www.sahist.si | Šahovski forum

DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za posameznike in ekipe

9.2.-11.2.2018, Otočec

Pospešeno ekipnoPospešeno ekipno - ženskePospešeno posamičnoPospešeno pos. - ženskeHitropotezno ekipnoHitropotezno ekipno - ženskeHitropotezno posamičnoHitropotezno pos. - ženske

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Državno ekipno prvenstvo v hitropoteznem šahu

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Robert Rudman

Igralni cas: 3 min + 2 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Ekipno hitropotezno DP članov 2018

Ekipno hitropotezno DP članov 2018
Otočec, 11.-12.2.2018

Otočec, 11.-12.2.2018
Lista ekip:

  1. ŽŠK Maribor               2403.0
     1. Mohr, Georg                 GM 2540 2494 14600013  1020003
     2. Markoja, Boris              IM 2312 2453 14608502  1080596
     3. Buzeti, Jernej              FM 2289 2334 14604477  1120054
     4. Plesec, Damjan              FM 2258 2331 14600161  1020074
     5. Mohr, Pablo                 II 1472 1964 14631849  1023519

  2. ŠD Radenska-Pomgrad       2341.0
     1. Gjuran, Denis               FM 2411 2424 14603373  1080190
     2. Skuhala, Jernej             FM 2233 2331 14605651  1080597
     3. Titan, Matej                MK 2290 2326 14608146  1080450
     4. Skuhala, Luka               MK 2201 2283 14605678  1080627

  3. ŠD KRKA 1 Novo mesto      2378.5
     1. Zorko, Jure                 IM 2488 2511 14604051  1060244
     2. Kastelic, Marjan            FM 2249 2385 14602245  1060004
     3. Zirkelbach, Maj             MK 2183 2362 14613395  1061644
     4. Zupančič, Jernej            MK 2131 2256 14607280  1060756

  4. ŠK Branik Maribor         2289.8
     1. Zupe, Miran                 IM 2299 2332 14600277  1020007
     2. Supančič, Darko             FM 2267 2309 14600773  1020006
     3. Vombek, Danijel             FM 2281 2316 14600269  1030005
     4. Žugaj, Fjodor               MK 2146 2202 14601109  1020034
     5. Virtič, Franc ml.           MK 2128 2225 14606429  1030007
     6. Simič, Dragan               FM 2191 2215 14600803  1020015

  5. ŠK Ig                     2347.0
     1. Janželj, Tim                MK 2324 2438 14607913  1013855
     2. Jelen, Igor                 IM 2345 2383 14600668  1010007
     3. Rožič, Samo                 MK 2072 2307 14605260  1011566
     4. Janželj, Lara              WFM 2046 2260 14608391  1070456
     5. Rožič, Adrijan              MK 2075 2050 14604647  1010111

  6. ŠK Žalec                  2308.8
     1. Brinovec, Dušan             MK 2174 2279 14603489  1030004
     2. Šubelj, Jan                 MK 2177 2328 14618583  1015388
     3. Brinovec, David             MK 2086 2315 14608642  1033631
     4. Goršek, Gregor              MK 2208 2313 14605899  1033387
     5. Tisaj, Domen                MK 2001 2261 14628708  1015333

  7. ŠK Stari Mayr Kranj       2203.3
     1. Vojinov, Danijel            II 2153 2280 14609223  1040374
     2. Djurič, Petar               MK 2103 2209 14603829  1010333
     3. Keršič, Matej               MK 2066 2199 14605848  1040209
     4. Bulatovič, Milorad          MK 1956 2125 14603993  1040531
     5. Urh, Zala                  WFM 1852 2158 14611481  1041906

  8. ŠD Kočevje 1 Inotherm     2093.8
     1. Vesel, Mark                  I 2066 2108 14606330  1060087
     2. Bajo, Igor                  MK 1934 2079 14611767  1060093
     3. Podkoritnik, Stanko         MK 2054 2092 14607158  1060088
     4. Ačimovič, Dejan              I 1882 2096 14607115  1060092

