www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko državno prvenstvo do 9 let 2017/18

14.4.2018 Murska Sobota

Deklice do 9 letDečki do 9 letEkipno

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko državno prvenstvo 2017/18 za dečke do 9 let

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: April 14 2018 17:58:52.

Osnovnošolsko DP dečkov do 9 let

Osnovnošolsko DP dečkov do 9 let
Murska Sobota, 14.4.2018

Lista igralcev

       Ime                     Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Jalovec Igor             II 1196 1894  SLO  OŠ Ob Rinži Kočevje
    2. Veber Kolja Tito         II 1066 1885  SLO  OŠ Pohorskega odreda Slov
    3. Tisaj Tilen              II 1122 1877  SLO  OŠ Mengeš
    4. Vodnik Val               II 1287 1852  SLO  OŠ Brezovica
    5. Glas Bruno               II 1111 1791  SLO  OŠ Jurija Dalmatina Krško
    6. Štembal David                    1779  SLO  OŠ Brezovica
    7. Šalabalija Matija                1764  SLO  OŠ dr. Jožeta Pučnika Čre
    8. Želj Lan                III      1751  SLO  III. OŠ Celje
    9. Nemanič Tim             III      1740  SLO  OŠ Dolenjske Toplice
   10. Markus David            III 1146 1713  SLO  OŠ Brinje Grosuplje
   11. Despotovič Pavle        III      1710  SLO  OŠ Prežihovega Voranca Lj
   12. Hočevar Nick            III 1101 1703  SLO  OŠ Antona Globočnika
   13. Gabršček Nejc               1127 1686  SLO  OŠ Deskle
   14. Štorman Luka            III      1657  SLO  OŠ Braslovče
   15. Mižigoj Alexey          III      1639  SLO  OŠ Brežice
   16. Lavrič Mark                 1262 1636  SLO  OŠ Dolenjske Toplice
   17. Malovrh Lovro                    1635  SLO  OŠ Brezovica
   18. Morenčič Mathias                 1633  SLO  OŠ Deskle
   19. Molan Lamir                      1619  SLO  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   20. Smaka Matic                      1617  SLO  OŠ Angela Besednjaka MB
   21. Prevc Urban                      1602  SLO  OŠ Prežihovega Voranca Lj
   22. Hribernik Jernej         IV      1592  SLO  OŠ K. Koviča Poljčane
   23. Levanič Anej                     1591  SLO  OŠ Ljudski vrt Ptuj
   24. Ancelj Lukas                     1589  SLO  OŠ Šmarje pri Jelšah
   25. Šraj Jernej                 1058 1584  SLO  OŠ Heroja Janeza Hribarja
   26. Sever Gašper                     1575  SLO  OŠ Brezovica
   27. Šabec Jakob                      1571  SLO  OŠ K. Koviča Poljčane
   28. Glavač Leo                       1570  SLO  OŠ Riharda Jakopiča LJ
   29. Vaupot Kajetan           IV      1569  SLO  2. OŠ Slovenj Gradec
   30. Kovačec Tilen                    1567  SLO  OŠ Ljudski vrt Ptuj
   31. Bavec Jakob              IV      1566  SLO  OŠ Heroja Janeza Hribarja
   32. Berlot Tian                      1561  SLO  OŠ Deskle
   33. Peršolja Nik                     1561  SLO  OŠ Deskle
   34. Škof Samo                IV      1559  SLO  OŠ I Murska Sobota
   35. Jenček Gašper            IV      1551  SLO  OŠ Antona Globočnika
   36. Radež Pavel                      1551  SLO  OŠ Otočec
   37. Podržaj Ravnik Tilen     IV      1550  SLO  OŠ Dolenjske Toplice
   38. Berlot Andre                     1548  SLO  OŠ Deskle
   39. Kocič Alis                       1545  SLO  OŠ Mirna
   40. Ozvald Lan                       1539  SLO  OŠ Olge Meglič Ptuj
   41. Bricelj Čelan Oskar              1537  SLO  OŠ Olge Meglič Ptuj
   42. Kolukaj Bleron                   1529  SLO  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   43. Šega Jošt                        1521  SLO  OŠ K. Koviča Poljčane
   44. Kraner Žan Luka                  1519  SLO  OŠ Angela Besednjaka MB
   45. Grubor Aleksej                   1515  SLO  OŠ Jakoba Aljaža Kranj
   46. Podgoršek Dimn Bor               1512  SLO  OŠ Jakoba Aljaža Kranj
   47. Batagelj Juš                     1509  SLO  OŠ Jakoba Aljaža Kranj
   48. Šale Nejc                        1508  SLO  OŠ Šmarje pri Jelšah
   49. Stojanovič Jure                  1506  SLO  OŠ Ljudski vrt Ptuj
