www.sahist.si | Šahovski forum

DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za posameznike in ekipe

9.2.-11.2.2018, Otočec

Pospešeno ekipnoPospešeno ekipno - ženskePospešeno posamičnoPospešeno pos. - ženskeHitropotezno ekipnoHitropotezno ekipno - ženskeHitropotezno posamičnoHitropotezno pos. - ženske

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Državno ekipno prvenstvo v hitropoteznem šahu

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Robert Rudman

Igralni cas: 3 min + 2 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: February 11 2018 14:05:10.

Ekipno hitropotezno DP članov 2018

Ekipno hitropotezno DP članov 2018
Otočec, 11.-12.2.2018

                              Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. ŠD Radenska-Pomgrad      2341.0                                14  192.0   25.5  176.5
       (W 9    3)(B 3    1)(W14    4)(B15    4)(B 8  2.5)(W 4  1.5)(B 5    3)
       (W 2  2.5)(B 7    4)
     1. Gjuran, Denis      2411 2424 + 9. 1 - 3. 1 +14. 1 +15. 1 = 8. 1 - 4. 1 = 5. 1 = 2. 1 + 7. 1  5.5/9  -0.09
     2. Skuhala, Jernej    2233 2331 - 9. 2 + 3. 2 +14. 2 +15. 2 + 8. 2 - 4. 2 + 5. 2 - 2. 2 + 7. 2  6.0/9   0.78
     3. Titan, Matej       2290 2326 + 9. 3 - 3. 3 +14. 3 +15. 3 + 8. 3 + 4. 3 = 5. 3 + 2. 3 + 7. 4  7.5/9   1.89
     4. Skuhala, Luka      2201 2283 + 9. 4 - 3. 4 +14. 4 +15. 4 - 8. 5 = 4. 4 + 5. 5 + 2. 4 + 7. 5  6.5/9   0.69
  2. ŽŠK Maribor              2403.0                                13  224.0   24.0  179.5
       (B12    4)(W15    2)(W 5    1)(B 9    3)(B 7    4)(W 3  3.5)(B 4  2.5)
       (B 1  1.5)(W 8  2.5)
     1. Mohr, Georg        2540 2494 +12. 1 +15. 1 - 5. 1 + 9. 1 + 7. 1 = 3. 1 = 4. 1 = 1. 1 + 8. 1  6.5/9   0.15
     2. Markoja, Boris     2312 2453 +12. 2 =15. 2 + 5. 2 + 9. 2 + 7. 2 + 3. 2 + 4. 2 + 1. 2 = 8. 2  8.0/9   1.39
     3. Buzeti, Jernej     2289 2334 +12. 3 =15. 3 - 5. 3 - 9. 3 + 7. 3 + 3. 3 = 4. 3 - 1. 3 + 8. 3  5.0/9  -0.73
     4. Plesec, Damjan     2258 2331        -15. 5 - 5. 5 + 9. 4 + 7. 5 + 3. 4 = 4. 4 - 1. 4 - 8. 5  3.5/8  -1.93
     5. Mohr, Pablo        1472 1964 +12. 4                                                          1.0/1   0.65
  3. ŠD KRKA 1 Novo mesto     2378.5                                13  172.5   22.0  186.0
       (B11  2.5)(W 1    3)(B 4    2)(W 7  2.5)(B 5    3)(B 2  0.5)(W 8  1.5)
       (W10    3)(B13    4)
     1. Zorko, Jure        2488 2511 +11. 1 + 1. 1 - 4. 1 + 7. 1 + 5. 1 = 2. 1 - 8. 1 +10. 1 +13. 1  6.5/9  -0.21
     2. Kastelic, Marjan   2249 2385 =11. 2 - 1. 2 + 4. 2 = 7. 2 = 5. 2 - 2. 2 = 8. 2 +10. 2 +13. 2  5.0/9  -0.84
     3. Zirkelbach, Maj    2183 2362 -11. 3 + 1. 3 - 4. 3 = 7. 4 + 5. 4 - 2. 3 - 8. 3 -10. 3 +13. 3  3.5/9  -2.69
     4. Zupančič, Jernej   2131 2256 +11. 4 + 1. 4 + 4. 4 = 7. 5 = 5. 5 - 2. 4 + 8. 5 +10. 4 +13. 5  7.0/9   1.35
