www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/19 do 12 let

14.4.2019 Šmarje - Sap

Dečki do 12 letDeklice do 12 let

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/19 za dečke do 12 let

Organizator: OŠ Šmarje - Sap

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: April 30 2019 14:58:24.

OŠ ekipno DP za dečke do 12 let

OŠ ekipno DP za dečke do 12 let
Šmarje - Sap, 14.4.2019

Pari 7. kola
( 1)16/8OŠ 1 Šmarje pri Jelšah (4) 1:3 (1) OŠ Solkan18/11
12/6Drama, Tilen 0:1 Gregorič, Andraž5/6
24.5/6Koritnik, Vid 0:1 Vičič, Mark4.5/6
34/6Gobec, Jakob 0:1 Vičič, Maks4.5/6
42/2Ratej, Vid 1:0 Petrovt, Črt0/2
( 2)17.5/10OŠ J. D. Krško (5) 2:2 (3) OŠ Antona Globočnika Post18/10
14/6Kodrič Plevnik, Kristjan 0:1 Škrbec, Leon5/6
24/6Radej, Pika 1:0 Hočevar, Tim3.5/6
35/6Glas, Bruno 0:1 Hočevar, Nick5/6
43/4Molan, Lamir 1:0 Jenček, Gašper4.5/6
( 3)18/9OŠ Nove Jarše (2) 2:2 (6) OŠ Brezovica14.5/8
14.5/6Cimperman, Teo 1:0 Vodnik, Val4/6
23.5/6Markošek, Bine 1:0 Štembal, David3.5/6
34.5/6Petrušič, Luka 0:1 Selan, Krištof5/6
44/4Bahlen Dogbats, Etsey Tar 0:1 Sever, Gašper2/5
( 4)15.5/8OŠ Matije Čopa (12) 2:2 (7) OŠ Janka Modra 113/8
14/6Sefič, Lana 0:1 Zidar, Jernej4/6
25/6Zenjilovski, Nik 1:0 Kosem, Anton3/6
34/6Plevel Orel, Žiga 1:0 Povirk, Juš1/6
40/3Zenjilovski, Žan 0:1 Kampuš, Iva5/6
( 5)12.5/7OŠ M. V. Preddvor (10) 1.5:2.5 (8) OŠ n.h. Maksa Pečarja 12.5/7
11.5/6Šlibar, Miha 0.5:0.5 Guid, Taja5/6
23.5/6Šlibar, Luka 0:1 Flisar, Martin Alojz3/6
35.5/6Podpeskar, Aljaž 1:0 Hočevar Draš., Filip2.5/6
42/6Bone, Andrej 0:1 C. Merčun, Lem1/5
( 6)15.5/7OŠ Dolenjske Toplice (9) 3:1 (11) OŠ Angela Besednjaka12.5/7
12.5/6Nemanič, Tim 1:0 Drevenšek, Gašper5.5/6
24/6Lavrič, Mark 1:0 Blažič, Gal3.5/6
36/6Podržaj Ravnik, Tilen 0:1 Smaka, Matic1.5/3
43/6Brinovar, Rosa 1:0 Kikec, Timon1.5/4
( 7)13.5/6OŠ Mirna (16) 3:1 (25) OŠ Ljudski vrt Ptuj14/7
13.5/6Ferfole, Žiga 0:1 Kovačec, Tilen2.5/6
22.5/6Ferfole, Anja 1:0 Levanič, Anej4/6
34/6Kocič, Alis 1:0 Kukovec, Mihael3.5/6
43.5/6Kocič, Alisa 1:0 Stojanovič, Jure4/6
( 8)10/6OŠ Center Novo mesto (21) 2:2 (13) OŠ Šmihel Novo mesto12/6
13/6Cesar, Jakob 1:0 Florijančič, Nejc2/6
21/6Ličen, Jakob 1:0 Kapš, Jaka4/6
33/6Kotnik, Matic 0:1 Hočevar, Žan3/6
43/6Kraševec Stan., Voranc 0:1 Pavlič, Anže1/1
( 9)11/6OŠ Koper (14) 1:3 (18) Dvojezična OŠ 1 Lendava13/6
15/6Kozlovič, Jernej 1:0 Hozjan, Tian4/6
20/6Kozlovič, Filip 0:1 Grof, Aleks3/6
33/6Grandič, Domen 0:1 Sankovic, Niko2/6
43/6Bremec, Žan 0:1 Pešekhonov, Nikita4/5
(10)13/6OŠ Bizeljsko (26) 3:1 (17) OŠ Mengeš11/6
12/6Petrišič, Zal 0:1 Tisaj, Tilen4/6
23.5/6Veršec, Jaka 1:0 Pavlič, Vid0/5
33/6Kocjan, Klemen 1:0 Kovačič, Gašper1/3
44.5/6Snežič, Grega 1:0 Nešovič, Jovan2/4
(11)10/6OŠ Medvode (30) 3:1 (20) OŠ Komenda-Moste11/5
10/6Bogataj, Mark 0:1 Perme, Martin3.5/6
