www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/19 do 12 let

14.4.2019 Šmarje - Sap

Dečki do 12 letDeklice do 12 let

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.02 (18.3.2018)

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/19 za deklice do 12 let

Organizator: OŠ Šmarje - Sap

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: April 14 2019 15:54:13.

OŠ ekipno DP za deklice do 12 let

OŠ ekipno DP za deklice do 12 let
Šmarje - Sap, 14.4.2019

Šmarje - Sap, 14.4.2019
Lista ekip:

  1. OŠ Medvode                1537.0
     1. Mihajlovič, Patricija       BK      1575           1016600
     2. Rupar, Živa                 BK      1536           1016603
     3. Karishik, Elhana            BK      1500                  

  2. OŠ Sava Kladnika Sevnica  1536.7
     1. Jesih, Tjaša               WII      1586 14638525  1111349
     2. Jesih, Teja                 BK      1524 14638533  1111371
     3. Štigl, Klara                BK      1500                  
     4. Strlekar, Nina              BK      1500                  

  3. OŠ Sladki Vrh             1527.3
     1. Grobelšek, Šjama           WII      1531 14635720  1023857
     2. Grubelnik, Klara            BK      1551 73009040  1023923
     3. Jakob, Anja                 BK      1500                  

  4. OŠ Šmarje - Sap           1500.0
     1. Ambrožič, Zoja              BK      1500                  
     2. Jesih, Ema                  BK      1500                  
     3. Slejko, Zarja               BK      1500                  
     4. Špringer, Zoja              BK      1500                  

  5. OŠ Mokronog               1484.7
     1. Rajer, Ana                  BK      1592 14629682  1062526
     2. Čož, Jera                   BK      1450 14640082  1062926
     3. Sinur, Zarja               III      1412 14639580  1062828
     4. Završnik, Špela             BK      1502           1063152

  6. OŠ Ob Rinži Kočevje       1484.0
     1. Grišin, Lia                III 1081 1643 14639556  1062860
     2. Šertelj, Nuša Nisa          BK      1695 14641364  1062933
     3. Gorše, Manca                BK      1114           1063244
     4. Robida, Eva                 BK      1381 14643120  1063121

  7. OŠ Drska Novo mesto       1473.7
     1. Ficko, Zoja                 BK      1451           1063089
     2. Luzar, Brina                BK      1532 14636280  1062801
     3. Bukovac, Naja               BK      1438           1062868

  8. OŠ Angela Besednjaka Mb   1449.0
     1. Movrin Maršani, Leila       BK      1436           1024020
     2. Drevenšek, Nuša             BK      1441 14638800  1024016
     3. Koler, Rebeka               BK      1470           1024019

  9. OŠ Nove Jarše             1407.0
     1. Lapanje, Ajda               BK      1520 14637880  1016102
     2. Marn, Evelina               BK      1387 14640449  1019555
     3. Petrušič, Špela             BK      1314 14641496  1019588
     4. Lapanje, Aneja              BK      1209 14637952  1016556

 10. OŠ Milana Majcna Šentjanž 1357.3
     1. Vozelj, Ajda                BK      1418 14640732  1111401
     2. Rozman, Tadeja              BK      1154           1111438
     3. Knez Majcen, Iza            BK      1500                  

 11. OŠ Antona Globočnika Post 1338.3
     1. Beber, Anja                 BK      1631 14642255  1070962
     2. Strnad, Kaja                BK      1384 14643898  1079912
     3. Meze  Ivanič, Ema           BK      1000           1079931

 12. OŠ Solkan                 1317.3
     1. Gregorič, Ema               BK      1548 14638193  1052539
     2. Vičič, Špelca               BK      1404 14637758  1052492
     3. Podbršček, Lorin            BK      1000                  

 13. OŠ Hudinja                1210.7
     1. Rejc Vipotnik, Pia          BK      1457           1034318
     2. Grogl, Zala                 BK      1110           1034379
     3. KOSTANJEVEC, ARABELA        BK      1065           1034404

 14. OŠ Lava                   1166.7
     1. STERMECKI, KATARINA         BK      1000           1034400
     2. RESINOVIČ, AJDA             BK      1000           1034401
     3. Peperko, Ališa              BK      1500                  
     4. NOVAK, MAŠA                 BK      1000           1034403


Arbiter: Ana Srebrnič                            

WinEkipni  4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si