www.sahist.si

DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za posameznike in ekipe

9.2.-11.2.2018, Otočec

Pospešeno ekipnoPospešeno ekipno - ženskePospešeno posamičnoPospešeno pos. - ženskeHitropotezno ekipnoHitropotezno ekipno - ženskeHitropotezno posamičnoHitropotezno pos. - ženske

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.00 (7.1.2018)

Državno prvenstvo v pospešenem šahu za ženske

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Robert Rudman

Igralni cas: 10 min + 5 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Pospešeno DP članic 2018

Pospešeno DP članic 2018
Otočec, 10.-11.2.2018

Rezultati 9. kola
16.5Skuhala,Barbara(6)1:0 (10)Vidic,Teja4
26 Janželj,Lara(5)1:0 (7)Bučar,Nataša4
34 Vučko,Maja(8)1:0 (1)Mar,Karmen5.5
43.5Petek,Francka(9)0:1 (4)Hreščak,Ivana5.5
52 Kralj,Nika(15)0:1 (2)Števanec,Lea5.5
62 Novak,Simona(12)0:1 (3)Mihevc-Mohr,Narcisa4
71 Jereb,Lana(14)1:0 (13)Urbanč,Suzana4
83.5Orel Mušič,Simona(11)1/2 (16)Pajek,Tjaša3

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 8. kola
13.5Urbanč,Suzana(13)1/2 (6)Skuhala,Barbara6
24.5Mar,Karmen(1)1:0 (4)Hreščak,Ivana5.5
33.5Vidic,Teja(10)1/2 (5)Janželj,Lara5.5
44.5Števanec,Lea(2)1:0 (11)Orel Mušič,Simona3.5
53 Pajek,Tjaša(16)0:1 (7)Bučar,Nataša3
63 Mihevc-Mohr,Narcisa(3)1:0 (15)Kralj,Nika2
71 Jereb,Lana(14)0:1 (8)Vučko,Maja3
82 Novak,Simona(12)0:1 (9)Petek,Francka2.5

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 7. kola
15 Skuhala,Barbara(6)1:0 (8)Vučko,Maja3
24.5Hreščak,Ivana(4)1:0 (2)Števanec,Lea4.5
34.5Janželj,Lara(5)1:0 (3)Mihevc-Mohr,Narcisa3
43.5Mar,Karmen(1)1:0 (16)Pajek,Tjaša3
53 Vidic,Teja(10)1/2 (13)Urbanč,Suzana3
62.5Orel Mušič,Simona(11)1:0 (9)Petek,Francka2.5
72 Bučar,Nataša(7)1:0 (12)Novak,Simona2
82 Kralj,Nika(15)0:1 (14)Jereb,Lana0

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 6. kola
14 Števanec,Lea(2)1/2 (6)Skuhala,Barbara4.5
23.5Hreščak,Ivana(4)1:0 (10)Vidic,Teja3
33 Vučko,Maja(8)0:1 (5)Janželj,Lara3.5
42.5Orel Mušič,Simona(11)0:1 (1)Mar,Karmen2.5
52 Urbanč,Suzana(13)1:0 (12)Novak,Simona2
62 Pajek,Tjaša(16)1:0 (15)Kralj,Nika2
71.5Petek,Francka(9)1:0 (7)Bučar,Nataša2
80 Jereb,Lana(14)0:1 (3)Mihevc-Mohr,Narcisa2

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 5. kola
13.5Skuhala,Barbara(6)1:0 (4)Hreščak,Ivana3.5
22 Mihevc-Mohr,Narcisa(3)0:1 (2)Števanec,Lea3
32.5Janželj,Lara(5)1:0 (1)Mar,Karmen2.5
42 Bučar,Nataša(7)0:1 (8)Vučko,Maja2
52 Vidic,Teja(10)1:0 (16)Pajek,Tjaša2
62 Kralj,Nika(15)0:1 (11)Orel Mušič,Simona1.5
71 Urbanč,Suzana(13)1:0 (9)Petek,Francka1.5
81 Novak,Simona(12)1:0 (14)Jereb,Lana0

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 4. kola
12.5Skuhala,Barbara(6)1:0 (5)Janželj,Lara2.5
22.5Hreščak,Ivana(4)1:0 (15)Kralj,Nika2
32 Števanec,Lea(2)1:0 (7)Bučar,Nataša2
41.5Mar,Karmen(1)1:0 (10)Vidic,Teja2
51 Petek,Francka(9)1/2 (3)Mihevc-Mohr,Narcisa1.5
61 Vučko,Maja(8)1:0 (13)Urbanč,Suzana1
71 Pajek,Tjaša(16)1:0 (12)Novak,Simona1
80.5Orel Mušič,Simona(11)1:0 (14)Jereb,Lana0

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 3. kola
12 Janželj,Lara(5)1/2 (4)Hreščak,Ivana2
21.5Mihevc-Mohr,Narcisa(3)0:1 (6)Skuhala,Barbara1.5
31.5Mar,Karmen(1)0:1 (2)Števanec,Lea1
41 Bučar,Nataša(7)1:0 (13)Urbanč,Suzana1
51 Vidic,Teja(10)1:0 (8)Vučko,Maja1
61 Kralj,Nika(15)1:0 (9)Petek,Francka1
70 Novak,Simona(12)1:0 (11)Orel Mušič,Simona0.5
80 Jereb,Lana(14)0:1 (16)Pajek,Tjaša0

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 2. kola
11 Skuhala,Barbara(6)1/2 (1)Mar,Karmen1
21 Števanec,Lea(2)0:1 (5)Janželj,Lara1
31 Hreščak,Ivana(4)1:0 (7)Bučar,Nataša1
41 Vučko,Maja(8)0:1 (3)Mihevc-Mohr,Narcisa0.5
50.5Orel Mušič,Simona(11)0:1 (10)Vidic,Teja0
60 Petek,Francka(9)1:0 (14)Jereb,Lana0
70 Kralj,Nika(15)1:0 (12)Novak,Simona0
80 Urbanč,Suzana(13)1:0 (16)Pajek,Tjaša0

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings

Rezultati 1. kola
10Mar,Karmen(1)1:0 (9)Petek,Francka0
20Vidic,Teja(10)0:1 (2)Števanec,Lea0
30Mihevc-Mohr,Narcisa(3)1/2 (11)Orel Mušič,Simona0
40Novak,Simona(12)0:1 (4)Hreščak,Ivana0
50Janželj,Lara(5)1:0 (13)Urbanč,Suzana0
60Jereb,Lana(14)0:1 (6)Skuhala,Barbara0
70Bučar,Nataša(7)1:0 (15)Kralj,Nika0
80Pajek,Tjaša(16)0:1 (8)Vučko,Maja0

Arbiter: Robert Rudman, IA
WinSvicar verzija 4.01.00 Lastnik: SD KRKA Novo mesto

Report: results

Report: standings