23/6Jelovčan, Maks 1:0 Perme, Stanko2/6
33.5/6Kuzma, Benjamin 1:0 Šubelj, Nik2/6
43.5/6Jelisavac, Dorde 1:0 Škrlep, Lovro3.5/6
(12)10/5OŠ Vič (22) 2:2 (24) 1. OŠ Slovenj Gradec11/5
11/6Kocbek, Jonatan 0:1 Karner, Žan1.5/6
23/6Kuzmin, Mavricij Mark 0:1 Radoševič, Kai Jan3.5/6
34/6Vodičar, Miha 1:0 Plevnik, Andraž4/6
42/6Cherkasov, Artem 1:0 Ivartnik, Erik2/6
(13)11.5/5OŠ Selnica ob Dravi (32) 4:0 (27) OŠ Janka Modra 211/4
11/6Heric, Meta 1:0 Bado Koleša, Christian1.5/6
25/6Heric, Luka 1:0 Hudoklin, Matic4/5
33/6Čuček, Tilen 1:0 Kampuš, Vid2/4
42.5/6Vodnik, Jakob 1:0 Divjak, Urban2/4
(14)10/4OŠ Ob Rinži Kočevje (15) 2:2 (29) OŠ 2 Šmarje pri Jelšah10/4
16/6Jalovec, Igor 1:0 Muzel, Ulla2/6
20.5/5Starc, Jaka 1:0 Ancelj, Lukas1/6
31/4Golja, Tinkara 0:1 Šale, Nejc3/6
41/3Kličič, Anis 0:1 Ratej, Jošt3/3
(15)8/4OŠ Artiče (23) 2:2 (34) OŠ Lava8.5/4
13/6Ašič, Nik 0:1 ČOKL, VAL3/6
20.5/6Zorko, Lovro 0:1 Kerkoš, Šarlah2/6
31/4Lakner, Domen 1:0 LESKOŠEK, MAJ2.5/6
41.5/5Bibič, Anej 1:0 PRAZNIK, OSKAR1/6
(16)9/4OŠ Kozje (28) 4:0 (33) OŠ Trebnje5.5/2
12.5/6Gradišek, Bor 1:0 Hasič, Emel0/6
22/6Muškatevc, Matevž 1:0 Hudoklin, Leon2/6
33.5/6Romih, Rok 1:0 Kek, Andraž1.5/6
41/4Kiderič, Florijan 1:0 Cesar, Anže2/6
(17)7/3OŠ Otočec (19) 4:0 (31) OŠ Šmarje - Sap4.5/0
13/6Radež, Lucija 1:0 Dolinar, Lenart1/6
21/6Radež, Pavel 1:0 Kastelic, Ožbej2/6
30/6Kastelic, Jure 1:0 Kmet, Peter0.5/6
42/3Rataj, Blaž 1:0 Kocjan, Nik0/4
Pari 6. kola
( 1)16/10OŠ Solkan (1) 2:2 (2) OŠ Nove Jarše16/8
14/5Gregorič, Andraž 1:0 Cimperman, Teo4.5/5
24/5Vičič, Mark 0.5:0.5 Markošek, Bine3/5
34/5Vičič, Maks 0.5:0.5 Petrušič, Luka4/5
40/1Petrovt, Črt 0:1 Bahlen Dogbats, Etsey Tar3/3
( 2)15.5/8OŠ Antona Globočnika Post (3) 2.5:1.5 (4) OŠ 1 Šmarje pri Jelšah14.5/8
14.5/5Škrbec, Leon 0.5:0.5 Drama, Tilen1.5/5
23/5Hočevar, Tim 0.5:0.5 Koritnik, Vid4/5
34/5Hočevar, Nick 1:0 Gobec, Jakob4/5
44/5Jenček, Gašper 0.5:0.5 Kitak, Luka3/3
( 3)11.5/7OŠ Angela Besednjaka (11) 1:3 (5) OŠ J. D. Krško14.5/8
14.5/5Drevenšek, Gašper 1:0 Kodrič Plevnik, Kristjan4/5
23.5/5Blažič, Gal 0:1 Radej, Pika3/5
31.5/2Smaka, Matic 0:1 Glas, Bruno4/5
41.5/3Kikec, Timon 0:1 Molan, Lamir2/3
( 4)14/7OŠ Ljudski vrt Ptuj (25) 0:4 (12) OŠ Matije Čopa11.5/6
12.5/5Kovačec, Tilen 0:1 Sefič, Lana3/5
24/5Levanič, Anej 0:1 Zenjilovski, Nik4/5
33.5/5Kukovec, Mihael 0:1 Plevel Orel, Žiga3/5
44/5Stojanovič, Jure 0:1 Sefič, Benjamin1.5/2
( 5)11/6OŠ Brezovica (6) 3.5:0.5 (16) OŠ Mirna13/6
13/5Vodnik, Val 1:0 Ferfole, Žiga3.5/5
23/5Štembal, David 0.5:0.5 Ferfole, Anja2/5
34/5Selan, Krištof 1:0 Kocič, Alis4/5
41/4Sever, Gašper 1:0 Kocič, Alisa3.5/5
( 6)10/6OŠ Janka Modra 1 (7) 3:1 (26) OŠ Bizeljsko12/6
13/5Zidar, Jernej 1:0 Petrišič, Zal2/5
22/5Kosem, Anton 1:0 Veršec, Jaka3.5/5
31/5Povirk, Juš 0:1 Kocjan, Klemen2/5
44/5Kampuš, Iva 1:0 Snežič, Grega4.5/5
