www.sahist.si | Šahovski forum

DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za posameznike in ekipe

9.2.-11.2.2018, Otočec

Pospešeno ekipnoPospešeno ekipno - ženskePospešeno posamičnoPospešeno pos. - ženskeHitropotezno ekipnoHitropotezno ekipno - ženskeHitropotezno posamičnoHitropotezno pos. - ženske

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Državno ekipno prvenstvo v hitropoteznem šahu

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Robert Rudman

Igralni cas: 3 min + 2 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Ekipno hitropotezno DP članov 2018

Ekipno hitropotezno DP članov 2018
Otočec, 11.-12.2.2018

Pari 9. kola
( 1)18/11ŠD SIJ Acroni Jesenice (11) 0:4 (2) ŠD Radenska-Pomgrad21.5/12
15.5/8Hasanagič, Alim 0:1 Gjuran, Denis4.5/8
26/8Hasanagič, Anel 0:1 Skuhala, Jernej5/8
32.5/6Jeraj, Zlatko 0:1 Titan, Matej6.5/8
42/5Pavlin, Ivan 0:1 Skuhala, Luka5.5/8
( 2)21.5/11ŽŠK Maribor (1) 2.5:1.5 (4) ŠK Branik Maribor19/10
15.5/8Mohr, Georg 1:0 Zupe, Miran3.5/8
27.5/8Markoja, Boris 0.5:0.5 Supančič, Darko3.5/8
34/8Buzeti, Jernej 1:0 Vombek, Danijel6/8
43.5/7Plesec, Damjan 0:1 Virtič, Franc ml.6/8
( 3)15.5/8ŠK Komenda (14) 0:4 (3) ŠD KRKA 1 Novo mesto18/11
14.5/7Debevec, Blaž 0:1 Zorko, Jure5.5/8
24/7Gantar, Jan 0:1 Kastelic, Marjan4/8
31.5/7Novak, Anže 0:1 Zirkelbach, Maj2.5/8
45.5/7Zajc, Jan 0:1 Zupančič, Jernej6/8
( 4)19/11ŠK Žalec (6) 2:2 (8) ŠD Kočevje 1 Inotherm17.5/8
15.5/8Brinovec, Dušan 0:1 Vesel, Mark4.5/8
23.5/8Šubelj, Jan 1:0 Bajo, Igor3/8
35/7Brinovec, David 1:0 Podkoritnik, Stanko6.5/8
43.5/5Tisaj, Domen 0:1 Ačimovič, Dejan3.5/8
( 5)20/11ŠK Ig (5) 3:1 (7) ŠK Stari Mayr Kranj14/6
17/8Janželj, Tim 1:0 Vojinov, Danijel2.5/7
24.5/8Jelen, Igor 0:1 Djurič, Petar3/5
34.5/8Rožič, Samo 1:0 Keršič, Matej3/7
44/8Janželj, Lara 1:0 Urh, Zala3/5
( 6)16.5/9ŠD Kočevje 2 Inotherm (13) 2.5:1.5 (15) ŠK Trzin13/6
14/7Stevanič, David 1:0 Borišek, Anže3/6
23/7Ačimovič, Vasja 1:0 Krupenko, Peter3.5/6
36/7Bajo, Tin 0.5:0.5 Grum, Andrej2/5
43.5/7Ačimovič, Sergej 0:1 Borštnik, Aleš2/5
( 7)14/7ŠK Trebnje BMP (9) 2:2 (17) ŠK Milan Majcen Sevnica12.5/6
13/7Brcar, Aleš 0:1 Povše, Martin3.5/7
24/7Marinšek, Tomaž 0:1 Grilc, Andrej3.5/7
33.5/7Ivanuša, Blaž 1:0 Topič, Jelena1.5/7
43.5/7Brcar, Matej 1:0 Glavač, Igor4/7
( 8)5/2ŠK Brežice (16) 0:4 (12) ŠD KRKA 2 Novo mesto15/7