  4. ŠK Ig                    2347.0                                13  170.5   23.0  177.5
       (W13    4)(B 5    1)(W 3    2)(B16  3.5)(W10    3)(B 1  2.5)(W 2  1.5)
       (B 8  2.5)(W15    3)
     1. Janželj, Tim       2324 2438 +13. 1 = 5. 1 + 3. 1 +16. 1 +10. 1 + 1. 1 = 2. 1 + 8. 1 +15. 1  8.0/9   2.07
     2. Jelen, Igor        2345 2383 +13. 2 - 5. 2 - 3. 2 +16. 3 +10. 2 + 1. 2 - 2. 2 = 8. 2 -15. 2  4.5/9  -1.40
     3. Rožič, Samo        2072 2307 +13. 3 = 5. 3 + 3. 3 =16. 4 -10. 3 - 1. 3 = 2. 3 + 8. 3 +15. 3  5.5/9  -0.09
     4. Janželj, Lara      2046 2260 +13. 5 - 5. 4 - 3. 4 +16. 5 +10. 4 = 1. 4 = 2. 4 - 8. 5 +15. 5  5.0/9  -0.49
     5. Rožič, Adrijan     2075 2050                                                                 0.0/0
  5. ŠK Žalec                 2308.8                                12  183.0   21.0  180.5
       (B16    4)(W 4    3)(B 2    3)(W 8    2)(W 3    1)(B13  2.5)(W 1    1)
       (B12  2.5)(W10    2)
     1. Brinovec, Dušan    2174 2279 +16. 1 = 4. 1 + 2. 1 = 8. 1 - 3. 1 +13. 1 = 1. 1 +12. 1 -10. 1  5.5/9   1.38
     2. Šubelj, Jan        2177 2328 +16. 2 + 4. 2 - 2. 2 = 8. 2 = 3. 2 =13. 2 - 1. 2 -12. 2 +10. 2  4.5/9  -0.79
     3. Brinovec, David    2086 2315 +16. 3 = 4. 3 + 2. 3 - 8. 3        +13. 3 = 1. 3 +12. 3 +10. 3  6.0/8   0.65
     4. Goršek, Gregor     2208 2313        + 4. 4               - 3. 3 -13. 5        =12. 4         1.5/4  -1.19
     5. Tisaj, Domen       2001 2261 +16. 4        + 2. 4 + 8. 5 = 3. 4        - 1. 4        -10. 4  3.5/6  -0.07
  6. ŠD Kočevje 2 Inotherm    2171.5                                11  139.0   19.0  153.0
       (W10    2)(B 8    0)(W13    2)(B12    2)(W 9    4)(B14  2.5)(B 7  1.5)
       (B18  2.5)(W16  2.5)
     1. Stevanič, David    2019 2260 -10. 1 - 8. 1 -13. 1 +12. 1 + 9. 1 =14. 1 = 7. 1 w18. 1 +16. 1  4.0/8  -0.68
     2. Ačimovič, Vasja    1876 2202 =10. 2 - 8. 2 +13. 2 -12. 2 + 9. 2 -14. 2 - 7. 2 r18. 2 +16. 2  3.5/8  -1.26
     3. Bajo, Tin          1717 2118 =10. 3 - 8. 3 +13. 3 +12. 3 + 9. 3 +14. 3 + 7. 3 r18. 3 =16. 4  6.0/8   1.15
     4. Ačimovič, Sergej   1607 2106 +10. 4 - 8. 5 -13. 5 -12. 4 + 9. 4 +14. 4 - 7. 4 r18. 4 -16. 5  3.0/8  -1.65
     5. Jalovec, Igor      1286 1887                                                                 0.0/0
     6. Knavs, Peter       1135 1787                                                                 0.0/0
     7. Lisac, Lev Gregor     0 1811                                                                 0.0/0
     8. Polajnar, Lev         0 1602                                                                 0.0/0
  7. ŠD SIJ Acroni Jesenice   2163.5                                11  122.0   18.0  180.0
       (W 8    2)(B14    3)(W10  2.5)(B 3  1.5)(W 2    0)(B12  3.5)(W 6  2.5)
