www.sahist.si | Šahovski forum

21. ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 16 let 2018

Murska Sobota, 11.-13.5.2018

KadetiKadetinje

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

21. ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 16 let za leto 2018 - kadeti

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije

Zadnja sprememba: May 14 2018 14:44:10.

Kadetska liga fantje

Kadetska liga fantje
Murska Sobota, 11.-13.5.2018

Pari 5. kola
( 1)12/8ŠD Kočevje Inotherm (1) 1.5:1.5 (4) ŠK Ljubljana8/6
14/4Stevanič, David 1:0 Trussevich, Simon1.5/2
24/4Ačimovič, Sergej 0.5:0.5 Jeršič, Aleks2/4
34/4Jalovec, Igor 0:1 Lavrenčič, Matic3.5/4
( 2)8/6ŠD Radenska Pomgr. 1 (6) 1:2 (2) Celjski ŠK8/6
12/4Meglič, Enej 0:1 Brilej, Jaka3/4
23/4Kočar, Jaka 0:1 Nareks, Matic3/4
33/4Hanc, Nejc 1:0 Pritržnik, Maj2/2
( 3)6/5ŠD Vrhnika (3) 2:1 (8) ŠD KRKA Novo mesto7/6
12/4Širaj, Anej 1:0 Janko, Marko1.5/4
22/4Širaj, Vita 0:1 Kobe, Matic3/4
32/4Širaj, Svit 1:0 Bevc Taraniš, Tin2.5/4
( 4)8.5/5ŽŠK Maribor 1 (5) 2:1 (7) ŠS TZ Prevodi Dvojka8/5
12/2Marn, Jan 1:0 Dajčman, Nikolaj1.5/3
22.5/3Menciger-Kocbe, Nino 1:0 Jeler, Lan1/3
31.5/3Javornik, Nik 0:1 Dajčman, Aleksander3/3
( 5)6.5/4ŠD Domžale (9) 1.5:1.5 (17) ŠK Slovenec Poljčane6.5/4
13/4Olenik Čampa, Rudi 1:0 Marovt, Nejc3.5/4
21.5/4Hiti, Erik 0.5:0.5 Bauman, Vid1/4
32/4Uštar, Jure 0:1 * Pivec, Žak2/4
( 6)5/4ŽŠK Maribor 2 (16) 1:2 (10) ŠK Komenda6.5/4
11.5/4Varga, Tomaž 0:1 Zidar, Jernej1/4
21/2Drevenšek, Gašper 1:0 Perme, Martin3/4
31.5/3Čurič, Enej 0:1 Cimperman, Teo2.5/4
( 7)4/3ŠD Radenska Pomgr. 3 (15) 2:1 (18) ŠK Impol Slovenska Bistri4/3
12/4Lenček Kranjec, Dani 1:0 Lugarič Kotnik, Liam1.5/4
20.5/4Lenček Kranjec, Joži 0:1 Veber, Kolja Tito2/3
31.5/4Kovač, Mak 1:0 Sep, Matic0/2
( 8)3.5/2ŠK Triglav Krško (12) 1:2 (11) ŠK Slovenj Gradec3.5/3
11.5/4Muha, Magdalena 0:1 Vaupot, Luka2/4
21/3Radej, Filip 0:1 Stražišnik, Enej1.5/4
30/1Radej, Pika 1:0 Radoševič, Kai Jan0/1
( 9)5/2ŠD Radenska Pomgr. 2 (14) 1:2 (13) ŠD Fram6/2
11/3Pečnik, Maj 0:1 Štern, Urban4/4
22/3Kastelic, Amadej 1:0 Toplišek, Maj1/1
31/2Kumin, Jure 0:1 Gojkovič, Vito1/2
(10)4/2ŠK Trebnje BMP (20) 2:1 (19) ŠD Gorenjka Lesce0/0
10/4Hazdovac, Jaka 1:0 Škantar, Nejc0/4
22/4Ferfole, Žiga 1:0 Žerovec, Adam0/4
32/4Anzelj, Tim 0:1 Robič, Žiga0/4
Pari 4. kola
( 1)8/6Celjski ŠK (2) 0:3 (1) ŠD Kočevje Inotherm9/6
13/3Brilej, Jaka 0:1 Stevanič, David3/3
