www.sahist.si | Šahovski forum

DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za posameznike in ekipe

9.2.-11.2.2018, Otočec

Pospešeno ekipnoPospešeno ekipno - ženskePospešeno posamičnoPospešeno pos. - ženskeHitropotezno ekipnoHitropotezno ekipno - ženskeHitropotezno posamičnoHitropotezno pos. - ženske

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Državno ekipno prvenstvo v pospešenem šahu

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Robert Rudman

Igralni cas: 10 min + 5 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Ekipno pospešeno DP članov 2018

Ekipno pospešeno DP članov 2018
Otočec, 9.-10.2.2018

                            Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. ŽŠK Maribor            2403.0                                13  128.0   20.5  112.5
       (B 6    4)(W 5    2)(B 8    3)(W 2    3)(B 7  3.5)(W 3  2.5)(B 4  2.5)
     1. Mohr, Georg        2474 2494        + 5. 1 + 8. 1 + 2. 1 = 7. 3 = 3. 1 = 4. 1  4.5/6   0.44
     2. Markoja, Boris     2287 2453 + 6. 1 - 5. 2 + 8. 4 + 2. 2 + 7. 4 = 3. 2 + 4. 2  5.5/7   0.39
     3. Buzeti, Jernej     2248 2334 + 6. 2 - 5. 3 = 8. 5 + 2. 3 + 7. 6 + 3. 3 = 4. 3  5.0/7   0.47
     4. Plesec, Damjan     2209 2331 + 6. 3 + 5. 5 = 8. 6 - 2. 4 + 7. 8 = 3. 4 = 4. 5  4.5/7  -0.09
     5. Mohr, Pablo        1631 1964 + 6. 5                                            1.0/1   0.30
  2. ŠD Radenska-Pomgrad    2341.0                                11  110.8   19.5  106.5
       (B10    4)(W 4  2.5)(W 3    2)(B 1    1)(W 8    3)(W 7  3.5)(B11  3.5)
     1. Gjuran, Denis      2354 2424 +10. 1 - 4. 1 + 3. 1 - 1. 1 + 8. 1 = 7. 3 =11. 1  4.0/7  -0.44
     2. Titan, Matej       2244 2326 +10. 2 = 4. 2 - 3. 2 - 1. 2 + 8. 4 + 7. 4 +11. 2  4.5/7   0.24
     3. Skuhala, Jernej    2030 2331 +10. 3 + 4. 3 = 3. 3 - 1. 3 + 8. 5 + 7. 6 +11. 3  5.5/7   0.57
     4. Skuhala, Luka      2024 2283 +10. 4 + 4. 5 = 3. 4 + 1. 4 - 8. 6 + 7. 8 +11. 5  5.5/7   0.84
  3. ŠD KRKA 1 Novo mesto   2378.5                                10  123.5   17.0  117.0
       (B 9  2.5)(W 8    3)(B 2    2)(W 4    2)(B 5    3)(B 1  1.5)(W 7    3)
     1. Zorko, Jure        2442 2511 + 9. 1 + 8. 1 - 2. 1 + 4. 1 + 5. 1 = 1. 1 + 7. 3  5.5/7   0.44
     2. Kastelic, Marjan   2185 2385 - 9. 2 + 8. 4 + 2. 2 + 4. 2 + 5. 2 = 1. 2 - 7. 4  4.5/7  -0.02
     3. Zupančič, Jernej   2139 2256 = 9. 3 + 8. 5 = 2. 3 - 4. 3 - 5. 4 - 1. 3 + 7. 6  3.0/7  -0.63
     4. Zirkelbach, Maj    2096 2362 + 9. 4 - 8. 6 = 2. 4 - 4. 5 + 5. 5 = 1. 4 + 7. 8  4.0/7  -0.97
  4. ŠK Ig                  2347.0                                 8  106.3   17.5  110.5
       (W 7    2)(B 2  1.5)(W 9    4)(B 3    2)(W 6    3)(B11  3.5)(W 1  1.5)
     1. Janželj, Tim       2297 2438 + 7. 3 + 2. 1 + 9. 1 - 3. 1 = 6. 1 +11. 2 = 1. 1  5.0/7   0.31
     2. Jelen, Igor        2324 2383 + 7. 4 = 2. 2 + 9. 2 - 3. 2 + 6. 2 +11. 3 - 1. 2  4.5/7  -0.41
