www.sahist.si | Šahovski forum

21. ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 16 let 2018

Murska Sobota, 11.-13.5.2018

KadetiKadetinje

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

21. ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 16 let za leto 2018 - kadeti

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije

Zadnja sprememba: May 14 2018 14:44:05.

Kadetska liga fantje

Kadetska liga fantje
Murska Sobota, 11.-13.5.2018

Murska Sobota, 11.-13.5.2018
Lista ekip:

  1. ŠD Kočevje Inotherm       2080.7
     1. Stevanič, David             MK 2250 2248 14613921  1062000
     2. Ačimovič, Sergej            II 1831 2097 14614189  1061879
     3. Jalovec, Igor               II 1221 1897 14634597  1062610
     4. Knavs, Peter               III 1151 1762 14624095  1062293
     5. Polajnar, Lev              III      1614 14637499  1062796
     6. Lisac, Lev Gregor          III      1791 14637111  1016021
     7. Krizmanič, Maj              IV      1665 14641097  1062979
     8. Repar, Domen                IV      1664 14640708  1062992
     9. Arh, Gal                   III      1565 14634589  1062602

  2. Celjski ŠK                2064.3
     1. Brilej, Jaka                MK 2098 2246 14618818  1033815
     2. Nareks, Matic               II 1742 2070 14629526  1034190
     3. Pritržnik, Maj              IV 1314 1877 14621045  1033984
     4. Žvižej, Žiga                BK      1674 14638657  1034315

  3. ŠD Vrhnika                1948.3
     1. Širaj, Anej                 II 1996 2160 14616254  1070738
     2. Širaj, Vita                 WI 1520 1803 14627973  1015717
     3. Širaj, Svit                 II 1579 1882 14627965  1070798

  4. ŠK Ljubljana              1966.3
     1. Trussevich, Simon           II 1932 2110 13713051  1016272
     2. Jeršič, Aleks               II 1685 1894 73006718  1015749
     3. Marinč, Primož              II 1167 1895 14633043  1016174
     4. Lavrenčič, Matic            II 1143 1969 14637847  1016422
     5. Guid, Taja                  WI 1160 1950 73009768  1016159

  5. ŽŠK Maribor 1             2013.7
     1. Marn, Jan                    I 2063 2297 14619245  1015324
     2. Menciger-Kocbe, Nino        II 1323 1797 14636689  1023929
     3. Javornik, Nik               II 1355 1947 14636549  1023741
     4. Centrih, Aleks              II 1292 1872 14638231  1023920

  6. ŠD Radenska Pomgr. 1      1960.7
     1. Meglič, Enej                II 1691 1969 14619253  1080956
     2. Kočar, Jaka                 II 1536 2064 14625199  1090644
     3. Hanc, Nejc                  II 1460 1849 14618834  1080913
     4. Pintarič, Maj              III 1149 1723 14627957  1090647

  7. ŠS TZ Prevodi Dvojka      1948.0
     1. Dajčman, Nikolaj            IV 1497 1966 14614880  1042023
     2. Jeler, Lan                  II 1549 1977 14634600  1042130
     3. Dajčman, Aleksander         II 1466 1901 14614871  1042022
     4. Bobnar, Samo                II 1304 1895 14637413  1042190
     5. Sefič, Benjamin             IV      1504 14641054  1042309

  8. ŠD KRKA Novo mesto        1901.3
     1. Janko, Marko                II 1518 1990 14618842  1061959
     2. Kobe, Jure                  II 1434 1892 14620510  1062091
     3. Kobe, Matic                 II 1317 1822 14620367  1061981
     4. Rudman, Rok                 IV 1182 1692 14620308  1061839
     5. Bevc Taraniš, Tin           II 1063 1796 14640210  1062831

  9. ŠD Domžale                1868.3
     1. Olenik Čampa, Rudi          II 1585 1930 14633264  1015930
     2. Hiti, Erik                 III 1494 1893 14619202  1015599
     3. Uštar, Jure                 II      1782 14633108  1016134
     4. Čuk, Oskar                  BK      1500           1019648
     5. Šprajc, Jakob               BK      1600 14638908  1016536
     6. Lipovšek, Žiga              BK      1534 14640406  1019571
     7. Rebolj, Žiga L.             BK      1500           1019634
     8. Stopar, Anže                BK      1500 14638894  1016533
     9. Dovč, Žiga                  BK      1582           1016340

