www.sahist.si | Šahovski forum

Državno prvenstvo v pospešenem šahu za mladince, mladinke, kadete in kadetinje

Murska Sobota, 16.-17.11.2018

Posamično mladinciPosamično mladinkeEkipno mladinciEkipno mladinkeEkipno kadetiEkipno kadetinjeHitropotezna DPKamera

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Sprememba urnika za soboto - posamična DP v pospešenem šahu. Potrditev prijave do 10:45, pričetek ob 11:00.


Državno prvenstvo v pospešenem šahu - kadetinje, ekipno

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 10 min +5 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: November 16 2018 21:16:15.

DP ekipno v pospešenem šahu - D20 in D16

DP ekipno v pospešenem šahu - D20 in D16
Murska Sobota, 16.11.2018

Murska Sobota, 16.11.2018
Lista ekip:

  1. ŠD KRKA Novo mesto        1872.0
     1. Pajek, Tjaša               WII 1493 1837 14616831  1062133
     2. Čebron, Asja               WMK 1442 1907 14617234  1051841

  2. ŠK Triglav Krško U20      1862.0
     1. Urbanč, Ana                WII 1713 2035 14610159  1061614
     2. Radej, Pika                 BK 1045 1689 14630451  1111269

  3. ŠK Nova Gorica D20        1887.0
     1. Markočič, Špela            III 1618 1998 14610817  1051717
     2. Japič, Sabina              WII 1527 1776 14610809  1051564

  4. Celjski ŠK                2071.5
     1. Hercog, Nuša                WM 1831 2140 14614324  1033972
     2. Kralj, Nika                 WI 1488 2003 14616696  1023112
     3. Petauer, Ana Marija         IV 1303 1844 14614081  1033900

  5. ŠD 1 Radenska Pomgrad     1761.0
     1. Lukač, Alina               WII 1329 1821 73001015  1081060
     2. Lukač, Ema                 III 1163 1701 14629674  1081136
     3. Žlebič, Eva                 BK      1198 14642883  1081303

  6. ŠK Nova Gorica            1836.0
     1. Gregorič, Anika             WI 1396 1846 14629615  1052202
     2. Kolšek, Meta               WII 1243 1826 14619300  1015231

  7. ŠK Triglav Krško          1972.0
     1. Ružič, Pia Marie            WI 1591 2007 14620057  1111176
     2. Urbanč, Tina                WI 1459 1937 14614359  1061728

  8. ŠD KRKA Novo mesto D20    1848.5
     1. Bajt, Hana                  WI 1701 2006 14618648  1061840
     2. Knoll, Nina                WII 1050 1691 14625172  1062299


Arbiter: Ana Srebrnič                            

WinEkipni  4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si