www.sahist.si

DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za posameznike in ekipe

9.2.-11.2.2018, Otočec

Pospešeno ekipnoPospešeno ekipno - ženskePospešeno posamičnoPospešeno pos. - ženskeHitropotezno ekipnoHitropotezno ekipno - ženskeHitropotezno posamičnoHitropotezno pos. - ženske

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.00 (7.1.2018)

Državno ekipno prvenstvo v pospešenem šahu

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Robert Rudman

Igralni cas: 10 min + 5 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Ekipno pospešeno DP članov 2018

Ekipno pospešeno DP članov 2018
Otočec, 9.-10.2.2018

Pari 7. kola
( 1)16/8ŠK Ig (3) 1.5:2.5 (1) ŽŠK Maribor18/11
14.5/6Janželj, Tim 0.5:0.5 Mohr, Georg4/5
24.5/6Jelen, Igor 0:1 Markoja, Boris4.5/6
34/6Rožič, Samo 0.5:0.5 Buzeti, Jernej4.5/6
43/6Rožič, Adrijan 0.5:0.5 Plesec, Damjan4/6
( 2)10/6ŠK Trzin (10) 0.5:3.5 (4) ŠD Radenska-Pomgrad16/9
13.5/4Borišek, Anže 0.5:0.5 Gjuran, Denis3.5/6
21.5/4Rijavec, Stane 0:1 Titan, Matej3.5/6
31/4Banfi, Gregor 0:1 Skuhala, Jernej4.5/6
42/4Grum, Andrej 0:1 Skuhala, Luka4.5/6
( 3)14/8ŠD KRKA 1 Novo mesto (2) 3:1 (8) ŠD Kočevje Inotherm12/7
14.5/6Zorko, Jure 1:0 Stevanič, David2/6
24.5/6Kastelic, Marjan 0:1 Ačimovič, Vasja2.5/6
32/6Zupančič, Jernej 1:0 Bajo, Tin4/6
43/6Zirkelbach, Maj 1:0 Ačimovič, Sergej3.5/6
( 4)12.5/7ŠK Dolenjske Toplice (9) 1:3 (5) ŠK Žalec13.5/6
14/5Luzar, Emil 1:0 Brinovec, Dušan0/4
22.5/5Janko, Roman 0:1 Šubelj, Jan4/5
32.5/5Kregulj, Andrej 0:1 Brinovec, David4/5
43.5/5Volf, Zdravko 0:1 Tisaj, Domen2.5/5
( 5)10.5/6ŠK Višnja Gora-Stična (7) 4:0 (13) ŠK Brežice3/2
13/5Krumpak, Hinko 1:0 Bizjak, Anej1.5/5
23/5Butala, Marjan 1:0 Bizjak, Alexei0.5/5
32/4Ješe, Janez 1:0 Kocjan, Lukas0.5/5
41.5/3Sotirov, Pavle 1:0 Ašič, Nik0.5/5
( 6)11.5/5ŠD KRKA 2 Novo mesto (11) 4:0 (12) ŠK Komenda10/4
12/5Zupančič, Urban 1:0 Debevec, Blaž4/5
24.5/5Rifelj, Luka 1:0 Založnik S., Gal1.5/5
33.5/5Čopi, Ambrož 1:0 Zajc, Jan2.5/5
41.5/5Janko, Marko 1:0 Trebušak, Anton2/5
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (6) ŠK Stari Mayr Kranj12/5
10/0 0:1 * Djurič, Petar2.5/6
20/0 0:.5* Bulatovič, Milorad2/6
30/0 0:.5* Aljančič, Martin2/6
40/0 0:.5* Vojinov, Danijel5.5/6
Pari 6. kola
( 1)15.5/9ŽŠK Maribor (1) 2.5:1.5 (2) ŠD KRKA 1 Novo mesto12.5/8
