www.sahist.si | Šahovski forum

2. memorial Zlatka Bašagića

Ljubljana, 26.5.2018

2. memorial Zlatka Bašagića

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

2. memorial Zlatka Bašagića

Organizator: ŠK Ljubljana

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 3 min + 2 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red
2. memorial Zlatka BašagiŠa

2. memorial Zlatka BašagiŠa
Ljubljana, 26.5.2018

Lista igralcev

       Ime                 Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Jovanovič Zoran      GM 2677 2677  CRO  
    2. Palac Mladen         GM 2665 2665  CRO  ŠK Branik Maribor
    3. Lenič Luka           GM 2650 2614  SLO  ŠK Ljubljana
    4. Cvitan Ognjen        GM 2616 2616  CRO  ŠD Ptuj
    5. Šebenik Matej        GM 2573 2551  SLO  ŠK Ljubljana
    6. Lalič Bogdan         GM 2514 2514  ENG  ŠK Branik Maribor
    7. Firat Burak          GM 2501 2501  TUR  Šahovsko društvo Domžale
    8. Rogulj Branko        IM 2415 2415  CRO  ŠK Kovinar DEM
    9. Špalir Jernej        FM 2386 2439  SLO  ŠK Slovenj Gradec
   10. Beletič Danijel      FM 2385 2417  SLO  ŠD Posočje
   11. Timagin Piotr        FM 2385 2412  RUS  ŠK Ljubljana
   12. Mrdja Milan             2367 2367  CRO  
   13. Mazi Leon            IM 2365 2465  SLO  ŠS TZ Prevodi Dvojka
   14. Tomazini Žan         IM 2346 2402  SLO  ŠK Impol Slovenska Bistri
   15. Kavčič Žan           FM 2339 2343  SLO  ŠD Vrhnika
   16. Ule Evald            MK 2301 2338  SLO  ŠD Podpeč
   17. Cebalo Mišo          GM 2281 2281  CRO  ŠK Kovinar DEM
   18. Barle Janez          IM 2279 2283  SLO  ŠD dr.Milan Vidmar Ljublj
   19. Trussevich Sergey    FM 2250 2342  SLO  ŠK Ljubljana
   20. Sindik Ervin         IM 2217 2217  CRO  
   21. Brinovec Dušan       MK 2209 2305  SLO  ŠK Žalec
   22. Čepon Dušan          MK 2185 2334  SLO  ŠD Podpeč
   23. Plaskan Jure         MK 2185 2301  SLO  Šahovsko društvo Domžale
   24. Soldo Robert            2176 2176  CRO  
   25. Šubelj Jan           MK 2136 2358  SLO  ŠK Žalec
   26. Debevec Blaž         MK 2135 2231  SLO  ŠK Komenda
   27. Brinovec David       MK 2124 2292  SLO  ŠK Žalec
   28. Unuk Laura          WIM 2123 2269  SLO  ŠK Ljubljana
   29. Peršl Bojan          MK 2110 2073  SLO  ŠK Ljubljana
   30. Rajkovič Radiša       I 2060 2143  SLO  ŠD Šentjur
   31. Basaric Srdjan          2054 2054  CRO  
   32. Podržaj Ivo           I 2053 2205  SLO  brez kluba
   33. Šajn Simon           MK 2040 2169  SLO  ŠK Rimex Ilirska Bistrica
   34. Marn Jan              I 2031 2297  SLO  ŽŠK Maribor
   35. Tisaj Domen          MK 2019 2265  SLO  ŠK Žalec
   36. Rožič Adrijan        MK 1999 2042  SLO  ŠK Ig
   37. Orehek Špela        WFM 1989 2069  SLO  Šahovsko društvo Domžale
   38. Slejko Vladimir       I 1930 2034  SLO  ŠK Postojna
   39. Kejžar Petra        WMK 1914 2016  SLO  ŠS TZ Prevodi Dvojka
   40. Rozman Monika       WMK 1810 2136  SLO  ŠS TZ Prevodi Dvojka
   41. Halilov Esad        III 1810 1869  SLO  ŠD SIJ Acroni Jesenice
   42. Torkar Boris         II 1806 2015  SLO  ŠD Radovljica
   43. Sindik Dario            1794 1794  CRO  
   44. Krivec Metod          I 1782 2026  SLO  ŠD Radovljica
   45. Brgan Niko              1774 2058  SLO  ŠD Stari trg ob Kolpi
   46. Ivelja Vojislav       I 1756 1668  SLO  ŠD SIJ Acroni Jesenice
   47. Zupan Gorazd            1750 1879  SLO  
   48. Bajec Borut          II 1747 1919  SLO  ŠK Trzin
   49. Trussevich Simon     II 1683 2110  SLO  ŠK Ljubljana
   50. Ažman Jaka           IV 1560 1717  SLO  ŠK Ljubljana
   51. Tisaj Igor          III 1302 1559  SLO  ŠD Mengeš-Trzin
   52. Sušnik Matej         MK      2047  SLO  ŠS TZ Prevodi Dvojka
   53. Šimnic Franci        MK      1928  SLO  ŠD Kranj
   54. Štrajhar Albin       II      1812  SLO  ŠK Komenda
   55. Car Filip                          CRO  

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
Monarch, verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si