www.sahist.si

DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za posameznike in ekipe

9.2.-11.2.2018, Otočec

Pospešeno ekipnoPospešeno ekipno - ženskePospešeno posamičnoPospešeno pos. - ženskeHitropotezno ekipnoHitropotezno ekipno - ženskeHitropotezno posamičnoHitropotezno pos. - ženske

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.00 (7.1.2018)

Državno prvenstvo v hitropoteznem šahu za ženske

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Robert Rudman

Igralni cas: 3 min + 2 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Hitropotezno DP članic 2018

Hitropotezno DP članic 2018
Otočec, 11.-12.2.2018

Rezultati 11. kola
18 Janželj,Lara(4)1:0 (7)Mihevc-Mohr,Narcisa5.5
27.5Skuhala,Barbara(2)1:0 (14)Bajt,Hana6
36.5Hreščak,Ivana(11)1/2 (5)Hočevar,Maja6
45.5Števanec,Lea(1)1:0 (13)Hercog,Nuša6.5
56 Vidic,Teja(8)1:0 (15)Urbanč,Ana5.5
65.5Vučko,Maja(9)0:1 (3)Mar,Karmen5.5
75.5Bučar,Nataša(6)1:0 (12)Orel Mušič,Simona5
85.5Kralj,Nika(21)1:0 (18)Urbanč,Suzana2
92 Novak,Simona(16)1/2 (22)Petek,Francka5
105 Urh,Zala(10)1:0 (20)Bizjak,Alja0
113.5Jereb,Lana(17)0:1 (19)Pajek,Tjaša2.5

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 10. kola
16 Bajt,Hana(14)0:1 (4)Janželj,Lara7
26.5Hercog,Nuša(13)0:1 (11)Hreščak,Ivana5.5
35 Urh,Zala(10)0:1 (2)Skuhala,Barbara6.5
45 Hočevar,Maja(5)1:0 (1)Števanec,Lea5.5
55 Mihevc-Mohr,Narcisa(7)1/2 (8)Vidic,Teja5.5
65.5Mar,Karmen(3)0:1 (6)Bučar,Nataša4.5
74.5Urbanč,Ana(15)1:0 (17)Jereb,Lana3.5
82.5Pajek,Tjaša(19)0:1 (21)Kralj,Nika4.5
92 Novak,Simona(16)0:1 (9)Vučko,Maja4.5
104 Petek,Francka(22)1:0 (18)Urbanč,Suzana2
110 Bizjak,Alja(20)0:1 (12)Orel Mušič,Simona4

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 9. kola
17 Janželj,Lara(4)0:1 (13)Hercog,Nuša5.5
25.5Števanec,Lea(1)0:1 (2)Skuhala,Barbara5.5
35 Bajt,Hana(14)1:0 (8)Vidic,Teja5.5
44.5Hreščak,Ivana(11)1:0 (7)Mihevc-Mohr,Narcisa5
54 Orel Mušič,Simona(12)0:1 (3)Mar,Karmen4.5
64 Petek,Francka(22)0:1 (10)Urh,Zala4
74 Hočevar,Maja(5)1:0 (17)Jereb,Lana3.5
83.5Vučko,Maja(9)1:0 (19)Pajek,Tjaša2.5
93.5Bučar,Nataša(6)1:0 (16)Novak,Simona2
102 Urbanč,Suzana(18)0:1 (15)Urbanč,Ana3.5
113.5Kralj,Nika(21)1:0 (20)Bizjak,Alja0

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 8. kola
15 Skuhala,Barbara(2)1/2 (4)Janželj,Lara6.5
25.5Vidic,Teja(8)0:1 (13)Hercog,Nuša4.5
34.5Mar,Karmen(3)0:1 (1)Števanec,Lea4.5
44 Mihevc-Mohr,Narcisa(7)1:0 (5)Hočevar,Maja4
53.5Urbanč,Ana(15)0:1 (14)Bajt,Hana4
63.5Vučko,Maja(9)0:1 (11)Hreščak,Ivana3.5
73.5Kralj,Nika(21)0:1 (22)Petek,Francka3
82.5Pajek,Tjaša(19)0:1 (12)Orel Mušič,Simona3
92 Urbanč,Suzana(18)0:1 (10)Urh,Zala3
103 Jereb,Lana(17)1/2 (16)Novak,Simona1.5
110 Bizjak,Alja(20)0:1 (6)Bučar,Nataša2.5

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 7. kola
15.5Janželj,Lara(4)1:0 (1)Števanec,Lea4.5
25.5Vidic,Teja(8)0:1 (2)Skuhala,Barbara4
33.5Hreščak,Ivana(11)0:1 (3)Mar,Karmen3.5
43.5Hercog,Nuša(13)1:0 (9)Vučko,Maja3.5
53 Orel Mušič,Simona(12)0:1 (5)Hočevar,Maja3
63 Jereb,Lana(17)0:1 (7)Mihevc-Mohr,Narcisa3
73 Urh,Zala(10)0:1 (14)Bajt,Hana3
82.5Bučar,Nataša(6)0:1 (21)Kralj,Nika2.5
91.5Novak,Simona(16)0:1 (15)Urbanč,Ana2.5
101.5Pajek,Tjaša(19)1:0 (18)Urbanč,Suzana2
110 Bizjak,Alja(20)0:1 (22)Petek,Francka2

