www.sahist.si | Šahovski forum

DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za posameznike in ekipe

9.2.-11.2.2018, Otočec

Pospešeno ekipnoPospešeno ekipno - ženskePospešeno posamičnoPospešeno pos. - ženskeHitropotezno ekipnoHitropotezno ekipno - ženskeHitropotezno posamičnoHitropotezno pos. - ženske

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Državno ekipno prvenstvo v pospešenem šahu

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Robert Rudman

Igralni cas: 10 min + 5 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Ekipno pospešeno DP članov 2018

Ekipno pospešeno DP članov 2018
Otočec, 9.-10.2.2018

Najboljša 1. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Zorko, JureŠD KRKA 1 Novo mesto 5.5/7 79%
2.Mohr, GeorgŽŠK Maribor 4.5/6 75%
3.Janželj, TimŠK Ig 5.0/7 71%
4.Luzar, EmilŠK Dolenjske Toplice 4.0/6 67%
5.Borišek, AnžeŠK Trzin 3.0/5 60%
6.Gjuran, DenisŠD Radenska-Pomgrad 4.0/7 57%
7.Krumpak, HinkoŠK Višnja Gora-Stična 3.0/6 50%
8.Debevec, BlažŠK Komenda 3.0/6 50%
9.Djurič, PetarŠK Stari Mayr Kranj 2.5/6 42%
10.Zupančič, UrbanŠD KRKA 2 Novo mesto 2.0/6 33%
Najboljša 2. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Šubelj, JanŠK Žalec 5.0/6 83%
2.Rifelj, LukaŠD KRKA 2 Novo mesto 5.0/6 83%
3.Markoja, BorisŽŠK Maribor 5.5/7 79%
4.Titan, MatejŠD Radenska-Pomgrad 4.5/7 64%
5.Kastelic, MarjanŠD KRKA 1 Novo mesto 4.5/7 64%
6.Jelen, IgorŠK Ig 4.5/7 64%
7.Butala, MarjanŠK Višnja Gora-Stična 3.5/6 58%
8.Janko, RomanŠK Dolenjske Toplice 2.0/6 33%
9.Rijavec, StaneŠK Trzin 1.0/5 20%
Najboljša 3. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Brinovec, DavidŠK Žalec 5.0/6 83%
2.Skuhala, JernejŠD Radenska-Pomgrad 5.5/7 79%
3.Buzeti, JernejŽŠK Maribor 5.0/7 71%
4.Čopi, AmbrožŠD KRKA 2 Novo mesto 4.0/6 67%
5.Rožič, SamoŠK Ig 4.5/7 64%
6.Zupančič, JernejŠD KRKA 1 Novo mesto 3.0/7 43%
7.Kregulj, AndrejŠK Dolenjske Toplice 2.0/6 33%
8.Stevanič, DavidŠD Kočevje Inotherm 2.0/7 29%
9.Založnik S., GalŠK Komenda 1.0/6 17%
10.Banfi, GregorŠK Trzin 0.5/5 10%
Najboljša 4. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Skuhala, LukaŠD Radenska-Pomgrad 5.5/7 79%
2.Plesec, DamjanŽŠK Maribor 4.5/7 64%
3.Goršek, GregorŠK Žalec 3.0/5 60%
4.Zirkelbach, MajŠD KRKA 1 Novo mesto 4.0/7 57%
5.Ačimovič, VasjaŠD Kočevje Inotherm 3.5/7 50%
6.Volf, ZdravkoŠK Dolenjske Toplice 3.0/6 50%
7.Ješe, JanezŠK Višnja Gora-Stična 2.5/5 50%
8.Borštnik, AlešŠK Trzin 1.5/4 38%
9.Bulatovič, MiloradŠK Stari Mayr Kranj 2.0/6 33%
10.Janko, MarkoŠD KRKA 2 Novo mesto 2.0/6 33%
Najboljša 5. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Sotirov, PavleŠK Višnja Gora-Stična 2.5/4 62%
2.Tisaj, DomenŠK Žalec 3.5/6 58%
3.Rožič, AdrijanŠK Ig 3.5/7 50%
4.Grum, AndrejŠK Trzin 2.0/5 40%
5.Aljančič, MartinŠK Stari Mayr Kranj 2.0/6 33%
Najboljša 6. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Vojinov, DanijelŠK Stari Mayr Kranj 5.5/6 92%
2.Bajo, TinŠD Kočevje Inotherm 4.0/7 57%
3.Zajc, JanŠK Komenda 2.0/6 33%
4.Kocjan, LukasŠK Brežice 0.0/6 0%
Najboljša 7. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Trebušak, AntonŠK Komenda 1.5/6 25%
Najboljša 8. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Ačimovič, SergejŠD Kočevje Inotherm 3.5/7 50%
Najboljša 9. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Ašič, NikŠK Brežice 0.0/6 0%

Tempo: 10 minut + 5 sekund/potezo
Arbiter: Robert Rudman, IA
WinEkipni 4.01.00, Lastnik: SD KRKA Novo mesto