( 7)10.5/6OŠ n.h. Maksa Pečarja (8) 2:2 (9) OŠ Dolenjske Toplice13.5/6
14/5Guid, Taja 1:0 Nemanič, Tim2.5/5
23/5Flisar, Martin Alojz 0:1 Lavrič, Mark3/5
32.5/5Hočevar Draš., Filip 0:1 Podržaj Ravnik, Tilen5/5
40/4C. Merčun, Lem 1:0 Brinovar, Rosa3/5
( 8)9.5/51. OŠ Slovenj Gradec (24) 1.5:2.5 (10) OŠ M. V. Preddvor10/5
11.5/5Karner, Žan 0:1 Šlibar, Miha0.5/5
23/5Radoševič, Kai Jan 0.5:0.5 Šlibar, Luka3/5
34/5Plevnik, Andraž 0:1 Podpeskar, Aljaž4.5/5
41/5Ivartnik, Erik 1:0 Bone, Andrej2/5
( 9)9/5OŠ Mengeš (17) 2:2 (14) OŠ Koper9/5
14/5Tisaj, Tilen 0:1 Kozlovič, Jernej4/5
23/5Timagina, Sofia 1:0 Kozlovič, Filip0/5
30/4Pavlič, Vid 0:1 Grandič, Domen2/5
41/3Nešovič, Jovan 1:0 Bremec, Žan3/5
(10)10/4Dvojezična OŠ 1 Lendava (18) 3:1 (32) OŠ Selnica ob Dravi10.5/5
13/5Hozjan, Tian 1:0 Heric, Meta1/5
23/5Grof, Aleks 0:1 Heric, Luka4/5
31/5Sankovic, Niko 1:0 Čuček, Tilen3/5
43/4Pešekhonov, Nikita 1:0 Vodnik, Jakob2.5/5
(11)9/4OŠ Šmihel Novo mesto (13) 3:1 (28) OŠ Kozje8/4
12/5Florijančič, Nejc 0:1 Gradišek, Bor1.5/5
23/5Kapš, Jaka 1:0 Muškatevc, Matevž2/5
32/5Hočevar, Žan 1:0 Romih, Rok3.5/5
40/0Pavlič, Anže 1:0 HLADIN, NIK0/1
(12)8.5/4OŠ Ob Rinži Kočevje (15) 1.5:2.5 (30) OŠ Medvode7.5/4
15/5Jalovec, Igor 1:0 Bogataj, Mark0/5
20.5/4Starc, Jaka 0:1 Jelovčan, Maks2/5
31.5/5Pugelj, Vanja 0:1 Kuzma, Benjamin2.5/5
40.5/3Golja, Tinkara 0.5:0.5 Jelisavac, Dorde3/5
(13)10/4OŠ Janka Modra 2 (27) 1:3 (21) OŠ Center Novo mesto7/4
11.5/5Bado Koleša, Christian 0:1 Cesar, Jakob2/5
23/4Hudoklin, Matic 1:0 Ličen, Jakob1/5
31.5/4Višček, Val 0:1 Kotnik, Matic2/5
42/3Kampuš, Vid 0:1 Kraševec Stan., Voranc2/5
(14)9/4OŠ 2 Šmarje pri Jelšah (29) 1:3 (22) OŠ Vič7/3
11/5Muzel, Ulla 1:0 Kocbek, Jonatan1/5
21/5Ancelj, Lukas 0:1 Kuzmin, Mavricij Mark2/5
33/5Šale, Nejc 0:1 Vodičar, Miha3/5
41/2Drama, Anže 0:1 Cherkasov, Artem1/5
(15)7/3OŠ Komenda-Moste (20) 4:0 (19) OŠ Otočec7/3
12.5/5Perme, Martin 1:0 Radež, Lucija3/5
21/5Perme, Stanko 1:0 Radež, Pavel1/5
31/5Šubelj, Nik 1:0 Kastelic, Jure0/5
42.5/5Škrlep, Lovro 1:0 Rataj, Blaž2/2
(16)4.5/2OŠ Trebnje (33) 1:3 (23) OŠ Artiče5/2
10/5Hasič, Emel 0:1 Ašič, Nik2/5
21/5Hudoklin, Leon 1:0 Zorko, Lovro0.5/5
31.5/5Kek, Andraž 0:1 Lakner, Domen0/3
42/5Cesar, Anže 0:1 Bibič, Anej0.5/4
(17)5.5/2OŠ Lava (34) 3:1 (31) OŠ Šmarje - Sap3.5/0
12/5ČOKL, VAL 1:0 Dolinar, Lenart1/5
21/5Kerkoš, Šarlah 1:0 Kastelic, Ožbej2/5
31.5/5LESKOŠEK, MAJ 1:0 Kmet, Peter0.5/5
41/5PRAZNIK, OSKAR 0:1 Kuzmijak, Marko0/1
Pari 5. kola
( 1)13/8OŠ J. D. Krško (5) 1.5:2.5 (1) OŠ Solkan13.5/8
13.5/4Kodrič Plevnik, Kristjan 0.5:0.5 Gregorič, Andraž3.5/4
23/4Radej, Pika 0:1 Vičič, Mark3/4
34/4Glas, Bruno 0:1 Vičič, Maks3/4
41/2Molan, Lamir 1:0 Petrovt, Črt0/0
( 2)12/6OŠ Nove Jarše (2) 4:0 (7) OŠ Janka Modra 110/6
13.5/4Cimperman, Teo 1:0 Zidar, Jernej3/4
22/4Markošek, Bine 1:0 Kosem, Anton2/4
