www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko državno prvenstvo do 9 let 2017/18

14.4.2018 Murska Sobota

Deklice do 9 letDečki do 9 letEkipno

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko državno prvenstvo 2017/18 za dečke do 9 let

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: April 14 2018 18:00:50.

Osnovnošolsko DP dečkov do 9 let
Osnovnošolsko DP dečkov do 9 let
Murska Sobota, 14.4.2018
Št. Ime KatFedELOLRatKlub123456789 TBuch1BuchMesto
1Despotovič,PavleIIISLO 1710OŠ Prežihovega Voranca Lj 44 1 29 2 6 3 8 4 4 5 3 6 2 6.5 14 7.5 7 7.57.5 53.5 58.51
2Tisaj,TilenIISLO11221877OŠ Mengeš 85 1 21 2 10 2.5 49 3.5 23 4.5 8 5 1 5.5 9 6.5 3 7.57.5 50.0 53.02
3Veber,Kolja TitoIISLO10661885OŠ Pohorskega odreda Slov 66 1 56 2 17 3 5 4 11 5 1 5 20 6 4 7 2 7 7 52.0 56.03
4Jalovec,IgorIISLO11961894OŠ Ob Rinži Kočevje 77 1 41 2 31 3 14 4 1 4 10 5 5 6 3 6 8 7 7 50.5 54.04
5Nemanič,TimIIISLO 1740OŠ Dolenjske Toplice 39 1 82 2 34 3 3 3 21 4 30 5 4 5 16 6 18 7 7 47.0 50.05
6Bricelj Čelan,Oskar SLO 1537OŠ Olge Meglič Ptuj 68 1 12 2 1 2 15 2 83 3 22 4 50 5 20 6 14 7 7 46.5 49.56
7Glas,BrunoIISLO11111791OŠ Jurija Dalmatina Krško 84 1 32 2 23 2 82 3 28 4 18 5 14 5 31 6 1 7 7 43.5 46.57
8Vodnik,ValIISLO12871852OŠ Brezovica 63 1 52 2 15 3 1 3 16 4 2 4.5 23 5.5 13 6.5 4 6.56.5 50.5 54.58
9Šalabalija,Matija SLO 1764OŠ dr. Jožeta Pučnika Čre 43 1 69 2 13 3 23 3.5 10 3.5 19 4.5 11 5.5 2 5.5 25 6.56.5 49.0 53.09
10Lavrič,Mark SLO12621636OŠ Dolenjske Toplice 96 1 58 2 2 2.5 26 3.5 9 4.5 4 4.5 13 4.5 23 5.5 24 6.56.5 48.0 50.510
11Gabršček,Nejc SLO11271686OŠ Deskle 97 1 27 2 30 3 24 4 3 4 42 5 9 5 32 6 12 6.56.5 46.0 48.011
12Želj,LanIIISLO 1751III. OŠ Celje 74 1 6 1 64 2 35 3 19 3 82 4 33 5 15 6 11 6.56.5 43.5 46.512
13Glavač,Leo SLO 1570OŠ Riharda Jakopiča LJ101 1 99 2 9 2 51 3 24 3.5 25 4.5 10 5.5 8 5.5 31 6.56.5 42.0 43.513
14Hočevar,NickIIISLO11011703OŠ Antona Globočnika 59 1 38 2 51 3 4 3 49 4 15 5 7 6 1 6 6 6 6 48.5 52.514
15Molan,Lamir SLO 1619OŠ Jurija Dalmatina Krško 92 1 37 2 8 2 6 3 65 4 14 4 34 5 12 5 30 6 6 45.0 48.015
16Šraj,Jernej SLO10581584OŠ Heroja Janeza Hribarja 88 1 40 2 24 2 36 3 8 3 27 4 30 5 5 5 32 6 6 44.5 47.516
17Malovrh,Lovro SLO 1635OŠ Brezovica 78 1 64 2 3 2 29 3 34 4 20 4 32 4 39 5 44 6 6 42.5 46.017
18Štorman,LukaIIISLO 1657OŠ Braslovče 83 1 62 2 49 2 33 3 60 4 7 4 19 5 42 6 5 6 6 42.5 45.518-19
19Podržaj Ravnik,TilenIVSLO 1550OŠ Dolenjske Toplice 30 0 88 1 78 2 31 3 12 4 9 4 18 4 48 5 34 6 6 42.5 45.518-19
20Markus,DavidIIISLO11461713OŠ Brinje Grosuplje 87 0 70 1 66 2 32 3 58 4 17 5 3 5 6 5 36 6 6 42.0 45.020
21Berlot,Tian SLO 1561OŠ Deskle 45 1 2 1 59 2 86 3 5 3 49 3 61 4 60 5 37 6 6 41.0 43.521
