www.sahist.si | Šahovski forum

21. ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 16 let 2018

Murska Sobota, 11.-13.5.2018

KadetiKadetinje

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

21. ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 16 let za leto 2018 - kadeti

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije

Zadnja sprememba: May 14 2018 14:44:12.

Kadetska liga fantje

Kadetska liga fantje
Murska Sobota, 11.-13.5.2018

                                Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. ŠD Kočevje Inotherm        2080.7                                 9   67.5   13.5   39.0
       (W13    3)(B 8    3)(W14    3)(B 2    3)(W 4  1.5)
     1. Stevanič, David    2250 2248 +13. 1 + 8. 1 +14. 1 + 2. 1 + 4. 1  5.0/5   1.30
     2. Ačimovič, Sergej   1831 2097 +13. 2 + 8. 3 +14. 2 + 2. 2 = 4. 2  4.5/5   0.62
     3. Jalovec, Igor      1221 1897 +13. 5 + 8. 5 +14. 4 + 2. 4 - 4. 4  4.0/5   0.64
     4. Knavs, Peter       1151 1762                                     0.0/0
     5. Polajnar, Lev         0 1614                                     0.0/0
     6. Lisac, Lev Gregor     0 1791                                     0.0/0
     7. Krizmanič, Maj        0 1665                                     0.0/0
     8. Repar, Domen          0 1664                                     0.0/0
     9. Arh, Gal              0 1565                                     0.0/0
  2. Celjski ŠK                 2064.3                                 8   43.0   10.0   44.0
       (B18    3)(W 9    2)(B 5    3)(W 1    0)(B 6    2)
     1. Brilej, Jaka       2098 2246 +18. 1 + 9. 1 + 5. 1 - 1. 1 + 6. 1  4.0/5   0.29
     2. Nareks, Matic      1742 2070 +18. 2 + 9. 2 + 5. 2 - 1. 2 + 6. 2  4.0/5   0.75
     3. Pritržnik, Maj     1314 1877 +18. 3        + 5. 3        - 6. 3  2.0/3   0.36
     4. Žvižej, Žiga          0 1674        - 9. 4        - 1. 3         0.0/2  -0.44
  3. ŽŠK Maribor 1              2013.7                                 7   50.5   10.5   36.0
       (W14    1)(B 4  1.5)(W12    3)(B13    3)(W 9    2)
     1. Marn, Jan          2063 2297               +12. 1 +13. 1 + 9. 1  3.0/3   0.38
     2. Menciger-Kocbe, Ni 1323 1797 +14. 1 = 4. 2 +12. 2        + 9. 2  3.5/4   1.56
     3. Javornik, Nik      1355 1947 -14. 2 = 4. 4        +13. 2 - 9. 3  1.5/4  -1.07
     4. Centrih, Aleks     1292 1872 -14. 3 = 4. 5 +12. 3 +13. 4         2.5/4   0.24
  4. ŠK Ljubljana               1966.3                                 7   44.0    9.5   42.5
       (B12  1.5)(W 3  1.5)(B18  2.5)(W10  2.5)(B 1  1.5)
     1. Trussevich, Simon  1932 2110               =18. 1 +10. 1 - 1. 1  1.5/3  -0.47
     2. Jeršič, Aleks      1685 1894 -12. 1 = 3. 2 +18. 2 =10. 2 = 1. 2  2.5/5  -0.20
     3. Marinč, Primož     1167 1895                                     0.0/0
     4. Lavrenčič, Matic   1143 1969 +12. 2 = 3. 3 +18. 3 +10. 3 + 1. 3  4.5/5   1.02
     5. Guid, Taja         1160 1950 =12. 3 = 3. 4                       1.0/2  -0.32
  5. ŠD Vrhnika                 1948.3                                 7   36.0    8.0   43.5
       (W15    2)(B 7  2.5)(W 2    0)(B 6  1.5)(W 8    2)
     1. Širaj, Anej        1996 2160 -15. 1 + 7. 1 - 2. 1 + 6. 1 + 8. 1  3.0/5  -0.47
     2. Širaj, Vita        1520 1803 +15. 3 + 7. 3 - 2. 2 - 6. 2 - 8. 3  2.0/5   0.01
     3. Širaj, Svit        1579 1882 +15. 7 = 7. 4 - 2. 3 = 6. 3 + 8. 5  3.0/5  -0.19
  6. ŠD Radenska Pomgr. 1       1960.7                                 6   36.0    9.0   41.0
       (B19    3)(W10    2)(B 9  1.5)(W 5  1.5)(W 2    1)
     1. Meglič, Enej       1691 1969 +19. 1 -10. 1 + 9. 2 - 5. 1 - 2. 1  2.0/5  -0.27
     2. Kočar, Jaka        1536 2064 +19. 3 +10. 2 - 9. 3 + 5. 2 - 2. 2  3.0/5  -0.59
     3. Hanc, Nejc         1460 1849 +19. 5 +10. 3 = 9. 4 = 5. 3 + 2. 3  4.0/5   1.17
     4. Pintarič, Maj      1149 1723                                     0.0/0
  7. ŠK Komenda                 1806.3                                 6   28.5    8.5   32.5
       (B16    3)(W 5  0.5)(B10    1)(W18    2)(B14    2)
     1. Zidar, Jernej      1554 1882 +16. 1 - 5. 1 -10. 1 -18. 1 +14. 2  2.0/5  -1.11
     2. Založnik S., Gal   1304 1795                                     0.0/0
