www.sahist.si | Šahovski forum

Pokal Slovenije 2019

12. - 14. 4.2019 Dobrna

Pokal Slovenije 2019Prenos

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Pokal Slovenije 2019

Organizator: ŠK En Passant

Glavni sodnik: D. Kozic, IA

Igralni cas: 90 min +30 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije
Pokal Slovenije

Pokal Slovenije
Dobrna, 12.-14.4.2019

Najboljša 1. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Dobrovoljc, VidŠD KRKA Novo mesto 1.5/2 75%
2.Brilej, JakaCeljski ŠK 2.0/5 40%
3.Cojhter, KarlŽŠK Maribor 2.0/5 40%
4.Lorger, RastkoŠDSlovenske Konjice 1.5/4 38%
Najboljša 2. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Zirkelbach, MajŠD KRKA Novo mesto 3.5/5 70%
2.Perič, BernardŠK Zagorje ob Savi 3.0/5 60%
3.Hercog, NušaCeljski ŠK 1.0/2 50%
4.Vizovišek, SlavkoŽŠK Maribor 2.0/5 40%
5.Vaupot, LukaŠK Slovenj Gradec 1.0/4 25%
Najboljša 3. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Zupančič, JernejŠD KRKA Novo mesto 2.5/3 83%
2.Centrih, AleksŽŠK Maribor 2.5/3 83%
3.Nareks, MaticCeljski ŠK 3.0/4 75%
4.Brinovec, DavidŠK Žalec 3.0/5 60%
5.Florjančič, RudiŠDSlovenske Konjice 1.5/5 30%
6.Nikl-Hutinski, EmanuelŠK Slovenj Gradec 0.5/2 25%
Najboljša 4. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Mejak, SeverinŠD KRKA Novo mesto 2.0/2 100%
2.Brinovec, DušanŠK Žalec 4.0/5 80%
3.Štern, UrbanCeljski ŠK 3.0/5 60%
4.Lazar, Aleš ml.ŠD Radenska Pomgrad 1.0/2 50%
5.Javornik, NikŽŠK Maribor 1.5/4 38%
6.Benko, BoštjanŠK Zagorje ob Savi 1.5/5 30%
Najboljša 5. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Rožmanec, PiaCeljski ŠK 2.5/4 62%
2.Čosič, MarinŠK Žalec 3.0/5 60%
3.Zupančič, UrbanŠD KRKA Novo mesto 3.0/5 60%
4.Medvešek, JanezŠK Zagorje ob Savi 3.0/5 60%
5.Kodrič, GašperŽŠK Maribor 0.5/3 17%
6.Stražišnik, EnejŠK Slovenj Gradec 0.0/5 0%
Najboljša 6. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Goršek, GregorŠK Žalec 5.0/5 100%
2.Coklin, MarkoŠD Radenska Pomgrad 2.0/3 67%
3.Bajt, HanaŠD KRKA Novo mesto 2.0/3 67%
4.Vaupot, ElizaŠK Slovenj Gradec 2.0/5 40%
5.Okrožnik, GorazdŠDSlovenske Konjice 0.0/3 0%
Najboljša 7. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Titan, MatejŠD Radenska Pomgrad 4.0/5 80%
2.Zupan, MirkoŠDSlovenske Konjice 1.0/5 20%
3.Vaupot, KajetanŠK Slovenj Gradec 0.0/3 0%
Najboljša 8. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Meglič, JakaŠD Radenska Pomgrad 3.5/5 70%
Najboljša 9. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Bajraktarevič, BajroŠK Zagorje ob Savi 2.5/5 50%
Najboljša 12. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Mohar, MartinŠD Radenska Pomgrad 2.5/5 50%

Tempo: 90 min +30 s/pot.
Arbiter: Kozic IA
WinEkipni 4.01.02, Lastnik: Dusan Kozic