33/4Petrušič, Luka 1:0 Povirk, Juš1/4
42/2Bahlen Dogbats, Etsey Tar 1:0 Kampuš, Iva4/4
( 3)11.5/6OŠ Antona Globočnika Post (3) 4:0 (6) OŠ Brezovica11/6
13.5/4Škrbec, Leon 1:0 Vodnik, Val3/4
22/4Hočevar, Tim 1:0 Štembal, David3/4
33/4Hočevar, Nick 1:0 Selan, Krištof4/4
43/4Jenček, Gašper 1:0 Sever, Gašper1/3
( 4)11.5/6OŠ 1 Šmarje pri Jelšah (4) 3:1 (8) OŠ n.h. Maksa Pečarja 9.5/6
11.5/4Drama, Tilen 0:1 Guid, Taja3/4
23/4Koritnik, Vid 1:0 Flisar, Martin Alojz3/4
33/4Gobec, Jakob 1:0 Hočevar Draš., Filip2.5/4
41/1Ratej, Vid 1:0 C. Merčun, Lem0/3
( 5)9/5OŠ Selnica ob Dravi (32) 1.5:2.5 (11) OŠ Angela Besednjaka9/5
11/4Heric, Meta 0:1 Drevenšek, Gašper3.5/4
24/4Heric, Luka 0:1 Blažič, Gal2.5/4
32/4Čuček, Tilen 1:0 Bombek, Luka0.5/4
42/4Vodnik, Jakob 0.5:0.5 Smaka, Matic1/1
( 6)9/51. OŠ Slovenj Gradec (24) 0.5:3.5 (25) OŠ Ljudski vrt Ptuj10.5/5
11/4Karner, Žan 0.5:0.5 Kovačec, Tilen2/4
23/4Radoševič, Kai Jan 0:1 Levanič, Anej3/4
34/4Plevnik, Andraž 0:1 Kukovec, Mihael2.5/4
41/4Ivartnik, Erik 0:1 Stojanovič, Jure3/4
( 7)7.5/4OŠ Kozje (28) 0.5:3.5 (9) OŠ Dolenjske Toplice10/4
11/4Gradišek, Bor 0.5:0.5 Nemanič, Tim2/4
22/4Muškatevc, Matevž 0:1 Lavrič, Mark2/4
33.5/4Romih, Rok 0:1 Podržaj Ravnik, Tilen4/4
41/3Kiderič, Florijan 0:1 Brinovar, Rosa2/4
( 8)8/4OŠ M. V. Preddvor (10) 2:2 (17) OŠ Mengeš7/4
10.5/4Šlibar, Miha 0:1 Tisaj, Tilen3/4
23/4Šlibar, Luka 0:1 Timagina, Sofia2/4
33.5/4Podpeskar, Aljaž 1:0 Pavlič, Vid0/3
41/4Bone, Andrej 1:0 Kovačič, Gašper1/2
( 9)6.5/4OŠ Medvode (30) 1:3 (12) OŠ Matije Čopa8.5/4
10/4Bogataj, Mark 0:1 Sefič, Lana2/4
22/4Jelovčan, Maks 0:1 Zenjilovski, Nik3/4
32.5/4Kuzma, Benjamin 0:1 Plevel Orel, Žiga2/4
42/4Jelisavac, Dorde 1:0 Zenjilovski, Žan0/2
(10)10/4OŠ Mirna (16) 3:1 (13) OŠ Šmihel Novo mesto8/4
12.5/4Ferfole, Žiga 1:0 Florijančič, Nejc2/4
22/4Ferfole, Anja 0:1 Kapš, Jaka2/4
33/4Kocič, Alis 1:0 Hočevar, Žan2/4
42.5/4Kocič, Alisa 1:0 Cvelbar, Jakob2/4
(11)7/4OŠ Center Novo mesto (21) 0:4 (26) OŠ Bizeljsko8/4
12/4Cesar, Jakob 0:1 Petrišič, Zal1/4
21/4Ličen, Jakob 0:1 Veršec, Jaka2.5/4
32/4Kotnik, Matic 0:1 Kocjan, Klemen1/4
42/4Kraševec Stan., Voranc 0:1 Snežič, Grega3.5/4
(12)6/3OŠ Koper (14) 3:1 (19) OŠ Otočec6/3
13/4Kozlovič, Jernej 1:0 Rifelj, Tim1/2
20/4Kozlovič, Filip 0:1 Radež, Lucija2/4
31/4Grandič, Domen 1:0 Radež, Pavel1/4
42/4Bremec, Žan 1:0 Kastelic, Jure0/4
(13)7/3OŠ 2 Šmarje pri Jelšah (29) 2:2 (27) OŠ Janka Modra 28/3
11/4Muzel, Ulla 0:1 Bado Koleša, Christian0.5/4
21/4Ancelj, Lukas 0:1 Hudoklin, Matic2/3
32/4Šale, Nejc 1:0 Višček, Val1.5/3
42/2Ratej, Jošt 1:0 Kampuš, Vid2/2
(14)3.5/2OŠ Artiče (23) 1.5:2.5 (15) OŠ Ob Rinži Kočevje6/2
12/4Ašič, Nik 0:1 Jalovec, Igor4/4
20/4Zorko, Lovro 0.5:0.5 Starc, Jaka0/3
30.5/3Bibič, Anej 0:1 Pugelj, Vanja0.5/4
41/2Grozina, Nik 1:0 Kličič, Anis1/2
(15)5.5/2OŠ Lava (34) 0:4 (18) Dvojezična OŠ 1 Lendava6/2
