www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko ekipno prvenstvo Grosuplje 2017/18

8.3.2018 Grosuplje

F09F12F15

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko ekipno prvenstvo Grosuplje 2017/18 Fantje do 12 let

Organizator: ŠK En Passant in OŠ Brinje

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: March 08 2018 20:19:02.

F12

F12
Grosuplje, 7.3.2018

Pari 5. kola
( 1)14/8OŠ Brezovica (3)-(6) PROST0/0
14/4Selan, Krištof 0:0 * 0/0
24/4Stanar, Luka 0:0 * 0/0
34/4Pregl, Gašper 0:0 * 0/0
41/3Snoj, Gašper 0:0 * 0/0
( 2)0.5/0OŠ Brinje (4) 0:4 (2) OŠ Ob Rinži Kočevje8/4
10/3Schmautz, Neo 0:1 Košir, Luka2/3
20/3Medimurec Nina 0:1 Pugelj, Vanja2/3
30.5/3Velič Avr 0:1 Starc, Jaka3/3
40/3Lovšin Žiga 0:1 Robida, Eva0/1
( 3)4.5/2OŠ Dobrepolje (5) 3:1 (1) OŠ Šmarje Sap 15/2
11/3Ahačevčič Anže 1:0 Tilen Maver1/3
21/3Rak Timotej 1:0 Žan Luka Debeljak0/2
30.5/3Vinšek Anže 0:1 Lenart Dolinar2/2
42/3Zrimšek Nejc 1:0 Ožbej Kastelic1/2
Pari 4. kola
( 1)0/0PROST (6)-(5) OŠ Dobrepolje4.5/2
10/0 0:0 * Ahačevčič Anže1/3
20/0 0:0 * Rak Timotej1/3
30/0 0:0 * Vinšek Anže0.5/3
40/0 0:0 * Zrimšek Nejc2/3
( 2)1/0OŠ Šmarje Sap 1 (1) 4:0 (4) OŠ Brinje0.5/0
10/2Tilen Maver 1:0 Schmautz, Neo0/2
20/2Peter Kmet 1:0 Medimurec Nina0/2
31/1Lenart Dolinar 1:0 Velič Avr0.5/2
40/1Ožbej Kastelic 1:0 Lovšin Žiga0/2
( 3)7/4OŠ Ob Rinži Kočevje (2) 1:3 (3) OŠ Brezovica11/6
12/2Košir, Luka 0:1 Selan, Krištof3/3
21/1Kosten Anže 0:1 Stanar, Luka3/3
32/2Pugelj, Vanja 0:1 Pregl, Gašper3/3
42/2Starc, Jaka 1:0 Snoj, Gašper1/2
Pari 3. kola
( 1)7/4OŠ Ob Rinži Kočevje (2)-(6) PROST0/0
12/2Košir, Luka 0:0 * 0/0
21/1Kosten Anže 0:0 * 0/0
32/2Pugelj, Vanja 0:0 * 0/0
42/2Starc, Jaka 0:0 * 0/0
( 2)7/4OŠ Brezovica (3) 4:0 (1) OŠ Šmarje Sap 11/0
12/2Selan, Krištof 1:0 Tilen Maver0/1
22/2Stanar, Luka 1:0 Peter Kmet0/1
32/2Pregl, Gašper 1:0 Žan Luka Debeljak0/1
40/0Kmetič, Nejc 1:0 Ožbej Kastelic0/0
( 3)0/0OŠ Brinje (4) 0.5:3.5 (5) OŠ Dobrepolje1/0
10/1Schmautz, Neo 0:1 Ahačevčič Anže0/2
20/1Medimurec Nina 0:1 Rak Timotej0/2
30/1Velič Avr 0.5:0.5 Vinšek Anže0/2
40/1Lovšin Žiga 0:1 Zrimšek Nejc1/2
Pari 2. kola
( 1)0/0PROST (6)-(4) OŠ Brinje0/0
10/0 0:0 * Schmautz, Neo0/1
20/0 0:0 * Medimurec Nina0/1
30/0 0:0 * Velič Avr0/1
40/0 0:0 * Lovšin Žiga0/1
( 2)0/0OŠ Dobrepolje (5) 1:3 (3) OŠ Brezovica4/2
10/1Ahačevčič Anže 0:1 Selan, Krištof1/1
20/1Rak Timotej 0:1 Stanar, Luka1/1
30/1Vinšek Anže 0:1 Pregl, Gašper1/1
40/1Zrimšek Nejc 1:0 Snoj, Gašper1/1
( 3)0/0OŠ Šmarje Sap 1 (1) 1:3 (2) OŠ Ob Rinži Kočevje4/2
10/0Tilen Maver 0:1 Košir, Luka1/1
20/0Peter Kmet 0:1 Pugelj, Vanja1/1
30/0Žan Luka Debeljak 0:1 Starc, Jaka1/1
40/0Lenart Dolinar 1:0 Robida, Eva0/0
Pari 1. kola
( 1)0/0OŠ Šmarje Sap 1 (1)-(6) PROST0/0
10/0Tilen Maver 0:0 * 0/0
20/0Peter Kmet 0:0 * 0/0
30/0Žan Luka Debeljak 0:0 * 0/0
40/0Lenart Dolinar 0:0 * 0/0
( 2)0/0OŠ Ob Rinži Kočevje (2) 4:0 (5) OŠ Dobrepolje0/0
10/0Košir, Luka 1:0 Ahačevčič Anže0/0
20/0Kosten Anže 1:0 Rak Timotej0/0
30/0Pugelj, Vanja 1:0 Vinšek Anže0/0
40/0Starc, Jaka 1:0 Zrimšek Nejc0/0
( 3)0/0OŠ Brezovica (3) 4:0 (4) OŠ Brinje0/0
10/0Selan, Krištof 1:0 Schmautz, Neo0/0
20/0Stanar, Luka 1:0 Medimurec Nina0/0
30/0Pregl, Gašper 1:0 Velič Avr0/0
40/0Snoj, Gašper 1:0 Lovšin Žiga0/0