       (B11    3)(W 1    0)
     1. Hasanagič, Alim    2228 2237 + 8. 1 +14. 1 +10. 1 - 3. 1 - 2. 1 +12. 1 = 6. 1 +11. 1 - 1. 1  5.5/9   1.56
     2. Hasanagič, Anel    2318 2189 + 8. 2 +14. 2 +10. 2 = 3. 2 - 2. 2 =12. 2 + 6. 2 +11. 2 - 1. 2  6.0/9   2.04
     3. Pazlar, Marko      1966 2079 - 8. 3 +14. 3               - 2. 3 +12. 3 - 6. 3                2.0/5   0.15
     4. Jeraj, Zlatko         0 2149 - 8. 5 -14. 4 -10. 3 = 3. 3               + 6. 4 +11. 3 - 1. 3  2.5/7  -0.96
     5. Pavlin, Ivan          0 1992               =10. 4 = 3. 4 - 2. 4 +12. 4        -11. 4 - 1. 4  2.0/6   0.17
  8. ŠK Branik Maribor        2289.8                                10  178.0   20.5  182.0
       (B 7    2)(W 6    4)(B15  2.5)(B 5    2)(W 1  1.5)(W16    3)(B 3  2.5)
       (W 4  1.5)(B 2  1.5)
     1. Zupe, Miran        2299 2332 - 7. 1 + 6. 1 =15. 1 = 5. 1 = 1. 1 -16. 2 + 3. 1 - 4. 1 - 2. 1  3.5/9  -1.05
     2. Supančič, Darko    2267 2309 - 7. 2 + 6. 2 -15. 2 = 5. 2 - 1. 2 +16. 3 = 3. 2 = 4. 2 = 2. 2  4.0/9  -0.92
     3. Vombek, Danijel    2281 2316 + 7. 3 + 6. 3 +15. 3 + 5. 3 - 1. 3 +16. 4 + 3. 3 - 4. 3 - 2. 3  6.0/9   0.45
     4. Žugaj, Fjodor      2146 2202                                                                 0.0/0
     5. Virtič, Franc ml.  2128 2225 + 7. 4 + 6. 4 +15. 5 - 5. 5 + 1. 4 +16. 5 - 3. 4 + 4. 4 + 2. 4  7.0/9   2.09
     6. Simič, Dragan      2191 2215                                                                 0.0/0
  9. ŠK Rudar Trbovlje        2098.5                                10  109.5   18.5  154.0
       (B 1    1)(W12  2.5)(B11    2)(W 2    1)(B 6    0)(W17    4)(W14  3.5)
       (B15    2)(B18  2.5)
     1. Zalokar, Uroš      2091 2286 - 1. 1 +12. 1 +11. 1 - 2. 1 - 6. 1 +17. 1 +14. 1 +15. 1 w18. 1  5.0/8   0.56
     2. Dušak, Aljaž       1924 2020 + 1. 2 +12. 2 -11. 2 - 2. 2 - 6. 2 +17. 2 +14. 2 -15. 2 r18. 2  4.0/8   1.35
     3. Kotar, Jože        1812 2005 - 1. 3 -12. 3 -11. 3 + 2. 3 - 6. 3 +17. 4 +14. 3 -15. 3 r18. 3  3.0/8  -0.03
     4. Skobe, Miran       1811 2083 - 1. 4 =12. 4 +11. 4 - 2. 4 - 6. 4 +17. 6 =14. 4 +15. 4 r18. 4  4.0/8  -0.21
 10. ŠD Kočevje 1 Inotherm    2093.8                                 9  136.5   19.5  157.5
       (B 6    2)(W11    2)(B 7  1.5)(W17    4)(B 4    1)(W15    3)(W13    3)
       (B 3    1)(B 5    2)
     1. Vesel, Mark        2066 2108 + 6. 1 +11. 1 - 7. 1 +17. 1 - 4. 1 +15. 1 =13. 1 - 3. 1 + 5. 1  5.5/9   2.80
     2. Bajo, Igor         1934 2079 = 6. 2 -11. 2 - 7. 2 +17. 2 - 4. 2 +15. 2 =13. 2 - 3. 2 - 5. 2  3.0/9  -0.14
     3. Podkoritnik, Stank 2054 2092 = 6. 3 -11. 3 + 7. 4 +17. 4 + 4. 3 +15. 3 +13. 3 + 3. 3 - 5. 3  6.5/9   2.29
     4. Ačimovič, Dejan    1882 2096 - 6. 4 +11. 4 = 7. 5 +17. 6 - 4. 4 -15. 5 +13. 5 - 3. 4 + 5. 5  4.5/9  -0.25