13.5/4Mohr, Georg 0.5:0.5 Zorko, Jure4/5
24/5Markoja, Boris 0.5:0.5 Kastelic, Marjan4/5
33.5/5Buzeti, Jernej 1:0 Zupančič, Jernej2/5
43.5/5Plesec, Damjan 0.5:0.5 Zirkelbach, Maj2.5/5
( 2)12.5/7ŠD Radenska-Pomgrad (4) 3.5:0.5 (8) ŠD Kočevje Inotherm11.5/7
13/5Gjuran, Denis 0.5:0.5 Stevanič, David1.5/5
22.5/5Titan, Matej 1:0 Ačimovič, Vasja2.5/5
33.5/5Skuhala, Jernej 1:0 Bajo, Tin4/5
43.5/5Skuhala, Luka 1:0 Ačimovič, Sergej3.5/5
( 3)9.5/6ŠK Trzin (10) 0.5:3.5 (3) ŠK Ig12.5/6
11.5/3Rijavec, Stane 0:1 Janželj, Tim3.5/5
21/3Banfi, Gregor 0:1 Jelen, Igor3.5/5
32/3Borštnik, Aleš 0:1 Rožič, Samo3/5
41.5/3Grum, Andrej 0.5:0.5 Rožič, Adrijan2.5/5
( 4)10/4ŠK Stari Mayr Kranj (6) 2:2 (5) ŠK Žalec11.5/5
11.5/5Djurič, Petar 1:0 Brinovec, Dušan0/3
22/5Bulatovič, Milorad 0:1 Šubelj, Jan3/4
32/5Aljančič, Martin 0:1 Brinovec, David3/4
44.5/5Vojinov, Danijel 1:0 Goršek, Gregor3/4
( 5)9.5/4ŠK Komenda (12) 0.5:3.5 (9) ŠK Dolenjske Toplice9/5
14/4Debevec, Blaž 0:1 Luzar, Emil3/4
21.5/4Založnik S., Gal 0:1 Janko, Roman1.5/4
32.5/4Zajc, Jan 0:1 Kregulj, Andrej1.5/4
41.5/4Trebušak, Anton 0.5:0.5 Volf, Zdravko3/4
( 6)7.5/3ŠD KRKA 2 Novo mesto (11) 4:0 (13) ŠK Brežice3/2
11/4Zupančič, Urban 1:0 Bizjak, Anej1.5/4
23.5/4Rifelj, Luka 1:0 Bizjak, Alexei0.5/4
32.5/4Čopi, Ambrož 1:0 Kocjan, Lukas0.5/4
40.5/4Janko, Marko 1:0 Ašič, Nik0.5/4
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (7) ŠK Višnja Gora-Stična8/4
10/0 0:1 * Krumpak, Hinko2/5
20/0 0:.5* Butala, Marjan2.5/5
30/0 0:.5* Pirnat, Sašo0.5/3
40/0 0:.5* Ješe, Janez1.5/4
Pari 5. kola
( 1)11/7ŠD Kočevje Inotherm (8) 0.5:3.5 (1) ŽŠK Maribor12/7
11/4Stevanič, David 0.5:0.5 Mohr, Georg3/3
22.5/4Ačimovič, Vasja 0:1 Markoja, Boris3/4
34/4Bajo, Tin 0:1 Buzeti, Jernej2.5/4
43.5/4Ačimovič, Sergej 0:1 Plesec, Damjan2.5/4
( 2)10.5/5ŠK Žalec (5) 1:3 (2) ŠD KRKA 1 Novo mesto9.5/6
10/2Brinovec, Dušan 0:1 Zorko, Jure3/4
23/3Šubelj, Jan 0:1 Kastelic, Marjan3/4
32/3Goršek, Gregor 1:0 Zupančič, Jernej2/4
42.5/4Tisaj, Domen 0:1 Zirkelbach, Maj1.5/4
( 3)9.5/5ŠD Radenska-Pomgrad (4) 3:1 (6) ŠK Stari Mayr Kranj9/4
12/4Gjuran, Denis 1:0 Djurič, Petar1.5/4
21.5/4Titan, Matej 1:0 Bulatovič, Milorad2/4
32.5/4Skuhala, Jernej 1:0 Aljančič, Martin2/4
43.5/4Skuhala, Luka 0:1 Vojinov, Danijel3.5/4
( 4)9.5/4ŠK Ig (3) 3:1 (7) ŠK Višnja Gora-Stična7/4