   50. Gračnar Luka                     1505  SLO  III. OŠ Celje
   51. Čepeljnik Žiga                   1504  SLO  OŠ Brezovica
   52. Intihar Dolina Gal               1502  SLO  OŠ Prežihovega Voranca Lj
   53. Pišek Bor                        1502  SLO  OŠ Ljudski vrt Ptuj
   54. Kukovec Mihael                   1501  SLO  OŠ Ljudski vrt Ptuj
   55. Drama Anže               IV      1500  SLO  OŠ Šmarje pri Jelšah
   56. Hribar Miha              IV      1500  SLO  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   57. Ismič Zorko Jan          IV      1500  SLO  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   58. Keber Alen               IV      1500  SLO  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   59. Mavsar Simon             IV      1500  SLO  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   60. Plevnik Andraž           IV      1500  SLO  1. OŠ Slovenj Gradec
   61. Strajnar Borut           IV      1500  SLO  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   62. Tršelič Jaša Svit        IV      1500  SLO  OŠ Brežice
   63. Avguštin Jernej                  1500  SLO  OŠ Cvetko Golar
   64. Brumec Anže                      1500  SLO  OŠ K. Koviča Poljčane
   65. Gerhard Taras                    1500  SLO  OŠ Heroja Janeza Hribarja
   66. Ivanuš Bruno                     1500  SLO  OŠ Bizeljsko
   67. Kastelic Jure                    1500  SLO  OŠ Otočec
   68. Kocjan Klemen                    1500  SLO  OŠ Bizeljsko
   69. Kodrič Jurij                     1500  SLO  OŠ K. Koviča Poljčane
   70. Kurnik Lenart                    1500  SLO  OŠ Jakoba Aljaža Kranj
   71. Oprin Marcel                     1500  SLO  OŠ Cvetko Golar
   72. Plavčak Mihael                   1500  SLO  OŠ K. Koviča Poljčane
   73. Smolčnik Matija                  1500  SLO  2. OŠ Slovenj Gradec
   74. Srebrnič Kučer Patrik            1500  SLO  OŠ Brinje Grosuplje
   75. Vidovič Lovro                    1500  SLO  OŠ K. Koviča Poljčane
   76. Šabec Jan                        1500  SLO  OŠ K. Koviča Poljčane
   77. Štrakl Gašper                    1500  SLO  OŠ Gornja Radgona
   78. Štrucl Patrik                    1500  SLO  OŠ Jurija Dalmatina Krško
   79. Černe Svit                       1500  SLO  OŠ Mirna
   80. Balažič Maj                      1000       OŠ III Murska Sobota
   81. Balon Tine                       1000       OŠ Bizeljsko
   82. Casar Avguštin                   1000       OŠ I Murska Sobota
   83. Grah Žiga                        1000       OŠ III Murska Sobota
   84. Hvalc Maksim                     1000       OŠ Bizeljsko
   85. Ivanšek Luka                     1000       OŠ Brežice
   86. Izda Tine                        1000       OŠ Šmarje pri Jelšah
   87. Jurjec Matic                     1000       OŠ Toneta Okrogarja Zagor
   88. Kikec Timon                      1000       OŠ Angela Besednjaka MB
   89. Krošel Gregor                    1000       OŠ K. Koviča Poljčane
   90. Mohar  Tian                      1000       OŠ III Murska Sobota
   91. Možek Ažbe                       1000       OŠ Toneta Okrogarja Zagor
   92. Muqaj Ertiol                     1000       OŠ Brežice
   93. Nikl Rene                        1000       OŠ Angela Besednjaka MB
   94. Ovčjak Rok                       1000       III. OŠ Celje
   95. Panker Martin                    1000       OŠ Bakovci
   96. Podhraški Urh                    1000       OŠ Cvetko Golar Škofja Lo
   97. Predalič Simon                   1000       OŠ Otočec
   98. Rajh Tai                         1000       OŠ Ivana Cankarja Ljutome
   99. Režonja Rok                      1000  SLO  OŠ Bakovci
  100. Titan Grega                      1000       OŠ Bakovci
  101. Veršec Rok                       1000       OŠ Bizeljsko
  102. Švenda Kiano                     1000       OŠ III Murska Sobota
  103. Žižek Lan                        1000       OŠ III Murska Sobota

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si