www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko državno prvenstvo do 9 let 2017/18

14.4.2018 Murska Sobota

Deklice do 9 letDečki do 9 letEkipno

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko državno prvenstvo 2017/18 za deklice do 9 let

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: April 14 2018 18:01:38.

Osnovnošolsko DP do 9 let - deklice

Osnovnošolsko DP do 9 let - deklice
Murska Sobota, 14.4.2018

Lista igralcev

       Ime                    Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Maček Inti             III 1087 1756  SLO  OŠ Frana Albrehta
    2. Grobelšek Šjama        WII      1681  SLO  OŠ Sladki Vrh
    3. Javornik Lina          III 1070 1680  SLO  OŠ Dušana Flisa Hoče
    4. Šertelj Nuša Nisa               1648  SLO  OŠ Ob Rinži Kočevje
    5. Lazareva Yelizaveta    III 1192 1636  LJU  OŠ Dante Alighieri Izola
    6. Zorko Lana             III 1070 1632  SLO  OŠ Predoslje
    7. Slana Hana              IV      1592  SLO  OŠ Gornja Radgona
    8. Timagina Sofia                  1556  SLO  OŠ Mengeš
    9. Brcar Zoja                      1552  SLO  OŠ dr. Pavla Lunačka Šent
   10. Pugelj Vanja                    1539  SLO  OŠ Ob Rinži Kočevje
   11. Sajovic Karun Junija            1532  SLO  OŠ Jakoba Aljaža Kranj
   12. Čož Jera                        1528  SLO  OŠ Mokronog
   13. Kocič Alisa                     1525  SLO  OŠ Mirna
   14. Završnik Špela                  1525  SLO  OŠ Mokronog
   15. Brinovar Rosa                   1521  SLO  OŠ Dolenjske Toplice
   16. Narat Gabriela         III      1520  SLO  OŠ Tišina
   17. Kumin Eva                       1515  SLO  OŠ III Murska Sobota
   18. Vozelj Ajda                     1502  SLO  OŠ Milana Majcna Šentjanž
   19. Robida Eva                      1501  SLO  OŠ Ob Rinži Kočevje
   20. Sinur Zarja            III      1500  SLO  OŠ Mokronog
   21. Hovnik Husar Miša       IV      1500  SLO  OŠ Gornja Radgona
   22. Beber Anja                      1500  SLO  OŠ Antona Globočnika
   23. Koler Rebeka                    1500  SLO  OŠ Angela Besednjaka MB
   24. Marn Evelina                    1500  SLO  OŠ Nove Jarše
   25. Movrin Maršani Leila            1500  SLO  OŠ Angela Besednjaka MB
   26. Petrovič Zarja                  1500  SLO  OŠ Antona Globočnika
   27. Ribič Nika                      1500  SLO  OŠ Jakoba Aljaža Kranj
   28. Strnad Kaja                     1500  SLO  OŠ Antona Globočnika
   29. Casar Ana                       1000  SLO  OŠ Bogojina
   30. Horvat Kiara                    1000  SLO  OŠ III Murska Sobota
   31. Kravs Mojca                     1000  SLO  OŠ K. Koviča Poljčane
   32. Lepej Vita                      1000  SLO  OŠ K. Koviča Poljčane
   33. Lorber Eva                      1000  SLO  OŠ K. Koviča Poljčane
   34. Rozman Tadeja                   1000  SLO  OŠ Milana Majcna Šentjanž
   35. Žlebič Eva                      1000  SLO  OŠ Bakovci

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si