12/4ČOKL, VAL 0:1 Hozjan, Tian2/4
21/4Kerkoš, Šarlah 0:1 Grof, Aleks2/4
31.5/4LESKOŠEK, MAJ 0:1 Sankovic, Niko0/4
41/4PRAZNIK, OSKAR 0:1 Pešekhonov, Nikita2/3
(16)5/2OŠ Vič (22) 2:2 (20) OŠ Komenda-Moste5/2
11/4Kocbek, Jonatan 0:1 Perme, Martin1.5/4
21/4Kuzmin, Mavricij Mark 1:0 Perme, Stanko1/4
32/4Vodičar, Miha 1:0 Šubelj, Nik1/4
41/4Cherkasov, Artem 0:1 Škrlep, Lovro1.5/4
(17)2.5/0OŠ Šmarje - Sap (31) 1:3 (33) OŠ Trebnje1.5/0
10/4Dolinar, Lenart 1:0 Hasič, Emel0/4
22/4Kastelic, Ožbej 0:1 Hudoklin, Leon0/4
30.5/4Kmet, Peter 0:1 Kek, Andraž0.5/4
40/3Kocjan, Nik 0:1 Cesar, Anže1/4
Pari 4. kola
( 1)10/6OŠ Solkan (1) 3.5:0.5 (3) OŠ Antona Globočnika Post11/6
13/3Gregorič, Andraž 0.5:0.5 Škrbec, Leon3/3
23/3Herega, Nejc 1:0 Hočevar, Tim2/3
32/3Vičič, Mark 1:0 Hočevar, Nick3/3
42/3Vičič, Maks 1:0 Jenček, Gašper3/3
( 2)10/6OŠ J. D. Krško (5) 3:1 (32) OŠ Selnica ob Dravi8/5
12.5/3Kodrič Plevnik, Kristjan 1:0 Heric, Meta1/3
23/3Radej, Pika 0:1 Heric, Luka3/3
33/3Glas, Bruno 1:0 Čuček, Tilen2/3
40/1Molan, Lamir 1:0 Vodnik, Jakob2/3
( 3)8/5OŠ Angela Besednjaka (11) 1:3 (4) OŠ 1 Šmarje pri Jelšah8.5/4
12.5/3Drevenšek, Gašper 1:0 Drama, Tilen1.5/3
22.5/3Blažič, Gal 0:1 Koritnik, Vid2/3
30.5/3Bombek, Luka 0:1 Gobec, Jakob2/3
41.5/2Kikec, Timon 0:1 Kitak, Luka2/2
( 4)7/4OŠ Mengeš (17) 0:4 (2) OŠ Nove Jarše8/4
13/3Tisaj, Tilen 0:1 Cimperman, Teo2.5/3
22/3Timagina, Sofia 0:1 Markošek, Bine1/3
31/1Kovačič, Gašper 0:1 Petrušič, Luka2/3
41/2Nešovič, Jovan 0:1 Novak, Lan0.5/1
( 5)6/4OŠ Center Novo mesto (21) 1:3 (6) OŠ Brezovica8/4
12/3Cesar, Jakob 0:1 Vodnik, Val2/3
21/3Ličen, Jakob 0:1 Štembal, David2/3
32/3Kotnik, Matic 0:1 Selan, Krištof3/3
41/3Kraševec Stan., Voranc 1:0 Malovrh, Lovro0/0
( 6)7.5/4OŠ Janka Modra 1 (7) 2.5:1.5 (16) OŠ Mirna8.5/4
12.5/3Zidar, Jernej 0.5:0.5 Ferfole, Žiga2/3
21/3Kosem, Anton 1:0 Ferfole, Anja2/3
31/3Povirk, Juš 0:1 Kocič, Alis2/3
43/3Kampuš, Iva 1:0 Kocič, Alisa2.5/3
( 7)6.5/4OŠ Bizeljsko (26) 1.5:2.5 (8) OŠ n.h. Maksa Pečarja 7/4
11/3Petrišič, Zal 0:1 Guid, Taja2/3
22/3Veršec, Jaka 0.5:0.5 Flisar, Martin Alojz2.5/3
31/3Kocjan, Klemen 0:1 Hočevar Draš., Filip1.5/3
42.5/3Snežič, Grega 1:0 C. Merčun, Lem0/2
( 8)8.5/4OŠ Ljudski vrt Ptuj (25) 2:2 (10) OŠ M. V. Preddvor6/3
11/3Kovačec, Tilen 1:0 Šlibar, Miha0.5/3
22.5/3Levanič, Anej 0.5:0.5 Šlibar, Luka2.5/3
32/3Kukovec, Mihael 0.5:0.5 Podpeskar, Aljaž3/3
43/3Stojanovič, Jure 0:1 Bone, Andrej0/3
( 9)5/3OŠ Otočec (19) 1:3 (24) 1. OŠ Slovenj Gradec6/3
10/1Rifelj, Tim 1:0 Karner, Žan1/3
22/3Radež, Lucija 0:1 Radoševič, Kai Jan2/3
31/3Radež, Pavel 0:1 Plevnik, Andraž3/3
40/3Kastelic, Jure 0:1 Ivartnik, Erik0/3
(10)6/2OŠ Dolenjske Toplice (9) 4:0 (22) OŠ Vič5/2
11/3Nemanič, Tim 1:0 Kocbek, Jonatan1/3
21/3Lavrič, Mark 1:0 Kuzmin, Mavricij Mark1/3
33/3Podržaj Ravnik, Tilen 1:0 Vodičar, Miha2/3
