www.sahist.si | Šahovski forum

DP v pospešenem in hitropoteznem šahu za posameznike in ekipe

9.2.-11.2.2018, Otočec

Pospešeno ekipnoPospešeno ekipno - ženskePospešeno posamičnoPospešeno pos. - ženskeHitropotezno ekipnoHitropotezno ekipno - ženskeHitropotezno posamičnoHitropotezno pos. - ženske

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Državno ekipno prvenstvo v hitropoteznem šahu za ženske

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Robert Rudman

Igralni cas: 3 min + 2 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Ekipno hitropotezno DP članic 2018

Ekipno hitropotezno DP članic 2018
Otočec, 11.-12.2.2018

                           Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. ŠD Radenska-Pomgrad   2121.5                                12   82.0   11.5   56.0
       (B 7    2)(W 6  1.5)(B 2    2)(W 3    2)(W 8    2)(B 5    1)(B 4    1)
     1. Hočevar, Maja      2024 2082 + 7. 1 + 6. 1 + 2. 1 + 3. 1 + 8. 1 - 5. 1 - 4. 1  5.0/7   1.87
     2. Skuhala, Barbara   2110 2161 + 7. 2 = 6. 2 + 2. 2 + 3. 2 + 8. 2 + 5. 2 + 4. 4  6.5/7   1.48
  2. ŽŠK Maribor           2180.0                                 9   55.0    9.0   52.5
       (W11    2)(B 5    2)(W 1    0)(B 6    1)(B 3    1)(W 8    2)(B 7    1)
     1. Mar, Karmen        2089 2140 +11. 1 + 5. 1 - 1. 1        - 3. 1 + 8. 1 - 7. 1  3.0/6  -0.41
     2. Vidic, Teja        1885 2220 +11. 2 + 5. 2 - 1. 2 - 6. 1               + 7. 2  3.0/5  -0.79
     3. Mihevc-Mohr, Narci 1908 2026                      + 6. 2 + 3. 2 + 8. 2         3.0/3   1.41
  3. ŠK Triglav Krško      2032.0                                 9   49.0    8.0   55.0
       (B 8    2)(W 9    1)(B 6  1.5)(B 1    0)(W 2    1)(W 7    1)(W12  1.5)
     1. Bučar, Nataša      1997 2050 + 8. 1 - 9. 1 = 6. 1 - 1. 1 + 2. 1 - 7. 1 w12. 1  2.5/6  -0.19
     2. Urbanč, Ana        1633 2014 + 8. 2 + 9. 2 + 6. 2 - 1. 2 - 2. 3 + 7. 2 r12. 2  4.0/6   1.04
  4. ŠK Komenda            1936.0                                 9   42.0    8.5   46.0
       (W 5    0)(B11    2)(B 7    1)(W10    2)(B 9    1)(B12  1.5)(W 1    1)
     1. Vidmar, Klara      1627 2010 - 5. 1 +11. 1 - 7. 1 +10. 1 + 9. 1 w12. 1 + 1. 1  4.0/6   1.04
     2. Mazzini, Katarina  1428 1862                                                   0.0/0
     3. Maček, Inti        1100 1783                                                   0.0/0
     4. Trpin, Alenka         0 1730 - 5. 2 +11. 2 + 7. 2 +10. 2 - 9. 2 r12. 2 - 1. 2  3.0/6   1.55
     5. Založnik, Vesna       0 1734                                                   0.0/0
  5. ŠS TZ Prevodi Dvojka  2042.0                                 8   52.0    7.5   56.0
       (B 4    2)(W 2    0)(B 9    1)(W 7    1)(B10  1.5)(W 1    1)(W 6    1)
     1. Števanec, Lea      2168 2163 + 4. 1 - 2. 1 + 9. 1 - 7. 1 =10. 1 + 1. 1 - 6. 1  3.5/7  -0.98
     2. Orel Mušič, Simona 1791 1921 + 4. 4 - 2. 2 - 9. 2 + 7. 2 +10. 2 - 1. 2 + 6. 2  4.0/7   1.05
  6. ŠD Kočevje Inotherm   2070.5                                 8   49.5    8.5   52.5
       (W10    2)(B 1  0.5)(W 3  0.5)(W 2    1)(B12  1.5)(B 9    2)(B 5    1)
     1. Kolarič, Špela     2009 2128 +10. 1 - 1. 1 = 3. 1 + 2. 2 w12. 1 + 9. 1 + 5. 1  4.5/6   0.95
     2. Vučko, Maja        1862 2013 +10. 2 = 1. 2 - 3. 2 - 2. 3 r12. 2 + 9. 2 - 5. 2  2.5/6  -0.70
     3. Lavrič, Tinkara       0 1705                                                   0.0/0