     3. Perme, Martin      1197 1742 +16. 2 - 5. 2 +10. 2 +18. 3 -14. 3  3.0/5   0.91
     4. Cimperman, Teo     1186 1802 +16. 3 = 5. 3 -10. 3 +18. 4 +14. 4  3.5/5   0.57
     5. Žličar, Jure       1232 1868                                     0.0/0
     6. Tavčar, Jaka       1235 1742                                     0.0/0
     7. Djokič, Pavle      1071 1823                                     0.0/0
     8. Markošek, Bine        0 1794                                     0.0/0
     9. Perme, Stanko         0 1592                                     0.0/0
  8. ŠD KRKA Novo mesto         1901.3                                 6   24.5    8.0   38.5
       (B17  2.5)(W 1    0)(B19    2)(W14  2.5)(B 5    1)
     1. Janko, Marko       1518 1990 =17. 1 - 1. 1 -19. 2 +14. 2 - 5. 1  1.5/5  -1.31
     2. Kobe, Jure         1434 1892                                     0.0/0
     3. Kobe, Matic        1317 1822 +17. 2 - 1. 2 +19. 4 +14. 3 + 5. 2  4.0/5   1.87
     4. Rudman, Rok        1182 1692                                     0.0/0
     5. Bevc Taraniš, Tin  1063 1796 +17. 4 - 1. 3 +19. 5 =14. 4 - 5. 3  2.5/5  -0.19
  9. ŠS TZ Prevodi Dvojka       1948.0                                 5   36.5    9.0   42.5
       (W11  2.5)(B 2    1)(W 6  1.5)(B17    3)(B 3    1)
     1. Dajčman, Nikolaj   1497 1966 =11. 1 - 2. 1        +17. 2 - 3. 1  1.5/4  -0.01
     2. Jeler, Lan         1549 1977 +11. 3 - 2. 2 - 6. 1        - 3. 2  1.0/4  -1.37
     3. Dajčman, Aleksande 1466 1901 +11. 4        + 6. 2 +17. 3 + 3. 3  4.0/4   1.97
     4. Bobnar, Samo       1304 1895        + 2. 4 = 6. 3 +17. 4         2.5/3   0.45
     5. Sefič, Benjamin       0 1504                                     0.0/0
 10. ŠD Domžale                 1868.3                                 5   29.0    8.0   36.0
       (W20    3)(B 6    1)(W 7    2)(B 4  0.5)(W11  1.5)
     1. Olenik Čampa, Rudi 1585 1930 +20. 1 + 6. 1 + 7. 1 - 4. 1 +11. 1  4.0/5   1.19
     2. Hiti, Erik         1494 1893 +20. 2 - 6. 2 - 7. 3 = 4. 2 =11. 3  2.0/5  -0.92
     3. Uštar, Jure           0 1782 +20. 3 - 6. 3 + 7. 4 - 4. 4 -11. 4  2.0/5   0.26
     4. Čuk, Oskar            0 1500                                     0.0/0
     5. Šprajc, Jakob         0 1600                                     0.0/0
     6. Lipovšek, Žiga        0 1534                                     0.0/0
     7. Rebolj, Žiga L.       0 1500                                     0.0/0
     8. Stopar, Anže          0 1500                                     0.0/0
     9. Dovč, Žiga            0 1582                                     0.0/0
 11. ŠK Slovenec Poljčane       1795.7                                 5   20.0    8.0   28.5
       (B 9  0.5)(W18    1)(B20    3)(W16    2)(B10  1.5)
     1. Marovt, Nejc       1364 1851 = 9. 1 +18. 1 +20. 1 +16. 1 -10. 1  3.5/5   0.24
     2. Čibri, Lana           0 1751                                     0.0/0
     3. Bauman, Vid           0 1785 - 9. 2 -18. 2 +20. 2 -16. 2 =10. 2  1.5/5  -0.99
     4. Pivec, Žak            0 1706 - 9. 3 -18. 3 +20. 3 +16. 3 +10. 3  3.0/5   0.15
 12. ŠD Radenska Pomgr. 3       1724.7                                 5   18.5    6.0   37.0
       (W 4  1.5)(B14  0.5)(B 3    0)(W19    2)(W17    2)
     1. Lenček Kranjec, Da 1241 1755 + 4. 2 -14. 1 - 3. 1 +19. 1 +17. 2  3.0/5   1.25
     2. Lenček Kranjec, Jo 1224 1626 - 4. 4 =14. 2 - 3. 2 -19. 3 -17. 3  0.5/5  -0.89
     3. Kovač, Mak         1190 1793 = 4. 5 -14. 4 - 3. 4 +19. 5 +17. 4  2.5/5  -0.12
     4. Škof, Samo            0 1567                                     0.0/0
 13. ŠK Slovenj Gradec          1884.3                                 5   12.5    5.5   39.5
       (B 1    0)(W17  1.5)(B16    2)(W 3    0)(B18    2)
     1. Vaupot, Luka       1591 2037 - 1. 1 +17. 1 +16. 1 - 3. 1 +18. 1  3.0/5  -0.05
     2. Stražišnik, Enej   1159 1824 - 1. 2 =17. 2 +16. 2 - 3. 3 +18. 2  2.5/5   0.32
     3. Vaupot, Maks       1206 1792                                     0.0/0
     4. Radoševič, Kai Jan    0 1620                      - 3. 4 -18. 4  0.0/2  -0.59
     5. Vaupot, Kajetan       0 1555 - 1. 3 -17. 3 -16. 3                0.0/3  -0.79
     6. Smolčnik, Matija      0 1524                                     0.0/0
     7. Plevnik, Andraž       0 1498                                     0.0/0
 14. ŽŠK Maribor 2              1755.3                                 4   23.0    6.0   46.5
       (B 3    2)(W12  2.5)(B 1    0)(B 8  0.5)(W 7    1)
     1. Červek Roškari, Er 1224 1738 - 3. 2 +12. 1 - 1. 1                1.0/3   0.02
     2. Varga, Tomaž       1111 1621 + 3. 3 =12. 2 - 1. 2 - 8. 1 - 7. 1  1.5/5   0.52
     3. Drevenšek, Gašper  1171 1907 + 3. 4               - 8. 3 + 7. 3  2.0/3   0.11
     4. Čurič, Enej        1101 1780        +12. 3 - 1. 3 = 8. 5 - 7. 4  1.5/4  -0.27
 15. ŠD Fram                    1811.0                                 4   18.0    8.0   26.0
       (B 5    1)(W16    1)(B17    1)(W20    3)(B19    2)
     1. Štern, Urban       1664 1932 + 5. 1 +16. 1 +17. 1 +20. 1 +19. 1  5.0/5   1.58
     2. Toplišek, Maj      1197 1756                      +20. 2 -19. 3  1.0/2  -0.10
     3. Gojkovič, Vito        0 1745 - 5. 2               +20. 3 +19. 4  2.0/3   0.45
     4. Štern, Jernej         0 1513                                     0.0/0
     5. Toplišek, Nejc        0 1500                                     0.0/0
     6. Gabrijan, Arnej       0 1500                                     0.0/0
     7. Pirkmajer, Tai        0 1510 - 5. 3                              0.0/1  -0.10
     8. Polenčič, Žiga        0 1500        -16. 2 -17. 2                0.0/2  -0.42
     9. Polenčič, Urban       0 1500        -16. 3 -17. 3                0.0/2  -0.56
 16. ŠK Trebnje BMP             1596.3                                 4   18.0    6.0   31.0
       (W 7    0)(B15    2)(W13    1)(B11    1)(W20    2)
     1. Hazdovac, Jaka        0 1642 - 7. 1 -15. 1 -13. 1 -11. 1 +20. 1  1.0/5  -0.36
     2. Ferfole, Žiga         0 1615 - 7. 3 +15. 8 -13. 2 +11. 3 +20. 2  3.0/5   1.05
     3. Anzelj, Tim           0 1532 - 7. 4 +15. 9 +13. 5 -11. 4 -20. 3  2.0/5   0.28
 17. ŠK Impol Slovenska Bistri  1858.7                                 3   15.5    5.0   36.5
       (W 8  0.5)(B13  1.5)(W15    2)(W 9    0)(B12    1)
     1. Podvršnik, Luka       0 1799 = 8. 1 -13. 1 -15. 1                0.5/3  -0.27
     2. Lugarič Kotnik, Li 1086 1916 - 8. 3 =13. 2 +15. 8 - 9. 1 -12. 1  1.5/5  -1.82
     3. Veber, Kolja Tito     0 1861        +13. 5 +15. 9 - 9. 3 +12. 2  3.0/4   0.01
     4. Sep, Matic            0 1740 - 8. 5               - 9. 4 -12. 3  0.0/3  -1.14
     5. Rup, Aljaž            0 1628                                     0.0/0
     6. Čelig, Matija         0 1821                                     0.0/0
     7. Klajnšek, Aljan       0 1624                                     0.0/0
     8. Čelig, Jakob          0 1686                                     0.0/0
 18. ŠK Triglav Krško           1707.0                                 2   19.5    4.5   41.5
       (W 2    0)(B11    2)(W 4  0.5)(B 7    1)(W13    1)
     1. Muha, Magdalena    1621 1533 - 2. 1 -11. 1 = 4. 1 + 7. 1 -13. 1  1.5/5   1.02
     2. Radej, Filip       1101 1792 - 2. 2 +11. 3 - 4. 2        -13. 2  1.0/4  -0.50
     3. Glas, Bruno        1165 1796 - 2. 3 +11. 4 - 4. 4 - 7. 3         1.0/4  -0.86
     4. Radej, Pika        1047 1690                      - 7. 4 +13. 4  1.0/2   0.05
     5. Kraševec, Jan      1243 1856                                     0.0/0
 19. ŠD Radenska Pomgr. 2       1782.3                                 2   15.0    6.0   32.0
       (W 6    0)(B20    3)(W 8    1)(B12    1)(W15    1)
     1. Pečnik, Maj        1329 1720 - 6. 1 +20. 1        -12. 1 -15. 1  1.0/4  -0.65
     2. Žižek, Rene        1299 1838               + 8. 1                1.0/1   0.70
     3. Kastelic, Amadej   1154 1789 - 6. 2 +20. 2        +12. 2 +15. 2  3.0/4   0.87
     4. Kumin, Jure           0 1688        +20. 3 - 8. 3        -15. 3  1.0/3  -0.21
     5. Cigut, Matjaž         0 1500 - 6. 3        - 8. 5 -12. 3         0.0/3  -0.41
 20. ŠD Gorenjka Lesce          1619.3                                 0    4.0    1.0   36.0
       (B10    0)(W19    0)(W11    0)(B15    0)(B16    1)
     1. Škantar, Nejc         0 1500 -10. 1 -19. 1 -11. 1 -15. 1 -16. 1  0.0/5  -0.80
     2. Žerovec, Adam         0 1648 -10. 2 -19. 3 -11. 3 -15. 2 -16. 2  0.0/5  -1.73
     3. Robič, Žiga           0 1710 -10. 3 -19. 4 -11. 4 -15. 3 +16. 3  1.0/5  -1.62