 11. ŠD KRKA 2 Novo mesto     2061.8                                 9  116.5   19.0  144.0
       (W 3  1.5)(B10    2)(W 9    2)(B14    2)(W12    1)(B18  2.5)(B16    3)
       (W 7    1)(B17    4)
     1. Zupančič, Urban    2031 2192 - 3. 1 -10. 1 - 9. 1 -14. 1 -12. 1 w18. 1 =16. 1 - 7. 1 +17. 1  1.5/8  -2.59
     2. Čopi, Ambrož       1935 2125 = 3. 2 +10. 2 + 9. 2 +14. 2 +12. 2 r18. 2 =16. 2 - 7. 2 +17. 2  6.0/8   1.61
     3. Rifelj, Luka       1838 2040 + 3. 3 +10. 3 + 9. 3 +14. 3 -12. 3 r18. 3 +16. 3 - 7. 4 +17. 3  6.0/8   2.02
     4. Kobe, Jure         1419 1890 - 3. 4 -10. 4 - 9. 4 -14. 4 -12. 4 r18. 4 +16. 4 + 7. 5 +17. 6  3.0/8  -0.13
 12. ŠK Trebnje BMP           2136.8                                 8  107.5   16.0  155.0
       (W 2    0)(B 9  1.5)(B18  2.5)(W 6    2)(B11    3)(W 7  0.5)(B17    3)
       (W 5  1.5)(W14    2)
     1. Brcar, Aleš        2040 2202 - 2. 1 - 9. 1 w18. 1 - 6. 1 +11. 1 - 7. 1 +17. 1 - 5. 1 -14. 1  2.0/8  -1.72
     2. Marinšek, Tomaž    2141 2162 - 2. 2 - 9. 2 r18. 2 + 6. 2 -11. 2 = 7. 2 +17. 2 + 5. 2 -14. 2  3.5/8  -0.57
     3. Ivanuša, Blaž      2061 2106 - 2. 3 + 9. 3 r18. 3 - 6. 3 +11. 3 - 7. 3 +17. 4 - 5. 3 +14. 3  4.0/8  -0.20
     4. Brcar, Matej       1684 2077 - 2. 5 = 9. 4 r18. 4 + 6. 4 +11. 4 - 7. 5 -17. 6 = 5. 4 +14. 4  4.0/8  -0.76
 13. ŠK Komenda               1987.0                                 8   86.0   15.5  155.0
       (B 4    0)(W16    2)(B 6    2)(B18  2.5)(W15    3)(W 5  1.5)(B10    1)
       (W17  3.5)(W 3    0)
     1. Debevec, Blaž      2167 2242 - 4. 1 =16. 1 + 6. 1 w18. 1 +15. 1 - 5. 1 =10. 1 =17. 1 - 3. 1  3.5/8  -0.48
     2. Gantar, Jan        2120 2201 - 4. 2 =16. 2 - 6. 2 r18. 2 +15. 3 = 5. 2 =10. 2 +17. 2 - 3. 2  3.5/8  -0.72
     3. Novak, Anže        1643 1764 - 4. 3 -16. 3 - 6. 3 r18. 3 -15. 4 - 5. 3 -10. 3 +17. 3 - 3. 3  1.0/8  -0.71
     4. Založnik S., Gal   1126 1741                                                                 0.0/0
     5. Zajc, Jan             0 1966 - 4. 4 +16. 5 + 6. 4 r18. 4 +15. 5 + 5. 4 -10. 4 +17. 6 - 3. 4  5.0/8   2.03
     6. Poglajen, Franc       0 1897                                                                 0.0/0
     7. Trebušak, Anton       0 1900                                                                 0.0/0
     8. Perme, Martin         0 1848                                                                 0.0/0
 14. ŠK Milan Majcen Sevnica  2041.0                                 7   84.5   14.5  151.5
       (B18  2.5)(W 7    1)(B 1    0)(W11    2)(B17    3)(W 6  1.5)(B 9  0.5)
       (W16    2)(B12    2)
     1. Povše, Martin         0 2079 w18. 1 - 7. 1 - 1. 1 +11. 1 -17. 1 = 6. 1 - 9. 1 +16. 1 +12. 1  3.5/8   0.83
     2. Grilc, Andrej         0 2102 r18. 2 - 7. 2 - 1. 2 -11. 2 +17. 2 + 6. 2 - 9. 2 +16. 2 +12. 2  4.0/8  -0.03