41/3Brinovar, Rosa 1:0 Cherkasov, Artem1/3
(11)5/2OŠ Matije Čopa (12) 3.5:0.5 (20) OŠ Komenda-Moste4.5/2
11/3Sefič, Lana 1:0 Perme, Martin1.5/3
22/3Zenjilovski, Nik 1:0 Perme, Stanko1/3
31/3Plevel Orel, Žiga 1:0 Šubelj, Nik1/3
41/1Sefič, Benjamin 0.5:0.5 Škrlep, Lovro1/3
(12)5/2OŠ Šmihel Novo mesto (13) 3:1 (23) OŠ Artiče2.5/2
12/3Florijančič, Nejc 0:1 Ašič, Nik1/3
21/3Kapš, Jaka 1:0 Zorko, Lovro0/3
31/3Hočevar, Žan 1:0 Lakner, Domen0/2
41/3Cvelbar, Jakob 1:0 Bibič, Anej0.5/2
(13)6/2OŠ Janka Modra 2 (27) 2:2 (14) OŠ Koper4/2
10.5/3Bado Koleša, Christian 0:1 Kozlovič, Jernej2/3
20.5/2Višček, Val 1:0 Kozlovič, Filip0/3
31/1Kampuš, Vid 1:0 Grandič, Domen1/3
42/3Divjak, Urban 0:1 Bremec, Žan1/3
(14)5/2OŠ Ob Rinži Kočevje (15) 1:3 (28) OŠ Kozje4.5/2
13/3Jalovec, Igor 1:0 Gradišek, Bor1/3
20.5/3Pugelj, Vanja 0:1 Muškatevc, Matevž1/3
31/1Kličič, Anis 0:1 Romih, Rok2.5/3
40.5/2Golja, Tinkara 0:1 * Kiderič, Florijan0/2
(15)5/2Dvojezična OŠ 1 Lendava (18) 1:3 (30) OŠ Medvode3.5/2
11/3Hozjan, Tian 1:0 Bogataj, Mark0/3
22/3Grof, Aleks 0:1 Jelovčan, Maks1/3
30/3Sankovic, Niko 0:1 Kuzma, Benjamin1.5/3
42/2Pešekhonov, Nikita 0:1 Jelisavac, Dorde1/3
(16)2.5/0OŠ Šmarje - Sap (31) 0:4 (29) OŠ 2 Šmarje pri Jelšah3/1
10/3Dolinar, Lenart 0:1 Muzel, Ulla0/3
22/3Kastelic, Ožbej 0:1 Ancelj, Lukas0/3
30.5/3Kmet, Peter 0:1 Šale, Nejc1/3
40/0Kuzmijak, Marko 0:1 Drama, Anže0/1
(17)0/0OŠ Trebnje (33) 1.5:2.5 (34) OŠ Lava3/0
10/3Hasič, Emel 0:1 ČOKL, VAL1/3
20/3Hudoklin, Leon 0:1 Kerkoš, Šarlah0/3
30/3Kek, Andraž 0.5:0.5 LESKOŠEK, MAJ1/3
40/3Cesar, Anže 1:0 PRAZNIK, OSKAR1/3
Pari 3. kola
( 1)7/4OŠ Brezovica (6) 1:3 (1) OŠ Solkan7/4
12/2Vodnik, Val 0:1 Gregorič, Andraž2/2
22/2Štembal, David 0:1 Herega, Nejc2/2
32/2Selan, Krištof 1:0 Vičič, Mark2/2
41/2Sever, Gašper 0:1 Vičič, Maks1/2
( 2)6/4OŠ n.h. Maksa Pečarja (8) 1:3 (3) OŠ Antona Globočnika Post8/4
12/2Guid, Taja 0:1 Škrbec, Leon2/2
21.5/2Flisar, Martin Alojz 1:0 Hočevar, Tim2/2
31.5/2Hočevar Draš., Filip 0:1 Hočevar, Nick2/2
40/1C. Merčun, Lem 0:1 Jenček, Gašper2/2
( 3)7/4OŠ 1 Šmarje pri Jelšah (4) 1.5:2.5 (5) OŠ J. D. Krško7.5/4
11/2Drama, Tilen 0.5:0.5 Kodrič Plevnik, Kristjan2/2
22/2Koritnik, Vid 0:1 Radej, Pika2/2
32/2Gobec, Jakob 0:1 Glas, Bruno2/2
41/1Kitak, Luka 1:0 Molan, Lamir0/0
( 4)6/3OŠ Nove Jarše (2) 2:2 (32) OŠ Selnica ob Dravi6/4
11.5/2Cimperman, Teo 1:0 Heric, Meta1/2
21/2Markošek, Bine 0:1 Heric, Luka2/2
32/2Petrušič, Luka 0:1 Čuček, Tilen1/2
41/1Bahlen Dogbats, Etsey Tar 1:0 Vodnik, Jakob2/2
( 5)4.5/3OŠ M. V. Preddvor (10) 1.5:2.5 (11) OŠ Angela Besednjaka5.5/3
10.5/2Šlibar, Miha 0:1 Drevenšek, Gašper1.5/2
22/2Šlibar, Luka 0.5:0.5 Blažič, Gal2/2
32/2Podpeskar, Aljaž 1:0 Bombek, Luka0.5/2
40/2Bone, Andrej 0:1 Smaka, Matic0/0
( 6)4/2OŠ Komenda-Moste (20) 0.5:3.5 (7) OŠ Janka Modra 14/2
11/2Perme, Martin 0.5:0.5 Zidar, Jernej2/2
