www.sahist.si | Šahovski forum

Pokal Slovenije 2019

12. - 14. 4.2019 Dobrna

Pokal Slovenije 2019Prenos

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Pokal Slovenije 2019

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: D. Kozic, IA

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije

Zadnja sprememba: April 14 2019 20:29:42.

Pokal Slovenije

Pokal Slovenije
Dobrna, 12.-14.4.2019

                          Rating                              MT    SonKM  Točke  BuchT
  1. ŠK Žalec             2376.3                                 8   61.0   15.0   50.0
       (W 7    4)(B 3    2)(W 2    2)(B 6    4)(W 5    3)
     1. Timagin, Piotr     2349 2441                                     0.0/0
     2. Tisaj, Domen       2232 2410                                     0.0/0
     3. Brinovec, David    2212 2353 + 7. 1 - 3. 1 = 2. 6 + 6. 1 = 5. 2  3.0/5  -0.30
     4. Brinovec, Dušan    2237 2301 + 7. 3 + 3. 2 - 2. 7 + 6. 2 + 5. 4  4.0/5   0.52
     5. Čosič, Marin       2130 2271 + 7. 7 - 3. 4 = 2. 8 + 6. 4 = 5. 5  3.0/5  -0.65
     6. Goršek, Gregor     2077 2264 + 7.10 + 3. 5 + 2.12 + 6. 5 + 5. 9  5.0/5   0.78
     7. Brinovec, Franc st 2024 1914                                     0.0/0
     8. Švent, Matej       2046 1867                                     0.0/0
     9. Švent, Suzana      2015 1920                                     0.0/0
    10. Studnička, Tomo       0 1990                                     0.0/0
  2. ŠD Radenska Pomgrad  2349.5                                 8   60.5   13.0   59.5
       (B 4    2)(W 5    3)(B 1    2)(B 3  2.5)(W 6  3.5)
     1. Gjuran, Denis      2332 2414                                     0.0/0
     2. Cigan, Štefan      2318 2310                                     0.0/0
     3. Skuhala, Jernej    2276 2440                                     0.0/0
     4. Lazar, Aleš ml.    2288 2234                      - 3. 2 + 6. 1  1.0/2  -0.03
     5. Gruškovnjak, Tomis 2275 2318                                     0.0/0
     6. Coklin, Marko      2178 2215 = 4. 1 + 5. 2 = 1. 3                2.0/3   0.99
     7. Titan, Matej       2247 2329 + 4. 2 = 5. 4 + 1. 4 = 3. 3 + 6. 2  4.0/5   0.49
     8. Meglič, Jaka       2132 2214 = 4. 3 = 5. 5 = 1. 5 + 3. 5 + 6. 4  3.5/5   0.42
     9. Kovač, Boris       2198 2248                                     0.0/0
    10. Skuhala, Luka      2136 2343                                     0.0/0
    11. Grah, Matej        1940 2121                                     0.0/0
    12. Mohar, Martin      1657 1928 - 4. 4 + 5. 9 - 1. 6 + 3. 6 = 6. 5  2.5/5   0.13
  3. ŠD KRKA Novo mesto   2339.0                                 7   54.0   14.5   47.0
       (B 8    4)(W 1    2)(B 4    3)(W 2  1.5)(B 7    4)
     1. Dobrovoljc, Vid    2333 2407        + 1. 3 = 4. 1                1.5/2   0.24
     2. Zirkelbach, Maj    2223 2365 + 8. 2 - 1. 4 = 4. 3 + 2. 4 + 7. 3  3.5/5  -0.36
     3. Zupančič, Jernej   2237 2323 + 8. 5               = 2. 7 + 7. 6  2.5/3   0.17
     4. Mejak, Severin     2221 2261        + 1. 5 + 4. 4                2.0/2   0.64
     5. Zupančič, Urban    2004 2203 + 8. 6 - 1. 6 + 4. 5 - 2. 8 + 7. 7  3.0/5  -0.59
     6. Bajt, Hana         1757 1978 + 8. 7               - 2.12 + 7. 8  2.0/3  -0.41
  4. Celjski ŠK           2133.0                                 6   41.0   11.5   45.0
       (W 2    2)(B 7    4)(W 3    1)(W 5    2)(B 8  2.5)
     1. Brilej, Jaka       2110 2274 = 2. 6 + 7. 1 = 3. 1 - 5. 2 - 8. 2  2.0/5  -0.86
     2. Hercog, Nuša       2031 2185 - 2. 7 + 7. 2                       1.0/2  -0.10
     3. Nareks, Matic      1900 2129 = 2. 8        = 3. 2 + 5. 4 + 8. 5  3.0/4   0.89
     4. Štern, Urban       1746 1944 + 2.12 + 7. 3 - 3. 4 = 5. 5 = 8. 6  3.0/5   0.69
     5. Rožmanec, Pia      1547 1910        + 7. 7 - 3. 5 = 5. 9 + 8. 7  2.5/4  -0.16
     6. Žvižej, Žiga       1315 1813                                     0.0/0
     7. Drama, Tilen       1305 1830                                     0.0/0
     8. Želj, Lan          1102 1693                                     0.0/0
  5. ŠK Zagorje ob Savi   2174.3                                 5   38.0   10.0   51.5