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 6. kola
13.5Mar,Karmen(3)0:1 (4)Janželj,Lara4.5
23.5Hreščak,Ivana(11)0:1 (8)Vidic,Teja4.5
33.5Števanec,Lea(1)1:0 (10)Urh,Zala3
43 Hočevar,Maja(5)0:1 (2)Skuhala,Barbara3
52.5Vučko,Maja(9)1:0 (6)Bučar,Nataša2.5
62.5Bajt,Hana(14)1/2 (7)Mihevc-Mohr,Narcisa2.5
72.5Hercog,Nuša(13)1:0 (21)Kralj,Nika2.5
82 Petek,Francka(22)0:1 (12)Orel Mušič,Simona2
92 Urbanč,Suzana(18)0:1 (17)Jereb,Lana2
101.5Urbanč,Ana(15)1:0 (19)Pajek,Tjaša1.5
110.5Novak,Simona(16)1:0 (20)Bizjak,Alja0

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 5. kola
13.5Janželj,Lara(4)1:0 (5)Hočevar,Maja3
23 Urh,Zala(10)0:1 (8)Vidic,Teja3.5
33 Števanec,Lea(1)1/2 (11)Hreščak,Ivana3
42.5Mihevc-Mohr,Narcisa(7)0:1 (3)Mar,Karmen2.5
52 Skuhala,Barbara(2)1:0 (17)Jereb,Lana2
62 Bajt,Hana(14)1/2 (13)Hercog,Nuša2
72 Petek,Francka(22)0:1 (9)Vučko,Maja1.5
81.5Bučar,Nataša(6)1:0 (19)Pajek,Tjaša1.5
91.5Kralj,Nika(21)1:0 (15)Urbanč,Ana1.5
101 Orel Mušič,Simona(12)1:0 (16)Novak,Simona0.5
110 Bizjak,Alja(20)0:1 (18)Urbanč,Suzana1

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 4. kola
13 Vidic,Teja(8)1/2 (4)Janželj,Lara3
22.5Mihevc-Mohr,Narcisa(7)0:1 (1)Števanec,Lea2
32 Hreščak,Ivana(11)1:0 (2)Skuhala,Barbara2
42 Hočevar,Maja(5)1:0 (6)Bučar,Nataša1.5
52 Hercog,Nuša(13)0:1 (10)Urh,Zala2
61.5Mar,Karmen(3)1:0 (21)Kralj,Nika1.5
71.5Vučko,Maja(9)0:1 (14)Bajt,Hana1
81 Jereb,Lana(17)1:0 (12)Orel Mušič,Simona1
91.5Urbanč,Ana(15)0:1 (22)Petek,Francka1
100 Urbanč,Suzana(18)1:0 (16)Novak,Simona0.5
110.5Pajek,Tjaša(19)1:0 (20)Bizjak,Alja0

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 3. kola
12 Vidic,Teja(8)1:0 (1)Števanec,Lea2
22 Janželj,Lara(4)1:0 (11)Hreščak,Ivana2
32 Urh,Zala(10)0:1 (7)Mihevc-Mohr,Narcisa1.5
41.5Skuhala,Barbara(2)1/2 (3)Mar,Karmen1
51 Bajt,Hana(14)0:1 (5)Hočevar,Maja1
61 Bučar,Nataša(6)1/2 (15)Urbanč,Ana1
71 Kralj,Nika(21)1/2 (9)Vučko,Maja1
81 Petek,Francka(22)0:1 (13)Hercog,Nuša1
90 Orel Mušič,Simona(12)1:0 (18)Urbanč,Suzana0
100 Novak,Simona(16)1/2 (19)Pajek,Tjaša0
110 Bizjak,Alja(20)0:1 (17)Jereb,Lana0

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 2. kola
11 Števanec,Lea(1)1:0 (6)Bučar,Nataša1
21 Mihevc-Mohr,Narcisa(7)1/2 (2)Skuhala,Barbara1
31 Mar,Karmen(3)0:1 (8)Vidic,Teja1
41 Vučko,Maja(9)0:1 (4)Janželj,Lara1
51 Hočevar,Maja(5)0:1 (10)Urh,Zala1
61 Hreščak,Ivana(11)1:0 (12)Orel Mušič,Simona0
70 Hercog,Nuša(13)1:0 (18)Urbanč,Suzana0
80 Pajek,Tjaša(19)0:1 (14)Bajt,Hana0
90 Urbanč,Ana(15)1:0 (20)Bizjak,Alja0
100 Kralj,Nika(21)1:0 (16)Novak,Simona0
110 Jereb,Lana(17)0:1 (22)Petek,Francka0

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 1. kola
10Orel Mušič,Simona(12)0:1 (1)Števanec,Lea0
20Skuhala,Barbara(2)1:0 (13)Hercog,Nuša0
30Bajt,Hana(14)0:1 (3)Mar,Karmen0
40Janželj,Lara(4)1:0 (15)Urbanč,Ana0
50Novak,Simona(16)0:1 (5)Hočevar,Maja0
60Bučar,Nataša(6)1:0 (17)Jereb,Lana0
70Urbanč,Suzana(18)0:1 (7)Mihevc-Mohr,Narcisa0
80Vidic,Teja(8)1:0 (19)Pajek,Tjaša0
90Bizjak,Alja(20)0:1 (9)Vučko,Maja0
100Urh,Zala(10)1:0 (21)Kralj,Nika0
110Petek,Francka(22)0:1 (11)Hreščak,Ivana0

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings