www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko ekipno prvenstvo Grosuplje 2017/18

8.3.2018 Grosuplje

F09F12F15

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko ekipno prvenstvo Grosuplje 2017/18 Dečki do 9 let

Organizator: ŠK En Passant in OŠ Brinje

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red
F09

F09
Grosuplje, 8.3.2018

1. OŠ Brinje
1. 14628090 1015767 Markus, David BK 0 1603 2.0

1.
2.Vodnik, ValBK12981797 0.0
3.Šinkovec JakobBK01500 1.0
4.
5.Vodnik, ValBK12981797 1.0
6.Šinkovec JakobBK01500 0.0

1. OŠ Brinje
2. 14640481 1063066 Srebrnič Kučer, Patrik BK 0 1500 1.0

1.
2.Štembal, DavidBK01753 0.0
3.Kušlan JoštBK01500 1.0
4.
5.Štembal, DavidBK01753 0.0
6.Kušlan JoštBK01500 0.0

1. OŠ Brinje
3. Macinič Pino BK 0 1500 0.0

1.
2.Malovrh, LovroBK01597 0.0
3.Kaplan JureBK01500 0.0
4.
5.Malovrh, LovroBK01597 0.0
6.Kaplan JureBK01500 0.0

1. OŠ Brinje
4. Erjavec Uroš BK 0 1500 0.0

1.
2.Sever, GašperBK01513 0.0
3.Lenarčič IzakBK01500 0.0
4.
5.Sever, GašperBK01513 0.0
6.Lenarčič IzakBK01500 0.0

2. OŠ Brezovica
1. 14637774 1016425 Vodnik, Val BK 1298 1797 3.0

1.Šinkovec JakobBK01500 1.0
2.Markus, DavidBK01603 1.0
3.
4.Šinkovec JakobBK01500 1.0
5.Markus, DavidBK01603 0.0
6.

2. OŠ Brezovica
2. 1070873 Štembal, David BK 0 1753 4.0

1.Kušlan JoštBK01500 1.0
2.Srebrnič Kučer, PatrikBK01500 1.0
3.
4.Kušlan JoštBK01500 1.0
5.Srebrnič Kučer, PatrikBK01500 1.0
6.

2. OŠ Brezovica
3. 14638134 1070911 Malovrh, Lovro BK 0 1597 4.0

1.Kaplan JureBK01500 1.0
2.Macinič PinoBK01500 1.0
3.
4.Kaplan JureBK01500 1.0
5.Macinič PinoBK01500 1.0
6.

2. OŠ Brezovica
4. 1079903 Sever, Gašper BK 0 1513 4.0

1.Lenarčič IzakBK01500 1.0
2.Erjavec UrošBK01500 1.0
3.
4.Lenarčič IzakBK01500 1.0
5.Erjavec UrošBK01500 1.0
6.

3. OŠ Dobrepolje
1. Šinkovec Jakob BK 0 1500 1.0

1.Vodnik, ValBK12981797 0.0
2.
3.Markus, DavidBK01603 0.0
4.Vodnik, ValBK12981797 0.0
5.
6.Markus, DavidBK01603 1.0

3. OŠ Dobrepolje
2. Kušlan Jošt BK 0 1500 1.0

1.Štembal, DavidBK01753 0.0
2.
3.Srebrnič Kučer, PatrikBK01500 0.0
4.Štembal, DavidBK01753 0.0
5.
6.Srebrnič Kučer, PatrikBK01500 1.0

3. OŠ Dobrepolje
3. Kaplan Jure BK 0 1500 2.0

1.Malovrh, LovroBK01597 0.0
2.
3.Macinič PinoBK01500 1.0
4.Malovrh, LovroBK01597 0.0
5.
6.Macinič PinoBK01500 1.0

3. OŠ Dobrepolje
4. Lenarčič Izak BK 0 1500 2.0

1.Sever, GašperBK01513 0.0
2.
3.Erjavec UrošBK01500 1.0
4.Sever, GašperBK01513 0.0
5.
6.Erjavec UrošBK01500 1.0

4. PROST
1. bye 0 0 0.0

1.
2.
3.
4.
5.
6.

4. PROST
2. bye 0 0 0.0

1.
2.
3.
4.
5.
6.

4. PROST
3. bye 0 0 0.0

1.
2.
3.
4.
5.
6.

4. PROST
4. bye 0 0 0.0

1.
2.
3.
4.
5.
6.

Arbiter: Ana Srebrnič
WinEkipni 4.01.00, Lastnik: www.velemojstrica.si