22Ancelj,Lukas SLO 1589OŠ Šmarje pri Jelšah 91 1 51 1 61 2 58 2 37 3 6 3 54 4 62 5 33 6 6 38.0 41.022
23Smaka,Matic SLO 1617OŠ Angela Besednjaka MB 70 1 87 2 7 3 9 3.5 2 3.5 24 4.5 8 4.5 10 4.5 54 5.55.5 48.0 51.023
24Štembal,David SLO 1779OŠ Brezovica 61 1 33 2 16 3 11 3 13 3.5 23 3.5 49 4.5 26 5.5 10 5.55.5 46.0 50.024
25Morenčič,Mathias SLO 1633OŠ Deskle 94 0.5 72 1.5 35 1.5 40 2.5 26 3.5 13 3.5 56 4.5 28 5.5 9 5.55.5 42.5 45.025
26Prevc,Urban SLO 1602OŠ Prežihovega Voranca Lj 93 1 35 1.5 47 2.5 10 2.5 25 2.5 79 3.5 38 4.5 24 4.5 42 5.55.5 41.0 44.026
27Kolukaj,Bleron SLO 1529OŠ Jurija Dalmatina Krško 46 1 11 1 99 2 50 2 51 3 16 3 59 4 49 4.5 52 5.55.5 39.5 41.527
28Sever,Gašper SLO 1575OŠ Brezovica 71 1 49 1 74 2 63 3 7 3 38 3.5 52 4.5 25 4.5 51 5.55.5 39.0 43.028
29Ozvald,Lan SLO 1539OŠ Olge Meglič Ptuj 98 1 1 1 95 2 17 2 59 3 50 3 51 3.5 53 4.5 49 5.55.5 38.0 40.029
30Kikec,Timon 1000OŠ Angela Besednjaka MB 19 1 50 2 11 2 56 3 35 4 5 4 16 4 67 5 15 5 5 45.5 49.530
31Mižigoj,AlexeyIIISLO 1639OŠ Brežice 57 1 79 2 4 2 19 2 64 3 55 4 58 5 7 5 13 5 5 43.5 47.031
32Škof,SamoIVSLO 1559OŠ I Murska Sobota 53 1 7 1 83 2 20 2 84 3 60 4 17 5 11 5 16 5 5 43.0 46.032
33Jenček,GašperIVSLO 1551OŠ Antona Globočnika102 1 24 1 39 2 18 2 45 3 65 4 12 4 40 5 22 5 5 43.0 43.533
34Vaupot,KajetanIVSLO 15692. OŠ Slovenj Gradec 65 1 89 2 5 2 53 3 17 3 62 4 15 4 58 5 19 5 5 41.5 44.034
35Štrucl,Patrik SLO 1500OŠ Jurija Dalmatina Krško 67 1 26 1.5 25 2.5 12 2.5 30 2.5 47 3 36 3 85 4 63 5 5 40.5 43.535
36Kraner,Žan Luka SLO 1519OŠ Angela Besednjaka MB 49 0 91 1 46 2 16 2 53 3 67 3 35 4 45 5 20 5 5 40.0 43.036
37Čepeljnik,Žiga SLO 1504OŠ Brezovica 86 1 15 1 50 1 88 2 22 2 57 3 68 4 41 5 21 5 5 39.0 41.537
38Šega,Jošt SLO 1521OŠ K. Koviča Poljčane 48 1 14 1 65 1 97 2 40 3 28 3.5 26 3.5 77 4.5 50 5 5 39.0 41.038
39Plevnik,AndražIVSLO 15001. OŠ Slovenj Gradec 5 0 73 1 33 1 46 2 55 2 86 3 82 4 17 4 62 5 5 38.5 41.039
40Mohar ,Tian 1000OŠ III Murska Sobota 55 1 16 1 62 2 25 2 38 2 74 3 64 4 33 4 58 5 5 38.0 42.040
41Kovačec,Tilen SLO 1567OŠ Ljudski vrt Ptuj 75 1 4 1 87 2 60 2 61 3 58 3 43 4 37 4 59 5 5 37.0 40.041
42Rajh,Tai 1000OŠ Ivana Cankarja Ljutome 79 0 96 1 94 2 52 3 50 4 11 4 67 5 18 5 26 5 5 37.0 39.542
43Keber,AlenIVSLO 1500OŠ Jurija Dalmatina Krško 9 0 53 0 72 1 98 2 52 2 73 3 41 3 68 4 67 5 5 36.5 38.543-44
44Tršelič,Jaša SvitIVSLO 1500OŠ Brežice 1 0 95 0 71 0 94 1 98 2 46 3 55 4 50 5 17 5 5 36.5 38.543-44
45Grah,Žiga 1000OŠ III Murska Sobota 21 0 84 0 92 1 66 2 33 2 63 3 47 4 36 4 79 5 5 35.5 38.545
46Nikl,Rene 1000OŠ Angela Besednjaka MB 27 0 57 1 36 1 39 1 97 2 44 2 80 3 87 4 66 5 5 35.5 37.546
47Šale,Nejc SLO 1508OŠ Šmarje pri Jelšah 72 0.5 94 1.5 26 1.5 55 1.5 86 2.5 35 3 45 3 70 4 60 5 5 34.5 37.047