     4. Novak, Ajda           0 1541                                                   0.0/0
     5. Šertelj, Kiani Nia    0 1658                                                   0.0/0
     6. Grišin, Lia           0 1715                                                   0.0/0
  7. ŠK Postojna           2076.5                                 8   46.0    8.0   52.0
       (W 1    0)(B10    2)(W 4    1)(B 5    1)(W11    2)(B 3    1)(W 2    1)
     1. Hreščak, Ivana     1826 2185 - 1. 1 +10. 1 + 4. 1 + 5. 1 +11. 1 + 3. 1 + 2. 1  6.0/7   1.23
     2. Jereb, Lana        1596 1968 - 1. 2 +10. 2 - 4. 4 - 5. 2 +11. 2 - 3. 2 - 2. 2  2.0/7  -1.61
  8. Celjski ŠK            2077.5                                 7   23.0    6.5   47.5
       (W 3    0)(B12  1.5)(B11    2)(W 9    2)(B 1    0)(B 2    0)(W10    1)
     1. Hercog, Nuša       1735 2167 - 3. 1 w12. 1 +11. 1 + 9. 1 - 1. 1 - 2. 1 -10. 1  2.0/6  -2.31
     2. Kralj, Nika           0 1988 - 3. 2 r12. 2 +11. 2 + 9. 2 - 1. 2 - 2. 3 +10. 2  3.0/6  -0.12
     3. Petauer, Ana Marij    0 1847                                                   0.0/0
  9. ŠD Gorenjka Lesce     1885.5                                 6   29.0    5.5   47.5
       (B12  1.5)(B 3    1)(W 5    1)(B 8    0)(W 4    1)(W 6    0)(B11    1)
     1. Novak, Simona      1626 1812 w12. 1 + 3. 1 - 5. 1 - 8. 1 - 4. 1 - 6. 1 -11. 1  1.0/6  -0.22
     2. Petek, Francka        0 1959 r12. 2 - 3. 2 + 5. 2 - 8. 2 + 4. 4 - 6. 2 +11. 2  3.0/6  -0.33
 10. ŠD KRKA Novo mesto    1918.5                                 5   17.0    5.0   47.5
       (B 6    0)(W 7    0)(B12  1.5)(B 4    0)(W 5  0.5)(B11    2)(B 8    1)
     1. Bajt, Hana         1655 1985 - 6. 1 - 7. 1 w12. 1 - 4. 1 = 5. 1 +11. 1 + 8. 1  2.5/6   0.28
     2. Pajek, Tjaša       1356 1852 - 6. 2 - 7. 2 r12. 2 - 4. 4 - 5. 2 +11. 2 - 8. 2  1.0/6  -1.57
 11. ŠK Brežice            1839.5                                 3    6.0    2.5   48.5
       (B 2    0)(W 4    0)(W 8    0)(B12  1.5)(B 7    0)(W10    0)(W 9    1)
     1. Urbanč, Maja       1586 1860 - 2. 1 - 4. 1 - 8. 1 w12. 1 - 7. 1 -10. 1 + 9. 1  1.0/6  -0.63
     2. Urbanč, Suzana     1522 1819 - 2. 2 - 4. 4 - 8. 2 r12. 2 - 7. 2 -10. 2 - 9. 2  0.0/6  -2.04
     3. Bizjak, Alja       1262 1500                                                   0.0/0

Ekipno hitropotezno DP članic 2018
Otočec, 11.-12.2.2018

                                MT  T  MTB
  1. ŠD Radenska-Pomgrad                                   12   82.0   11.5   56.0
  2. ŽŠK Maribor                                            9   55.0    9.0   52.5
  3. ŠK Triglav Krško                                       9   49.0    8.0   55.0
  4. ŠK Komenda                                             9   42.0    8.5   46.0
  5. ŠS TZ Prevodi Dvojka                                   8   52.0    7.5   56.0
  6. ŠD Kočevje Inotherm                                    8   49.5    8.5   52.5
  7. ŠK Postojna                                            8   46.0    8.0   52.0
  8. Celjski ŠK                                             7   23.0    6.5   47.5
  9. ŠD Gorenjka Lesce                                      6   29.0    5.5   47.5
 10. ŠD KRKA Novo mesto                                     5   17.0    5.0   47.5
 11. ŠK Brežice                                             3    6.0    2.5   48.5

Arbiter: Robert Rudman, IA
Tempo: 3 min + 2 sek/potezo