www.sahist.si | Šahovski forum

21. ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 16 let 2018

Murska Sobota, 11.-13.5.2018

KadetiKadetinje

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

21. ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 16 let za leto 2018 - kadetinje

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije
Kadetska liga dekleta

Kadetska liga dekleta
Murska Sobota, 13.-15.5.2018

Murska Sobota, 13.-15.5.2018
Lista ekip:

  1. Celjski ŠK                2073.0
     1. Hercog, Nuša                WM 2023 2163 14614324  1033972
     2. Kralj, Nika                 WI 1622 1983 14616696  1023112
     3. Petauer, Ana Marija         IV 1501 1847 14614081  1033900

  2. ŠK Triglav Krško          1987.5
     1. Kuhar, Larisa               WI 1799 2045 14625504  1062405
     2. Urbanč, Tina                WI 1670 1930 14614359  1061728

  3. ŠK Komenda                1959.0
     1. Vidmar, Klara               IV 1760 2000 14624753  1015580
     2. Mazzini, Katarina          III 1599 1918 73006971  1015452
     3. Lapanje, Ajda               BK 1248 1530 14637880  1016102
     4. Maček, Inti                III      1797 14635470  1016318
     5. Križnič, Tina               BK      1578 14637812  1016278
     6. Lapanje, Aneja              BK      1474 14637952  1016556

  4. ŠD KRKA Novo mesto        1885.0
     1. Čebron, Asja               WMK 1460 1934 14617234  1051841
     2. Pajek, Tjaša               WII 1353 1836 14616831  1062133
     3. Knoll, Nina                WII 1305 1693 14625172  1062299
     4. Radež, Lucija               BK      1704 14638428  1062859

  5. ŠD Domžale                1685.0
     1. Grošelj, Kaja              III 1472 1796 14611341  1015014
     2. Grošelj, Jerneja            IV 1221 1574 14632667  1015929
     3. Brezar, Hana                BK      1469 14640368  1016535

  6. ŠD Radenska Pomgrad       1797.0
     1. Lukač, Alina               WII 1396 1807 73001015  1081060
     2. Lukač, Ema                 III 1007 1787 14629674  1081136
     3. Kološa Kušej, Vita         III 1015 1662 14628066  1081131

  7. ŽŠK Maribor               1750.0
     1. Drevenšek, Doroteja        WII 1261 1781 14635283  1023852
     2. Casar, Zala                 BK 1093 1719 14635275  1023854

  8. ŠK Slovenj Gradec         1727.0
     1. Stražišnik, Alja            BK 1188 1740 14635364  1090685
     2. Vaupot, Eliza               WI 1026 1714 14632837  1090682

  9. ŠS TZ Prevodi Dvojka      1722.0
     1. Sefič, Lana                 WI 1058 1844 14632810  1042166
     2. Kovše, Neža                 IV      1600 14629631  1042091
     3. Zorko, Lana                III      1631 14635763  1042100

 10. ŠK Trebnje                1529.0
     1. Ferfole, Anja              III      1500 14639530  1063064
     2. Brcar, Zoja                 BK      1558 14638185  1062908


Arbiter: Ana Srebrnič                            

WinEkipni  4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si