23/3Nareks, Matic 0:1 Ačimovič, Sergej3/3
30/1Žvižej, Žiga 0:1 Jalovec, Igor3/3
( 2)6.5/5ŠD Radenska Pomgr. 1 (6) 1.5:1.5 (3) ŠD Vrhnika4.5/4
12/3Meglič, Enej 0:1 Širaj, Anej1/3
22/3Kočar, Jaka 1:0 Širaj, Vita2/3
32.5/3Hanc, Nejc 0.5:0.5 Širaj, Svit1.5/3
( 3)5.5/4ŠK Ljubljana (4) 2.5:0.5 (9) ŠD Domžale6/4
10.5/1Trussevich, Simon 1:0 Olenik Čampa, Rudi3/3
21.5/3Jeršič, Aleks 0.5:0.5 Hiti, Erik1/3
32.5/3Lavrenčič, Matic 1:0 Uštar, Jure2/3
( 4)4.5/4ŠD KRKA Novo mesto (8) 2.5:0.5 (16) ŽŠK Maribor 24.5/4
10.5/3Janko, Marko 1:0 Varga, Tomaž1.5/3
22/3Kobe, Matic 1:0 Drevenšek, Gašper1/1
32/3Bevc Taraniš, Tin 0.5:0.5 Čurič, Enej1/2
( 5)3.5/3ŠK Slovenj Gradec (11) 0:3 (5) ŽŠK Maribor 15.5/3
12/3Vaupot, Luka 0:1 Marn, Jan1/1
21.5/3Stražišnik, Enej 0:1 Javornik, Nik0.5/2
30/0Radoševič, Kai Jan 0:1 Centrih, Aleks1.5/3
( 6)4/3ŠK Impol Slovenska Bistri (18) 0:3 (7) ŠS TZ Prevodi Dvojka5/3
11.5/3Lugarič Kotnik, Liam 0:1 Dajčman, Nikolaj0.5/2
22/2Veber, Kolja Tito 0:1 Dajčman, Aleksander2/2
30/1Sep, Matic 0:1 Bobnar, Samo1.5/2
( 7)4.5/2ŠK Komenda (10) 2:1 (12) ŠK Triglav Krško2.5/2
11/3Zidar, Jernej 0:1 Muha, Magdalena0.5/3
22/3Perme, Martin 1:0 Glas, Bruno1/3
31.5/3Cimperman, Teo 1:0 Radej, Pika0/0
( 8)4.5/2ŠK Slovenec Poljčane (17) 2:1 (20) ŠK Trebnje BMP3/2
12.5/3Marovt, Nejc 1:0 Hazdovac, Jaka0/3
21/3Bauman, Vid 0:1 Ferfole, Žiga1/3
31/3Pivec, Žak 1:0 Anzelj, Tim2/3
( 9)2/1ŠD Radenska Pomgr. 3 (15) 2:1 (14) ŠD Radenska Pomgr. 24/2
11/3Lenček Kranjec, Dani 1:0 Pečnik, Maj1/2
20.5/3Lenček Kranjec, Joži 0:1 Kastelic, Amadej1/2
30.5/3Kovač, Mak 1:0 Cigut, Matjaž0/2
(10)3/0ŠD Fram (13) 3:0 (19) ŠD Gorenjka Lesce0/0
13/3Štern, Urban 1:0 Škantar, Nejc0/3
20/0Toplišek, Maj 1:0 Žerovec, Adam0/3
30/1Gojkovič, Vito 1:0 Robič, Žiga0/3
Pari 3. kola
( 1)6/4ŠD Kočevje Inotherm (1) 3:0 (16) ŽŠK Maribor 24.5/4
12/2Stevanič, David 1:0 Červek Roškari, Erik1/2
22/2Ačimovič, Sergej 1:0 Varga, Tomaž1.5/2
32/2Jalovec, Igor 1:0 Čurič, Enej1/1
( 2)4.5/4ŠD Vrhnika (3) 0:3 (2) Celjski ŠK5/4
11/2Širaj, Anej 0:1 Brilej, Jaka2/2
22/2Širaj, Vita 0:1 Nareks, Matic2/2
31.5/2Širaj, Svit 0:1 Pritržnik, Maj1/1
( 3)3.5/2ŠS TZ Prevodi Dvojka (7) 1.5:1.5 (6) ŠD Radenska Pomgr. 15/4
11/2Jeler, Lan 0:1 Meglič, Enej1/2
21/1Dajčman, Aleksander 1:0 Kočar, Jaka2/2
31/1Bobnar, Samo 0.5:0.5 Hanc, Nejc2/2
( 4)2/2ŠK Triglav Krško (12) 0.5:2.5 (4) ŠK Ljubljana3/2
10/2Muha, Magdalena 0.5:0.5 Trussevich, Simon0/0
