www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko državno prvenstvo do 9 let 2017/18

14.4.2018 Murska Sobota

Deklice do 9 letDečki do 9 letEkipno

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko državno prvenstvo 2017/18 za deklice do 9 let

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: April 14 2018 18:02:24.

Osnovnošolsko DP do 9 let - deklice

Osnovnošolsko DP do 9 let - deklice
Murska Sobota, 14.4.2018

Rezultati 9. kola
17 Timagina,Sofia(8)0:1 (4)Šertelj,Nuša Nisa6
27 Maček,Inti(1)1:0 (22)Beber,Anja5.5
36 Grobelšek,Šjama(2)1:0 (18)Vozelj,Ajda5
46 Lazareva,Yelizaveta(5)1:0 (15)Brinovar,Rosa5
55 Javornik,Lina(3)1:0 (17)Kumin,Eva4.5
64.5Slana,Hana(7)0:1 (12)Čož,Jera4.5
74.5Sinur,Zarja(20)1:0 (35)Žlebič,Eva4.5
84.5Marn,Evelina(24)1:0 (23)Koler,Rebeka4
94 Horvat,Kiara(30)0:1 (6)Zorko,Lana4
104 Brcar,Zoja(9)1:0 (11)Sajovic Karun,Junija4
114 Pugelj,Vanja(10)0:1 (13)Kocič,Alisa4
123.5Završnik,Špela(14)1:0 (21)Hovnik Husar,Miša3.5
133.5Petrovič,Zarja(26)1/2 (28)Strnad,Kaja3.5
143 Robida,Eva(19)0:1 (27)Ribič,Nika3
153 Movrin Maršani,Leila(25)0:1 (34)Rozman,Tadeja3
163 Kravs,Mojca(31)1:0 (33)Lorber,Eva1
172.5Casar,Ana(29)1:0 (32)Lepej,Vita2
182 Narat,Gabriela(16)1:0 *(36)BYE, 0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 8. kola
16 Grobelšek,Šjama(2)0:1 (8)Timagina,Sofia6
25 Brinovar,Rosa(15)0:1 (1)Maček,Inti6
35 Šertelj,Nuša Nisa(4)1:0 (7)Slana,Hana4.5
44.5Žlebič,Eva(35)0:1 (5)Lazareva,Yelizaveta5
54 Sajovic Karun,Junija(11)0:1 (22)Beber,Anja4.5
64 Zorko,Lana(6)0:1 (3)Javornik,Lina4
74 Čož,Jera(12)1/2 (20)Sinur,Zarja4
84 Vozelj,Ajda(18)1:0 (30)Horvat,Kiara4
93.5Kumin,Eva(17)1:0 (14)Završnik,Špela3.5
103.5Strnad,Kaja(28)0:1 (24)Marn,Evelina3.5
113 Rozman,Tadeja(34)0:1 (9)Brcar,Zoja3
123 Ribič,Nika(27)0:1 (10)Pugelj,Vanja3
133 Kocič,Alisa(13)1:0 (19)Robida,Eva3
143 Koler,Rebeka(23)1:0 (31)Kravs,Mojca3
152.5Hovnik Husar,Miša(21)1:0 (29)Casar,Ana2.5
162 Narat,Gabriela(16)0:1 (26)Petrovič,Zarja2.5
171 Lepej,Vita(32)1:0 (33)Lorber,Eva1
182 Movrin Maršani,Leila(25)1:0 *(36)BYE, 0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 7. kola
15 Lazareva,Yelizaveta(5)0:1 (8)Timagina,Sofia5
25 Maček,Inti(1)1:0 (6)Zorko,Lana4
34 Javornik,Lina(3)0:1 (2)Grobelšek,Šjama5
44 Vozelj,Ajda(18)0:1 (4)Šertelj,Nuša Nisa4
54 Brinovar,Rosa(15)1:0 (12)Čož,Jera4
63.5Slana,Hana(7)1:0 (17)Kumin,Eva3.5
73.5Beber,Anja(22)1:0 (14)Završnik,Špela3.5
83.5Marn,Evelina(24)0:1 (35)Žlebič,Eva3.5
93 Sajovic Karun,Junija(11)1:0 (27)Ribič,Nika3
103 Sinur,Zarja(20)1:0 (34)Rozman,Tadeja3
113 Horvat,Kiara(30)1:0 (23)Koler,Rebeka3
122.5Kravs,Mojca(31)1/2 (28)Strnad,Kaja3
132 Kocič,Alisa(13)1:0 (21)Hovnik Husar,Miša2.5
142 Brcar,Zoja(9)1:0 (16)Narat,Gabriela2
152 Pugelj,Vanja(10)1:0 (25)Movrin Maršani,Leila2
162 Robida,Eva(19)1:0 (32)Lepej,Vita1
171 Lorber,Eva(33)0:1 (26)Petrovič,Zarja1.5
181.5Casar,Ana(29)1:0 *(36)BYE, 0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 6. kola
14 Grobelšek,Šjama(2)1:0 (1)Maček,Inti5
24 Timagina,Sofia(8)1:0 (3)Javornik,Lina4
34 Šertelj,Nuša Nisa(4)0:1 (5)Lazareva,Yelizaveta4
43.5Kumin,Eva(17)0:1 (12)Čož,Jera3
53.5Žlebič,Eva(35)0:1 (15)Brinovar,Rosa3
63 Zorko,Lana(6)1:0 (11)Sajovic Karun,Junija3
73 Završnik,Špela(14)1/2 (24)Marn,Evelina3
83 Rozman,Tadeja(34)0:1 (18)Vozelj,Ajda3
92.5Hovnik Husar,Miša(21)0:1 (22)Beber,Anja2.5
102 Pugelj,Vanja(10)0:1 (7)Slana,Hana2.5
112 Koler,Rebeka(23)1:0 (9)Brcar,Zoja2
122 Ribič,Nika(27)1:0 (13)Kocič,Alisa2
132 Narat,Gabriela(16)0:1 (28)Strnad,Kaja2
