www.sahist.si | Šahovski forum

DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za posameznike in ekipe

9.2.-11.2.2018, Otočec

Pospešeno ekipnoPospešeno ekipno - ženskePospešeno posamičnoPospešeno pos. - ženskeHitropotezno ekipnoHitropotezno ekipno - ženskeHitropotezno posamičnoHitropotezno pos. - ženske

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Državno ekipno prvenstvo v hitropoteznem šahu za ženske

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Robert Rudman

Igralni cas: 3 min + 2 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Ekipno hitropotezno DP članic 2018

Ekipno hitropotezno DP članic 2018
Otočec, 11.-12.2.2018

Pari 7. kola
( 1)7.5/8ŠK Komenda (8) 1:1 (1) ŠD Radenska-Pomgrad10.5/11
14/5Vidmar, Klara 1:0 Hočevar, Maja5/6
23.5/5Trpin, Alenka 0:1 Skuhala, Barbara5.5/6
( 2)7/7ŠK Postojna (6) 1:1 (2) ŽŠK Maribor8/8
15/6Hreščak, Ivana 1:0 Mar, Karmen3/5
22/6Jereb, Lana 0:1 Vidic, Teja2/4
( 3)6.5/7ŠS TZ Prevodi Dvojka (3) 1:1 (4) ŠD Kočevje Inotherm7.5/7
13.5/6Števanec, Lea 0:1 Kolarič, Špela4.5/5
23/6Orel Mušič, Simona 1:0 Vučko, Maja3/5
( 4)5.5/6Celjski ŠK (10) 1:1 (9) ŠD KRKA Novo mesto4/4
13/5Hercog, Nuša 0:1 Bajt, Hana2.5/5
22.5/5Kralj, Nika 1:0 Pajek, Tjaša1.5/5
( 5)1.5/2ŠK Brežice (7) 1:1 (11) ŠD Gorenjka Lesce4.5/5
11/5Urbanč, Maja 1:0 Novak, Simona2/5
20.5/5Urbanč, Suzana 0:1 Petek, Francka2.5/5
( 6)6.5/7ŠK Triglav Krško (5) 1.5:0 (12) PROST0/0
12.5/6Bučar, Nataša 1:0 * 0/0
24/6Urbanč, Ana .5:0* 0/0
Pari 6. kola
( 1)5.5/6ŠS TZ Prevodi Dvojka (3) 1:1 (1) ŠD Radenska-Pomgrad9.5/10
12.5/5Števanec, Lea 1:0 Hočevar, Maja5/5
23/5Orel Mušič, Simona 0:1 Skuhala, Barbara4.5/5
( 2)6/6ŽŠK Maribor (2) 2:0 (10) Celjski ŠK5.5/6
12/4Mar, Karmen 1:0 Hercog, Nuša3/4
22/2Mihevc-Mohr, Narcisa 1:0 Kralj, Nika2.5/4
( 3)5.5/6ŠK Triglav Krško (5) 1:1 (6) ŠK Postojna6/6
12.5/5Bučar, Nataša 0:1 Hreščak, Ivana4/5
23/5Urbanč, Ana 1:0 Jereb, Lana2/5
( 4)4.5/5ŠD Gorenjka Lesce (11) 0:2 (4) ŠD Kočevje Inotherm5.5/5
12/4Novak, Simona 0:1 Kolarič, Špela3.5/4
22.5/4Petek, Francka 0:1 Vučko, Maja2/4
( 5)1.5/2ŠK Brežice (7) 0:2 (9) ŠD KRKA Novo mesto2/2