     3. Rožič, Samo        2191 2307 - 7. 6 - 2. 3 + 9. 3 + 3. 3 + 6. 4 +11. 4 = 1. 3  4.5/7  -0.33
     4. Janželj, Lara      1966 2260                                                   0.0/0
     5. Rožič, Adrijan     2033 2050 - 7. 8 - 2. 4 + 9. 4 + 3. 4 = 6. 5 =11. 5 = 1. 4  3.5/7   0.41
  5. ŠK Žalec               2308.8                                 8   87.5   16.5   99.0
       (W11    4)(B 1    2)(W12    3)(B 7  1.5)(W 3    1)(B 8    2)(B10    3)
     1. Brinovec, Dušan    2130 2279        - 1. 1 -12. 1        - 3. 1 - 8. 1 -10. 1  0.0/5  -2.22
     2. Šubelj, Jan        2095 2328 +11. 1 + 1. 2        + 7. 3 - 3. 2 + 8. 4 +10. 2  5.0/6   1.33
     3. Brinovec, David    2084 2315 +11. 2 + 1. 3 +12. 3 - 7. 4        + 8. 5 +10. 3  5.0/6   0.45
     4. Goršek, Gregor     2136 2313 +11. 3        +12. 6 - 7. 6 + 3. 3 - 8. 6         3.0/5  -0.66
     5. Tisaj, Domen       1975 2261 +11. 4 - 1. 4 +12. 7 = 7. 8 - 3. 4        +10. 4  3.5/6  -0.68
  6. ŠK Višnja Gora-Stična  2019.5                                 8   54.5   14.5   86.5
       (W 1    0)(B11    3)(W 7  1.5)(B12  2.5)(B 4    1)(B14  2.5)(W13    4)
     1. Krumpak, Hinko     2068 2084 - 1. 2 =11. 1 + 7. 3 -12. 1 = 4. 1 w14. 1 +13. 1  3.0/6   1.12
     2. Butala, Marjan     2023 2037 - 1. 3 +11. 2 = 7. 4 +12. 3 - 4. 2 r14. 2 +13. 4  3.5/6   0.58
     3. Pirnat, Sašo       2100 2124 - 1. 4 =11. 3 - 7. 6               r14. 3         0.5/3  -0.95
     4. Ješe, Janez        1772 1833        +11. 5 - 7. 8 =12. 6 - 4. 3 r14. 4 +13. 6  2.5/5   0.55
     5. Sotirov, Pavle     1787 1812 - 1. 5               +12. 7 = 4. 5        +13. 9  2.5/4   0.76
  7. ŠD Kočevje Inotherm    2165.5                                 7   74.0   13.0  108.5
       (B 4    2)(W13    4)(B 6  2.5)(W 5  2.5)(W 1  0.5)(B 2  0.5)(B 3    1)
     1. Vesel, Mark        2058 2108                                                   0.0/0
     2. Podkoritnik, Stank 2037 2092                                                   0.0/0
     3. Stevanič, David    1886 2260 - 4. 1 +13. 1 - 6. 1 - 5. 2 = 1. 1 = 2. 1 - 3. 1  2.0/7  -0.90
     4. Ačimovič, Vasja    1824 2202 - 4. 2 +13. 4 = 6. 2 + 5. 3 - 1. 2 - 2. 2 + 3. 2  3.5/7   0.47
     5. Bajo, Igor         1903 2079                                                   0.0/0
     6. Bajo, Tin          1720 2118 + 4. 3 +13. 6 + 6. 3 + 5. 4 - 1. 3 - 2. 3 - 3. 3  4.0/7   1.33
     7. Ačimovič, Dejan    1850 2096                                                   0.0/0
     8. Ačimovič, Sergej   1670 2106 + 4. 5 +13. 9 + 6. 4 = 5. 5 - 1. 4 - 2. 4 - 3. 4  3.5/7   0.20
     9. Polajnar, Lev      1210 1602                                                   0.0/0
    10. Jalovec, Igor      1159 1887                                                   0.0/0
    11. Knavs, Peter       1133 1787                                                   0.0/0