Kadetska liga fantje
Murska Sobota, 11.-13.5.2018

                                     MT  T  MTB
  1. ŠD Kočevje Inotherm                                         9   67.5   13.5   39.0
  2. Celjski ŠK                                                  8   43.0   10.0   44.0
  3. ŽŠK Maribor 1                                               7   50.5   10.5   36.0
  4. ŠK Ljubljana                                                7   44.0    9.5   42.5
  5. ŠD Vrhnika                                                  7   36.0    8.0   43.5
  6. ŠD Radenska Pomgr. 1                                        6   36.0    9.0   41.0
  7. ŠK Komenda                                                  6   28.5    8.5   32.5
  8. ŠD KRKA Novo mesto                                          6   24.5    8.0   38.5
  9. ŠS TZ Prevodi Dvojka                                        5   36.5    9.0   42.5
 10. ŠD Domžale                                                  5   29.0    8.0   36.0
 11. ŠK Slovenec Poljčane                                        5   20.0    8.0   28.5
 12. ŠD Radenska Pomgr. 3                                        5   18.5    6.0   37.0
 13. ŠK Slovenj Gradec                                           5   12.5    5.5   39.5
 14. ŽŠK Maribor 2                                               4   23.0    6.0   46.5
 15. ŠD Fram                                                     4   18.0    8.0   26.0
 16. ŠK Trebnje BMP                                              4   18.0    6.0   31.0
 17. ŠK Impol Slovenska Bistri                                   3   15.5    5.0   36.5
 18. ŠK Triglav Krško                                            2   19.5    4.5   41.5
 19. ŠD Radenska Pomgr. 2                                        2   15.0    6.0   32.0
 20. ŠD Gorenjka Lesce                                           0    4.0    1.0   36.0

Arbiter: Ana Srebrnič
Tempo: 90 min + 30 s