www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko ekipno prvenstvo Grosuplje 2017/18

8.3.2018 Grosuplje

F09F12F15

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko ekipno prvenstvo Grosuplje 2017/18 Fantje do 15 let

Organizator: ŠK En Passant in OŠ Brinje

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red
F15

F15
Grosuplje, 8.3.2018

1. OŠ Louisa Adamiča Grosupl
1. 1062854 Jamnik, Urban BK 0 1500 1.5

1.Kreiziger LukaBK01500 1.0
2.Ačimovič, SergejII16852082 0.0
3.Grišin, LiaIII01677 0.0
4.Manevski, LiamBK01500 0.0
5.Jalovec, IgorIII11591875 0.0
6.Grišin, LiaIII01677 0.5

1. OŠ Louisa Adamiča Grosupl
2. 14629976 1016043 Garbas, Luka BK 0 1500 3.0

1.Manevski, LiamBK01500 1.0
2.Jalovec, IgorIII11591875 0.0
3.Šertelj, Nuša NisaBK01744 1.0
4.Jozelj MihaBK01500 1.0
5.Lavrič, TinkaraIII10791705 0.0
6.Šertelj, Nuša NisaBK01744 0.0

1. OŠ Louisa Adamiča Grosupl
3. Zaršan Žan BK 0 1500 2.0

1.Jozelj MihaBK01500 1.0
2.Lavrič, TinkaraIII10791705 0.0
3.Šertelj, Kiani NiaIII01689 0.0
4.Tomažin UrosBK01500 1.0
5.Rajšel, AlenIV01671 0.0
6.Šertelj, Kiani NiaIII01689 0.0

1. OŠ Louisa Adamiča Grosupl
4. Antolič Tobija BK 0 1500 4.0

1.Tomažin UrosBK01500 1.0
2.Rajšel, AlenIV01671 0.0
3.Delič, AjšaBK01597 0.0
4.Černe JureBK01500 1.0
5.Golja, TinkaraBK01526 1.0
6.Delič, AjšaBK01597 1.0

1. OŠ Louisa Adamiča Grosupl
5. Zupančič Robi BK 0 1500 0.0

1.
2.
3.
4.
5.
6.

2. OŠ Ob Rinži Kočevje
1. 14614189 1061879 Ačimovič, Sergej II 1685 2082 5.0

1.Grišin, LiaIII01677 1.0
2.Jamnik, UrbanBK01500 1.0
3.Kreiziger LukaBK01500 1.0
4.Grišin, LiaIII01677 1.0
5.
6.Kreiziger LukaBK01500 1.0

2. OŠ Ob Rinži Kočevje
2. 14634597 1062610 Jalovec, Igor III 1159 1875 6.0

1.Šertelj, Nuša NisaBK01744 1.0
2.Garbas, LukaBK01500 1.0
3.Manevski, LiamBK01500 1.0
4.Šertelj, Nuša NisaBK01744 1.0
5.Jamnik, UrbanBK01500 1.0
6.Manevski, LiamBK01500 1.0

2. OŠ Ob Rinži Kočevje
3. 14629313 1062512 Lavrič, Tinkara III 1079 1705 5.0

1.Šertelj, Kiani NiaIII01689 0.0
2.Zaršan ŽanBK01500 1.0
3.Tomažin UrosBK01500 1.0
4.Šertelj, Kiani NiaIII01689 1.0
5.Garbas, LukaBK01500 1.0
6.Jozelj MihaBK01500 1.0

2. OŠ Ob Rinži Kočevje
4. 14620952 1061943 Rajšel, Alen IV 0 1671 5.5

1.Delič, AjšaBK01597 0.5
2.Antolič TobijaBK01500 1.0
3.Černe JureBK01500 1.0
4.Delič, AjšaBK01597 1.0
5.Zaršan ŽanBK01500 1.0
6.Tomažin UrosBK01500 1.0

2. OŠ Ob Rinži Kočevje
5. 14639548 1062849 Golja, Tinkara BK 0 1526 0.0

1.
2.
3.
4.
5.Antolič TobijaBK01500 0.0
6.

3. OŠ Ob Rinži - Dekleta
1. 14639556 1062860 Grišin, Lia III 0 1677 3.5

1.Ačimovič, SergejII16852082 0.0
2.Kreiziger LukaBK01500 1.0
3.Jamnik, UrbanBK01500 1.0
4.Ačimovič, SergejII16852082 0.0
5.Kreiziger LukaBK01500 1.0
6.Jamnik, UrbanBK01500 0.5

3. OŠ Ob Rinži - Dekleta
2. 1062933 Šertelj, Nuša Nisa BK 0 1744 3.0

1.Jalovec, IgorIII11591875 0.0
2.Jozelj MihaBK01500 1.0
3.Garbas, LukaBK01500 0.0
4.Jalovec, IgorIII11591875 0.0
5.Manevski, LiamBK01500 1.0
6.Garbas, LukaBK01500 1.0

3. OŠ Ob Rinži - Dekleta
3. 14639599 1062932 Šertelj, Kiani Nia III 0 1689 5.0

1.Lavrič, TinkaraIII10791705 1.0
2.Tomažin UrosBK01500 1.0
3.Zaršan ŽanBK01500 1.0
4.Lavrič, TinkaraIII10791705 0.0
5.Jozelj MihaBK01500 1.0
6.Zaršan ŽanBK01500 1.0

3. OŠ Ob Rinži - Dekleta
4. 1063063 Delič, Ajša BK 0 1597 3.5

1.Rajšel, AlenIV01671 0.5
2.Černe JureBK01500 1.0
3.Antolič TobijaBK01500 1.0
4.Rajšel, AlenIV01671 0.0
5.Černe JureBK01500 1.0
6.Antolič TobijaBK01500 0.0

4. OŠ Šmarje - Sap
1. Kreiziger Luka BK 0 1500 0.0

1.Jamnik, UrbanBK01500 0.0
2.Grišin, LiaIII01677 0.0
3.Ačimovič, SergejII16852082 0.0
4.
5.Grišin, LiaIII01677 0.0
6.Ačimovič, SergejII16852082 0.0

4. OŠ Šmarje - Sap
2. 1015218 Manevski, Liam BK 0 1500 1.0

1.Garbas, LukaBK01500 0.0
2.
3.Jalovec, IgorIII11591875 0.0
4.Jamnik, UrbanBK01500 1.0
5.Šertelj, Nuša NisaBK01744 0.0
6.Jalovec, IgorIII11591875 0.0

4. OŠ Šmarje - Sap
3. Jozelj Miha BK 0 1500 0.0

1.Zaršan ŽanBK01500 0.0
2.Šertelj, Nuša NisaBK01744 0.0
3.
4.Garbas, LukaBK01500 0.0
5.Šertelj, Kiani NiaIII01689 0.0
6.Lavrič, TinkaraIII10791705 0.0

4. OŠ Šmarje - Sap
4. Tomažin Uros BK 0 1500 0.0

1.Antolič TobijaBK01500 0.0
2.Šertelj, Kiani NiaIII01689 0.0
3.Lavrič, TinkaraIII10791705 0.0
4.Zaršan ŽanBK01500 0.0
5.
6.Rajšel, AlenIV01671 0.0

4. OŠ Šmarje - Sap
5. Černe Jure BK 0 1500 0.0

1.
2.Delič, AjšaBK01597 0.0
3.Rajšel, AlenIV01671 0.0
4.Antolič TobijaBK01500 0.0
5.Delič, AjšaBK01597 0.0
6.

Arbiter: Ana Srebrnič
WinEkipni 4.01.00, Lastnik: www.velemojstrica.si