12.5/7Bizjak, Anej 0:1 Zupančič, Urban1.5/7
20.5/7Bizjak, Andrej 0:1 Čopi, Ambrož5.5/7
30.5/2Bizjak, Alexei 0:1 Rifelj, Luka5.5/7
41/6Kocjan, Lukas 0:1 Kobe, Jure2.5/7
( 9)0/0PROST (18) 0:2.5 (10) ŠK Rudar Trbovlje16/8
10/0 0:1 * Zalokar, Uroš5/8
20/0 0:.5* Dušak, Aljaž4/8
30/0 0:.5* Kotar, Jože3/8
40/0 0:.5* Skobe, Miran4/8
Pari 8. kola
( 1)19/10ŠD Radenska-Pomgrad (2) 2.5:1.5 (1) ŽŠK Maribor20/11
14/7Gjuran, Denis 0.5:0.5 Mohr, Georg5/7
25/7Skuhala, Jernej 0:1 Markoja, Boris6.5/7
35.5/7Titan, Matej 1:0 Buzeti, Jernej4/7
44.5/7Skuhala, Luka 1:0 Plesec, Damjan3.5/6
( 2)17.5/10ŠK Branik Maribor (4) 1.5:2.5 (5) ŠK Ig17.5/9
13.5/7Zupe, Miran 0:1 Janželj, Tim6/7
23/7Supančič, Darko 0.5:0.5 Jelen, Igor4/7
36/7Vombek, Danijel 0:1 Rožič, Samo3.5/7
45/7Virtič, Franc ml. 1:0 Janželj, Lara4/7
( 3)15/9ŠD KRKA 1 Novo mesto (3) 3:1 (8) ŠD Kočevje 1 Inotherm16.5/8
14.5/7Zorko, Jure 1:0 Vesel, Mark4.5/7
23/7Kastelic, Marjan 1:0 Bajo, Igor3/7
32.5/7Zirkelbach, Maj 0:1 Podkoritnik, Stanko5.5/7
45/7Zupančič, Jernej 1:0 Ačimovič, Dejan3.5/7
( 4)12.5/7ŠK Trebnje BMP (9) 1.5:2.5 (6) ŠK Žalec16.5/9
13/6Brcar, Aleš 0:1 Brinovec, Dušan4.5/7
23/6Marinšek, Tomaž 1:0 Šubelj, Jan3.5/7
33.5/6Ivanuša, Blaž 0:1 Brinovec, David4/6
43/6Brcar, Matej 0.5:0.5 Goršek, Gregor1/3
( 5)14/7ŠD KRKA 2 Novo mesto (12) 1:3 (11) ŠD SIJ Acroni Jesenice15/9
11.5/6Zupančič, Urban 0:1 Hasanagič, Alim4.5/7
25.5/6Čopi, Ambrož 0:1 Hasanagič, Anel5/7
35.5/6Rifelj, Luka 0:1 Jeraj, Zlatko1.5/5
41.5/6Kobe, Jure 1:0 Pavlin, Ivan2/4
( 6)12/5ŠK Stari Mayr Kranj (7) 2:2 (10) ŠK Rudar Trbovlje14/7
12.5/6Vojinov, Danijel 0:1 Zalokar, Uroš4/7
22/4Djurič, Petar 1:0 Dušak, Aljaž4/7
32/6Keršič, Matej 1:0 Kotar, Jože3/7
42.5/3Bulatovič, Milorad 0:1 Skobe, Miran3/7
( 7)12/6ŠK Komenda (14) 3.5:0.5 (16) ŠK Brežice4.5/2
14/6Debevec, Blaž 0.5:0.5 Bizjak, Anej2/6
23/6Gantar, Jan 1:0 Bizjak, Andrej0.5/6
30.5/6Novak, Anže 1:0 Bizjak, Alexei0.5/1
44.5/6Zajc, Jan 1:0 Kocjan, Lukas1/5
( 8)10.5/5ŠK Milan Majcen Sevnica (17) 2:2 (15) ŠK Trzin11/5
12.5/6Povše, Martin 1:0 Borišek, Anže3/5
22.5/6Grilc, Andrej 1:0 Krupenko, Peter3.5/5
31.5/6Topič, Jelena 0:1 Bajec, Borut1.5/5
44/6Glavač, Igor 0:1 Borštnik, Aleš1/4
( 9)0/0PROST (18) 0:2.5 (13) ŠD Kočevje 2 Inotherm14/7
10/0 0:1 * Stevanič, David3/7
20/0 0:.5* Ačimovič, Vasja2.5/7