     3. Topič, Jelena         0 2043 r18. 3 - 7. 3 - 1. 3 -11. 3 +17. 4 - 6. 3 - 9. 3 -16. 3 -12. 3  1.0/8  -3.08
     4. Glavač, Igor          0 1940 r18. 4 + 7. 4 - 1. 4 +11. 4 +17. 6 - 6. 4 = 9. 4 -16. 5 -12. 4  3.5/8   0.03
 15. ŠK Stari Mayr Kranj      2203.3                                 6   99.0   15.0  167.5
       (W17    4)(B 2    2)(W 8  1.5)(W 1    0)(B13    1)(B10    1)(B18  2.5)
       (W 9    2)(B 4    1)
     1. Vojinov, Danijel   2153 2280 +17. 1 - 2. 1 = 8. 1 - 1. 1 -13. 1 -10. 1 w18. 1 - 9. 1 - 4. 1  1.5/8  -2.35
     2. Djurič, Petar      2103 2209        = 2. 2 + 8. 2 - 1. 2        -10. 2 r18. 2 + 9. 2 + 4. 2  3.5/6   0.91
     3. Keršič, Matej      2066 2199 +17. 2 = 2. 3 - 8. 3 - 1. 3 -13. 2 -10. 3 r18. 3 + 9. 3 - 4. 3  2.5/8  -1.66
     4. Bulatovič, Milorad 1956 2125 +17. 3               - 1. 4 +13. 3        r18. 4 - 9. 4         2.0/4  -0.67
     5. Urh, Zala          1852 2158 +17. 4 + 2. 4 - 8. 5        -13. 5 +10. 4               - 4. 4  3.0/6  -0.30
 16. ŠK Trzin                 1941.8                                 6   80.0   14.5  153.5
       (W 5    0)(B13    2)(B17    4)(W 4  0.5)(B18  2.5)(B 8    1)(W11    1)
       (B14    2)(B 6  1.5)
     1. Borišek, Anže      1884 2075 - 5. 1 =13. 1 +17. 1 - 4. 1 w18. 1        =11. 1 -14. 1 - 6. 1  2.0/7  -0.30
     2. Krupenko, Peter    1643 1977 - 5. 2 =13. 2 +17. 2        r18. 2 + 8. 1 =11. 2 -14. 2 - 6. 2  3.0/7   0.89
     3. Bajec, Borut       1777 1900 - 5. 3 +13. 3        - 4. 2 r18. 3 - 8. 2 -11. 3 +14. 3         2.0/6   0.46
     4. Grum, Andrej       1709 1815 - 5. 5        +17. 4 = 4. 3 r18. 4 - 8. 3 -11. 4        = 6. 3  2.0/6   0.36
     5. Borštnik, Aleš     1697 1774        -13. 5 +17. 6 - 4. 4        - 8. 5        +14. 4 + 6. 4  3.0/6   1.39
 17. ŠK Brežice               1683.8                                 2   19.0    5.0  148.5
       (B15    0)(B18  2.5)(W16    0)(B10    0)(W14    1)(B 9    0)(W12    1)
       (B13  0.5)(W11    0)
     1. Bizjak, Anej       1678 2013 -15. 1 w18. 1 -16. 1 -10. 1 +14. 1 - 9. 1 -12. 1 =13. 1 -11. 1  1.5/8  -0.77
     2. Bizjak, Andrej     1507 1714 -15. 3 r18. 2 -16. 2 -10. 2 -14. 2 - 9. 2 -12. 2 -13. 2 -11. 2  0.0/8  -0.83
     3. Bizjak, Alexei     1418 1508 -15. 4 r18. 3                                    -13. 3 -11. 3  0.0/3  -0.35
     4. Bizjak, Alja       1262 1500 -15. 5 r18. 4 -16. 4 -10. 3 -14. 3 - 9. 3 -12. 3                0.0/6  -0.54
     5. Pečnik, Robert        0 1750                                                                 0.0/0
     6. Kocjan, Lukas         0 1536               -16. 5 -10. 4 -14. 4 - 9. 4 +12. 4 -13. 5 -11. 4  1.0/7   0.29
     7. Tršelič, Jaša Svit    0 1500                                                                 0.0/0
     8. Ašič, Nik             0 1500                                                                 0.0/0