11/4Urbanč, Maja 0:1 Bajt, Hana1.5/4
20.5/4Urbanč, Suzana 0:1 Pajek, Tjaša0.5/4
( 6)0/0PROST (12) 0:1.5 (8) ŠK Komenda6/6
10/0 0:1 * Vidmar, Klara3/5
20/0 0:.5* Trpin, Alenka3/5
Pari 5. kola
( 1)7.5/8ŠD Radenska-Pomgrad (1) 2:0 (10) Celjski ŠK5.5/6
14/4Hočevar, Maja 1:0 Hercog, Nuša3/3
23.5/4Skuhala, Barbara 1:0 Kralj, Nika2.5/3
( 2)4.5/5ŠK Triglav Krško (5) 1:1 (2) ŽŠK Maribor5/5
11.5/4Bučar, Nataša 1:0 Mar, Karmen2/3
23/4Urbanč, Ana 0:1 Mihevc-Mohr, Narcisa1/1
( 3)3.5/4ŠD Gorenjka Lesce (11) 1:1 (8) ŠK Komenda5/5
12/3Novak, Simona 0:1 Vidmar, Klara2/4
21.5/3Petek, Francka 1:0 Trpin, Alenka3/4
( 4)1.5/2ŠD KRKA Novo mesto (9) 0.5:1.5 (3) ŠS TZ Prevodi Dvojka4/4
11/3Bajt, Hana 0.5:0.5 Števanec, Lea2/4
20.5/3Pajek, Tjaša 0:1 Orel Mušič, Simona2/4
( 5)4/4ŠK Postojna (6) 2:0 (7) ŠK Brežice1.5/2
13/4Hreščak, Ivana 1:0 Urbanč, Maja1/3
21/4Jereb, Lana 1:0 Urbanč, Suzana0.5/3
( 6)0/0PROST (12) 0:1.5 (4) ŠD Kočevje Inotherm4/3
10/0 0:1 * Kolarič, Špela2.5/4
20/0 0:.5* Vučko, Maja1.5/4
Pari 4. kola
( 1)5.5/6ŠD Radenska-Pomgrad (1) 2:0 (5) ŠK Triglav Krško4.5/5
13/3Hočevar, Maja 1:0 Bučar, Nataša1.5/3
22.5/3Skuhala, Barbara 1:0 Urbanč, Ana3/3
( 2)3.5/4Celjski ŠK (10) 2:0 (11) ŠD Gorenjka Lesce3.5/4
12/2Hercog, Nuša 1:0 Novak, Simona2/2
21.5/2Kralj, Nika 1:0 Petek, Francka1.5/2
( 3)3/2ŠD Kočevje Inotherm (4) 1:1 (2) ŽŠK Maribor4/4
11.5/3Kolarič, Špela 1:0 Vidic, Teja2/3
21.5/3Vučko, Maja 0:1 Mihevc-Mohr, Narcisa0/0
( 4)3/3ŠS TZ Prevodi Dvojka (3) 1:1 (6) ŠK Postojna3/3
12/3Števanec, Lea 0:1 Hreščak, Ivana2/3
21/3Orel Mušič, Simona 1:0 Jereb, Lana1/3
( 5)3/3ŠK Komenda (8) 2:0 (9) ŠD KRKA Novo mesto1.5/2
11/3Vidmar, Klara 1:0 Bajt, Hana1/2
22/3Trpin, Alenka 1:0 Pajek, Tjaša0.5/2
( 6)0/0PROST (12) 0:1.5 (7) ŠK Brežice0/0
10/0 0:1 * Urbanč, Maja0/3
20/0 0:.5* Urbanč, Suzana0/3
Pari 3. kola
( 1)4/4ŽŠK Maribor (2) 0:2 (1) ŠD Radenska-Pomgrad3.5/4
12/2Mar, Karmen 0:1 Hočevar, Maja2/2
22/2Vidic, Teja 0:1 Skuhala, Barbara1.5/2
( 2)2.5/2ŠD Kočevje Inotherm (4) 0.5:1.5 (5) ŠK Triglav Krško3/3
11/2Kolarič, Špela 0.5:0.5 Bučar, Nataša1/2