48Ovčjak,Rok 1000III. OŠ Celje 38 0 59 0 91 0 101 1 94 2 83 3 66 4 19 4 61 5 5 31.5 33.048
49Panker,Martin 1000OŠ Bakovci 36 1 28 2 18 3 2 3 14 3 21 4 24 4 27 4.5 29 4.54.5 47.5 52.549
50Levanič,Anej SLO 1591OŠ Ljudski vrt Ptuj 90 1 30 1 37 2 27 3 42 3 29 4 6 4 44 4 38 4.54.5 43.0 46.050
51Smolčnik,Matija SLO 15002. OŠ Slovenj Gradec 80 1 22 2 14 2 13 2 27 2 69 3 29 3.5 82 4.5 28 4.54.5 42.5 45.551
52Peršolja,Nik SLO 1561OŠ Deskle 81 1 8 1 84 2 42 2 43 3 54 3.5 28 3.5 79 4.5 27 4.54.5 39.0 42.052
53Ivanšek,Luka 1000OŠ Brežice 32 0 43 1 69 2 34 2 36 2 84 2.5 78 3.5 29 3.5 77 4.54.5 36.5 39.553
54Podgoršek Dimn,Bor SLO 1512OŠ Jakoba Aljaža Kranj 99 0 71 1 60 1 70 2 73 3 52 3.5 22 3.5 56 4.5 23 4.54.5 36.5 38.554
55Kocič,Alis SLO 1545OŠ Mirna 40 0 65 0 100 1 47 2 39 3 31 3 44 3 83 4 57 4.54.5 36.5 38.055
56Bavec,JakobIVSLO 1566OŠ Heroja Janeza Hribarja100 1 3 1 85 2 30 2 77 2.5 78 3.5 25 3.5 54 3.5 81 4.54.5 35.5 37.056
57Ivanuš,Bruno SLO 1500OŠ Bizeljsko 31 0 46 0 75 1 62 1 99 2 37 2 76 3 64 4 55 4.54.5 35.0 37.057
58Stojanovič,Jure SLO 1506OŠ Ljudski vrt Ptuj 76 1 10 1 89 2 22 3 20 3 41 4 31 4 34 4 40 4 4 42.5 45.058
59Avguštin,Jernej SLO 1500OŠ Cvetko Golar 14 0 48 1 21 1 80 2 29 2 89 3 27 3 86 4 41 4 4 39.0 41.559
60Veršec,Rok 1000OŠ Bizeljsko 64 0 92 1 54 2 41 3 18 3 32 3 85 4 21 4 47 4 4 38.5 41.560
61Ismič Zorko,JanIVSLO 1500OŠ Jurija Dalmatina Krško 24 0 102 1 22 1 68 2 41 2 90 3 21 3 65 4 48 4 4 38.5 39.061
62Grubor,Aleksej SLO 1515OŠ Jakoba Aljaža Kranj103 1 18 1 40 1 57 2 89 3 34 3 65 4 22 4 39 4 4 38.0 39.562
63Drama,AnžeIVSLO 1500OŠ Šmarje pri Jelšah 8 0 81 1 80 2 28 2 67 2 45 2 75 3 71 4 35 4 4 37.5 41.063
64Gračnar,Luka SLO 1505III. OŠ Celje 60 1 17 1 12 1 91 2 31 2 77 3 40 3 57 3 88 4 4 37.5 40.564-65
65Balažič,Maj 1000OŠ III Murska Sobota 34 0 55 1 38 2 67 3 15 3 33 3 62 3 61 3 87 4 4 37.5 40.564-65
66Pišek,Bor SLO 1502OŠ Ljudski vrt Ptuj 3 0 100 1 20 1 45 1 91 2 93 3 48 3 90 4 46 4 4 37.0 38.566
67Šabec,Jakob SLO 1571OŠ K. Koviča Poljčane 35 0 90 1 77 2 65 2 63 3 36 4 42 4 30 4 43 4 4 36.5 39.567
68Muqaj,Ertiol 1000OŠ Brežice 6 0 74 0 93 1 61 1 70 2 87 3 37 3 43 3 95 4 4 35.0 37.568
69Radež,Pavel SLO 1551OŠ Otočec 73 1 9 1 53 1 83 1 75 2 51 2 71 2 98 3 78 4 4 34.0 36.069
70Oprin,Marcel SLO 1500OŠ Cvetko Golar 23 0 20 0 102 1 54 1 68 1 81 2 89 3 47 3 86 4 4 33.5 34.070
71Štrakl,Gašper SLO 1500OŠ Gornja Radgona 28 0 54 0 44 1 77 1 80 2 85 2 69 3 63 3 82 4 4 33.0 36.071
72Režonja,Rok SLO 1000OŠ Bakovci 47 0.5 25 0.5 43 0.5 81 1.5 78 1.5 96 2.5 77 2.5 84 3 85 4 4 32.0 34.572
73Jurjec,Matic 1000OŠ Toneta Okrogarja Zagor 69 0 39 0 90 1 85 2 54 2 43 2 97 3 78 3 84 4 4 31.0 33.073
74Mavsar,SimonIVSLO 1500OŠ Jurija Dalmatina Krško 12 0 68 1 28 1 103 2 82 2 40 2 90 2 100 3 89 4 4 31.0 32.574