30/0 0:.5* Bajo, Tin5.5/7
40/0 0:.5* Ačimovič, Sergej3/7
Pari 7. kola
( 1)16/9ŠK Ig (5) 1.5:2.5 (1) ŽŠK Maribor17.5/9
15.5/6Janželj, Tim 0.5:0.5 Mohr, Georg4.5/6
24/6Jelen, Igor 0:1 Markoja, Boris5.5/6
33/6Rožič, Samo 0.5:0.5 Buzeti, Jernej3.5/6
43.5/6Janželj, Lara 0.5:0.5 Plesec, Damjan3/5
( 2)15.5/9ŠK Žalec (6) 1:3 (2) ŠD Radenska-Pomgrad16/8
14/6Brinovec, Dušan 0.5:0.5 Gjuran, Denis3.5/6
23.5/6Šubelj, Jan 0:1 Skuhala, Jernej4/6
33.5/5Brinovec, David 0.5:0.5 Titan, Matej5/6
43.5/4Tisaj, Domen 0:1 Skuhala, Luka3.5/6
( 3)13.5/9ŠD KRKA 1 Novo mesto (3) 1.5:2.5 (4) ŠK Branik Maribor15/8
14.5/6Zorko, Jure 0:1 Zupe, Miran2.5/6
22.5/6Kastelic, Marjan 0.5:0.5 Supančič, Darko2.5/6
32.5/6Zirkelbach, Maj 0:1 Vombek, Danijel5/6
44/6Zupančič, Jernej 1:0 Virtič, Franc ml.5/6
( 4)12.5/7ŠD SIJ Acroni Jesenice (11) 2.5:1.5 (13) ŠD Kočevje 2 Inotherm12.5/7
14/6Hasanagič, Alim 0.5:0.5 Stevanič, David2.5/6
24/6Hasanagič, Anel 1:0 Ačimovič, Vasja2.5/6
32/4Pazlar, Marko 0:1 Bajo, Tin4.5/6
40.5/4Jeraj, Zlatko 1:0 Ačimovič, Sergej3/6
( 5)13.5/6ŠD Kočevje 1 Inotherm (8) 3:1 (14) ŠK Komenda11/6
14/6Vesel, Mark 0.5:0.5 Debevec, Blaž3.5/5
22.5/6Bajo, Igor 0.5:0.5 Gantar, Jan2.5/5
34.5/6Podkoritnik, Stanko 1:0 Novak, Anže0.5/5
42.5/6Ačimovič, Dejan 1:0 Zajc, Jan4.5/5
( 6)10.5/5ŠK Rudar Trbovlje (10) 3.5:0.5 (17) ŠK Milan Majcen Sevnica10/5
13/6Zalokar, Uroš 1:0 Povše, Martin2.5/5
23/6Dušak, Aljaž 1:0 Grilc, Andrej2.5/5
32/6Kotar, Jože 1:0 Topič, Jelena1.5/5
42.5/6Skobe, Miran 0.5:0.5 Glavač, Igor3.5/5
( 7)10/5ŠK Trzin (15) 1:3 (12) ŠD KRKA 2 Novo mesto11/5
12.5/4Borišek, Anže 0.5:0.5 Zupančič, Urban1/5
23/4Krupenko, Peter 0.5:0.5 Čopi, Ambrož5/5
31.5/4Bajec, Borut 0:1 Rifelj, Luka4.5/5
42/4Grum, Andrej 0:1 Kobe, Jure0.5/5
( 8)3.5/2ŠK Brežice (16) 1:3 (9) ŠK Trebnje BMP9.5/5
12/5Bizjak, Anej 0:1 Brcar, Aleš2/5
20.5/5Bizjak, Andrej 0:1 Marinšek, Tomaž2/5
30.5/5Bizjak, Alja 0:1 Ivanuša, Blaž2.5/5
40/4Kocjan, Lukas 1:0 Brcar, Matej3/5
( 9)0/0PROST (18) 0:2.5 (7) ŠK Stari Mayr Kranj9.5/3
10/0 0:1 * Vojinov, Danijel1.5/6
20/0 0:.5* Djurič, Petar1.5/4
30/0 0:.5* Keršič, Matej1.5/6
40/0 0:.5* Bulatovič, Milorad2/3
Pari 6. kola
( 1)14/7ŽŠK Maribor (1) 3.5:0.5 (3) ŠD KRKA 1 Novo mesto13/9
14/5Mohr, Georg 0.5:0.5 Zorko, Jure4/5
24.5/5Markoja, Boris 1:0 Kastelic, Marjan2.5/5
32.5/5Buzeti, Jernej 1:0 Zirkelbach, Maj2.5/5
