www.sahist.si | Šahovski forum

Terme Krka OPEN 2019

Otočec, 27.-29. 12. 2019

Prenos
Terme Krka OPEN 2019Zgodovina 2012-2018

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Terme Krka OPEN 2019

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik: Jernej Zupančič

Igralni cas: 10 min + 5 s/p in 90 min + 30 s/p


Lista Pari/rezultati Vrstni red Partije

Zadnja sprememba: December 29 2019 20:19:36.

Terme Krka OPEN 2019

Terme Krka OPEN 2019
Otočec, 27.-29.12.2019

Lista igralcev

       Ime                       Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Biti Ozren                 IM 2370 2394  CRO  ŠD Posočje
    2. Jelen Igor                 IM 2343 2368  SLO  ŠK Ig
    3. Marn Jan                   MK 2281 2241  SLO  ŽŠK Maribor
    4. Brinovec David             MK 2260 2363  SLO  ŠK Žalec
    5. Kastelic Marjan            FM 2248 2361  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
    6. Tisaj Domen                FM 2235 2415  SLO  ŠK Žalec
    7. Brinovec Dušan             MK 2233 2305  SLO  ŠK Žalec
    8. Urbanč Peter               FM 2212 2294  SLO  ŠK Triglav Krško
    9. Debevec Blaž               MK 2209 2209  SLO  ŠK Komenda
   10. Ačimovič Vasja              I 2188 2232  SLO  ŠD Kočevje
   11. Perič Bernard              MK 2110 2349  SLO  ŠK Zagorje ob Savi
   12. Mestek Igor                MK 2103 2250  SLO  ŠD Kočevje
   13. Požun Matej                 I 2099 2042  SLO  ŠK Triglav Krško
   14. Kuhar Larisa              WMK 2081 2102  SLO  ŠK Triglav Krško
   15. Orehek Špela              WFM 2080 2122  SLO  ŠD Domžale TAJFUN
   16. Šolmajer Luka              MK 2041 2194  SLO  ŠD Rokada Lendava
   17. Širaj Anej                  I 2039 2132  SLO  ŠD Vrhnika
   18. Bajo Tin                    I 2023 2125  SLO  ŠD Kočevje
   19. Štubljar Andrej            MK 2007 2056  SLO  ŠK Dolenjske Toplice
   20. Zupančič Urban              I 1993 2231  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   21. Olenik Čampa Rudi          II 1982 2072  SLO  ŠD Domžale TAJFUN
   22. Ačimovič Sergej            II 1955 2169  SLO  ŠD Kočevje
   23. Jakša Cvetko                I 1897 2111  SLO  ŠK Trebnje BMP
   24. Bedič Slavko               MK 1890 1973  SLO  ŠD Stari trg ob Kolpi
   25. Mihelič Vesna              WI 1852 2077  SLO  ŠD Mengeš-Trzin
   26. Dančulovič Jovica           I 1813 2082  SLO  ŠD Stari trg ob Kolpi
   27. Ružič Pia Marie            WI 1812 2046  SLO  ŠK Triglav Krško
   28. Košak Matjaž               II 1786 1816  SLO  
   29. Brgan Niko                    1758 2093  SLO  ŠD Stari trg ob Kolpi
   30. Bizjak Anej                 I 1738 2076  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   31. Lavrenčič Matic            II 1726 2020  SLO  ŠK Ljubljana
   32. Širaj Svit                 II 1722 1983  SLO  ŠD Vrhnika
   33. Urbanč Tina                WI 1654 1989  SLO  ŠK Triglav Krško
   34. Urbanč Suzana              WI 1652 1777  SLO  ŠK Brežice
   35. Margareci Massimo             1619 1000  ITA  
   36. Marinč Primož              II 1589 1920  SLO  ŠK Ljubljana
   37. Pajek Tjaša                WI 1544 1848  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   38. Hočevar Tim                II 1500 1799  SLO  ŠK Postojna
   39. Markun Ožbej               II 1476 1805  SLO  ŠS Tomo Zupan Kranj
   40. Kobe Matic                 II 1406 1809  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   41. Jalovec Igor               II 1401 2013  SLO  ŠD Kočevje
   42. Kobe Jure                  II 1386 1849  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   43. Košak Karolina                1350 1529  SLO  
   44. Jelen Anja                III 1346 1648  SLO  ŠK Ig
   45. Tisaj Igor                III 1294 1651  SLO  ŠD Mengeš-Trzin
   46. Čož Jera                      1275 1480  SLO  ŠK Trebnje BMP
   47. Beber Anja                WII 1195 1317  SLO  ŠK Postojna
   48. Jelen Luka                III 1191 1645  SLO  ŠK Ig
   49. Glas Bruno                 II 1170 1812  SLO  ŠK Triglav Krško
   50. Kodrič Plevnik Kristjan   III 1161 1787  SLO  ŠK Triglav Krško
   51. Radej Pika                    1136 1777  SLO  ŠK Triglav Krško
   52. Grišin Lia                III 1125 1598  SLO  ŠD Kočevje
   53. Bizjak Alja               III 1088 1581  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   54. Hočevar Nick              III 1069 1782  SLO  ŠK Postojna
   55. Ružič Borut Jan               1053 1594  SLO  ŠK Triglav Krško
   56. Radej Filip               III 1048 1717  SLO  ŠK Triglav Krško
   57. Brinovec Lucy                 1029 1618  SLO  ŠK Žalec
   58. Potočar Nika              III 1019 1656  SLO  ŠK Dolenjske Toplice
   59. Golobič Zvonko                     1952  SLO  ŠD Stari trg ob Kolpi
   60. Tisaj Tilen                II      1865  SLO  ŠD Mengeš-Trzin
   61. Lavrič Mark                        1696  SLO  ŠK Dolenjske Toplice
   62. Šumak Klemen               IV      1650  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   63. Levstik Taja                       1648  SLO  ŠD Kočevje
   64. Davidovič Ivan                     1588  SLO  
   65. Podržaj Rav. Tilen         IV      1578  SLO  ŠK Dolenjske Toplice
   66. Molan Lamir               III      1556  SLO  ŠK Triglav Krško
   67. Brinovar Rosa                      1489  SLO  ŠK Dolenjske Toplice
   68. Bizjak Alexei                      1422  SLO  ŠD KRKA Novo mesto
   69. Keber Alen                 IV      1418  SLO  ŠK Triglav Krško
   70. Gerbajs Vid                        1071  SLO  
   71. Dimnik Miha                        1069  SLO  
   72. Dimnik Neža                        1000  SLO  
   73. Kocjan Jožica                      1000  SLO  ŠD Stari trg ob Kolpi

Arbiter: Jernej Zupančič
WinSvicar verzija 4.01.02 Lastnik: SD KRKA Novo mesto