75Balon,Tine 1000OŠ Bizeljsko 41 0 85 0 57 0 92 1 69 1 103 2 63 2 97 3 90 4 4 28.5 30.075
76Titan,Grega 1000OŠ Bakovci 58 0 78 0 88 0 Bye 1 90 1 92 2 57 2 93 3 83 4 4 27.0 29.576
77Intihar Dolina,Gal SLO 1502OŠ Prežihovega Voranca Lj 4 0 101 1 67 1 71 2 56 2.5 64 2.5 72 3.5 38 3.5 53 3.53.5 37.0 38.577
78Kocjan,Klemen SLO 1500OŠ Bizeljsko 17 0 76 1 19 1 79 1.5 72 2.5 56 2.5 53 2.5 73 3.5 69 3.53.5 36.5 40.078
79Batagelj,Juš SLO 1509OŠ Jakoba Aljaža Kranj 42 1 31 1 86 1 78 1.5 96 2.5 26 2.5 84 3.5 52 3.5 45 3.53.5 34.0 36.579
80Hribernik,JernejIVSLO 1592OŠ K. Koviča Poljčane 51 0 93 1 63 1 59 1 71 1 95 1.5 46 1.5 94 2.5 97 3.53.5 29.5 31.580
81Hvalc,Maksim 1000OŠ Bizeljsko 52 0 63 0 96 0.5 72 0.5101 1.5 70 1.5 94 2.5 95 3.5 56 3.53.5 28.5 30.081
82Berlot,Andre SLO 1548OŠ Deskle 95 1 5 1 98 2 7 2 74 3 12 3 39 3 51 3 71 3 3 40.5 42.582
83Gerhard,Taras SLO 1500OŠ Heroja Janeza Hribarja 18 0 103 1 32 1 69 2 6 2 48 2 88 3 55 3 76 3 3 38.0 39.583
84Hribar,MihaIVSLO 1500OŠ Jurija Dalmatina Krško 7 0 45 1 52 1 95 2 32 2 53 2.5 79 2.5 72 3 73 3 3 37.5 40.084
85Kukovec,Mihael SLO 1501OŠ Ljudski vrt Ptuj 2 0 75 1 56 1 73 1 95 2 71 3 60 3 35 3 72 3 3 37.0 39.585
86Švenda,Kiano 1000OŠ III Murska Sobota 37 0 Bye 1 79 2 21 2 47 2 39 2 93 3 59 3 70 3 3 36.0 39.086
87Strajnar,BorutIVSLO 1500OŠ Jurija Dalmatina Krško 20 1 23 1 41 1 89 1 88 2 68 2 100 3 46 3 65 3 3 35.5 37.087
88Šabec,Jan SLO 1500OŠ K. Koviča Poljčane 16 0 19 0 76 1 37 1 87 1 98 2 83 2 99 3 64 3 3 32.5 34.588
89Žižek,Lan 1000OŠ III Murska SobotaBye 1 34 1 58 1 87 2 62 2 59 2 70 2 91 3 74 3 3 32.0 35.089
90Srebrnič Kučer,Patrik SLO 1500OŠ Brinje Grosuplje 50 0 67 0 73 0 102 1 76 2 61 2 74 3 66 3 75 3 3 32.0 32.590
91Vidovič,Lovro SLO 1500OŠ K. Koviča Poljčane 22 0 36 0 48 1 64 1 66 1 100 1 103 2 89 2 101 3 3 30.0 31.591
92Kurnik,Lenart SLO 1500OŠ Jakoba Aljaža Kranj 15 0 60 0 45 0 75 0 102 1 76 1 98 1 96 2 99 3 3 29.0 29.592
93Plavčak,Mihael SLO 1500OŠ K. Koviča Poljčane 26 0 80 0 68 0 100 1 103 2 66 2 86 2 76 2 98 3 3 27.0 28.593
94Kodrič,Jurij SLO 1500OŠ K. Koviča Poljčane 25 0.5 47 0.5 42 0.5 44 0.5 48 0.5102 1.5 81 1.5 80 1.5100 2.52.5 34.0 34.594
95Krošel,Gregor 1000OŠ K. Koviča Poljčane 82 0 44 1 29 1 84 1 85 1 80 1.5 96 2.5 81 2.5 68 2.52.5 30.5 33.095
96Kastelic,Jure SLO 1500OŠ Otočec 10 0 42 0 81 0.5 99 1.5 79 1.5 72 1.5 95 1.5 92 1.5102 2.52.5 30.0 30.596
97Brumec,Anže SLO 1500OŠ K. Koviča Poljčane 11 0 98 0 101 1 38 1 46 1 99 2 73 2 75 2 80 2 2 32.0 34.097
98Možek,Ažbe 1000OŠ Toneta Okrogarja Zagor 29 0 97 1 82 1 43 1 44 1 88 1 92 2 69 2 93 2 2 31.5 33.598-99
99Predalič,Simon 1000OŠ Otočec 54 1 13 1 27 1 96 1 57 1 97 1 101 2 88 2 92 2 2 31.5 33.598-99