42/4Plesec, Damjan 1:0 Zupančič, Jernej4/5
( 2)14.5/8ŠD Radenska-Pomgrad (2) 1.5:2.5 (5) ŠK Ig13.5/7
13.5/5Gjuran, Denis 0:1 Janželj, Tim4.5/5
24/5Skuhala, Jernej 0:1 Jelen, Igor3/5
34/5Titan, Matej 1:0 Rožič, Samo3/5
43/5Skuhala, Luka 0.5:0.5 Janželj, Lara3/5
( 3)9.5/6ŠK Komenda (14) 1.5:2.5 (6) ŠK Žalec13/7
13.5/4Debevec, Blaž 0:1 Brinovec, Dušan3/5
22/4Gantar, Jan 0.5:0.5 Šubelj, Jan3/5
30.5/4Novak, Anže 0:1 Brinovec, David2.5/4
43.5/4Zajc, Jan 1:0 Goršek, Gregor1/2
( 4)12/6ŠK Branik Maribor (4) 3:1 (15) ŠK Trzin9/5
12.5/5Zupe, Miran 0:1 Krupenko, Peter2/3
21.5/5Supančič, Darko 1:0 Bajec, Borut1.5/3
34/5Vombek, Danijel 1:0 Grum, Andrej2/3
44/5Virtič, Franc ml. 1:0 Borštnik, Aleš1/3
( 5)9/5ŠK Trebnje BMP (9) 0.5:3.5 (11) ŠD SIJ Acroni Jesenice9/5
12/4Brcar, Aleš 0:1 Hasanagič, Alim3/5
21.5/4Marinšek, Tomaž 0.5:0.5 Hasanagič, Anel3.5/5
32.5/4Ivanuša, Blaž 0:1 Pazlar, Marko1/3
43/4Brcar, Matej 0:1 Pavlin, Ivan1/3
( 6)8.5/5ŠK Milan Majcen Sevnica (17) 1.5:2.5 (13) ŠD Kočevje 2 Inotherm10/5
12/4Povše, Martin 0.5:0.5 Stevanič, David2/5
21.5/4Grilc, Andrej 1:0 Ačimovič, Vasja2.5/5
31.5/4Topič, Jelena 0:1 Bajo, Tin3.5/5
43.5/4Glavač, Igor 0:1 Ačimovič, Sergej2/5
( 7)10.5/4ŠD Kočevje 1 Inotherm (8) 3:1 (7) ŠK Stari Mayr Kranj8.5/3
13/5Vesel, Mark 1:0 Vojinov, Danijel1.5/5
21.5/5Bajo, Igor 1:0 Djurič, Petar1.5/3
33.5/5Podkoritnik, Stanko 1:0 Keršič, Matej1.5/5
42.5/5Ačimovič, Dejan 0:1 Urh, Zala2/4
( 8)6.5/3ŠK Rudar Trbovlje (10) 4:0 (16) ŠK Brežice3.5/2
12/5Zalokar, Uroš 1:0 Bizjak, Anej2/4
22/5Dušak, Aljaž 1:0 Bizjak, Andrej0.5/4
31/5Kotar, Jože 1:0 Bizjak, Alja0.5/4
41.5/5Skobe, Miran 1:0 Kocjan, Lukas0/3
( 9)0/0PROST (18) 0:2.5 (12) ŠD KRKA 2 Novo mesto8.5/3
10/0 0:1 * Zupančič, Urban0/5
20/0 0:.5* Čopi, Ambrož4.5/5
30/0 0:.5* Rifelj, Luka4/5
40/0 0:.5* Kobe, Jure0/5
Pari 5. kola
( 1)12/7ŠK Žalec (6) 1:3 (3) ŠD KRKA 1 Novo mesto10/7
13/4Brinovec, Dušan 0:1 Zorko, Jure3/4
22.5/4Šubelj, Jan 0.5:0.5 Kastelic, Marjan2/4
31/1Goršek, Gregor 0:1 Zirkelbach, Maj1.5/4
43/3Tisaj, Domen 0.5:0.5 Zupančič, Jernej3.5/4
( 2)10.5/6ŠK Branik Maribor (4) 1.5:2.5 (2) ŠD Radenska-Pomgrad12/6
12/4Zupe, Miran 0.5:0.5 Gjuran, Denis3/4
21.5/4Supančič, Darko 0:1 Skuhala, Jernej3/4
34/4Vombek, Danijel 0:1 Titan, Matej3/4
43/4Virtič, Franc ml. 1:0 Skuhala, Luka3/4