21/2Perme, Stanko 0:1 Kosem, Anton0/2
31/2Šubelj, Nik 0:1 Povirk, Juš0/2
41/2Škrlep, Lovro 0:1 Kampuš, Iva2/2
( 7)5/2OŠ Dolenjske Toplice (9) 1:3 (17) OŠ Mengeš4/2
11/2Nemanič, Tim 0:1 Tisaj, Tilen2/2
21/2Lavrič, Mark 0:1 Timagina, Sofia1/2
32/2Podržaj Ravnik, Tilen 1:0 Pavlič, Vid0/2
41/2Brinovar, Rosa 0:1 Nešovič, Jovan0/1
( 8)4/2OŠ Matije Čopa (12) 1:3 (21) OŠ Center Novo mesto3/2
11/2Sefič, Lana 0:1 Cesar, Jakob1/2
21/2Zenjilovski, Nik 1:0 Ličen, Jakob1/2
31/2Plevel Orel, Žiga 0:1 Kotnik, Matic1/2
40/1Zenjilovski, Žan 0:1 Kraševec Stan., Voranc0/2
( 9)3/2OŠ Koper (14) 1:3 (25) OŠ Ljudski vrt Ptuj5.5/2
11/2Kozlovič, Jernej 1:0 Kovačec, Tilen1/2
20/2Kozlovič, Filip 0:1 Levanič, Anej1.5/2
31/2Grandič, Domen 0:1 Kukovec, Mihael1/2
41/2Bremec, Žan 0:1 Stojanovič, Jure2/2
(10)3.5/2OŠ Ob Rinži Kočevje (15) 1.5:2.5 (26) OŠ Bizeljsko4/2
12/2Jalovec, Igor 1:0 Petrišič, Zal1/2
20/2Starc, Jaka 0:1 Veršec, Jaka1/2
30.5/2Pugelj, Vanja 0:1 Kocjan, Klemen0/2
40/1Golja, Tinkara 0.5:0.5 Snežič, Grega2/2
(11)4.5/2OŠ Mirna (16) 4:0 (30) OŠ Medvode3.5/2
11/2Ferfole, Žiga 1:0 Bogataj, Mark0/2
21/2Ferfole, Anja 1:0 Jelovčan, Maks1/2
31/2Kocič, Alis 1:0 Kuzma, Benjamin1.5/2
41.5/2Kocič, Alisa 1:0 Jelisavac, Dorde1/2
(12)4/2OŠ Vič (22) 1:3 (19) OŠ Otočec2/1
11/2Kocbek, Jonatan 0:1 Radež, Lucija1/2
21/2Kuzmin, Mavricij Mark 0:1 Radež, Pavel0/2
31/2Vodičar, Miha 1:0 Kastelic, Jure0/2
41/2Cherkasov, Artem 0:1 Rataj, Blaž1/1
(13)2.5/1OŠ Kozje (28) 2:2 (18) Dvojezična OŠ 1 Lendava3/1
10/2Gradišek, Bor 1:0 Hozjan, Tian1/2
21/2Muškatevc, Matevž 0:1 Grof, Aleks1/2
31.5/2Romih, Rok 1:0 Sankovic, Niko0/2
40/1Kiderič, Florijan 0:1 Pešekhonov, Nikita1/1
(14)3/11. OŠ Slovenj Gradec (24) 3:1 (29) OŠ 2 Šmarje pri Jelšah2/1
10/2Karner, Žan 1:0 Muzel, Ulla0/2
21/2Radoševič, Kai Jan 1:0 Ancelj, Lukas0/2
32/2Plevnik, Andraž 1:0 Šale, Nejc1/2
40/2Ivartnik, Erik 0:1 Ratej, Jošt1/1
(15)1/0OŠ Šmihel Novo mesto (13) 4:0 (33) OŠ Trebnje0/0
11/2Florijančič, Nejc 1:0 Hasič, Emel0/2
20/2Kapš, Jaka 1:0 Hudoklin, Leon0/2
30/2Hočevar, Žan 1:0 Kek, Andraž0/2
40/2Cvelbar, Jakob 1:0 Cesar, Anže0/2
(16)0/0OŠ Artiče (23) 2.5:1.5 (31) OŠ Šmarje - Sap1/0
10/2Ašič, Nik 1:0 Dolinar, Lenart0/2
20/2Zorko, Lovro 0:1 Kastelic, Ožbej1/2
30/1Bibič, Anej 0.5:0.5 Kmet, Peter0/2
40/1Grozina, Nik 1:0 Kocjan, Nik0/2
(17)2/0OŠ Lava (34) 1:3 (27) OŠ Janka Modra 23/0
10/2ČOKL, VAL 1:0 Bado Koleša, Christian0.5/2
20/2Kerkoš, Šarlah 0:1 Hudoklin, Matic1/2
31/2LESKOŠEK, MAJ 0:1 Kampuš, Vid0/0
41/2PRAZNIK, OSKAR 0:1 Divjak, Urban1/2
Pari 2. kola
( 1)3/2OŠ Solkan (1) 4:0 (12) OŠ Matije Čopa4/2
11/1Gregorič, Andraž 1:0 Sefič, Lana1/1
21/1Herega, Nejc 1:0 Zenjilovski, Nik1/1
31/1Vičič, Mark 1:0 Plevel Orel, Žiga1/1
40/1Vičič, Maks 1:0 Zenjilovski, Žan0/0
( 2)3.5/2OŠ Angela Besednjaka (11) 2:2 (2) OŠ Nove Jarše4/2