100Casar,Avguštin 1000OŠ I Murska Sobota 56 0 66 0 55 0 93 0 Bye 1 91 2 87 2 74 2 94 2 2 28.5 30.5100
101Černe,Svit SLO 1500OŠ Mirna 13 0 77 0 97 0 48 0 81 0 Bye 1 99 1 102 2 91 2 2 27.0 27.5101
102Izda,Tine 1000OŠ Šmarje pri Jelšah 33 0 61 0 70 0 90 0 92 0 94 0 Bye 1 101 1 96 1 1 25.5 26.5102
103Podhraški,Urh 1000OŠ Cvetko Golar Škofja Lo 62 0 83 0 Bye 1 74 1 93 1 75 1 91 1
Arbiter: Ana Srebrnič, IA, SLO, 14.4.2018, 9 rounds Swiss
Time: 10 min + 5 s  Filename: C:\turnir\os1718u9\os1718u9

WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Osnovnošolsko DP dečkov do 9 let
Murska Sobota, 14.4.2018
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub                        T    Buch1  Buch Mesto
  1. Despotovič,Pavle         III SLO      1710 OŠ Prežihovega Voranca Lj  7.5  53.5  58.5     1
  2. Tisaj,Tilen              II  SLO 1122 1877 OŠ Mengeš                  7.5  50.0  53.0     2
  3. Veber,Kolja Tito         II  SLO 1066 1885 OŠ Pohorskega odreda Slov  7.0  52.0  56.0     3
  4. Jalovec,Igor             II  SLO 1196 1894 OŠ Ob Rinži Kočevje        7.0  50.5  54.0     4
  5. Nemanič,Tim              III SLO      1740 OŠ Dolenjske Toplice       7.0  47.0  50.0     5
  6. Bricelj Čelan,Oskar          SLO      1537 OŠ Olge Meglič Ptuj        7.0  46.5  49.5     6
  7. Glas,Bruno               II  SLO 1111 1791 OŠ Jurija Dalmatina Krško  7.0  43.5  46.5     7
  8. Vodnik,Val               II  SLO 1287 1852 OŠ Brezovica               6.5  50.5  54.5     8
  9. Šalabalija,Matija            SLO      1764 OŠ dr. Jožeta Pučnika Čre  6.5  49.0  53.0     9
 10. Lavrič,Mark                  SLO 1262 1636 OŠ Dolenjske Toplice       6.5  48.0  50.5    10
 11. Gabršček,Nejc                SLO 1127 1686 OŠ Deskle                  6.5  46.0  48.0    11
 12. Želj,Lan                 III SLO      1751 III. OŠ Celje              6.5  43.5  46.5    12
 13. Glavač,Leo                   SLO      1570 OŠ Riharda Jakopiča LJ     6.5  42.0  43.5    13
 14. Hočevar,Nick             III SLO 1101 1703 OŠ Antona Globočnika       6.0  48.5  52.5    14
 15. Molan,Lamir                  SLO      1619 OŠ Jurija Dalmatina Krško  6.0  45.0  48.0    15
 16. Šraj,Jernej                  SLO 1058 1584 OŠ Heroja Janeza Hribarja  6.0  44.5  47.5    16
 17. Malovrh,Lovro                SLO      1635 OŠ Brezovica               6.0  42.5  46.0    17
 18. Štorman,Luka             III SLO      1657 OŠ Braslovče               6.0  42.5  45.5 18-     19
 19. Podržaj Ravnik,Tilen     IV  SLO      1550 OŠ Dolenjske Toplice       6.0  42.5  45.5 18-     19
 20. Markus,David             III SLO 1146 1713 OŠ Brinje Grosuplje        6.0  42.0  45.0    20