( 3)9/5ŠD SIJ Acroni Jesenice (11) 0:4 (1) ŽŠK Maribor10/5
13/4Hasanagič, Alim 0:1 Mohr, Georg3/4
23.5/4Hasanagič, Anel 0:1 Markoja, Boris3.5/4
31/2Pazlar, Marko 0:1 Buzeti, Jernej1.5/4
41/2Pavlin, Ivan 0:1 Plesec, Damjan1/3
( 4)10.5/5ŠK Ig (5) 3:1 (8) ŠD Kočevje 1 Inotherm9.5/4
13.5/4Janželj, Tim 1:0 Vesel, Mark3/4
22/4Jelen, Igor 1:0 Bajo, Igor1.5/4
33/4Rožič, Samo 0:1 Podkoritnik, Stanko2.5/4
42/4Janželj, Lara 1:0 Ačimovič, Dejan2.5/4
( 5)6.5/4ŠK Komenda (14) 3:1 (7) ŠK Stari Mayr Kranj7.5/3
12.5/3Debevec, Blaž 1:0 Vojinov, Danijel1.5/4
21/3Gantar, Jan 1:0 Keršič, Matej1.5/4
30.5/3Novak, Anže 0:1 Bulatovič, Milorad1/2
42.5/3Zajc, Jan 1:0 Urh, Zala2/3
( 6)7.5/3ŠD KRKA 2 Novo mesto (12) 1:3 (9) ŠK Trebnje BMP6/3
10/4Zupančič, Urban 0:1 Brcar, Aleš1/3
23.5/4Čopi, Ambrož 1:0 Marinšek, Tomaž1.5/3
34/4Rifelj, Luka 0:1 Ivanuša, Blaž1.5/3
40/4Kobe, Jure 0:1 Brcar, Matej2/3
( 7)6/3ŠD Kočevje 2 Inotherm (13) 4:0 (10) ŠK Rudar Trbovlje6.5/3
11/4Stevanič, David 1:0 Zalokar, Uroš2/4
21.5/4Ačimovič, Vasja 1:0 Dušak, Aljaž2/4
32.5/4Bajo, Tin 1:0 Kotar, Jože1/4
41/4Ačimovič, Sergej 1:0 Skobe, Miran1.5/4
( 8)2.5/2ŠK Brežice (16) 1:3 (17) ŠK Milan Majcen Sevnica5.5/3
11/3Bizjak, Anej 1:0 Povše, Martin2/3
20.5/3Bizjak, Andrej 0:1 Grilc, Andrej0.5/3
30.5/3Bizjak, Alja 0:1 Topič, Jelena0.5/3
40/2Kocjan, Lukas 0:1 Glavač, Igor2.5/3
( 9)0/0PROST (18) 0:2.5 (15) ŠK Trzin6.5/3
10/0 0:1 * Borišek, Anže1.5/4
20/0 0:.5* Krupenko, Peter1.5/3
30/0 0:.5* Bajec, Borut1/3
40/0 0:.5* Grum, Andrej1.5/3
Pari 4. kola
( 1)10/6ŠK Žalec (6) 2:2 (4) ŠK Branik Maribor8.5/5
12.5/3Brinovec, Dušan 0.5:0.5 Zupe, Miran1.5/3
22/3Šubelj, Jan 0.5:0.5 Supančič, Darko1/3
32.5/3Brinovec, David 0:1 Vombek, Danijel3/3
42/2Tisaj, Domen 1:0 Virtič, Franc ml.3/3
( 2)7.5/5ŠD KRKA 1 Novo mesto (3) 2.5:1.5 (11) ŠD SIJ Acroni Jesenice7.5/5
12/3Zorko, Jure 1:0 Hasanagič, Alim3/3
21.5/3Kastelic, Marjan 0.5:0.5 Hasanagič, Anel3/3
31/3Zirkelbach, Maj 0.5:0.5 Jeraj, Zlatko0/3
43/3Zupančič, Jernej 0.5:0.5 Pavlin, Ivan0.5/1
( 3)7.5/3ŠK Stari Mayr Kranj (7) 0:4 (2) ŠD Radenska-Pomgrad8/4
11.5/3Vojinov, Danijel 0:1 Gjuran, Denis2/3
21.5/2Djurič, Petar 0:1 Skuhala, Jernej2/3
31.5/3Keršič, Matej 0:1 Titan, Matej2/3
41/1Bulatovič, Milorad 0:1 Skuhala, Luka2/3
( 4)5.5/3ŠK Rudar Trbovlje (10) 1:3 (1) ŽŠK Maribor7/3
12/3Zalokar, Uroš 0:1 Mohr, Georg2/3