21/2Radej, Filip 0:1 Jeršič, Aleks0.5/2
31/2Glas, Bruno 0:1 Lavrenčič, Matic1.5/2
( 5)3/2ŠD Radenska Pomgr. 2 (14) 1:2 (8) ŠD KRKA Novo mesto2.5/2
10/0Žižek, Rene 1:0 Janko, Marko0.5/2
21/1Kumin, Jure 0:1 Kobe, Matic1/2
30/1Cigut, Matjaž 0:1 Bevc Taraniš, Tin1/2
( 6)4/2ŠD Domžale (9) 2:1 (10) ŠK Komenda3.5/2
12/2Olenik Čampa, Rudi 1:0 Zidar, Jernej1/2
21/2Hiti, Erik 0:1 Perme, Martin1/2
31/2Uštar, Jure 1:0 Cimperman, Teo1.5/2
( 7)2/2ŠK Trebnje BMP (20) 1:2 (11) ŠK Slovenj Gradec1.5/1
10/2Hazdovac, Jaka 0:1 Vaupot, Luka1/2
21/2Ferfole, Žiga 0:1 Stražišnik, Enej0.5/2
31/2Anzelj, Tim 1:0 Vaupot, Kajetan0/2
( 8)2.5/1ŽŠK Maribor 1 (5) 3:0 (15) ŠD Radenska Pomgr. 32/1
10/0Marn, Jan 1:0 Lenček Kranjec, Dani1/2
21.5/2Menciger-Kocbe, Nino 1:0 Lenček Kranjec, Joži0.5/2
30.5/2Centrih, Aleks 1:0 Kovač, Mak0.5/2
( 9)2/1ŠK Impol Slovenska Bistri (18) 2:1 (13) ŠD Fram2/0
10.5/2Podvršnik, Luka 0:1 Štern, Urban2/2
20.5/2Lugarič Kotnik, Liam 1:0 Polenčič, Žiga0/1
31/1Veber, Kolja Tito 1:0 Polenčič, Urban0/1
(10)0/0ŠD Gorenjka Lesce (19) 0:3 (17) ŠK Slovenec Poljčane1.5/0
10/2Škantar, Nejc 0:1 Marovt, Nejc1.5/2
20/2Žerovec, Adam 0:1 Bauman, Vid0/2
30/2Robič, Žiga 0:1 Pivec, Žak0/2
Pari 2. kola
( 1)2.5/2ŠD KRKA Novo mesto (8) 0:3 (1) ŠD Kočevje Inotherm3/2
10.5/1Janko, Marko 0:1 Stevanič, David1/1
21/1Kobe, Matic 0:1 Ačimovič, Sergej1/1
31/1Bevc Taraniš, Tin 0:1 Jalovec, Igor1/1
( 2)3/2Celjski ŠK (2) 2:1 (7) ŠS TZ Prevodi Dvojka2.5/2
11/1Brilej, Jaka 1:0 Dajčman, Nikolaj0.5/1
21/1Nareks, Matic 1:0 Jeler, Lan1/1
30/0Žvižej, Žiga 0:1 Bobnar, Samo0/0
( 3)3/2ŠK Komenda (10) 0.5:2.5 (3) ŠD Vrhnika2/2
11/1Zidar, Jernej 0:1 Širaj, Anej0/1
21/1Perme, Martin 0:1 Širaj, Vita1/1
31/1Cimperman, Teo 0.5:0.5 Širaj, Svit1/1
( 4)3/2ŠD Radenska Pomgr. 1 (6) 2:1 (9) ŠD Domžale3/2
11/1Meglič, Enej 0:1 Olenik Čampa, Rudi1/1
21/1Kočar, Jaka 1:0 Hiti, Erik1/1
31/1Hanc, Nejc 1:0 Uštar, Jure1/1
( 5)2/2ŽŠK Maribor 2 (16) 2.5:0.5 (15) ŠD Radenska Pomgr. 31.5/1
10/1Červek Roškari, Erik 1:0 Lenček Kranjec, Dani1/1
21/1Varga, Tomaž 0.5:0.5 Lenček Kranjec, Joži0/1
30/0Čurič, Enej 1:0 Kovač, Mak0.5/1
( 6)1.5/1ŠK Ljubljana (4) 1.5:1.5 (5) ŽŠK Maribor 11/0
10/1Jeršič, Aleks 0.5:0.5 Menciger-Kocbe, Nino1/1
21/1Lavrenčič, Matic 0.5:0.5 Javornik, Nik0/1
30.5/1Guid, Taja 0.5:0.5 Centrih, Aleks0/1
( 7)0/0ŠK Slovenj Gradec (11) 1.5:1.5 (18) ŠK Impol Slovenska Bistri0.5/0
10/1Vaupot, Luka 1:0 Podvršnik, Luka0.5/1
