www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko državno prvenstvo do 9 let 2017/18

14.4.2018 Murska Sobota

Deklice do 9 letDečki do 9 letEkipno

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Osnovnošolsko državno prvenstvo 2017/18 za deklice do 9 let

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Osnovnošolsko DP do 9 let - deklice
Osnovnošolsko DP do 9 let - deklice
Murska Sobota, 14.4.2018
Št. Ime KatFedELOLRatKlub123456789 TBuch1BuchMesto
1Maček,IntiIIISLO10871756OŠ Frana Albrehta 31 1 14 2 3 3 5 4 2 5 4 5 13 6 11 7 9 8 8 48.5 51.51
2Lazareva,YelizavetaIIILJU11921636OŠ Dante Alighieri Izola 21 1 17 2 4 3 6 4 1 4 5 5 3 5 16 6 11 7 7 49.0 53.02
3Timagina,Sofia SLO 1556OŠ Mengeš 28 1 22 2 1 2 8 3 12 4 6 5 2 6 4 7 5 7 7 49.0 52.53
4Grobelšek,ŠjamaWIISLO 1681OŠ Sladki Vrh 8 1 20 2 2 2 11 3 7 4 1 5 6 6 3 6 12 7 7 48.5 52.54
5Šertelj,Nuša Nisa SLO 1648OŠ Ob Rinži Kočevje 9 1 15 2 11 3 1 3 20 4 2 4 12 5 19 6 3 7 7 46.5 50.55
6Javornik,LinaIIISLO10701680OŠ Dušana Flisa Hoče 29 1 7 2 12 3 2 3 17 4 3 4 4 4 13 5 18 6 6 45.0 48.56
7Čož,Jera SLO 1528OŠ Mokronog 26 1 6 1 10 2 23 3 4 3 18 4 11 4 8 4.5 19 5.55.5 42.0 46.07
8Sinur,ZarjaIIISLO 1500OŠ Mokronog 4 0 24 1 14 2 3 2 13 2 32 3 23 4 7 4.5 16 5.55.5 41.5 44.08
9Beber,Anja SLO 1500OŠ Antona Globočnika 5 0 30 0.5 24 1.5 31 2.5 16 2.5 29 3.5 17 4.5 20 5.5 1 5.55.5 38.0 41.09
10Marn,Evelina SLO 1500OŠ Nove Jarše 13 0 27 1 7 1 25 2 33 3 17 3.5 16 3.5 22 4.5 21 5.55.5 35.0 37.510
11Brinovar,Rosa SLO 1521OŠ Dolenjske Toplice 35 1 13 2 5 2 4 2 21 3 16 4 7 5 1 5 2 5 5 48.0 48.511
12Vozelj,Ajda SLO 1502OŠ Milana Majcna ŠentjanžBye 1 19 2 6 2 13 3 3 3 23 4 5 4 26 5 4 5 5 44.5 48.512
13Zorko,LanaIIISLO10701632OŠ Predoslje 10 1 11 1 18 2 12 2 8 3 20 4 1 4 6 4 26 5 5 43.5 47.513
14Brcar,Zoja SLO 1552OŠ dr. Pavla Lunačka Šent 24 1 1 1 8 1 32 2 18 2 21 2 33 3 23 4 20 5 5 36.0 38.514
15Kocič,Alisa SLO 1525OŠ Mirna 27 1 5 1 21 2 17 2 23 2 24 2 29 3 31 4 25 5 5 34.0 37.015
16Žlebič,Eva SLO 1000OŠ Bakovci 18 0.5 23 1.5 19 2.5 20 2.5 9 3.5 11 3.5 10 4.5 2 4.5 8 4.54.5 41.5 45.516