22/3Dušak, Aljaž 0:1 Markoja, Boris2.5/3
30/3Kotar, Jože 1:0 Buzeti, Jernej1.5/3
41.5/3Skobe, Miran 0:1 Plesec, Damjan0/2
( 5)6/3ŠK Trzin (15) 0.5:3.5 (5) ŠK Ig7/3
11.5/3Borišek, Anže 0:1 Janželj, Tim2.5/3
21/2Bajec, Borut 0:1 Jelen, Igor1/3
31/2Grum, Andrej 0.5:0.5 Rožič, Samo2.5/3
41/2Borštnik, Aleš 0:1 Janželj, Lara1/3
( 6)5.5/2ŠD Kočevje 1 Inotherm (8) 4:0 (16) ŠK Brežice2.5/2
12/3Vesel, Mark 1:0 Bizjak, Anej1/2
20.5/3Bajo, Igor 1:0 Bizjak, Andrej0.5/2
31.5/3Podkoritnik, Stanko 1:0 Bizjak, Alja0.5/2
41.5/3Ačimovič, Dejan 1:0 Kocjan, Lukas0/1
( 7)4/2ŠK Trebnje BMP (9) 2:2 (13) ŠD Kočevje 2 Inotherm4/2
11/2Brcar, Aleš 0:1 Stevanič, David0/3
20.5/2Marinšek, Tomaž 1:0 Ačimovič, Vasja1.5/3
31.5/2Ivanuša, Blaž 0:1 Bajo, Tin1.5/3
41/2Brcar, Matej 1:0 Ačimovič, Sergej1/3
( 8)3.5/2ŠK Milan Majcen Sevnica (17) 2:2 (12) ŠD KRKA 2 Novo mesto5.5/2
11/2Povše, Martin 1:0 Zupančič, Urban0/3
20.5/2Grilc, Andrej 0:1 Čopi, Ambrož2.5/3
30.5/2Topič, Jelena 0:1 Rifelj, Luka3/3
41.5/2Glavač, Igor 1:0 Kobe, Jure0/3
( 9)0/0PROST (18) 0:2.5 (14) ŠK Komenda4/2
10/0 0:1 * Debevec, Blaž1.5/3
20/0 0:.5* Gantar, Jan0.5/3
30/0 0:.5* Novak, Anže0/3
40/0 0:.5* Zajc, Jan2/3
Pari 3. kola
( 1)6/3ŽŠK Maribor (1) 1:3 (6) ŠK Žalec7/4
12/2Mohr, Georg 0:1 Brinovec, Dušan1.5/2
21.5/2Markoja, Boris 1:0 Šubelj, Jan2/2
31.5/2Buzeti, Jernej 0:1 Brinovec, David1.5/2
40/1Plesec, Damjan 0:1 Tisaj, Domen1/1
( 2)6/3ŠK Stari Mayr Kranj (7) 1.5:2.5 (4) ŠK Branik Maribor6/3
11/2Vojinov, Danijel 0.5:0.5 Zupe, Miran1/2
20.5/1Djurič, Petar 1:0 Supančič, Darko1/2
31.5/2Keršič, Matej 0:1 Vombek, Danijel2/2
42/2Urh, Zala 0:1 Virtič, Franc ml.2/2
( 3)5/2ŠK Ig (5) 2:2 (3) ŠD KRKA 1 Novo mesto5.5/4
11.5/2Janželj, Tim 1:0 Zorko, Jure2/2
21/2Jelen, Igor 0:1 Kastelic, Marjan0.5/2
31.5/2Rožič, Samo 1:0 Zirkelbach, Maj1/2
41/2Janželj, Lara 0:1 Zupančič, Jernej2/2
( 4)5/3ŠD SIJ Acroni Jesenice (11) 2.5:1.5 (8) ŠD Kočevje 1 Inotherm4/2
12/2Hasanagič, Alim 1:0 Vesel, Mark2/2
22/2Hasanagič, Anel 1:0 Bajo, Igor0.5/2
30/2Jeraj, Zlatko 0:1 Podkoritnik, Stanko0.5/2
40/0Pavlin, Ivan 0.5:0.5 Ačimovič, Dejan1/2
( 5)4/2ŠD Radenska-Pomgrad (2) 4:0 (17) ŠK Milan Majcen Sevnica3.5/2
11/2Gjuran, Denis 1:0 Povše, Martin1/1
21/2Skuhala, Jernej 1:0 Grilc, Andrej0.5/1
31/2Titan, Matej 1:0 Topič, Jelena0.5/1
41/2Skuhala, Luka 1:0 Glavač, Igor1.5/1
