www.sahist.si | Šahovski forum

DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za posameznike in ekipe

9.2.-11.2.2018, Otočec

Pospešeno ekipnoPospešeno ekipno - ženskePospešeno posamičnoPospešeno pos. - ženskeHitropotezno ekipnoHitropotezno ekipno - ženskeHitropotezno posamičnoHitropotezno pos. - ženske

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Državno ekipno prvenstvo v pospešenem šahu

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Robert Rudman

Igralni cas: 10 min + 5 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Ekipno pospešeno DP članov 2018

Ekipno pospešeno DP članov 2018
Otočec, 9.-10.2.2018

Otočec, 9.-10.2.2018
Lista ekip:

  1. ŽŠK Maribor               2403.0
     1. Mohr, Georg                 GM 2474 2494 14600013  1020003
     2. Markoja, Boris              IM 2287 2453 14608502  1080596
     3. Buzeti, Jernej              FM 2248 2334 14604477  1120054
     4. Plesec, Damjan              FM 2209 2331 14600161  1020074
     5. Mohr, Pablo                 II 1631 1964 14631849  1023519

  2. ŠD KRKA 1 Novo mesto      2378.5
     1. Zorko, Jure                 IM 2442 2511 14604051  1060244
     2. Kastelic, Marjan            FM 2185 2385 14602245  1060004
     3. Zupančič, Jernej            MK 2139 2256 14607280  1060756
     4. Zirkelbach, Maj             MK 2096 2362 14613395  1061644

  3. ŠK Ig                     2347.0
     1. Janželj, Tim                MK 2297 2438 14607913  1013855
     2. Jelen, Igor                 IM 2324 2383 14600668  1010007
     3. Rožič, Samo                 MK 2191 2307 14605260  1011566
     4. Janželj, Lara              WFM 1966 2260 14608391  1070456
     5. Rožič, Adrijan              MK 2033 2050 14604647  1010111

  4. ŠD Radenska-Pomgrad       2341.0
     1. Gjuran, Denis               FM 2354 2424 14603373  1080190
     2. Titan, Matej                MK 2244 2326 14608146  1080450
     3. Skuhala, Jernej             FM 2030 2331 14605651  1080597
     4. Skuhala, Luka               MK 2024 2283 14605678  1080627

  5. ŠK Žalec                  2308.8
     1. Brinovec, Dušan             MK 2130 2279 14603489  1030004
     2. Šubelj, Jan                 MK 2095 2328 14618583  1015388
     3. Brinovec, David             MK 2084 2315 14608642  1033631
     4. Goršek, Gregor              MK 2136 2313 14605899  1033387
     5. Tisaj, Domen                MK 1975 2261 14628708  1015333

  6. ŠK Stari Mayr Kranj       2172.8
     1. Djurič, Petar               MK 2111 2209 14603829  1010333
     2. Keršič, Matej               MK 2254 2199 14605848  1040209
     3. Urh, Zala                  WFM 1856 2158 14611481  1041906
     4. Bulatovič, Milorad          MK 1962 2125 14603993  1040531
     5. Aljančič, Martin            MK      2169 14604035  1040327
     6. Vojinov, Danijel            II      2280 14609223  1040374

  7. ŠK Višnja Gora-Stična     2019.5
     1. Krumpak, Hinko              MK 2068 2084 14602482  1010198
     2. Butala, Marjan              MK 2023 2037 14601052  1040051
     3. Pirnat, Sašo                MK 2100 2124 14611040  1010079
     4. Ješe, Janez                  I 1772 1833 14611112  1011459
     5. Sotirov, Pavle              II 1787 1812 14611295  1061500

  8. ŠD Kočevje Inotherm       2165.5
     1. Vesel, Mark                  I 2058 2108 14606330  1060087
     2. Podkoritnik, Stanko         MK 2037 2092 14607158  1060088
     3. Stevanič, David             MK 1886 2260 14613921  1062000
     4. Ačimovič, Vasja             II 1824 2202 14614170  1061910
     5. Bajo, Igor                  MK 1903 2079 14611767  1060093
     6. Bajo, Tin                    I 1720 2118 14613816  1061737
     7. Ačimovič, Dejan              I 1850 2096 14607115  1060092
     8. Ačimovič, Sergej            II 1670 2106 14614189  1061879
     9. Polajnar, Lev              III 1210 1602 14637499  1062796
    10. Jalovec, Igor              III 1159 1887 14634597  1062610
    11. Knavs, Peter               III 1133 1787 14624095  1062293
    12. Lisac, Lev Gregor          III      1811 14637111  1016021

  9. ŠK Dolenjske Toplice      2023.8
     1. Luzar, Emil                 MK 2017 2181 14601826  1060005
     2. Janko, Roman                II 1949 2122 14620243  1060013
     3. Kregulj, Andrej             BK 1643 1878 14633779  1060772
     4. Volf, Zdravko               II 1739 1914 14614944  1060125

 10. ŠK Trzin                  1943.3
     1. Borišek, Anže                I 1941 2075 14608693  1010581
     2. Rijavec, Stane              MK 1819 1959 14610361  1011212
     3. Banfi, Gregor               II 1742 1965 14610302  1011879
     4. Borštnik, Aleš              II 1738 1774 14606780  1014061
     5. Grum, Andrej                II 1677 1815 14606461  1013841

 11. ŠD KRKA 2 Novo mesto      2089.3
     1. Zupančič, Urban              I 1891 2192 14606631  1060544
     2. Rifelj, Luka                II 1871 2040 14603462  1061029
     3. Čopi, Ambrož                II 1860 2125 14608553  1060841
     4. Janko, Marko                II 1590 2000 14618842  1061959

 12. ŠK Komenda                1932.0
     1. Debevec, Blaž               MK 2147 2242 14605813  1011756
     2. Poglajen, Franc             MK 1756 1897 14604817  1010047
     3. Založnik S., Gal            BK 1198 1741 14618923  1015182
     4. Perme, Martin               IV 1174 1848 14635488  1016319
     5. Cimperman, Teo              BK 1130 1801 14635500  1016299
     6. Zajc, Jan                   II      1966 14607689  1013408
     7. Trebušak, Anton             MK      1900 14603063  1010040

 13. ŠK Brežice                1683.8
     1. Bizjak, Anej                II 1533 2013 14625610  1111272
     2. Bizjak, Andrej              BK 1403 1714 14634740  1111321
     3. Bizjak, Alja                BK 1076 1500 14635216  1100444
     4. Bizjak, Alexei              BK 1086 1508 14632926  1111301
     5. Pečnik, Robert             III      1750 14611953  1110646
     6. Kocjan, Lukas               BK      1536           1111386
     7. Tršelič, Jaša Svit          BK      1500           1111411
     8. Koler, Ljubo                BK      1500           1111412
     9. Ašič, Nik                   BK      1500           1111405

 14. PROST                     1500.0
     1. bye                                                       
     2. bye                                                       
     3. bye                                                       
     4. bye                                                       


Arbiter: Robert Rudman, IA                       

WinEkipni  4.01.00, Lastnik: SD KRKA Novo mesto