www.sahist.si | Šahovski forum

Lige 2018

Slovenija, jesen 2018

3. liga vzhod 2018

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

3. liga vzhod 2018

Organizator: ŠD Slovenske Konjice, ŠD Pragersko Gaj, ŠD Kamnica in ŠD Ptuj

Glavni sodnik: Miran Klavž

Igralni cas: 60 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red
3. liga vzhod 2018

3. liga vzhod 2018
Zgornja Polskava, 28.9.-24.11.2018

Pari 3. kola
( 1)6.5/4ŠK Črna (5)-(6) ŠK Malečnik 17.5/4
11.5/2Pranjič, Mitja-Šoštarič, Denis2/2
21.5/2Burjak, Zdravko-Kontler, Saša1/1
32/2Šahinovič, Fikret-Šenveter, Igor2/2
41.5/2Podlesnik, Ivan-Sitar, Andrej2/2
( 2)6/4ŠK Gambit Maribor (1)-(8) ŠK Slovenec Poljčane6.5/4
12/2Kusič, Dalibor-Jug, Simon2/2
21.5/2Virtič, Samo-Marovt, Nejc2/2
31.5/2Habjanič, Avgust-Jug, Franc0/0
40/0Kirbiš, Milan-Kovačič, Niko1/2
( 3)5.5/4Košk Dravograd (3)-(18) ŽŠK Maribor 46/4
10.5/2Pšeničnik, Zoran-Menciger-Kocbe, Nino0.5/2
22/2Mostoegl, Konrad-Javornik, Nik1.5/2
32/2Jeromelj, Božo-Centrih, Aleks2/2
41/2Krajnc, Rudolf-Varga, Tomaž2/2
( 4)5.5/2DŠR Splavar (10)-(4) ŠD Slovenske Konjice A5/2
11/2Lorger, Rastko-Florjančič, Rudi1/2
21.5/2Selič, Jernej-Šibanc, Bogo1.5/2
31/2Rakovnik, Marko-Marinovič, Anto0/0
42/2Indest, Zdravko-Zupan, Mirko0/0
( 5)4.5/2ŠK Impol (9)-(16) ŠD Ponikva4.5/2
11/2Podvršnik, Branko-Harinski, Vinko1/2
21/2Košir, Dejan-Vengušt, Marjan1/2
31.5/2Detiček, Dušan-Pevnik, Konrad1/2
40/1Jerovšek, Jožef-Bevc, Aleš1.5/2
( 6)4/2ŠD Radenska Pomgrad 1 (11)-(14) ŠD Fram 24/2
11/2Lukač, Alina-Štern, Urban2/2
20/0Lenček Kranjec, Dani-Gabrijan, Timotej1/2
30/0Lenček Kranjec, Joži-Željko, Janez0/2
41/2Cigut, Matjaž-Jurič, Milan1/2
( 7)4/2ŠD Slovenske Konjice B (15)-(17) ŠK Malečnik 23/2
11/2Kodrič, Franc-Gselman, Mirko1/2
20.5/1Preložnik, Jure-Pleič, Jure0/1
31/2Okrožnik, Gorazd-Šenveter, Jože0/1
40.5/1Ratajc, Darko-Kontrec, Josip0/0
( 8)2.5/0ŠK Šoštanj (12)-(2) ŠD Lendava2.5/1
10.5/2Kovač, Ivan-Gaber, Jože0.5/2
20.5/2Šumnik, Drago-Luka-Baša, Vili0.5/2
30.5/2Pečečnik, Bojan-Baša, Drago0.5/2
41/2Kovač, Marjan-Dunjko, Leon1/2
( 9)2/0ŠD Pragersko Gaj (7)-(20) ŠD Radenska Pomgrad 22/1
11/2Rozman, Roman-Kovač, Mak1/2
20/2Kitek, Ignac-Lukač, Ema1/2
31/2Lamut, Bojan-Kumin, Jure0/2
40/2Čelan, Jože-Kumin, Eva0/2
(10)2/1ŠK Slovenj Gradec 2 (21)-(13) ŠD Destrnik II2/1
10/2Stražišnik, Enej-Vaupotič, Roman0.5/2
20/2Vaupot, Eliza-Kramberger, Vladko1/2
31/2Vaupot, Kajetan-Petrič, Milan0.5/2
40/1Stražišnik, Peter-Kramberger, Janez0/2
(11)1/0ŽŠK Maribor 5 (19)-(22) ŠD Kamnica - mladi1.5/0
10/2Drevenšek, Doroteja-Kumer, Franc0.5/2
21/2Drevenšek, Gašper-Robič, David1/2
30/2Čurič, Enej-Hancman, Karin0/2
40/2Javornik, Lina-Hancman, Lina0/2
Pari 2. kola
( 1)4/2ŠK Malečnik 1 (6) 3.5:0.5 (9) ŠK Impol 4/2
11/1Šoštarič, Denis 1:0 Podvršnik, Branko1/1
21/1Šenveter, Igor 1:0 Košir, Dejan1/1
30/0Šenveter, Franc 0.5:0.5 Detiček, Dušan1/1
41/1Sitar, Andrej 1:0 Jerovšek, Jožef0/0
( 2)4/2ŠK Slovenec Poljčane (8) 2.5:1.5 (10) DŠR Splavar4/2
11/1Jug, Simon 1:0 Lorger, Rastko1/1
21/1Pirš, Matjaž 0.5:0.5 Selič, Jernej1/1
31/1Marovt, Nejc 1:0 Rakovnik, Marko1/1
41/1Kovačič, Niko 0:1 Indest, Zdravko1/1
( 3)3.5/2ŠD Slovenske Konjice A (4) 1.5:2.5 (3) Košk Dravograd3/2
11/1Gruden, Marjan 0.5:0.5 Pšeničnik, Zoran0/1
21/1Florjančič, Rudi 0:1 Mostoegl, Konrad1/1
31/1Brdnik, Roman 0:1 Jeromelj, Božo1/1
40.5/1Šibanc, Bogo 1:0 Krajnc, Rudolf1/1
( 4)3/2ŽŠK Maribor 4 (18) 3:1 (11) ŠD Radenska Pomgrad 13/2
10/1Menciger-Kocbe, Nino 0.5:0.5 Lukač, Alina0.5/1
21/1Javornik, Nik 0.5:0.5 Cigut, Matjaž0.5/1
31/1Centrih, Aleks 1:0 Mohar, Tian1/1
41/1Varga, Tomaž 1:0 Žlebič, Eva1/1
( 5)2/1ŠD Lendava (2) 0.5:3.5 (1) ŠK Gambit Maribor2.5/2
10.5/1Gaber, Jože 0:1 Kusič, Dalibor1/1
20/1Baša, Vili 0.5:0.5 Virtič, Samo1/1
30.5/1Baša, Drago 0:1 Habjanič, Avgust0.5/1
41/1Dunjko, Leon 0:1 Ajster, Darko0/1
( 6)2/1ŠD Destrnik II (13) 0:4 (5) ŠK Črna2.5/2
10.5/1Vaupotič, Roman 0:1 Pranjič, Mitja0.5/1
21/1Kramberger, Vladko 0:1 Burjak, Zdravko0.5/1
30.5/1Petrič, Milan 0:1 Šahinovič, Fikret1/1
40/1Kramberger, Janez 0:1 Podlesnik, Ivan0.5/1
( 7)1.5/0ŠD Ponikva (16) 3:1 (12) ŠK Šoštanj1.5/0
10.5/1Harinski, Vinko 0.5:0.5 Kovač, Ivan0/1
20.5/1Vengušt, Marjan 0.5:0.5 Šumnik, Drago-Luka0/1
30/1Pevnik, Konrad 1:0 Pečečnik, Bojan0.5/1
40.5/1Bevc, Aleš 1:0 Kovač, Marjan1/1
( 8)1/0ŠD Fram 2 (14) 3:1 (7) ŠD Pragersko Gaj1/0
11/1Štern, Urban 1:0 Rozman, Roman1/1
20/1Gabrijan, Timotej 1:0 Kitek, Ignac0/1
30/1Željko, Janez 0:1 Lamut, Bojan0/1
40/1Jurič, Milan 1:0 Čelan, Jože0/1
( 9)1/0ŠD Kamnica - mladi (22) 0.5:3.5 (15) ŠD Slovenske Konjice B0.5/0
10.5/1Kumer, Franc 0:1 Kodrič, Franc0/1
20.5/1Robič, David 0.5:0.5 Preložnik, Jure0/0
30/1Hancman, Karin 0:1 Okrožnik, Gorazd0/1
40/1Hancman, Lina 0:1 Marinovič, Marko0/0
(10)0/0ŠK Malečnik 2 (17) 3:1 (19) ŽŠK Maribor 50/0
10/1Gselman, Mirko 1:0 Drevenšek, Doroteja0/1
20/0Pleič, Jure 0:1 Drevenšek, Gašper0/1
30/0Pišek, Franc 1:0 Čurič, Enej0/1
40/0Klemenčič, Andrej 1:0 Javornik, Lina0/1
(11)0/0ŠD Radenska Pomgrad 2 (20) 2:2 (21) ŠK Slovenj Gradec 20/0
10/1Kovač, Mak 1:0 Stražišnik, Enej0/1