( 6)3.5/1ŠD KRKA 2 Novo mesto (12) 2:2 (10) ŠK Rudar Trbovlje3.5/2
10/2Zupančič, Urban 0:1 Zalokar, Uroš1/2
21.5/2Čopi, Ambrož 1:0 Dušak, Aljaž2/2
32/2Rifelj, Luka 1:0 Kotar, Jože0/2
40/2Kobe, Jure 0:1 Skobe, Miran0.5/2
( 7)2.5/2ŠK Brežice (16) 0:4 (15) ŠK Trzin2/1
11/1Bizjak, Anej 0:1 Borišek, Anže0.5/2
20.5/1Bizjak, Andrej 0:1 Krupenko, Peter0.5/2
30.5/1Bizjak, Alja 0:1 Grum, Andrej0/1
40/0Kocjan, Lukas 0:1 Borštnik, Aleš0/1
( 8)2/1ŠD Kočevje 2 Inotherm (13) 2:2 (14) ŠK Komenda2/1
10/2Stevanič, David 0:1 Debevec, Blaž0.5/2
20.5/2Ačimovič, Vasja 1:0 Gantar, Jan0.5/2
30.5/2Bajo, Tin 1:0 Novak, Anže0/2
41/2Ačimovič, Sergej 0:1 Zajc, Jan1/2
( 9)0/0PROST (18) 0:2.5 (9) ŠK Trebnje BMP1.5/0
10/0 0:1 * Brcar, Aleš0/2
20/0 0:.5* Marinšek, Tomaž0/2
30/0 0:.5* Ivanuša, Blaž1/2
40/0 0:.5* Brcar, Matej0.5/2
Pari 2. kola
( 1)4/2ŽŠK Maribor (1) 2:2 (7) ŠK Stari Mayr Kranj4/2
11/1Mohr, Georg 1:0 Vojinov, Danijel1/1
21/1Markoja, Boris 0.5:0.5 Djurič, Petar0/0
31/1Buzeti, Jernej 0.5:0.5 Keršič, Matej1/1
40/0Plesec, Damjan 0:1 Urh, Zala1/1
( 2)4/2ŠK Žalec (6) 3:1 (5) ŠK Ig4/2
11/1Brinovec, Dušan 0.5:0.5 Janželj, Tim1/1
21/1Šubelj, Jan 1:0 Jelen, Igor1/1
31/1Brinovec, David 0.5:0.5 Rožič, Samo1/1
40/0Goršek, Gregor 1:0 Janželj, Lara1/1
( 3)2.5/2ŠD KRKA 1 Novo mesto (3) 3:1 (2) ŠD Radenska-Pomgrad3/2
11/1Zorko, Jure 1:0 Gjuran, Denis1/1
20.5/1Kastelic, Marjan 0:1 Skuhala, Jernej0/1
30/1Zirkelbach, Maj 1:0 Titan, Matej1/1
41/1Zupančič, Jernej 1:0 Skuhala, Luka1/1
( 4)2.5/2ŠK Milan Majcen Sevnica (17) 1:3 (11) ŠD SIJ Acroni Jesenice2/1
11/0Povše, Martin 0:1 Hasanagič, Alim1/1
20.5/0Grilc, Andrej 0:1 Hasanagič, Anel1/1
30.5/0Topič, Jelena 0:1 Pazlar, Marko0/1
40.5/0Glavač, Igor 1:0 Jeraj, Zlatko0/1
( 5)2/1ŠK Branik Maribor (4) 4:0 (13) ŠD Kočevje 2 Inotherm2/1
10/1Zupe, Miran 1:0 Stevanič, David0/1
20/1Supančič, Darko 1:0 Ačimovič, Vasja0.5/1
31/1Vombek, Danijel 1:0 Bajo, Tin0.5/1
41/1Virtič, Franc ml. 1:0 Ačimovič, Sergej1/1
( 6)2/1ŠD Kočevje 1 Inotherm (8) 2:2 (12) ŠD KRKA 2 Novo mesto1.5/0
11/1Vesel, Mark 1:0 Zupančič, Urban0/1
20.5/1Bajo, Igor 0:1 Čopi, Ambrož0.5/1
30.5/1Podkoritnik, Stanko 0:1 Rifelj, Luka1/1
40/1Ačimovič, Dejan 1:0 Kobe, Jure0/1
( 7)1/0ŠK Rudar Trbovlje (10) 2.5:1.5 (9) ŠK Trebnje BMP0/0
10/1Zalokar, Uroš 1:0 Brcar, Aleš0/1
21/1Dušak, Aljaž 1:0 Marinšek, Tomaž0/1
30/1Kotar, Jože 0:1 Ivanuša, Blaž0/1
40/1Skobe, Miran 0.5:0.5 Brcar, Matej0/1
( 8)0/0ŠK Komenda (14) 2:2 (15) ŠK Trzin0/0
10/1Debevec, Blaž 0.5:0.5 Borišek, Anže0/1
20/1Gantar, Jan 0.5:0.5 Krupenko, Peter0/1
30/1Novak, Anže 0:1 Bajec, Borut0/1
40/1Zajc, Jan 1:0 Borštnik, Aleš0/0
( 9)0/0PROST (18) 0:2.5 (16) ŠK Brežice0/0
10/0 0:1 * Bizjak, Anej0/1
20/0 0:.5* Bizjak, Andrej0/1
30/0 0:.5* Bizjak, Alexei0/1
40/0 0:.5* Bizjak, Alja0/1
Pari 1. kola
( 1)0/0ŠD KRKA 2 Novo mesto (12) 1.5:2.5 (3) ŠD KRKA 1 Novo mesto0/0
10/0Zupančič, Urban 0:1 Zorko, Jure0/0
20/0Čopi, Ambrož 0.5:0.5 Kastelic, Marjan0/0
30/0Rifelj, Luka 1:0 Zirkelbach, Maj0/0
40/0Kobe, Jure 0:1 Zupančič, Jernej0/0
( 2)0/0ŠD Kočevje 2 Inotherm (13) 2:2 (8) ŠD Kočevje 1 Inotherm0/0
10/0Stevanič, David 0:1 Vesel, Mark0/0
20/0Ačimovič, Vasja 0.5:0.5 Bajo, Igor0/0
30/0Bajo, Tin 0.5:0.5 Podkoritnik, Stanko0/0
40/0Ačimovič, Sergej 1:0 Ačimovič, Dejan0/0
( 3)0/0ŠK Trebnje BMP (9) 0:4 (1) ŽŠK Maribor0/0
10/0Brcar, Aleš 0:1 Mohr, Georg0/0
20/0Marinšek, Tomaž 0:1 Markoja, Boris0/0
30/0Ivanuša, Blaž 0:1 Buzeti, Jernej0/0
40/0Brcar, Matej 0:1 Mohr, Pablo0/0
( 4)0/0ŠD Radenska-Pomgrad (2) 3:1 (10) ŠK Rudar Trbovlje0/0
10/0Gjuran, Denis 1:0 Zalokar, Uroš0/0
20/0Skuhala, Jernej 0:1 Dušak, Aljaž0/0
30/0Titan, Matej 1:0 Kotar, Jože0/0
40/0Skuhala, Luka 1:0 Skobe, Miran0/0
( 5)0/0ŠD SIJ Acroni Jesenice (11) 2:2 (4) ŠK Branik Maribor0/0
10/0Hasanagič, Alim 1:0 Zupe, Miran0/0
20/0Hasanagič, Anel 1:0 Supančič, Darko0/0
30/0Pazlar, Marko 0:1 Vombek, Danijel0/0
40/0Jeraj, Zlatko 0:1 Virtič, Franc ml.0/0
( 6)0/0ŠK Ig (5) 4:0 (14) ŠK Komenda0/0
10/0Janželj, Tim 1:0 Debevec, Blaž0/0
20/0Jelen, Igor 1:0 Gantar, Jan0/0
30/0Rožič, Samo 1:0 Novak, Anže0/0
40/0Janželj, Lara 1:0 Zajc, Jan0/0
( 7)0/0ŠK Trzin (15) 0:4 (6) ŠK Žalec0/0
10/0Borišek, Anže 0:1 Brinovec, Dušan0/0
20/0Krupenko, Peter 0:1 Šubelj, Jan0/0
30/0Bajec, Borut 0:1 Brinovec, David0/0
40/0Grum, Andrej 0:1 Tisaj, Domen0/0
( 8)0/0ŠK Stari Mayr Kranj (7) 4:0 (16) ŠK Brežice0/0
10/0Vojinov, Danijel 1:0 Bizjak, Anej0/0
20/0Keršič, Matej 1:0 Bizjak, Andrej0/0
30/0Bulatovič, Milorad 1:0 Bizjak, Alexei0/0
40/0Urh, Zala 1:0 Bizjak, Alja0/0
( 9)0/0PROST (18) 0:2.5 (17) ŠK Milan Majcen Sevnica0/0
10/0 0:1 * Povše, Martin0/0
20/0 0:.5* Grilc, Andrej0/0
30/0 0:.5* Topič, Jelena0/0
40/0 0:.5* Glavač, Igor0/0