 21. Berlot,Tian                  SLO      1561 OŠ Deskle                  6.0  41.0  43.5    21
 22. Ancelj,Lukas                 SLO      1589 OŠ Šmarje pri Jelšah       6.0  38.0  41.0    22
 23. Smaka,Matic                  SLO      1617 OŠ Angela Besednjaka MB    5.5  48.0  51.0    23
 24. Štembal,David                SLO      1779 OŠ Brezovica               5.5  46.0  50.0    24
 25. Morenčič,Mathias             SLO      1633 OŠ Deskle                  5.5  42.5  45.0    25
 26. Prevc,Urban                  SLO      1602 OŠ Prežihovega Voranca Lj  5.5  41.0  44.0    26
 27. Kolukaj,Bleron               SLO      1529 OŠ Jurija Dalmatina Krško  5.5  39.5  41.5    27
 28. Sever,Gašper                 SLO      1575 OŠ Brezovica               5.5  39.0  43.0    28
 29. Ozvald,Lan                   SLO      1539 OŠ Olge Meglič Ptuj        5.5  38.0  40.0    29
 30. Kikec,Timon                           1000 OŠ Angela Besednjaka MB    5.0  45.5  49.5    30
 31. Mižigoj,Alexey           III SLO      1639 OŠ Brežice                 5.0  43.5  47.0    31
 32. Škof,Samo                IV  SLO      1559 OŠ I Murska Sobota         5.0  43.0  46.0    32
 33. Jenček,Gašper            IV  SLO      1551 OŠ Antona Globočnika       5.0  43.0  43.5    33
 34. Vaupot,Kajetan           IV  SLO      1569 2. OŠ Slovenj Gradec       5.0  41.5  44.0    34
 35. Štrucl,Patrik                SLO      1500 OŠ Jurija Dalmatina Krško  5.0  40.5  43.5    35
 36. Kraner,Žan Luka              SLO      1519 OŠ Angela Besednjaka MB    5.0  40.0  43.0    36
 37. Čepeljnik,Žiga               SLO      1504 OŠ Brezovica               5.0  39.0  41.5    37
 38. Šega,Jošt                    SLO      1521 OŠ K. Koviča Poljčane      5.0  39.0  41.0    38
 39. Plevnik,Andraž           IV  SLO      1500 1. OŠ Slovenj Gradec       5.0  38.5  41.0    39
 40. Mohar ,Tian                           1000 OŠ III Murska Sobota       5.0  38.0  42.0    40
 41. Kovačec,Tilen                SLO      1567 OŠ Ljudski vrt Ptuj        5.0  37.0  40.0    41
 42. Rajh,Tai                              1000 OŠ Ivana Cankarja Ljutome  5.0  37.0  39.5    42
 43. Keber,Alen               IV  SLO      1500 OŠ Jurija Dalmatina Krško  5.0  36.5  38.5 43-     44
 44. Tršelič,Jaša Svit        IV  SLO      1500 OŠ Brežice                 5.0  36.5  38.5 43-     44
 45. Grah,Žiga                             1000 OŠ III Murska Sobota       5.0  35.5  38.5    45
 46. Nikl,Rene                             1000 OŠ Angela Besednjaka MB    5.0  35.5  37.5    46
 47. Šale,Nejc                    SLO      1508 OŠ Šmarje pri Jelšah       5.0  34.5  37.0    47
 48. Ovčjak,Rok                            1000 III. OŠ Celje              5.0  31.5  33.0    48
