www.sahist.si | Šahovski forum
Prijave

1. ženska liga 2018

Murska Sobota, 19.-20.5.

1. ženska liga 2018

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

1. ženska liga 2018

Organizator: ŠD Radenska Pomgrad MS

Glavni sodnik: Dušan Kozic, IA

Igralni cas: 20 min +10 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red
1. ženska liga 2018

1. ženska liga 2018
Murska Sobota, 19.-20.5.2018

Murska Sobota, 19.-20.5.2018
Lista ekip:

  1. ŠK Triglav Krško          2137.0
     1. Krivec, Jana               WGM 2157 2245 14601982  1050088
     2. Bučar, Nataša              WMK 1858 2029 14606720  1110587
     3. Kuhar, Larisa               WI 1648 2045 14625504  1062405

  2. ŠD Domžale 1              2036.5
     1. Orehek, Špela              WFM 1970 2069 14605872  1011495
     2. Grošelj, Petra             WFM 2017 2004 14601435  1010064

  3. ŠK Ig                     1950.0
     1. Janželj, Lara              WFM 2011 2270 14608391  1070456
     2. Janželj, Erika-Marija       BK 1696 1630 14633833  1070551
     3. Janželj, Nika               BK 1331 1697 14613450  1070636
     4. Jelen, Anja                III 1095 1739 14625458  1070765
     5. Jeram, Vita                 BK      1500 14638746  1016573
     6. Fridl, Alina                BK      1500 14638711  1070939

  4. ŠD Gorenjka Lesce         1861.0
     1. Petek, Francka              WM 1835 1926 14600625  1040022
     2. Novak, Simona               WM 1543 1796 14628384  1030041

  5. ŠD Rokada Lendava         1858.5
     1. Nerat, Brigita             WMK 1742 1912 14612453  1080014
     2. Ambruš, Mira               WII 1585 1805 14622360  1080125
     3. Marič, Marta                BK      1635 14621770  1014761
     4. Gerencser, Agnes            BK      1500 14622688  1080464

  6. ŠK Brežice                1848.5
     1. Urbanč, Maja               WII 1554 1851 14601079  1061013
     2. Urbanč, Suzana              WI 1620 1846 14601397  1020064
     3. Bizjak, Alja               III 1102 1580 14635216  1100444

  7. ŠD Šentjur                1805.0
     1. Jazbinšek, Vera             WI 1628 1757 14602407  1030152
     2. Majcen, Maja                IV 1399 1853 14619172  1033971
     3. Majcen, Ana                 BK 1276 1764 14618621  1033851

  8. ŠK Branik Maribor         1813.5
     1. Velec, Martina              WI 1649 1900 14605716  1020725
     2. Vihar, Barbara             WII 1346 1727 14631989  1020523

  9. ŠD SIJ-ACRONI Jesenice    1801.0
     1. Hrenič, Miša                WM 1993 2089 14605082  1040630
     2. Pongrac, Alojzija           WM      1513 14604230  1040023
     3. Klobučar, Mirijam           BK      1000           1043750

 10. ŠD Vrhnika                1750.5
     1. Markovič, Jelena            WI 1598 1832 14608022  1070020
     2. Brejc, Martina             WII 1373 1669 14624125  1070100
     3. Širaj, Vita                 WI 1338 1803 14627973  1015717

 11. ŠK Stari Mayr             1981.5
     1. Urh, Zala                  WFM 1886 2190 14611481  1041906
     2. Rudolf, Alojzija           III      1773 14622068  1041672

 12. ŠD Fram                   1650.0
     1. Čolič, Tami                 BK 1658 1658 14534150  1158632
     2. Unuk, Tonja                 BK      1642           1023856
     3. Pušnik, Metka               IV      1500           1022571
     4. Libman, Karin               IV      1500           1022541

 13. ŠK Impol Slov. Bistrica   1651.0
     1. Vilčnik, Nada               BK 1410 1661 14624168  1022743
     2. Zafošnik, Irena            III 1186 1641 14628732  1020347
     3. Tomazini, Mateja            BK      1500 14628724  1022838

 14. ŠD Piran                  1614.0
     1. Debevec, Katarina          WII 1415 1728 14622882  1041682
     2. Štih, Metka                 IV 1156 1500 14620049  1051698

 15. ŠD Radenska Pomgrad       1797.0
     1. Lukač, Alina               WII 1233 1807 73001015  1081060
     2. Lukač, Ema                 III 1143 1787 14629674  1081136
     3. Kološa Kušej, Vita         III 1123 1662 14628066  1081131

 16. ŠD Domžale 2              1685.0
     1. Grošelj, Kaja              III 1273 1796 14611341  1015014
     2. Grošelj, Jerneja            IV 1046 1574 14632667  1015929
     3. Brezar, Hana                BK      1469 14640368  1016535

 17. ŠK Žalec                  1554.0
     1. Brinovec, Loi               BK      1500 14624192  1033632
     2. Brinovec, Lucy              BK 1029 1608 14629666  1034169

 18. ŠD Ptuj                   1835.5
     1. Marič, Katarina            WMK      1948 14601540  1080021
     2. Razlag, Silva              WII      1723 14633825  1020096
     3. Polajžer, Vlasta           WII      1700 14628430  1020098

 19. ŠD Gornja Radgona         1656.5
     1. Dimec, Jana                WII      1772           1080078
     2. Hovnik Husar, Maša          BK      1541 14630427  1081134
     3. Slana, Hana                 IV      1557 14638649  1081286

 20. ŠK Zagorje ob Savi        1500.0
     1. Delič, Ajla                 BK      1500           1100448
     2. Popovska, Sara              BK      1500           1100460
     3. Buljubašič, Ela             BK      1500 14635682  1100446
     4. Džombič, Selina             BK      1500 14635704  1100447
     5. Alauf, Danaja               BK      1500 14632632  1100426
     6. Jerman, Karin               BK      1500 14636409  1100449

 21. ŠK RIMEX Ilir. Bistrica   1000.0
     1. Iskra, Melita               BK      1000           1052699
     2. Škoberne, Katja             BK      1000           1052701

 22. PROST                     1500.0
     1. bye                         BK      1500                  
     2. bye                         BK      1500                  


Arbiter: Dušan Kozic                             

WinEkipni  4.01.02, Lastnik: Dusan Kozic