 2     1698.0
     1. Zidanšek, Ivana             BK 1598 1599 14634007  1081172
     2. Pečnik, Maj                 BK 1250 1696 14625202  1080928
     3. Kovač, Mak                  II 1137 1774 14629488  1081139
     4. Pintarič, Maj              III 1124 1723 14627957  1090647
     5. Lukač, Ema                 III 1020 1647 14629674  1081136
     6. Kološa Kušej, Vita         III 1015 1671 14628066  1081131
     7. Antolin, Robert             BK      1952 14624370  1080531
     8. Kovač, Majda               WMK      1814           1080015
     9. Kumin, Jure                III      1693 14634341  1081202
    10. Kumin, Eva                  BK      1491 14636271  1081270
    11. Škof, Samo                  IV      1445 14638150  1081283

 21. ŠK Slovenj Gradec 2       1739.0
     1. Stražišnik, Enej            II 1173 1869 73009504  1090686
     2. Stražišnik, Alja            BK 1152 1735 14635364  1090685
     3. Vaupot, Eliza               WI      1694 14632837  1090682
     4. Vaupot, Danijel             BK      1658 14631946  1090671
     5. Radoševič, Kai Jan         III      1605 14635887  1090689
     6. Vaupot, Kajetan             IV      1568 14641003  1090879
     7. Stražišnik, Peter           BK      1500           1090955

 22. ŠD Kamnica - mladi        1564.8
     1. Kumer, Franc                II      1739 14615460  1020255
     2. FERK, ROBERT                BK      1500           1023569
     3. Robič, David                BK      1520           1021914
     4. Heričko, Janko              BK      1500 14630478  1023528
     5. Tivadar, Marcel             BK      1510           1022698
     6. Ribič, Tina                 BK      1546 14620197  1022733
     7. Spilek, Marcel              BK      1500           1024175
     8. Godina, David               BK      1500           1023734
     9. Ribič, Rok                  BK      1497           1023008
    10. Ačanski, Marko              BK      1597           1023918
    11. Hancman, Karin              BK      1000           1024173
    12. Hancman, Lina               BK      1000           1024172


Arbiter: Miran Klavž                             

WinEkipni  4.01.02, Lastnik: Miran Klavz