    12. Lisac, Lev Gregor     0 1811                                                   0.0/0
  8. ŠK Stari Mayr Kranj    2172.8                                 7   70.0   14.5   98.5
       (B12    3)(B 3    1)(W 1    1)(W13    4)(B 2    1)(W 5    2)(B14  2.5)
     1. Djurič, Petar      2111 2209 =12. 1 - 3. 1 - 1. 1 +13. 1 - 2. 1 + 5. 1 w14. 1  2.5/6   0.36
     2. Keršič, Matej      2254 2199                                                   0.0/0
     3. Urh, Zala          1856 2158                                                   0.0/0
     4. Bulatovič, Milorad 1962 2125 +12. 3 - 3. 2 - 1. 2 +13. 4 - 2. 2 - 5. 2 r14. 2  2.0/6  -0.62
     5. Aljančič, Martin      0 2169 =12. 6 - 3. 3 = 1. 3 +13. 6 - 2. 3 - 5. 3 r14. 3  2.0/6  -0.93
     6. Vojinov, Danijel      0 2280 +12. 7 + 3. 4 = 1. 4 +13. 9 + 2. 4 + 5. 4 r14. 4  5.5/6   1.90
  9. ŠD KRKA 2 Novo mesto   2089.3                                 7   62.0   15.5   83.5
       (W 3  1.5)(W10    2)(B 4    0)(B14  2.5)(B11  1.5)(W13    4)(W12    4)
     1. Zupančič, Urban    1891 2192 - 3. 1 -10. 1 - 4. 1 w14. 1 -11. 1 +13. 1 +12. 1  2.0/6  -0.66
     2. Rifelj, Luka       1871 2040 + 3. 2 +10. 2 - 4. 2 r14. 2 +11. 3 +13. 4 +12. 3  5.0/6   2.01
     3. Čopi, Ambrož       1860 2125 = 3. 3 +10. 3 - 4. 3 r14. 3 =11. 4 +13. 6 +12. 6  4.0/6   0.09
     4. Janko, Marko       1590 2000 - 3. 4 -10. 4 - 4. 5 r14. 4 -11. 5 +13. 9 +12. 7  2.0/6  -1.45
 10. ŠK Dolenjske Toplice   2023.8                                 7   47.0   13.5   87.0
       (W 2    0)(B 9    2)(B13    4)(W11  0.5)(B14  2.5)(B12  3.5)(W 5    1)
     1. Luzar, Emil        2017 2181 - 2. 1 + 9. 1 +13. 1 -11. 1 w14. 1 +12. 1 + 5. 1  4.0/6   1.17
     2. Janko, Roman       1949 2122 - 2. 2 - 9. 2 +13. 4 -11. 2 r14. 2 +12. 3 - 5. 2  2.0/6  -1.64
     3. Kregulj, Andrej    1643 1878 - 2. 3 - 9. 3 +13. 6 -11. 4 r14. 3 +12. 6 - 5. 3  2.0/6  -0.25
     4. Volf, Zdravko      1739 1914 - 2. 4 + 9. 4 +13. 9 =11. 5 r14. 4 =12. 7 - 5. 5  3.0/6   0.33
 11. ŠK Trzin               1943.3                                 6   59.5   10.5  109.0
       (B 5    0)(W 6    1)(B14  2.5)(B10  3.5)(W 9  2.5)(W 4  0.5)(W 2  0.5)
     1. Borišek, Anže      1941 2075 - 5. 2 = 6. 1 w14. 1 +10. 1 + 9. 1        = 2. 1  3.0/5   1.51
     2. Rijavec, Stane     1819 1959 - 5. 3 - 6. 2 r14. 2 +10. 2        - 4. 1 - 2. 2  1.0/5   0.04
     3. Banfi, Gregor      1742 1965 - 5. 4 = 6. 3 r14. 3        - 9. 2 - 4. 2 - 2. 3  0.5/5  -0.48
     4. Borštnik, Aleš     1738 1774 - 5. 5        r14. 4 +10. 3 = 9. 3 - 4. 3         1.5/4   0.87
     5. Grum, Andrej       1677 1815        - 6. 4        =10. 4 + 9. 4 = 4. 5 - 2. 4  2.0/5   0.62
 12. ŠK Komenda             1932.0                                 4   37.5   10.0   89.5
       (W 8    1)(B14  2.5)(B 5    1)(W 6  1.5)(B13  3.5)(W10  0.5)(B 9    0)
     1. Debevec, Blaž      2147 2242 = 8. 1 w14. 1 + 5. 1 + 6. 1 =13. 1 -10. 1 - 9. 1  3.0/6  -0.65