13/4Janželj, Tim 0.5:0.5 Krumpak, Hinko1.5/4
22.5/4Jelen, Igor 1:0 Butala, Marjan2.5/4
32/4Rožič, Samo 1:0 Ješe, Janez1.5/3
42/4Rožič, Adrijan 0.5:0.5 Sotirov, Pavle1/2
( 5)7/4ŠK Trzin (10) 2.5:1.5 (11) ŠD KRKA 2 Novo mesto6/3
12.5/3Borišek, Anže 1:0 Zupančič, Urban1/3
21/2Banfi, Gregor 0:1 Rifelj, Luka2.5/3
31.5/2Borštnik, Aleš 0.5:0.5 Čopi, Ambrož2/3
40.5/2Grum, Andrej 1:0 Janko, Marko0.5/3
( 6)2.5/2ŠK Brežice (13) 0.5:3.5 (12) ŠK Komenda6/2
11/3Bizjak, Anej 0.5:0.5 Debevec, Blaž3.5/3
20.5/3Bizjak, Alexei 0:1 Založnik S., Gal0.5/3
30.5/3Kocjan, Lukas 0:1 Zajc, Jan1.5/3
40.5/3Ašič, Nik 0:1 Trebušak, Anton0.5/3
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (9) ŠK Dolenjske Toplice6.5/3
10/0 0:1 * Luzar, Emil2/4
20/0 0:.5* Janko, Roman1/4
30/0 0:.5* Kregulj, Andrej1/4
40/0 0:.5* Volf, Zdravko2.5/4
Pari 4. kola
( 1)9/5ŽŠK Maribor (1) 3:1 (4) ŠD Radenska-Pomgrad8.5/5
12/2Mohr, Georg 1:0 Gjuran, Denis2/3
22/3Markoja, Boris 1:0 Titan, Matej1.5/3
31.5/3Buzeti, Jernej 1:0 Skuhala, Jernej2.5/3
42.5/3Plesec, Damjan 0:1 Skuhala, Luka2.5/3
( 2)8.5/5ŠD Kočevje Inotherm (8) 2.5:1.5 (5) ŠK Žalec9/5
11/3Stevanič, David 0:1 Šubelj, Jan2/2
21.5/3Ačimovič, Vasja 1:0 Brinovec, David3/3
33/3Bajo, Tin 1:0 Goršek, Gregor2/2
43/3Ačimovič, Sergej 0.5:0.5 Tisaj, Domen2/3
( 3)7.5/5ŠD KRKA 1 Novo mesto (2) 2:2 (3) ŠK Ig7.5/3
12/3Zorko, Jure 1:0 Janželj, Tim3/3
22/3Kastelic, Marjan 1:0 Jelen, Igor2.5/3
32/3Zupančič, Jernej 0:1 Rožič, Samo1/3
41.5/3Zirkelbach, Maj 0:1 Rožič, Adrijan1/3
( 4)6/3ŠK Dolenjske Toplice (9) 0.5:3.5 (10) ŠK Trzin3.5/2
12/3Luzar, Emil 0:1 Borišek, Anže1.5/2
21/3Janko, Roman 0:1 Rijavec, Stane0.5/2
31/3Kregulj, Andrej 0:1 Borštnik, Aleš0.5/1
42/3Volf, Zdravko 0.5:0.5 Grum, Andrej0/1
( 5)5/2ŠK Stari Mayr Kranj (6) 4:0 (13) ŠK Brežice2.5/2
10.5/3Djurič, Petar 1:0 Bizjak, Anej1/2
21/3Bulatovič, Milorad 1:0 Bizjak, Alexei0.5/2
31/3Aljančič, Martin 1:0 Kocjan, Lukas0.5/2
42.5/3Vojinov, Danijel 1:0 Ašič, Nik0.5/2
( 6)4.5/2ŠK Komenda (12) 1.5:2.5 (7) ŠK Višnja Gora-Stična4.5/2
12.5/2Debevec, Blaž 1:0 Krumpak, Hinko1.5/3
20.5/2Založnik S., Gal 0:1 Butala, Marjan1.5/3
31/2Zajc, Jan 0.5:0.5 Ješe, Janez1/2
40.5/2Trebušak, Anton 0:1 Sotirov, Pavle0/1
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (11) ŠD KRKA 2 Novo mesto3.5/1
10/0 0:1 * Zupančič, Urban0/3