  9. ŠK Trebnje BMP            2136.8
     1. Brcar, Aleš                 MK 2040 2202 14608537  1060851
     2. Marinšek, Tomaž             MK 2141 2162 14600552  1010068
     3. Ivanuša, Blaž                I 2061 2106 938335    1070015
     4. Brcar, Matej                II 1684 2077 14608472  1061539

 10. ŠK Rudar Trbovlje         2098.5
     1. Zalokar, Uroš               MK 2091 2286 14621320  1100005
     2. Dušak, Aljaž                II 1924 2020 14611643  1100061
     3. Kotar, Jože                  I 1812 2005 14633655  1100010
     4. Skobe, Miran                 I 1811 2083 14621304  1100012

 11. ŠD SIJ Acroni Jesenice    2163.5
     1. Hasanagič, Alim             MK 2228 2237 14605198  1040793
     2. Hasanagič, Anel             MK 2318 2189 14605791  1041022
     3. Pazlar, Marko               MK 1966 2079 14604175  1040039
     4. Jeraj, Zlatko               MK      2149 14601010  1040053
     5. Pavlin, Ivan                MK      1992 14615010  1040034

 12. ŠD KRKA 2 Novo mesto      2061.8
     1. Zupančič, Urban              I 2031 2192 14606631  1060544
     2. Čopi, Ambrož                II 1935 2125 14608553  1060841
     3. Rifelj, Luka                II 1838 2040 14603462  1061029
     4. Kobe, Jure                  II 1419 1890 14620510  1062091

 13. ŠD Kočevje 2 Inotherm     2171.5
     1. Stevanič, David             MK 2019 2260 14613921  1062000
     2. Ačimovič, Vasja             II 1876 2202 14614170  1061910
     3. Bajo, Tin                    I 1717 2118 14613816  1061737
     4. Ačimovič, Sergej            II 1607 2106 14614189  1061879
     5. Jalovec, Igor              III 1286 1887 14634597  1062610
     6. Knavs, Peter               III 1135 1787 14624095  1062293
     7. Lisac, Lev Gregor          III      1811 14637111  1016021
     8. Polajnar, Lev              III      1602 14637499  1062796

 14. ŠK Komenda                1987.0
     1. Debevec, Blaž               MK 2167 2242 14605813  1011756
     2. Gantar, Jan                 MK 2120 2201 14607875  1013862
     3. Novak, Anže                 II 1643 1764 14628007  1012084
     4. Založnik S., Gal            BK 1126 1741 14618923  1015182
     5. Zajc, Jan                   II      1966 14607689  1013408
     6. Poglajen, Franc             MK      1897 14604817  1010047
     7. Trebušak, Anton             MK      1900 14603063  1010040
     8. Perme, Martin               IV      1848 14635488  1016319

 15. ŠK Trzin                  1941.8
     1. Borišek, Anže                I 1884 2075 14608693  1010581
     2. Krupenko, Peter            III 1643 1977 14637162  1016335
     3. Bajec, Borut                II 1777 1900 14606755  1010634
     4. Grum, Andrej                II 1709 1815 14606461  1013841
     5. Borštnik, Aleš              II 1697 1774 14606780  1014061

 16. ŠK Brežice                1683.8
     1. Bizjak, Anej                II 1678 2013 14625610  1111272
     2. Bizjak, Andrej              BK 1507 1714 14634740  1111321
     3. Bizjak, Alexei              BK 1418 1508 14632926  1111301
     4. Bizjak, Alja                BK 1262 1500 14635216  1100444
     5. Pečnik, Robert             III      1750 14611953  1110646
     6. Kocjan, Lukas               BK      1536           1111386
     7. Tršelič, Jaša Svit          BK      1500           1111411
     8. Ašič, Nik                   BK      1500           1111405

 17. ŠK Milan Majcen Sevnica   2041.0
     1. Povše, Martin               MK      2079 14602350  1110001
     2. Grilc, Andrej               MK      2102 14601931  1110032
     3. Topič, Jelena              WMK      2043 14606011  1110590
     4. Glavač, Igor                 I      1940 14611015  1110057

 18. PROST                     1500.0
     1. bye                                                       
     2. bye                                                       
     3. bye                                                       
     4. bye                                                       


Arbiter: Robert Rudman, IA                       

WinEkipni  4.01.00, Lastnik: SD KRKA Novo mesto