www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko državno prvenstvo do 9 let 2017/18

14.4.2018 Murska Sobota

Deklice do 9 letDečki do 9 letEkipno

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2017/18 do 9 let

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: April 15 2018 12:30:00.

Ekipna razvrstitev – dečki Ekipna razvrstitev – deklice
1. OŠ Dolenjske Toplice 19,5 1. OŠ Ob Rinži Kočevje 11
2. OŠ Jurija Dalmatina Krško 18,5 2. OŠ Mokronog 11
3. OŠ Brezovica 18 3. OŠ Antona Globočnika 9,5
4. OŠ Deskle 18 4. OŠ Milana Majcna Šentjanž 9
5. OŠ Prežihovega Voranca Lj 16,5 5. OŠ III Murska Sobota 8,5
6. III. OŠ Celje 15,5 6. OŠ Frana Albrehta 8
7. OŠ Angela Besednjaka MB 15,5 7. OŠ Jakoba Aljaža Kranj 8
8. OŠ Šmarje pri Jelšah 15 8. OŠ Gornja Radgona 8
9. OŠ Brežice 14,5 9. OŠ Dante Alighieri Izola 7
10. OŠ Jurija Dalmatina Krško (2. ekipa) 14 10. OŠ Mengeš 7
11. OŠ III Murska Sobota 14 11. OŠ Sladki Vrh 7
12. OŠ Ljudski vrt Ptuj 13,5 12. OŠ Angela Besednjaka MB 7
13. OŠ Heroja Janeza Hribarja 13,5 13. OŠ K. Koviča Poljčane 7
14. OŠ Olge Meglič Ptuj 12,5 14. OŠ Dušana Flisa Hoče 6
15. OŠ K. Koviča Poljčane 12,5 15. OŠ Nove Jarše 5,5
16. OŠ Bakovci 12,5 16. OŠ Dolenjske Toplice 5
17. OŠ Bizeljsko 12,5 17. OŠ Predoslje 5
18. OŠ Jakoba Aljaža Kranj 12 18. OŠ dr. Pavla Lunačka Šent. 5
19. OŠ Antona Globočnika 11 19. OŠ Mirna 5
20. OŠ Jurija Dalmatina Krško (3. ekipa) 10 20. OŠ Bakovci 4,5
21. OŠ Mengeš 9,5 21. OŠ Bogojina 3,5
22. 2. OŠ Slovenj Gradec 9,5 22. OŠ Tišina 3
23. OŠ Brinje Grosuplje 9
24. OŠ K. Koviča Poljčane (2. ekipa) 9
25. OŠ Otočec 8,5
26. OŠ Cvetko Golar 8
27. OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica 7
28. OŠ Ob Rinži Kočevje 7
29. OŠ I Murska Sobota 7
30. OŠ K. Koviča Poljčane (3. ekipa) 7
31. OŠ dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 6,5
32. OŠ Riharda Jakopiča LJ 6,5
33. OŠ Mirna 6,5
34. OŠ Braslovče 6
35. OŠ Toneta Okrogarja Zagor 6
36. 1. OŠ Slovenj Gradec 5
37. OŠ Ivana Cankarja Ljutomer 5
38. OŠ Gornja Radgona 4