www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko ekipno prvenstvo Grosuplje 2017/18

8.3.2018 Grosuplje

F09F12F15

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko ekipno prvenstvo Grosuplje 2017/18 Fantje do 12 let

Organizator: ŠK En Passant in OŠ Brinje

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: March 08 2018 20:18:56.

F12

F12
Grosuplje, 7.3.2018

Grosuplje, 7.3.2018
Lista ekip:

  1. OŠ Šmarje Sap 1           1500.0
     1. Tilen Maver                 BK      1500                  
     2. Peter Kmet                  BK      1500                  
     3. Žan Luka Debeljak           BK      1500                  
     4. Lenart Dolinar              BK      1500                  
     5. Ožbej Kastelic              BK      1500                  

  2. OŠ Ob Rinži Kočevje       1512.5
     1. Košir, Luka                 BK      1518           1063104
     2. Kosten Anže                 BK      1500                  
     3. Pugelj, Vanja               BK      1516           1062861
     4. Starc, Jaka                 BK      1516           1062863
     5. Robida, Eva                 BK      1500           1063093

  3. OŠ Brezovica              1598.5
     1. Selan, Krištof              BK      1693 14635895  1070850
     2. Stanar, Luka                BK      1701 14637820  1070820
     3. Pregl, Gašper               BK      1500                  
     4. Snoj, Gašper                BK      1500           1070938
     5. Kmetič, Nejc                BK      1508           1013401

  4. OŠ Brinje                 1500.0
     1. Schmautz, Neo               BK      1500                  
     2. Medimurec Nina              BK      1500                  
     3. Velič Avr                   BK      1500                  
     4. Lovšin Žiga                 BK      1500                  

  5. OŠ Dobrepolje             1500.0
     1. Ahačevčič Anže              BK      1500                  
     2. Rak Timotej                 BK      1500                  
     3. Vinšek Anže                 BK      1500                  
     4. Zrimšek Nejc                BK      1500                  

  6. PROST                     1500.0
     1. bye                                                       
     2. bye                                                       
     3. bye                                                       
     4. bye                                                       


Arbiter: Ana Srebrnič                            

WinEkipni  4.01.00, Lastnik: www.velemojstrica.si