     2. Poglajen, Franc    1756 1897                                                   0.0/0
     3. Založnik S., Gal   1198 1741 - 8. 4 r14. 2 - 5. 3 - 6. 2 +13. 4 -10. 2 - 9. 2  1.0/6  -0.35
     4. Perme, Martin      1174 1848                                                   0.0/0
     5. Cimperman, Teo     1130 1801                                                   0.0/0
     6. Zajc, Jan             0 1966 = 8. 5 r14. 3 - 5. 4 = 6. 4 +13. 6 -10. 3 - 9. 3  2.0/6  -0.86
     7. Trebušak, Anton       0 1900 - 8. 6 r14. 4 - 5. 5 - 6. 5 +13. 9 =10. 4 - 9. 4  1.5/6  -1.07
 13. ŠK Brežice             1683.8                                 2    2.0    3.0   93.0
       (B14  2.5)(B 7    0)(W10    0)(B 8    0)(W12  0.5)(B 9    0)(B 6    0)
     1. Bizjak, Anej       1533 2013 w14. 1 - 7. 3 -10. 1 - 8. 1 =12. 1 - 9. 1 - 6. 1  0.5/6  -1.10
     2. Bizjak, Andrej     1403 1714                                                   0.0/0
     3. Bizjak, Alja       1076 1500                                                   0.0/0
     4. Bizjak, Alexei     1086 1508 r14. 2 - 7. 4 -10. 2 - 8. 4 -12. 3 - 9. 2 - 6. 2  0.0/6  -0.61
     5. Pečnik, Robert        0 1750                                                   0.0/0
     6. Kocjan, Lukas         0 1536 r14. 3 - 7. 6 -10. 3 - 8. 5 -12. 6 - 9. 3 - 6. 4  0.0/6  -0.59
     7. Tršelič, Jaša Svit    0 1500                                                   0.0/0
     8. Koler, Ljubo          0 1500                                                   0.0/0
     9. Ašič, Nik             0 1500 r14. 4 - 7. 8 -10. 4 - 8. 6 -12. 7 - 9. 4 - 6. 5  0.0/6  -0.54

Ekipno pospešeno DP članov 2018
Otočec, 9.-10.2.2018

                                 MT  T  MTB
  1. ŽŠK Maribor                                            13  128.0   20.5  112.5
  2. ŠD Radenska-Pomgrad                                    11  110.8   19.5  106.5
  3. ŠD KRKA 1 Novo mesto                                   10  123.5   17.0  117.0
  4. ŠK Ig                                                   8  106.3   17.5  110.5
  5. ŠK Žalec                                                8   87.5   16.5   99.0
  6. ŠK Višnja Gora-Stična                                   8   54.5   14.5   86.5
  7. ŠD Kočevje Inotherm                                     7   74.0   13.0  108.5
  8. ŠK Stari Mayr Kranj                                     7   70.0   14.5   98.5
  9. ŠD KRKA 2 Novo mesto                                    7   62.0   15.5   83.5
 10. ŠK Dolenjske Toplice                                    7   47.0   13.5   87.0
 11. ŠK Trzin                                                6   59.5   10.5  109.0
 12. ŠK Komenda                                              4   37.5   10.0   89.5
 13. ŠK Brežice                                              2    2.0    3.0   93.0

Arbiter: Robert Rudman, IA
Tempo: 10 minut + 5 sekund/potezo