20/0 0:.5* Rifelj, Luka2/3
30/0 0:.5* Čopi, Ambrož1.5/3
40/0 0:.5* Janko, Marko0/3
Pari 3. kola
( 1)6.5/4ŠD Radenska-Pomgrad (4) 2:2 (2) ŠD KRKA 1 Novo mesto5.5/4
11/2Gjuran, Denis 1:0 Zorko, Jure2/2
21.5/2Titan, Matej 0:1 Kastelic, Marjan1/2
32/2Skuhala, Jernej 0.5:0.5 Zupančič, Jernej1.5/2
42/2Skuhala, Luka 0.5:0.5 Zirkelbach, Maj1/2
( 2)4/2ŠK Stari Mayr Kranj (6) 1:3 (1) ŽŠK Maribor6/3
10.5/2Djurič, Petar 0:1 Mohr, Georg1/1
21/2Bulatovič, Milorad 0:1 Markoja, Boris1/2
30.5/2Aljančič, Martin 0.5:0.5 Buzeti, Jernej1/2
42/2Vojinov, Danijel 0.5:0.5 Plesec, Damjan2/2
( 3)6/3ŠK Žalec (5) 3:1 (12) ŠK Komenda3.5/2
10/1Brinovec, Dušan 0:1 Debevec, Blaž1.5/1
22/2Brinovec, David 1:0 Založnik S., Gal0.5/1
31/1Goršek, Gregor 1:0 Zajc, Jan1/1
41/2Tisaj, Domen 1:0 Trebušak, Anton0.5/1
( 4)3/2ŠK Višnja Gora-Stična (7) 1.5:2.5 (8) ŠD Kočevje Inotherm6/3
10.5/2Krumpak, Hinko 1:0 Stevanič, David1/2
21/2Butala, Marjan 0.5:0.5 Ačimovič, Vasja1/2
30.5/2Pirnat, Sašo 0:1 Bajo, Tin2/2
41/1Ješe, Janez 0:1 Ačimovič, Sergej2/2
( 5)2.5/2ŠK Brežice (13) 0:4 (9) ŠK Dolenjske Toplice2/1
11/1Bizjak, Anej 0:1 Luzar, Emil1/2
20.5/1Bizjak, Alexei 0:1 Janko, Roman0/2
30.5/1Kocjan, Lukas 0:1 Kregulj, Andrej0/2
40.5/1Ašič, Nik 0:1 Volf, Zdravko1/2
( 6)3.5/1ŠK Ig (3) 4:0 (11) ŠD KRKA 2 Novo mesto3.5/1
12/2Janželj, Tim 1:0 Zupančič, Urban0/2
21.5/2Jelen, Igor 1:0 Rifelj, Luka2/2
30/2Rožič, Samo 1:0 Čopi, Ambrož1.5/2
40/2Rožič, Adrijan 1:0 Janko, Marko0/2
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (10) ŠK Trzin1/0
10/0 0:1 * Borišek, Anže0.5/2
20/0 0:.5* Rijavec, Stane0/2
30/0 0:.5* Banfi, Gregor0.5/2
40/0 0:.5* Borštnik, Aleš0/1
Pari 2. kola
( 1)4/2ŽŠK Maribor (1) 2:2 (5) ŠK Žalec4/2
10/0Mohr, Georg 1:0 Brinovec, Dušan0/0
21/1Markoja, Boris 0:1 Šubelj, Jan1/1
31/1Buzeti, Jernej 0:1 Brinovec, David1/1
41/1Plesec, Damjan 1:0 Tisaj, Domen1/1
( 2)2.5/2ŠD KRKA 1 Novo mesto (2) 3:1 (6) ŠK Stari Mayr Kranj3/2
11/1Zorko, Jure 1:0 Djurič, Petar0.5/1
20/1Kastelic, Marjan 1:0 Bulatovič, Milorad1/1
30.5/1Zupančič, Jernej 1:0 Aljančič, Martin0.5/1
41/1Zirkelbach, Maj 0:1 Vojinov, Danijel1/1
( 3)4/2ŠD Radenska-Pomgrad (4) 2.5:1.5 (3) ŠK Ig2/1
11/1Gjuran, Denis 0:1 Janželj, Tim1/1
21/1Titan, Matej 0.5:0.5 Jelen, Igor1/1
31/1Skuhala, Jernej 1:0 Rožič, Samo0/1
41/1Skuhala, Luka 1:0 Rožič, Adrijan0/1