20/1Stražišnik, Enej 0.5:0.5 Lugarič Kotnik, Liam0/1
30/1Vaupot, Kajetan 0:1 Veber, Kolja Tito0/0
( 8)0.5/0ŠK Slovenec Poljčane (17) 1:2 (12) ŠK Triglav Krško0/0
10.5/1Marovt, Nejc 1:0 Muha, Magdalena0/1
20/1Bauman, Vid 0:1 Radej, Filip0/1
30/1Pivec, Žak 0:1 Glas, Bruno0/1
( 9)1/0ŠD Fram (13) 1:2 (20) ŠK Trebnje BMP0/0
11/1Štern, Urban 1:0 Hazdovac, Jaka0/1
20/0Polenčič, Žiga 0:1 Ferfole, Žiga0/1
30/0Polenčič, Urban 0:1 Anzelj, Tim0/1
(10)0/0ŠD Gorenjka Lesce (19) 0:3 (14) ŠD Radenska Pomgr. 20/0
10/1Škantar, Nejc 0:1 Pečnik, Maj0/1
20/1Žerovec, Adam 0:1 Kastelic, Amadej0/1
30/1Robič, Žiga 0:1 Kumin, Jure0/0
Pari 1. kola
( 1)0/0ŠD Kočevje Inotherm (1) 3:0 (11) ŠK Slovenj Gradec0/0
10/0Stevanič, David 1:0 Vaupot, Luka0/0
20/0Ačimovič, Sergej 1:0 Stražišnik, Enej0/0
30/0Jalovec, Igor 1:0 Vaupot, Kajetan0/0
( 2)0/0ŠK Triglav Krško (12) 0:3 (2) Celjski ŠK0/0
10/0Muha, Magdalena 0:1 Brilej, Jaka0/0
20/0Radej, Filip 0:1 Nareks, Matic0/0
30/0Glas, Bruno 0:1 Pritržnik, Maj0/0
( 3)0/0ŠD Vrhnika (3) 2:1 (13) ŠD Fram0/0
10/0Širaj, Anej 0:1 Štern, Urban0/0
20/0Širaj, Vita 1:0 Gojkovič, Vito0/0
30/0Širaj, Svit 1:0 Pirkmajer, Tai0/0
( 4)0/0ŠD Radenska Pomgr. 3 (15) 1.5:1.5 (4) ŠK Ljubljana0/0
10/0Lenček Kranjec, Dani 1:0 Jeršič, Aleks0/0
20/0Lenček Kranjec, Joži 0:1 Lavrenčič, Matic0/0
30/0Kovač, Mak 0.5:0.5 Guid, Taja0/0
( 5)0/0ŽŠK Maribor 1 (5) 1:2 (16) ŽŠK Maribor 20/0
10/0Menciger-Kocbe, Nino 1:0 Červek Roškari, Erik0/0
20/0Javornik, Nik 0:1 Varga, Tomaž0/0
30/0Centrih, Aleks 0:1 Drevenšek, Gašper0/0
( 6)0/0ŠD Radenska Pomgr. 2 (14) 0:3 (6) ŠD Radenska Pomgr. 10/0
10/0Pečnik, Maj 0:1 Meglič, Enej0/0
20/0Kastelic, Amadej 0:1 Kočar, Jaka0/0
30/0Cigut, Matjaž 0:1 Hanc, Nejc0/0
( 7)0/0ŠS TZ Prevodi Dvojka (7) 2.5:0.5 (17) ŠK Slovenec Poljčane0/0
10/0Dajčman, Nikolaj 0.5:0.5 Marovt, Nejc0/0
20/0Jeler, Lan 1:0 Bauman, Vid0/0
30/0Dajčman, Aleksander 1:0 Pivec, Žak0/0
( 8)0/0ŠK Impol Slovenska Bistri (18) 0.5:2.5 (8) ŠD KRKA Novo mesto0/0
10/0Podvršnik, Luka 0.5:0.5 Janko, Marko0/0
20/0Lugarič Kotnik, Liam 0:1 Kobe, Matic0/0
30/0Sep, Matic 0:1 Bevc Taraniš, Tin0/0
( 9)0/0ŠD Domžale (9) 3:0 (19) ŠD Gorenjka Lesce0/0
10/0Olenik Čampa, Rudi 1:0 Škantar, Nejc0/0
20/0Hiti, Erik 1:0 Žerovec, Adam0/0
30/0Uštar, Jure 1:0 Robič, Žiga0/0
(10)0/0ŠK Trebnje BMP (20) 0:3 (10) ŠK Komenda0/0
10/0Hazdovac, Jaka 0:1 Zidar, Jernej0/0
20/0Ferfole, Žiga 0:1 Perme, Martin0/0
30/0Anzelj, Tim 0:1 Cimperman, Teo0/0