21.5/2Vučko, Maja 0:1 Urbanč, Ana2/2
( 3)2.5/3ŠD Gorenjka Lesce (11) 1:1 (3) ŠS TZ Prevodi Dvojka2/2
12/1Novak, Simona 0:1 Števanec, Lea1/2
20.5/1Petek, Francka 1:0 Orel Mušič, Simona1/2
( 4)2/2ŠK Postojna (6) 1:1 (8) ŠK Komenda2/2
11/2Hreščak, Ivana 1:0 Vidmar, Klara1/2
21/2Jereb, Lana 0:1 Trpin, Alenka1/2
( 5)0/0ŠK Brežice (7) 0:2 (10) Celjski ŠK1.5/2
10/2Urbanč, Maja 0:1 Hercog, Nuša1/1
20/2Urbanč, Suzana 0:1 Kralj, Nika0.5/1
( 6)0/0PROST (12) 0:1.5 (9) ŠD KRKA Novo mesto0/0
10/0 0:1 * Bajt, Hana0/2
20/0 0:.5* Pajek, Tjaša0/2
Pari 2. kola
( 1)2/2ŠD Radenska-Pomgrad (1) 1.5:0.5 (4) ŠD Kočevje Inotherm2/2
11/1Hočevar, Maja 1:0 Kolarič, Špela1/1
21/1Skuhala, Barbara 0.5:0.5 Vučko, Maja1/1
( 2)2/2ŠS TZ Prevodi Dvojka (3) 0:2 (2) ŽŠK Maribor2/2
11/1Števanec, Lea 0:1 Mar, Karmen1/1
21/1Orel Mušič, Simona 0:1 Vidic, Teja1/1
( 3)2/2ŠK Triglav Krško (5) 1:1 (11) ŠD Gorenjka Lesce1.5/2
11/1Bučar, Nataša 0:1 Novak, Simona1/0
21/1Urbanč, Ana 1:0 Petek, Francka0.5/0
( 4)0/0ŠD KRKA Novo mesto (9) 0:2 (6) ŠK Postojna0/0
10/1Bajt, Hana 0:1 Hreščak, Ivana0/1
20/1Pajek, Tjaša 0:1 Jereb, Lana0/1
( 5)0/0ŠK Brežice (7) 0:2 (8) ŠK Komenda0/0
10/1Urbanč, Maja 0:1 Vidmar, Klara0/1
20/1Urbanč, Suzana 0:1 Trpin, Alenka0/1
( 6)0/0PROST (12) 0:1.5 (10) Celjski ŠK0/0
10/0 0:1 * Hercog, Nuša0/1
20/0 0:.5* Kralj, Nika0/1
Pari 1. kola
( 1)0/0ŠK Postojna (6) 0:2 (1) ŠD Radenska-Pomgrad0/0
10/0Hreščak, Ivana 0:1 Hočevar, Maja0/0
20/0Jereb, Lana 0:1 Skuhala, Barbara0/0
( 2)0/0ŽŠK Maribor (2) 2:0 (7) ŠK Brežice0/0
10/0Mar, Karmen 1:0 Urbanč, Maja0/0
20/0Vidic, Teja 1:0 Urbanč, Suzana0/0
( 3)0/0ŠK Komenda (8) 0:2 (3) ŠS TZ Prevodi Dvojka0/0
10/0Vidmar, Klara 0:1 Števanec, Lea0/0
20/0Trpin, Alenka 0:1 Orel Mušič, Simona0/0
( 4)0/0ŠD Kočevje Inotherm (4) 2:0 (9) ŠD KRKA Novo mesto0/0
10/0Kolarič, Špela 1:0 Bajt, Hana0/0
20/0Vučko, Maja 1:0 Pajek, Tjaša0/0
( 5)0/0Celjski ŠK (10) 0:2 (5) ŠK Triglav Krško0/0
10/0Hercog, Nuša 0:1 Bučar, Nataša0/0
20/0Kralj, Nika 0:1 Urbanč, Ana0/0
( 6)0/0PROST (12) 0:1.5 (11) ŠD Gorenjka Lesce0/0
10/0 0:1 * Novak, Simona0/0
20/0 0:.5* Petek, Francka0/0