 10. ŠK Komenda                1806.3
     1. Zidar, Jernej               II 1554 1882 14629585  1015978
     2. Založnik S., Gal            IV 1304 1795 14618923  1015182
     3. Perme, Martin               II 1197 1742 14635488  1016319
     4. Cimperman, Teo              II 1186 1802 14635500  1016299
     5. Žličar, Jure                II 1232 1868 14633124  1016178
     6. Tavčar, Jaka                BK 1235 1742 73001279  1015636
     7. Djokič, Pavle              III 1071 1823 14633647  1015971
     8. Markošek, Bine              II      1794 14634619  1016176
     9. Perme, Stanko               IV      1592 14639645  1016527

 11. ŠK Slovenj Gradec         1884.3
     1. Vaupot, Luka                II 1591 2037 14627671  1090649
     2. Stražišnik, Enej            II 1159 1824 73009504  1090686
     3. Vaupot, Maks                II 1206 1792 14630249  1090669
     4. Radoševič, Kai Jan         III      1620 14635887  1090689
     5. Vaupot, Kajetan             IV      1555 14641003  1090879
     6. Smolčnik, Matija            BK      1524 14641216  1090949
     7. Plevnik, Andraž             IV      1498 14640929  1090889

 12. ŠK Triglav Krško          1707.0
     1. Muha, Magdalena             BK 1621 1533 14536757  1158597
     2. Radej, Filip               III 1101 1792 73008559  1111270
     3. Glas, Bruno                 II 1165 1796 14635810  1111330
     4. Radej, Pika                 BK 1047 1690 14630451  1111269
     5. Kraševec, Jan              III 1243 1856 14629496  1111286

 13. ŠD Fram                   1811.0
     1. Štern, Urban                II 1664 1932 14625148  1023369
     2. Toplišek, Maj              III 1197 1756 14626144  1023370
     3. Gojkovič, Vito              BK      1745 14625695  1023367
     4. Štern, Jernej               BK      1513 14628120  1023554
     5. Toplišek, Nejc              BK      1500 14630222  1023557
     6. Gabrijan, Arnej             BK      1500 14627701  1022997
     7. Pirkmajer, Tai              BK      1510 14638401  1024006
     8. Polenčič, Žiga              BK      1500 14638517  1024010
     9. Polenčič, Urban             BK      1500 14642190  1024011

 14. ŠD Radenska Pomgr. 2      1782.3
     1. Pečnik, Maj                 BK 1329 1720 14625202  1080928
     2. Žižek, Rene                 II 1299 1838 73006270  1090645
     3. Kastelic, Amadej            II 1154 1789 14627949  1090648
     4. Kumin, Jure                III      1688 14634341  1081202
     5. Cigut, Matjaž               BK      1500 14638266  1081284

 15. ŠD Radenska Pomgr. 3      1724.7
     1. Lenček Kranjec, Dani       III 1241 1755 14636123  1081272
     2. Lenček Kranjec, Joži       III 1224 1626 14634449  1081261
     3. Kovač, Mak                  II 1190 1793 14629488  1081139
     4. Škof, Samo                  IV      1567 14638150  1081283

 16. ŽŠK Maribor 2             1755.3
     1. Červek Roškari, Erik        BK 1224 1738 14634414  1023737
     2. Varga, Tomaž                IV 1111 1621 14637723  1023764
     3. Drevenšek, Gašper           II 1171 1907 14635801  1023853
     4. Čurič, Enej                III 1101 1780 14634015  1023592

 17. ŠK Slovenec Poljčane      1795.7
     1. Marovt, Nejc                BK 1364 1851 54600944  1022982
     2. Čibri, Lana                 IV      1751 54600952  1023076
     3. Bauman, Vid                 BK      1785 14616807  1023119
     4. Pivec, Žak                 III      1706 14630109  1023721

 18. ŠK Impol Slovenska Bistri 1858.7
     1. Podvršnik, Luka             BK      1799 14634635  1023515
     2. Lugarič Kotnik, Liam        II 1086 1916 14635852  1023858
     3. Veber, Kolja Tito           II      1861 14638045  1023861
     4. Sep, Matic                 III      1740 14638380  1023863
     5. Rup, Aljaž                  BK      1628 14631920  1023516
     6. Čelig, Matija               BK      1821           1023642
     7. Klajnšek, Aljan             BK      1624           1023588
     8. Čelig, Jakob                BK      1686 14638371  1023648

 19. ŠD Gorenjka Lesce         1619.3
     1. Škantar, Nejc               BK      1500 14632900  1042115
     2. Žerovec, Adam               BK      1648 14639602  1042269
     3. Robič, Žiga                 BK      1710 14637065  1042296

 20. ŠK Trebnje BMP            1596.3
     1. Hazdovac, Jaka              BK      1642 14628023  1062513
     2. Ferfole, Žiga              III      1615 14636328  1062799
     3. Anzelj, Tim                 BK      1532 14636301  1062784


Arbiter: Ana Srebrnič                            

WinEkipni  4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si