www.sahist.si | Šahovski forum
Prijave

Državno univerzitetno prvenstvo v šahu 2018/19

Ljubljana, 29.11.2018

Univerzitetno DP v šahu 2018/19Univerzitetno DP v šahu 2018/19 - Amaterji

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Državno univerzitetno prvenstvo v šahu 2018/19

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: Ana Srebrnič, IA

Igralni cas: 3 min +2 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: November 29 2018 20:16:34.

Univerzitetno DP 2018/2019

Univerzitetno DP 2018/2019
Ljubljana, 29.11.2020

Lista igralcev

       Ime                  Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Markoja Boris         IM 2469 2514  SLO  FFA Lj
    2. Tomazini Žan          IM 2302 2389  SLO  FERI Mb
    3. Skuhala Jernej        FM 2298 2324  SLO  Višješolski zavod
    4. Skuhala Luka          MK 2239 2315  SLO  Višješolski zavod
    5. Drnovšek Gal          IM 2225 2329  SLO  FMF Lj
    6. Tomazini Aljoša       FM 2223 2385  SLO  MF Mb
    7. Unuk Laura           WIM 2132 2254  SLO  FKKT Lj
    8. Lučovnik Tilen        MK 2111 2213  SLO  FMF Lj
    9. Mejak Severin         MK 2107 2287  SLO  FMF Lj
   10. Janželj Lara         WFM 2070 2301  SLO  FU Lj
   11. Zirkelbach Maj        MK 2061 2260  SLO  FRI Lj
   12. Mejak George             2029 2101  SLO  FMF Lj
   13. Keglevič Andre         I 1978 2039  SLO  ZF Lj
   14. Markočič Tine         MK 1965 2148  SLO  FMF Lj
   15. Orehek Špela         WFM 1962 2060  SLO  FMF Lj
   16. Cmor Nino              I 1914 2064  SLO  MF Mb
   17. Vidic Teja           WMK 1912 2177  SLO  MF Lj
   18. Škalič Aljaž          II 1886 1978  SLO  MF Lj
   19. Grosar Gari            I 1878 2026  SLO  PEF Pri
   20. Suhadolnik Jernej     II 1833 1940  SLO  BF Lj
   21. Riccobon Elia            1815 1815       FGG Lj
   22. Trpin Alenka          WI 1736 1735  SLO  FIŠ Nm
   23. Zagoršek David        MK 1721 2079  SLO  FRI Lj
   24. Požun Matej          III 1706 2100  SLO  FE Lj
   25. Pavlič Petra          WI      2018  SLO  PF Lj
   26. Marinko Peter                 1914  SLO  FMF Lj
   27. Krošelj Lucija       WII      1840  SLO  FBZ Pr
   28. Dragovan Damjan               1789  SLO  EF Lj
   29. Obreza Aleš           II      1766  SLO  FFA Lj
   30. Josipovič Dorian              1738  SLO  FDV Lj
   31. Hrovat Miha          III      1674  SLO  EF Lj
   32. Škarabot Peter                1672  SLO  FKKT Lj
   33. Goršič Kevin                  1657  SLO  FRI Lj
   34. Šuligoj Nejc         III      1653  SLO  FKKT Lj
   35. Žurman Aljaž                  1628  SLO  FFA Lj
   36. Nemec Matej                   1604  SLO  NTF Lj
   37. Ovčjak Jan                    1600  SLO  FMF Lj
   38. Gregorc Jure          IV      1575  SLO  FKKT
   39. Penca Aljaž                   1561  SLO  FRI Lj
   40. Bojadjievski Gjoko            1500       FGG Lj
   41. Čretnik Urban         MK 2143 2242  SLO  FMF Lj

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si