17Završnik,Špela SLO 1525OŠ Mokronog 34 1 2 1 22 2 15 3 6 3 10 3.5 9 3.5 18 3.5 29 4.54.5 41.0 42.517
18Kumin,Eva SLO 1515OŠ III Murska Sobota 16 0.5 25 1.5 13 1.5 33 2.5 14 3.5 7 3.5 19 3.5 17 4.5 6 4.54.5 39.0 41.518
19Slana,HanaIVSLO 1592OŠ Gornja Radgona 32 1 12 1 16 1 34 2 29 2.5 25 3.5 18 4.5 5 4.5 7 4.54.5 36.0 37.519
20Sajovic Karun,Junija SLO 1532OŠ Jakoba Aljaža Kranj 30 1 4 1 29 2 16 3 5 3 13 3 24 4 9 4 14 4 4 41.5 44.520
21Koler,Rebeka SLO 1500OŠ Angela Besednjaka MB 2 0 34 1 15 1 35 2 11 2 14 3 26 3 27 4 10 4 4 37.0 37.521
22Strnad,Kaja SLO 1500OŠ Antona Globočnika 25 1 3 1 17 1 29 1 30 2 33 3 27 3.5 10 3.5 28 4 4 35.5 38.022-23
23Rozman,Tadeja SLO 1000OŠ Milana Majcna Šentjanž 33 1 16 1 31 2 7 2 15 3 12 3 8 3 14 3 32 4 4 35.5 38.022-23
24Ribič,Nika SLO 1500OŠ Jakoba Aljaža Kranj 14 0 8 0 9 0 Bye 1 34 2 15 3 20 3 25 3 31 4 4 34.5 36.024
25Pugelj,Vanja SLO 1539OŠ Ob Rinži Kočevje 22 0 18 0 26 1 10 1 35 2 19 2 32 3 24 4 15 4 4 34.0 34.525
26Horvat,Kiara SLO 1000OŠ III Murska Sobota 7 0 29 0 25 0 27 1 31 2 30 3 21 4 12 4 13 4 4 33.5 36.526
27Kravs,Mojca SLO 1000OŠ K. Koviča Poljčane 15 0 10 0 28 0.5 26 0.5Bye 1.5 34 2.5 22 3 21 3 35 4 4 30.5 31.027
28Petrovič,Zarja SLO 1500OŠ Antona Globočnika 3 0 31 0 27 0.5 30 0.5 32 0.5Bye 1.5 35 2.5 33 3.5 22 4 4 28.0 28.528
29Hovnik Husar,MišaIVSLO 1500OŠ Gornja Radgona 6 0 26 1 20 1 22 2 19 2.5 9 2.5 15 2.5 30 3.5 17 3.53.5 37.5 41.029
30Casar,Ana SLO 1000OŠ Bogojina 20 0 9 0.5 32 0.5 28 1.5 22 1.5 26 1.5Bye 2.5 29 2.5 34 3.53.5 29.5 31.030
31Robida,Eva SLO 1501OŠ Ob Rinži Kočevje 1 0 28 1 23 1 9 1 26 1 35 2 34 3 15 3 24 3 3 35.0 35.531
32Movrin Maršani,Leila SLO 1500OŠ Angela Besednjaka MB 19 0 33 0 30 1 14 1 28 2 8 2 25 2 Bye 3 23 3 3 32.5 35.032
33Narat,GabrielaIIISLO 1520OŠ Tišina 23 0 32 1 35 2 18 2 10 2 22 2 14 2 28 2 Bye 3 3 31.5 32.033
34Lepej,Vita SLO 1000OŠ K. Koviča Poljčane 17 0 21 0 Bye 1 19 1 24 1 27 1 31 1 35 2 30 2 2 29.0 29.534
35Lorber,Eva SLO 1000OŠ K. Koviča Poljčane 11 0 Bye 1 33 1 21 1 25 1 31 1 28 1 34 1 27 1 1 29.0 30.535
Arbiter: Ana Srebrnič, IA, SLO, 14.4.2018, 9 rounds Swiss
Time: 10 min + 5 s  Filename: C:\turnir\os1718u9w\os1718u9w

WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Osnovnošolsko DP do 9 let - deklice
Murska Sobota, 14.4.2018
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub                        T    Buch1  Buch Mesto
  1. Maček,Inti               III SLO 1087 1756 OŠ Frana Albrehta          8.0  48.5  51.5     1
  2. Lazareva,Yelizaveta      III LJU 1192 1636 OŠ Dante Alighieri Izola   7.0  49.0  53.0     2
  3. Timagina,Sofia               SLO      1556 OŠ Mengeš                  7.0  49.0  52.5     3
  4. Grobelšek,Šjama          WII SLO      1681 OŠ Sladki Vrh              7.0  48.5  52.5     4
  5. Šertelj,Nuša Nisa            SLO      1648 OŠ Ob Rinži Kočevje        7.0  46.5  50.5     5
  6. Javornik,Lina            III SLO 1070 1680 OŠ Dušana Flisa Hoče       6.0  45.0  48.5     6
  7. Čož,Jera                     SLO      1528 OŠ Mokronog                5.5  42.0  46.0     7
  8. Sinur,Zarja              III SLO      1500 OŠ Mokronog                5.5  41.5  44.0     8
  9. Beber,Anja                   SLO      1500 OŠ Antona Globočnika       5.5  38.0  41.0     9
 10. Marn,Evelina                 SLO      1500 OŠ Nove Jarše              5.5  35.0  37.5    10
 11. Brinovar,Rosa                SLO      1521 OŠ Dolenjske Toplice       5.0  48.0  48.5    11
 12. Vozelj,Ajda                  SLO      1502 OŠ Milana Majcna Šentjanž  5.0  44.5  48.5    12
 13. Zorko,Lana               III SLO 1070 1632 OŠ Predoslje               5.0  43.5  47.5    13
 14. Brcar,Zoja                   SLO      1552 OŠ dr. Pavla Lunačka Šent  5.0  36.0  38.5    14
 15. Kocič,Alisa                  SLO      1525 OŠ Mirna                   5.0  34.0  37.0    15
 16. Žlebič,Eva                   SLO      1000 OŠ Bakovci                 4.5  41.5  45.5    16
 17. Završnik,Špela               SLO      1525 OŠ Mokronog                4.5  41.0  42.5    17
 18. Kumin,Eva                    SLO      1515 OŠ III Murska Sobota       4.5  39.0  41.5    18
 19. Slana,Hana               IV  SLO      1592 OŠ Gornja Radgona          4.5  36.0  37.5    19
 20. Sajovic Karun,Junija         SLO      1532 OŠ Jakoba Aljaža Kranj     4.0  41.5  44.5    20
 21. Koler,Rebeka                 SLO      1500 OŠ Angela Besednjaka MB    4.0  37.0  37.5    21
 22. Strnad,Kaja                  SLO      1500 OŠ Antona Globočnika       4.0  35.5  38.0 22-     23
 23. Rozman,Tadeja                SLO      1000 OŠ Milana Majcna Šentjanž  4.0  35.5  38.0 22-     23
 24. Ribič,Nika                   SLO      1500 OŠ Jakoba Aljaža Kranj     4.0  34.5  36.0    24
 25. Pugelj,Vanja                 SLO      1539 OŠ Ob Rinži Kočevje        4.0  34.0  34.5    25
 26. Horvat,Kiara                 SLO      1000 OŠ III Murska Sobota       4.0  33.5  36.5    26
 27. Kravs,Mojca                  SLO      1000 OŠ K. Koviča Poljčane      4.0  30.5  31.0    27
 28. Petrovič,Zarja               SLO      1500 OŠ Antona Globočnika       4.0  28.0  28.5    28
 29. Hovnik Husar,Miša        IV  SLO      1500 OŠ Gornja Radgona          3.5  37.5  41.0    29
 30. Casar,Ana                    SLO      1000 OŠ Bogojina                3.5  29.5  31.0    30
 31. Robida,Eva                   SLO      1501 OŠ Ob Rinži Kočevje        3.0  35.0  35.5    31
 32. Movrin Maršani,Leila         SLO      1500 OŠ Angela Besednjaka MB    3.0  32.5  35.0    32
 33. Narat,Gabriela           III SLO      1520 OŠ Tišina                  3.0  31.5  32.0    33
 34. Lepej,Vita                   SLO      1000 OŠ K. Koviča Poljčane      2.0  29.0  29.5    34
 35. Lorber,Eva                   SLO      1000 OŠ K. Koviča Poljčane      1.0  29.0  30.5    35
Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 
Lastnik: www.velemojstrica.si