Ekipno hitropotezno DP članov 2018
Otočec, 11.-12.2.2018

                                   MT  T  MTB
  1. ŠD Radenska-Pomgrad                                      14  192.0   25.5  176.5
  2. ŽŠK Maribor                                              13  224.0   24.0  179.5
  3. ŠD KRKA 1 Novo mesto                                     13  172.5   22.0  186.0
  4. ŠK Ig                                                    13  170.5   23.0  177.5
  5. ŠK Žalec                                                 12  183.0   21.0  180.5
  6. ŠD Kočevje 2 Inotherm                                    11  139.0   19.0  153.0
  7. ŠD SIJ Acroni Jesenice                                   11  122.0   18.0  180.0
  8. ŠK Branik Maribor                                        10  178.0   20.5  182.0
  9. ŠK Rudar Trbovlje                                        10  109.5   18.5  154.0
 10. ŠD Kočevje 1 Inotherm                                     9  136.5   19.5  157.5
 11. ŠD KRKA 2 Novo mesto                                      9  116.5   19.0  144.0
 12. ŠK Trebnje BMP                                            8  107.5   16.0  155.0
 13. ŠK Komenda                                                8   86.0   15.5  155.0
 14. ŠK Milan Majcen Sevnica                                   7   84.5   14.5  151.5
 15. ŠK Stari Mayr Kranj                                       6   99.0   15.0  167.5
 16. ŠK Trzin                                                  6   80.0   14.5  153.5
 17. ŠK Brežice                                                2   19.0    5.0  148.5

Arbiter: Robert Rudman, IA
Tempo: 3 minute + 2 sek/potezo