20/1Lukač, Ema 1:0 Vaupot, Eliza0/1
30/1Kumin, Jure 0:1 Vaupot, Danijel0/0
40/1Kumin, Eva 0:1 Vaupot, Kajetan0/1
Pari 1. kola
( 1)0/0ŠK Gambit Maribor (1) 2.5:1.5 (12) ŠK Šoštanj0/0
10/0Kusič, Dalibor 1:0 Kovač, Ivan0/0
20/0Virtič, Samo 1:0 Šumnik, Drago-Luka0/0
30/0Habjanič, Avgust 0.5:0.5 Pečečnik, Bojan0/0
40/0Ajster, Darko 0:1 Kovač, Marjan0/0
( 2)0/0ŠD Destrnik II (13) 2:2 (2) ŠD Lendava0/0
10/0Vaupotič, Roman 0.5:0.5 Gaber, Jože0/0
20/0Kramberger, Vladko 1:0 Baša, Vili0/0
30/0Petrič, Milan 0.5:0.5 Baša, Drago0/0
40/0Kramberger, Janez 0:1 Dunjko, Leon0/0
( 3)0/0Košk Dravograd (3) 3:1 (14) ŠD Fram 20/0
10/0Pšeničnik, Zoran 0:1 Štern, Urban0/0
20/0Mostoegl, Konrad 1:0 Gabrijan, Timotej0/0
30/0Jeromelj, Božo 1:0 Željko, Janez0/0
40/0Krajnc, Rudolf 1:0 Jurič, Milan0/0
( 4)0/0ŠD Slovenske Konjice B (15) 0.5:3.5 (4) ŠD Slovenske Konjice A0/0
10/0Kodrič, Franc 0:1 Gruden, Marjan0/0
20/0Okrožnik, Gorazd 0:1 Florjančič, Rudi0/0
30/0Marinovič, Ivo 0:1 Brdnik, Roman0/0
40/0Ratajc, Darko 0.5:0.5 Šibanc, Bogo0/0
( 5)0/0ŠK Črna (5) 2.5:1.5 (16) ŠD Ponikva0/0
10/0Pranjič, Mitja 0.5:0.5 Harinski, Vinko0/0
20/0Burjak, Zdravko 0.5:0.5 Vengušt, Marjan0/0
30/0Šahinovič, Fikret 1:0 Pevnik, Konrad0/0
40/0Podlesnik, Ivan 0.5:0.5 Bevc, Aleš0/0
( 6)0/0ŠK Malečnik 2 (17) 0:4 (6) ŠK Malečnik 10/0
10/0Gselman, Mirko 0:1 Šoštarič, Denis0/0
20/0Šenveter, Jože 0:1 Kontler, Saša0/0
30/0Vrhovnik, Ivan 0:1 Šenveter, Igor0/0
40/0Simonič, Franc 0:1 Sitar, Andrej0/0
( 7)0/0ŠD Pragersko Gaj (7) 1:3 (18) ŽŠK Maribor 40/0
10/0Rozman, Roman 1:0 Menciger-Kocbe, Nino0/0
20/0Kitek, Ignac 0:1 Javornik, Nik0/0
30/0Lamut, Bojan 0:1 Centrih, Aleks0/0
40/0Čelan, Jože 0:1 Varga, Tomaž0/0
( 8)0/0ŽŠK Maribor 5 (19) 0:4 (8) ŠK Slovenec Poljčane0/0
10/0Drevenšek, Doroteja 0:1 Jug, Simon0/0
20/0Drevenšek, Gašper 0:1 Pirš, Matjaž0/0
30/0Čurič, Enej 0:1 Marovt, Nejc0/0
40/0Javornik, Lina 0:1 Kovačič, Niko0/0
( 9)0/0ŠK Impol (9) 4:0 (20) ŠD Radenska Pomgrad 20/0
10/0Kotnik, Simon 1:0 Kovač, Mak0/0
20/0Podvršnik, Branko 1:0 Lukač, Ema0/0
30/0Košir, Dejan 1:0 Kumin, Jure0/0
40/0Detiček, Dušan 1:0 Kumin, Eva0/0
(10)0/0ŠK Slovenj Gradec 2 (21) 0:4 (10) DŠR Splavar0/0
10/0Stražišnik, Enej 0:1 Lorger, Rastko0/0
20/0Vaupot, Eliza 0:1 Selič, Jernej0/0
30/0Vaupot, Kajetan 0:1 Rakovnik, Marko0/0
40/0Stražišnik, Peter 0:1 Indest, Zdravko0/0
(11)0/0ŠD Radenska Pomgrad 1 (11) 3:1 (22) ŠD Kamnica - mladi0/0
10/0Lukač, Alina 0.5:0.5 Kumer, Franc0/0
20/0Cigut, Matjaž 0.5:0.5 Robič, David0/0
30/0Mohar, Tian 1:0 Hancman, Karin0/0
40/0Žlebič, Eva 1:0 Hancman, Lina0/0