www.sahist.si | Šahovski forum

Ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 12 let

Murska Sobota, 7.10.2018

FantjeDekletaKamera

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Ekipno državno prvenstvo za dekleta do 12 let

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 10 min +5 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red
Ekipno DP - D12

Ekipno DP - D12
Murska Sobota, 7.10.2018

Murska Sobota, 7.10.2018
Lista ekip:

  1. ŠK Milan Majcen 1 Sevnica 1749.0
     1. Rožmanec, Pia               IV 1328 1900 14627531  1111193
     2. Jesih, Tjaša               WII      1598 14638525  1111349

  2. ŠD Mengeš-Trzin           1638.0
     1. Halilovič, Elma             BK 1135 1813 14633981  1015944
     2. Timagina, Sofia             BK      1463 14640422  1019543
     3. Marn, Evelina               BK      1435 14640449  1019555

  3. ŠD Kočevje Inotherm 1     1642.5
     1. Šertelj, Kiani Nia         III 1086 1730 14639599  1062932
     2. Grišin, Lia                III      1555 14639556  1062860

  4. ŠK Komenda                1644.5
     1. Maček, Inti                III 1071 1741 14635470  1016318
     2. Lapanje, Ajda               BK      1548 14637880  1016102
     3. Lapanje, Aneja              BK      1291 14637952  1016556
     4. Ferenc, Tinka               BK      1684 14632870  1016147
     5. Premk, Jasna                BK      1587 14635518  1016184

  5. ŽŠK Maribor 1             1662.0
     1. Casar, Zala                 BK      1770 14635275  1023854
     2. Javornik, Lina             III 1070 1554 14638223  1023987
     3. Drevenšek, Nuša             BK      1491 14638800  1024016

  6. ŠK Triglav Krško          1596.0
     1. Radej, Pika                 BK 1058 1691 14630451  1111269
     2. Kodrič, Žana                BK      1501 73010952  1111224
     3. Baškovec, Špela             BK      1498 14629658  1111287
     4. Ferlan, Katarina            BK      1500 14636000  1111337

  7. ŽŠK Maribor 2             1624.5
     1. Heric, Meta                III      1651 14640848  1024038
     2. Grobelšek, Šjama           WII      1598 14635720  1023857

  8. ŠD Kočevje Inotherm 2     1622.0
     1. Šertelj, Nuša Nisa          BK      1700 14641364  1062933
     2. Levstik, Taja               BK      1544 14638851  1062928
     3. Robida, Eva                 BK      1430           1063121

  9. ŠD KRKA Novo mesto        1589.0
     1. Radež, Lucija               BK      1682 14638428  1062859
     2. Dobrovoljc, Sara            BK      1496 14642891  1062982

 10. ŠK Milan Majcen 2 Sevnica 1504.5
     1. Jesih, Teja                 BK      1528 14638533  1111371
     2. Vozelj, Ajda                BK      1481 14640732  1111401

 11. ŠD Radenska Pomgrad       1296.0
     1. Kumin, Eva                  BK      1491 14636271  1081270
     2. Žlebič, Eva                 BK      1101 14642883  1081303

 12. Šk Slovenec Poljčane      1014.0
     1. Kravs, Mojca                BK      1028           1024158
     2. Lepej, Vita                 BK      1000           1024159


Arbiter: Ana Srebrnič                            

WinEkipni  4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si