( 4)2/1ŠD Kočevje Inotherm (8) 4:0 (13) ŠK Brežice2.5/2
10/1Stevanič, David 1:0 Bizjak, Anej1/0
20/1Ačimovič, Vasja 1:0 Bizjak, Alexei0.5/0
31/1Bajo, Tin 1:0 Kocjan, Lukas0.5/0
41/1Ačimovič, Sergej 1:0 Ašič, Nik0.5/0
( 5)0/0ŠK Trzin (10) 1:3 (7) ŠK Višnja Gora-Stična0/0
10/1Borišek, Anže 0.5:0.5 Krumpak, Hinko0/1
20/1Rijavec, Stane 0:1 Butala, Marjan0/1
30/1Banfi, Gregor 0.5:0.5 Pirnat, Sašo0/1
40/0Grum, Andrej 0:1 Ješe, Janez0/0
( 6)1.5/0ŠD KRKA 2 Novo mesto (11) 2:2 (9) ŠK Dolenjske Toplice0/0
10/1Zupančič, Urban 0:1 Luzar, Emil0/1
21/1Rifelj, Luka 1:0 Janko, Roman0/1
30.5/1Čopi, Ambrož 1:0 Kregulj, Andrej0/1
40/1Janko, Marko 0:1 Volf, Zdravko0/1
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (12) ŠK Komenda1/0
10/0 0:1 * Debevec, Blaž0.5/1
20/0 0:.5* Založnik S., Gal0/1
30/0 0:.5* Zajc, Jan0.5/1
40/0 0:.5* Trebušak, Anton0/1
Pari 1. kola
( 1)0/0ŠD KRKA 2 Novo mesto (11) 1.5:2.5 (2) ŠD KRKA 1 Novo mesto0/0
10/0Zupančič, Urban 0:1 Zorko, Jure0/0
20/0Rifelj, Luka 1:0 Kastelic, Marjan0/0
30/0Čopi, Ambrož 0.5:0.5 Zupančič, Jernej0/0
40/0Janko, Marko 0:1 Zirkelbach, Maj0/0
( 2)0/0ŠK Višnja Gora-Stična (7) 0:4 (1) ŽŠK Maribor0/0
10/0Krumpak, Hinko 0:1 Markoja, Boris0/0
20/0Butala, Marjan 0:1 Buzeti, Jernej0/0
30/0Pirnat, Sašo 0:1 Plesec, Damjan0/0
40/0Sotirov, Pavle 0:1 Mohr, Pablo0/0
( 3)0/0ŠK Ig (3) 2:2 (8) ŠD Kočevje Inotherm0/0
10/0Janželj, Tim 1:0 Stevanič, David0/0
20/0Jelen, Igor 1:0 Ačimovič, Vasja0/0
30/0Rožič, Samo 0:1 Bajo, Tin0/0
40/0Rožič, Adrijan 0:1 Ačimovič, Sergej0/0
( 4)0/0ŠK Dolenjske Toplice (9) 0:4 (4) ŠD Radenska-Pomgrad0/0
10/0Luzar, Emil 0:1 Gjuran, Denis0/0
20/0Janko, Roman 0:1 Titan, Matej0/0
30/0Kregulj, Andrej 0:1 Skuhala, Jernej0/0
40/0Volf, Zdravko 0:1 Skuhala, Luka0/0
( 5)0/0ŠK Žalec (5) 4:0 (10) ŠK Trzin0/0
10/0Šubelj, Jan 1:0 Borišek, Anže0/0
20/0Brinovec, David 1:0 Rijavec, Stane0/0
30/0Goršek, Gregor 1:0 Banfi, Gregor0/0
40/0Tisaj, Domen 1:0 Borštnik, Aleš0/0
( 6)0/0ŠK Komenda (12) 1:3 (6) ŠK Stari Mayr Kranj0/0
10/0Debevec, Blaž 0.5:0.5 Djurič, Petar0/0
20/0Založnik S., Gal 0:1 Bulatovič, Milorad0/0
30/0Zajc, Jan 0.5:0.5 Aljančič, Martin0/0
40/0Trebušak, Anton 0:1 Vojinov, Danijel0/0
( 7)0/0PROST (14) 0:2.5 (13) ŠK Brežice0/0
10/0 0:1 * Bizjak, Anej0/0
20/0 0:.5* Bizjak, Alexei0/0
30/0 0:.5* Kocjan, Lukas0/0
40/0 0:.5* Ašič, Nik0/0