www.sahist.si | Šahovski forum

21. ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 16 let 2018

Murska Sobota, 11.-13.5.2018

KadetiKadetinje

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

21. ekipno državno prvenstvo za fante in dekleta do 16 let za leto 2018 - kadetinje

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije
Kadetska liga dekleta

Kadetska liga dekleta
Murska Sobota, 13.-15.5.2018

1. Celjski ŠK
1. 14614324 1033972 Hercog, Nuša WM 2023 2163 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

1. Celjski ŠK
2. 14616696 1023112 Kralj, Nika WI 1622 1983 3.5

1.Lukač, AlinaWII13961807 1.0
2.Čebron, AsjaWMK14601934 0.0
3.Grošelj, KajaIII14721796 1.0
4.Vidmar, KlaraIV17602000 0.5
5.Ferfole, AnjaIII01500 1.0

1. Celjski ŠK
3. 14614081 1033900 Petauer, Ana Marija IV 1501 1847 3.0

1.Lukač, EmaIII10071787 0.5
2.Pajek, TjašaWII13531836 0.5
3.Grošelj, JernejaIV12211574 1.0
4.Mazzini, KatarinaIII15991918 0.0
5.Brcar, ZojaBK01558 1.0

2. ŠK Triglav Krško
1. 14625504 1062405 Kuhar, Larisa WI 1799 2045 4.0

1.Drevenšek, DorotejaWII12611781 1.0
2.Vidmar, KlaraIV17602000 0.0
3.Sefič, LanaWI10581844 1.0
4.Stražišnik, AljaBK11881740 1.0
5.Čebron, AsjaWMK14601934 1.0

2. ŠK Triglav Krško
2. 14614359 1061728 Urbanč, Tina WI 1670 1930 4.5

1.Casar, ZalaBK10931719 1.0
2.Mazzini, KatarinaIII15991918 0.5
3.Kovše, NežaIV01600 1.0
4.Vaupot, ElizaWI10261714 1.0
5.Pajek, TjašaWII13531836 1.0

3. ŠK Komenda
1. 14624753 1015580 Vidmar, Klara IV 1760 2000 4.5

1.Stražišnik, AljaBK11881740 1.0
2.Kuhar, LarisaWI17992045 1.0
3.Čebron, AsjaWMK14601934 1.0
4.Kralj, NikaWI16221983 0.5
5.Drevenšek, DorotejaWII12611781 1.0

3. ŠK Komenda
2. 73006971 1015452 Mazzini, Katarina III 1599 1918 4.0

1.Vaupot, ElizaWI10261714 1.0
2.Urbanč, TinaWI16701930 0.5
3.Pajek, TjašaWII13531836 0.5
4.Petauer, Ana MarijaIV15011847 1.0
5.Casar, ZalaBK10931719 1.0

3. ŠK Komenda
3. 14637880 1016102 Lapanje, Ajda BK 1248 1530 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

3. ŠK Komenda
4. 14635470 1016318 Maček, Inti III 0 1797 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

3. ŠK Komenda
5. 14637812 1016278 Križnič, Tina BK 0 1578 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

3. ŠK Komenda
6. 14637952 1016556 Lapanje, Aneja BK 0 1474 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

4. ŠD KRKA Novo mesto
1. 14617234 1051841 Čebron, Asja WMK 1460 1934 2.0

1.Sefič, LanaWI10581844 1.0
2.Kralj, NikaWI16221983 1.0
3.Vidmar, KlaraIV17602000 0.0
4.
5.Kuhar, LarisaWI17992045 0.0

4. ŠD KRKA Novo mesto
2. 14616831 1062133 Pajek, Tjaša WII 1353 1836 1.5

1.
2.Petauer, Ana MarijaIV15011847 0.5
3.Mazzini, KatarinaIII15991918 0.5
4.Drevenšek, DorotejaWII12611781 0.5
5.Urbanč, TinaWI16701930 0.0

4. ŠD KRKA Novo mesto
3. 14625172 1062299 Knoll, Nina WII 1305 1693 1.0

1.Kovše, NežaIV01600 1.0
2.
3.
4.Casar, ZalaBK10931719 0.0
5.

4. ŠD KRKA Novo mesto
4. 14638428 1062859 Radež, Lucija BK 0 1704 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

5. ŠD Domžale
1. 14611341 1015014 Grošelj, Kaja III 1472 1796 1.5

1.Ferfole, AnjaIII01500 1.0
2.Lukač, AlinaWII13961807 0.5
3.Kralj, NikaWI16221983 0.0
4.
5.