 49. Panker,Martin                         1000 OŠ Bakovci                 4.5  47.5  52.5    49
 50. Levanič,Anej                 SLO      1591 OŠ Ljudski vrt Ptuj        4.5  43.0  46.0    50
 51. Smolčnik,Matija              SLO      1500 2. OŠ Slovenj Gradec       4.5  42.5  45.5    51
 52. Peršolja,Nik                 SLO      1561 OŠ Deskle                  4.5  39.0  42.0    52
 53. Ivanšek,Luka                          1000 OŠ Brežice                 4.5  36.5  39.5    53
 54. Podgoršek Dimn,Bor           SLO      1512 OŠ Jakoba Aljaža Kranj     4.5  36.5  38.5    54
 55. Kocič,Alis                   SLO      1545 OŠ Mirna                   4.5  36.5  38.0    55
 56. Bavec,Jakob              IV  SLO      1566 OŠ Heroja Janeza Hribarja  4.5  35.5  37.0    56
 57. Ivanuš,Bruno                 SLO      1500 OŠ Bizeljsko               4.5  35.0  37.0    57
 58. Stojanovič,Jure              SLO      1506 OŠ Ljudski vrt Ptuj        4.0  42.5  45.0    58
 59. Avguštin,Jernej              SLO      1500 OŠ Cvetko Golar            4.0  39.0  41.5    59
 60. Veršec,Rok                            1000 OŠ Bizeljsko               4.0  38.5  41.5    60
 61. Ismič Zorko,Jan          IV  SLO      1500 OŠ Jurija Dalmatina Krško  4.0  38.5  39.0    61
 62. Grubor,Aleksej               SLO      1515 OŠ Jakoba Aljaža Kranj     4.0  38.0  39.5    62
 63. Drama,Anže               IV  SLO      1500 OŠ Šmarje pri Jelšah       4.0  37.5  41.0    63
 64. Gračnar,Luka                 SLO      1505 III. OŠ Celje              4.0  37.5  40.5 64-     65
 65. Balažič,Maj                           1000 OŠ III Murska Sobota       4.0  37.5  40.5 64-     65
 66. Pišek,Bor                    SLO      1502 OŠ Ljudski vrt Ptuj        4.0  37.0  38.5    66
 67. Šabec,Jakob                  SLO      1571 OŠ K. Koviča Poljčane      4.0  36.5  39.5    67
 68. Muqaj,Ertiol                          1000 OŠ Brežice                 4.0  35.0  37.5    68
 69. Radež,Pavel                  SLO      1551 OŠ Otočec                  4.0  34.0  36.0    69
 70. Oprin,Marcel                 SLO      1500 OŠ Cvetko Golar            4.0  33.5  34.0    70
 71. Štrakl,Gašper                SLO      1500 OŠ Gornja Radgona          4.0  33.0  36.0    71
 72. Režonja,Rok                  SLO      1000 OŠ Bakovci                 4.0  32.0  34.5    72
 73. Jurjec,Matic                          1000 OŠ Toneta Okrogarja Zagor  4.0  31.0  33.0    73
 74. Mavsar,Simon             IV  SLO      1500 OŠ Jurija Dalmatina Krško  4.0  31.0  32.5    74
 75. Balon,Tine                            1000 OŠ Bizeljsko               4.0  28.5  30.0    75
 76. Titan,Grega                           1000 OŠ Bakovci                 4.0  27.0  29.5    76