       (W 6  2.5)(B 2    1)(W 8  3.5)(B 4    2)(B 1    1)
     1. Kolar, Srečko      2135 2156                                     0.0/0
     2. Perič, Bernard     2128 2385 = 6. 1 - 2. 6 + 8. 2 + 4. 1 = 1. 3  3.0/5  -0.65
     3. Ocepek, Martin     2120 2145                                     0.0/0
     4. Benko, Boštjan     1943 2011 = 6. 2 = 2. 7 = 8. 3 - 4. 3 - 1. 4  1.5/5  -0.37
     5. Medvešek, Janez    1785 2081 = 6. 3 = 2. 8 + 8. 5 = 4. 4 = 1. 5  3.0/5   0.16
     6. Regancin, Rudi     1931 1824                                     0.0/0
     7. Jurič, Marko       1847 1957                                     0.0/0
     8. Grujič, Predrag    1739 1899                                     0.0/0
     9. Bajraktarevič, Baj 1657 1781 + 6. 5 - 2.12 + 8. 6 = 4. 5 - 1. 6  2.5/5   0.69
    10. Šuhel, Tadej          0 1622                                     0.0/0
  6. ŽŠK Maribor          1959.5                                 4   17.5    8.5   45.5
       (B 5  1.5)(W 8  3.5)(B 7    3)(W 1    0)(B 2  0.5)
     1. Cojhter, Karl      1942 2073 = 5. 2 + 8. 1 = 7. 1 - 1. 3 - 2. 4  2.0/5   0.36
     2. Vizovišek, Slavko  1836 1962 = 5. 4 + 8. 3 = 7. 3 - 1. 4 - 2. 7  2.0/5   0.23
     3. Centrih, Aleks     1642 1878 = 5. 5 + 8. 5 + 7. 6                2.5/3   0.77
     4. Javornik, Nik      1551 1925        = 8. 6 + 7. 7 - 1. 5 - 2. 8  1.5/4  -0.51
     5. Kodrič, Gašper     1427 1828 - 5. 9               - 1. 6 = 2.12  0.5/3  -0.51
  7. ŠDSlovenske Konjice  1941.5                                 2    4.0    4.0   53.0
       (B 1    0)(W 4    0)(W 6    1)(B 8    3)(W 3    0)
     1. Lorger, Rastko     1919 2005 - 1. 3 - 4. 1 = 6. 1 + 8. 2         1.5/4   0.37
     2. Gruden, Marjan     1957 1959        - 4. 2                       0.0/1  -0.21
     3. Florjančič, Rudi   1779 1945 - 1. 4 - 4. 4 = 6. 2 + 8. 5 - 3. 2  1.5/5  -0.36
     4. Šibanc, Bogo       1779 1857                                     0.0/0
     5. Marinovič, Ivo     1526 1727                                     0.0/0
     6. Okrožnik, Gorazd   1516 1523               - 6. 3 - 8. 6 - 3. 3  0.0/3  -0.51
     7. Zupan, Mirko          0 1046 - 1. 5 - 4. 5 - 6. 4 + 8. 7 - 3. 5  1.0/5   0.60
     8. Gorjup, Gorazd        0 1000                             - 3. 6  0.0/1  -0.08
     9. Ratajc, Darko         0 1540                                     0.0/0
    10. Marinovič, Anto       0 1500 - 1. 6                              0.0/1  -0.08
  8. ŠK Slovenj Gradec    1971.0                                 0   13.5    3.5   48.5
       (W 3    0)(B 6  0.5)(B 5  0.5)(W 7    1)(W 4  1.5)
     1. Šmon, Gregor       1994 2104        - 6. 1                       0.0/1  -0.54
     2. Vaupot, Luka       1824 2049 - 3. 2        - 5. 2 - 7. 1 + 4. 1  1.0/4  -0.03
     3. Nikl-Hutinski, Ema 1668 1886        - 6. 2 = 5. 4                0.5/2  -0.23
     4. Nabernik, Aleš     1505 1845                                     0.0/0
     5. Stražišnik, Enej   1199 1804 - 3. 3 - 6. 3 - 5. 5 - 7. 3 - 4. 3  0.0/5  -1.09
     6. Vaupot, Eliza      1199 1658 - 3. 5 = 6. 4 - 5. 9 + 7. 6 = 4. 4  2.0/5   0.57
     7. Vaupot, Kajetan       0 1482 - 3. 6               - 7. 7 - 4. 5  0.0/3  -1.08
     8. Vaupot, Danijel       0 1644                                     0.0/0
     9. Stražišnik, Peter     0 1000                                     0.0/0

Pokal Slovenije
Dobrna, 12.-14.4.2019

                               MT  T  MTB
  1. ŠK Žalec                                              8   61.0   15.0   50.0
  2. ŠD Radenska Pomgrad                                   8   60.5   13.0   59.5
  3. ŠD KRKA Novo mesto                                    7   54.0   14.5   47.0
  4. Celjski ŠK                                            6   41.0   11.5   45.0
  5. ŠK Zagorje ob Savi                                    5   38.0   10.0   51.5
  6. ŽŠK Maribor                                           4   17.5    8.5   45.5
  7. ŠDSlovenske Konjice                                   2    4.0    4.0   53.0
  8. ŠK Slovenj Gradec                                     0   13.5    3.5   48.5

Arbiter: Kozic IA
Tempo: 90 min +30 s/pot.