142 Movrin Maršani,Leila(25)0:1 (20)Sinur,Zarja2
151.5Casar,Ana(29)0:1 (30)Horvat,Kiara2
161 Lepej,Vita(32)0:1 (31)Kravs,Mojca1.5
171 Robida,Eva(19)1:0 (33)Lorber,Eva1
180.5Petrovič,Zarja(26)1:0 *(36)BYE, 0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 5. kola
14 Maček,Inti(1)1:0 (5)Lazareva,Yelizaveta4
23 Čož,Jera(12)0:1 (2)Grobelšek,Šjama3
33 Javornik,Lina(3)1:0 (14)Završnik,Špela3
43 Sajovic Karun,Junija(11)0:1 (4)Šertelj,Nuša Nisa3
53 Vozelj,Ajda(18)0:1 (8)Timagina,Sofia3
62.5Beber,Anja(22)0:1 (35)Žlebič,Eva2.5
72 Brcar,Zoja(9)0:1 (17)Kumin,Eva2.5
82 Sinur,Zarja(20)0:1 (6)Zorko,Lana2
92 Slana,Hana(7)1/2 (21)Hovnik Husar,Miša2
102 Kocič,Alisa(13)0:1 (34)Rozman,Tadeja2
112 Brinovar,Rosa(15)1:0 (23)Koler,Rebeka2
122 Marn,Evelina(24)1:0 (16)Narat,Gabriela2
131 Strnad,Kaja(28)1:0 (29)Casar,Ana1.5
141 Lorber,Eva(33)0:1 (10)Pugelj,Vanja1
151 Horvat,Kiara(30)1:0 (19)Robida,Eva1
161 Ribič,Nika(27)1:0 (32)Lepej,Vita1
170.5Petrovič,Zarja(26)0:1 (25)Movrin Maršani,Leila1
180.5Kravs,Mojca(31)1:0 *(36)BYE, 0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 4. kola
13 Šertelj,Nuša Nisa(4)0:1 (1)Maček,Inti3
23 Lazareva,Yelizaveta(5)1:0 (3)Javornik,Lina3
32.5Žlebič,Eva(35)0:1 (11)Sajovic Karun,Junija2
42 Grobelšek,Šjama(2)1:0 (15)Brinovar,Rosa2
52 Zorko,Lana(6)0:1 (18)Vozelj,Ajda2
62 Timagina,Sofia(8)1:0 (20)Sinur,Zarja2
72 Čož,Jera(12)1:0 (34)Rozman,Tadeja2
82 Završnik,Špela(14)1:0 (13)Kocič,Alisa2
92 Narat,Gabriela(16)0:1 (17)Kumin,Eva1.5
101 Robida,Eva(19)0:1 (22)Beber,Anja1.5
111 Lepej,Vita(32)0:1 (7)Slana,Hana1
121 Movrin Maršani,Leila(25)0:1 (9)Brcar,Zoja1
131 Pugelj,Vanja(10)0:1 (24)Marn,Evelina1
141 Hovnik Husar,Miša(21)1:0 (28)Strnad,Kaja1
151 Koler,Rebeka(23)1:0 (33)Lorber,Eva1
160.5Casar,Ana(29)1:0 (26)Petrovič,Zarja0.5
170.5Kravs,Mojca(31)0:1 (30)Horvat,Kiara0
180 Ribič,Nika(27)1:0 *(36)BYE, 0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 3. kola
12 Maček,Inti(1)1:0 (8)Timagina,Sofia2
22 Lazareva,Yelizaveta(5)1:0 (2)Grobelšek,Šjama2
32 Javornik,Lina(3)1:0 (18)Vozelj,Ajda2
42 Brinovar,Rosa(15)0:1 (4)Šertelj,Nuša Nisa2
51.5Kumin,Eva(17)0:1 (6)Zorko,Lana1
61 Slana,Hana(7)0:1 (35)Žlebič,Eva1.5
71 Sinur,Zarja(20)1:0 (9)Brcar,Zoja1
81 Sajovic Karun,Junija(11)1:0 (21)Hovnik Husar,Miša1
91 Marn,Evelina(24)0:1 (12)Čož,Jera1
101 Kocič,Alisa(13)1:0 (23)Koler,Rebeka1
111 Strnad,Kaja(28)0:1 (14)Završnik,Špela1
121 Lorber,Eva(33)0:1 (16)Narat,Gabriela1
131 Rozman,Tadeja(34)1:0 (19)Robida,Eva1
140.5Beber,Anja(22)1:0 (27)Ribič,Nika0
150 Movrin Maršani,Leila(25)1:0 (29)Casar,Ana0.5
160 Horvat,Kiara(30)0:1 (10)Pugelj,Vanja0
170 Petrovič,Zarja(26)1/2 (31)Kravs,Mojca0
180 Lepej,Vita(32)1:0 *(36)BYE, 0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 2. kola
11 Brcar,Zoja(9)0:1 (1)Maček,Inti1
21 Grobelšek,Šjama(2)1:0 (11)Sajovic Karun,Junija1
31 Čož,Jera(12)0:1 (3)Javornik,Lina1
41 Šertelj,Nuša Nisa(4)1:0 (13)Kocič,Alisa1
51 Završnik,Špela(14)0:1 (5)Lazareva,Yelizaveta1
61 Zorko,Lana(6)0:1 (15)Brinovar,Rosa1
71 Vozelj,Ajda(18)1:0 (7)Slana,Hana1
81 Timagina,Sofia(8)1:0 (28)Strnad,Kaja1
90.5Žlebič,Eva(35)1:0 (34)Rozman,Tadeja1
100 Pugelj,Vanja(10)0:1 (17)Kumin,Eva0.5
110 Narat,Gabriela(16)1:0 (25)Movrin Maršani,Leila0
120 Robida,Eva(19)1:0 (26)Petrovič,Zarja0
130 Ribič,Nika(27)0:1 (20)Sinur,Zarja0
140 Hovnik Husar,Miša(21)1:0 (30)Horvat,Kiara0
150 Casar,Ana(29)1/2 (22)Beber,Anja0
160 Koler,Rebeka(23)1:0 (32)Lepej,Vita0
170 Kravs,Mojca(31)0:1 (24)Marn,Evelina0
180 Lorber,Eva(33)1:0 *(36)BYE, 0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings

Rezultati 1. kola
10Maček,Inti(1)1:0 (19)Robida,Eva0
20Sinur,Zarja(20)0:1 (2)Grobelšek,Šjama0
30Javornik,Lina(3)1:0 (21)Hovnik Husar,Miša0
40Beber,Anja(22)0:1 (4)Šertelj,Nuša Nisa0
50Lazareva,Yelizaveta(5)1:0 (23)Koler,Rebeka0
60Marn,Evelina(24)0:1 (6)Zorko,Lana0
70Slana,Hana(7)1:0 (25)Movrin Maršani,Leila0
80Petrovič,Zarja(26)0:1 (8)Timagina,Sofia0
90Brcar,Zoja(9)1:0 (27)Ribič,Nika0
100Strnad,Kaja(28)1:0 (10)Pugelj,Vanja0
110Sajovic Karun,Junija(11)1:0 (29)Casar,Ana0
120Horvat,Kiara(30)0:1 (12)Čož,Jera0
130Kocič,Alisa(13)1:0 (31)Kravs,Mojca0
140Lepej,Vita(32)0:1 (14)Završnik,Špela0
150Brinovar,Rosa(15)1:0 (33)Lorber,Eva0
160Rozman,Tadeja(34)1:0 (16)Narat,Gabriela0
170Kumin,Eva(17)1/2 (35)Žlebič,Eva0
180BYE, (36)0:1 *(18)Vozelj,Ajda0

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Report: results

Report: standings