 77. Intihar Dolina,Gal           SLO      1502 OŠ Prežihovega Voranca Lj  3.5  37.0  38.5    77
 78. Kocjan,Klemen                SLO      1500 OŠ Bizeljsko               3.5  36.5  40.0    78
 79. Batagelj,Juš                 SLO      1509 OŠ Jakoba Aljaža Kranj     3.5  34.0  36.5    79
 80. Hribernik,Jernej         IV  SLO      1592 OŠ K. Koviča Poljčane      3.5  29.5  31.5    80
 81. Hvalc,Maksim                          1000 OŠ Bizeljsko               3.5  28.5  30.0    81
 82. Berlot,Andre                 SLO      1548 OŠ Deskle                  3.0  40.5  42.5    82
 83. Gerhard,Taras                SLO      1500 OŠ Heroja Janeza Hribarja  3.0  38.0  39.5    83
 84. Hribar,Miha              IV  SLO      1500 OŠ Jurija Dalmatina Krško  3.0  37.5  40.0    84
 85. Kukovec,Mihael               SLO      1501 OŠ Ljudski vrt Ptuj        3.0  37.0  39.5    85
 86. Švenda,Kiano                          1000 OŠ III Murska Sobota       3.0  36.0  39.0    86
 87. Strajnar,Borut           IV  SLO      1500 OŠ Jurija Dalmatina Krško  3.0  35.5  37.0    87
 88. Šabec,Jan                    SLO      1500 OŠ K. Koviča Poljčane      3.0  32.5  34.5    88
 89. Žižek,Lan                             1000 OŠ III Murska Sobota       3.0  32.0  35.0    89
 90. Srebrnič Kučer,Patrik        SLO      1500 OŠ Brinje Grosuplje        3.0  32.0  32.5    90
 91. Vidovič,Lovro                SLO      1500 OŠ K. Koviča Poljčane      3.0  30.0  31.5    91
 92. Kurnik,Lenart                SLO      1500 OŠ Jakoba Aljaža Kranj     3.0  29.0  29.5    92
 93. Plavčak,Mihael               SLO      1500 OŠ K. Koviča Poljčane      3.0  27.0  28.5    93
 94. Kodrič,Jurij                 SLO      1500 OŠ K. Koviča Poljčane      2.5  34.0  34.5    94
 95. Krošel,Gregor                         1000 OŠ K. Koviča Poljčane      2.5  30.5  33.0    95
 96. Kastelic,Jure                SLO      1500 OŠ Otočec                  2.5  30.0  30.5    96
 97. Brumec,Anže                  SLO      1500 OŠ K. Koviča Poljčane      2.0  32.0  34.0    97
 98. Možek,Ažbe                            1000 OŠ Toneta Okrogarja Zagor  2.0  31.5  33.5 98-     99
 99. Predalič,Simon                        1000 OŠ Otočec                  2.0  31.5  33.5 98-     99
100. Casar,Avguštin                        1000 OŠ I Murska Sobota         2.0  28.5  30.5   100
101. Černe,Svit                   SLO      1500 OŠ Mirna                   2.0  27.0  27.5   101
102. Izda,Tine                             1000 OŠ Šmarje pri Jelšah       1.0  25.5  26.5   102
103. Podhraški,Urh                         1000 OŠ Cvetko Golar Škofja LoODSTOPIL
Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 
Lastnik: www.velemojstrica.si