5. ŠD Domžale
2. 14632667 1015929 Grošelj, Jerneja IV 1221 1574 1.0

1.Brcar, ZojaBK01558 1.0
2.Lukač, EmaIII10071787 0.0
3.Petauer, Ana MarijaIV15011847 0.0
4.Sefič, LanaWI10581844 0.0
5.Stražišnik, AljaBK11881740 0.0

5. ŠD Domžale
3. 14640368 1016535 Brezar, Hana BK 0 1469 0.0

1.
2.
3.
4.Kovše, NežaIV01600 0.0
5.Vaupot, ElizaWI10261714 0.0

6. ŠD Radenska Pomgrad
1. 73001015 1081060 Lukač, Alina WII 1396 1807 3.0

1.Kralj, NikaWI16221983 0.0
2.Grošelj, KajaIII14721796 0.5
3.Drevenšek, DorotejaWII12611781 0.5
4.Ferfole, AnjaIII01500 1.0
5.Sefič, LanaWI10581844 1.0

6. ŠD Radenska Pomgrad
2. 14629674 1081136 Lukač, Ema III 1007 1787 2.5

1.Petauer, Ana MarijaIV15011847 0.5
2.Grošelj, JernejaIV12211574 1.0
3.Casar, ZalaBK10931719 0.0
4.
5.Kovše, NežaIV01600 1.0

6. ŠD Radenska Pomgrad
3. 14628066 1081131 Kološa Kušej, Vita III 1015 1662 1.0

1.
2.
3.
4.Brcar, ZojaBK01558 1.0
5.

7. ŽŠK Maribor
1. 14635283 1023852 Drevenšek, Doroteja WII 1261 1781 2.0

1.Kuhar, LarisaWI17992045 0.0
2.Ferfole, AnjaIII01500 1.0
3.Lukač, AlinaWII13961807 0.5
4.Pajek, TjašaWII13531836 0.5
5.Vidmar, KlaraIV17602000 0.0

7. ŽŠK Maribor
2. 14635275 1023854 Casar, Zala BK 1093 1719 3.0

1.Urbanč, TinaWI16701930 0.0
2.Brcar, ZojaBK01558 1.0
3.Lukač, EmaIII10071787 1.0
4.Knoll, NinaWII13051693 1.0
5.Mazzini, KatarinaIII15991918 0.0

8. ŠK Slovenj Gradec
1. 14635364 1090685 Stražišnik, Alja BK 1188 1740 2.0

1.Vidmar, KlaraIV17602000 0.0
2.Sefič, LanaWI10581844 0.0
3.Ferfole, AnjaIII01500 1.0
4.Kuhar, LarisaWI17992045 0.0
5.Grošelj, JernejaIV12211574 1.0

8. ŠK Slovenj Gradec
2. 14632837 1090682 Vaupot, Eliza WI 1026 1714 2.0

1.Mazzini, KatarinaIII15991918 0.0
2.Kovše, NežaIV01600 0.0
3.Brcar, ZojaBK01558 1.0
4.Urbanč, TinaWI16701930 0.0
5.Brezar, HanaBK01469 1.0

9. ŠS TZ Prevodi Dvojka
1. 14632810 1042166 Sefič, Lana WI 1058 1844 2.0

1.Čebron, AsjaWMK14601934 0.0
2.Stražišnik, AljaBK11881740 1.0
3.Kuhar, LarisaWI17992045 0.0
4.Grošelj, JernejaIV12211574 1.0
5.Lukač, AlinaWII13961807 0.0

9. ŠS TZ Prevodi Dvojka
2. 14629631 1042091 Kovše, Neža IV 0 1600 2.0

1.Knoll, NinaWII13051693 0.0
2.Vaupot, ElizaWI10261714 1.0
3.Urbanč, TinaWI16701930 0.0
4.Brezar, HanaBK01469 1.0
5.Lukač, EmaIII10071787 0.0

9. ŠS TZ Prevodi Dvojka
3. 14635763 1042100 Zorko, Lana III 0 1631 0.0

1.
2.
3.
4.
5.

10. ŠK Trebnje
1. 14639530 1063064 Ferfole, Anja III 0 1500 0.0

1.Grošelj, KajaIII14721796 0.0
2.Drevenšek, DorotejaWII12611781 0.0
3.Stražišnik, AljaBK11881740 0.0
4.Lukač, AlinaWII13961807 0.0
5.Kralj, NikaWI16221983 0.0

10. ŠK Trebnje
2. 14638185 1062908 Brcar, Zoja BK 0 1558 0.0

1.Grošelj, JernejaIV12211574 0.0
2.Casar, ZalaBK10931719 0.0
3.Vaupot, ElizaWI10261714 0.0
4.Kološa Kušej, VitaIII10151662 0.0
5.Petauer, Ana MarijaIV15011847 0.0

Arbiter: Ana Srebrnič
WinEkipni 4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si