11/1Drevenšek, Gašper 0.5:0.5 Cimperman, Teo1/1
21/1Blažič, Gal 1:0 Markošek, Bine1/1
30.5/1Bombek, Luka 0:1 Petrušič, Luka1/1
41/1Kikec, Timon 0.5:0.5 Novak, Lan0/0
( 3)4/2OŠ Antona Globočnika Post (3) 4:0 (14) OŠ Koper3/2
11/1Škrbec, Leon 1:0 Kozlovič, Jernej1/1
21/1Hočevar, Tim 1:0 Kozlovič, Filip0/1
31/1Hočevar, Nick 1:0 Grandič, Domen1/1
41/1Jenček, Gašper 1:0 Bremec, Žan1/1
( 4)3/2OŠ Mengeš (17) 1:3 (4) OŠ 1 Šmarje pri Jelšah4/2
11/1Tisaj, Tilen 1:0 Drama, Tilen1/1
21/1Timagina, Sofia 0:1 Koritnik, Vid1/1
30/1Pavlič, Vid 0:1 Gobec, Jakob1/1
40/0Nešovič, Jovan 0:1 Ratej, Vid0/0
( 5)4/2OŠ J. D. Krško (5) 3.5:0.5 (16) OŠ Mirna4/2
11/1Kodrič Plevnik, Kristjan 1:0 Ferfole, Žiga1/1
21/1Radej, Pika 1:0 Ferfole, Anja1/1
31/1Glas, Bruno 1:0 Kocič, Alis1/1
41/1Bizjak, Alexei 0.5:0.5 Kocič, Alisa1/1
( 6)3/2OŠ Bizeljsko (26) 1:3 (6) OŠ Brezovica4/2
11/1Petrišič, Zal 0:1 Vodnik, Val1/1
21/1Veršec, Jaka 0:1 Štembal, David1/1
30/1Kocjan, Klemen 0:1 Selan, Krištof1/1
41/1Snežič, Grega 1:0 Sever, Gašper1/1
( 7)3/2OŠ Medvode (30) 0.5:3.5 (8) OŠ n.h. Maksa Pečarja 2.5/2
10/1Bogataj, Mark 0:1 Guid, Taja1/1
21/1Jelovčan, Maks 0:1 Flisar, Martin Alojz0.5/1
31/1Kuzma, Benjamin 0.5:0.5 Hočevar Draš., Filip1/1
41/1Jelisavac, Dorde 0:1 Potisek, Fedja0/0
( 8)2/1OŠ Janka Modra 1 (7) 2:2 (10) OŠ M. V. Preddvor2.5/2
11/1Zidar, Jernej 1:0 Šlibar, Miha0.5/1
20/1Kosem, Anton 0:1 Šlibar, Luka1/1
30/1Povirk, Juš 0:1 Podpeskar, Aljaž1/1
41/1Kampuš, Iva 1:0 Bone, Andrej0/1
( 9)3/2OŠ Selnica ob Dravi (32) 3:1 (24) 1. OŠ Slovenj Gradec2/1
10/1Heric, Meta 1:0 Karner, Žan0/1
21/1Heric, Luka 1:0 Radoševič, Kai Jan1/1
31/1Čuček, Tilen 0:1 Plevnik, Andraž1/1
41/1Vodnik, Jakob 1:0 Ivartnik, Erik0/1
(10)0/0OŠ Artiče (23) 0:4 (9) OŠ Dolenjske Toplice1/0
10/1Ašič, Nik 0:1 Nemanič, Tim0/1
20/1Zorko, Lovro 0:1 Lavrič, Mark0/1
30/1Lakner, Domen 0:1 Podržaj Ravnik, Tilen1/1
40/0Bibič, Anej 0:1 Brinovar, Rosa0/1
(11)1.5/0OŠ Ljudski vrt Ptuj (25) 4:0 (13) OŠ Šmihel Novo mesto1/0
10/1Kovačec, Tilen 1:0 Florijančič, Nejc1/1
20.5/1Levanič, Anej 1:0 Kapš, Jaka0/1
30/1Kukovec, Mihael 1:0 Hočevar, Žan0/1
41/1Stojanovič, Jure 1:0 Cvelbar, Jakob0/1
(12)1.5/0OŠ Janka Modra 2 (27) 1.5:2.5 (15) OŠ Ob Rinži Kočevje1/0
10.5/1Bado Koleša, Christian 0:1 Jalovec, Igor1/1
20/1Hudoklin, Matic 1:0 Starc, Jaka0/1
30/1Višček, Val 0.5:0.5 Pugelj, Vanja0/1
41/1Divjak, Urban 0:1 Kličič, Anis0/0
(13)0/0OŠ 2 Šmarje pri Jelšah (29) 2:2 (18) Dvojezična OŠ 1 Lendava1/0
10/1Muzel, Ulla 0:1 Hozjan, Tian0/1
20/1Ancelj, Lukas 0:1 Grof, Aleks0/1
30/1Šale, Nejc 1:0 Sankovic, Niko0/1
40/0Ratej, Jošt 1:0 Kramberger, Jure0/0
(14)0/0OŠ Otočec (19) 2:2 (28) OŠ Kozje0.5/0
10/1Radež, Lucija 1:0 Gradišek, Bor0/1
20/1Radež, Pavel 0:1 Muškatevc, Matevž0/1
30/1Kastelic, Jure 0:1 Romih, Rok0.5/1
40/0Rataj, Blaž 1:0 HLADIN, NIK0/0
(15)1/0OŠ Šmarje - Sap (31) 0:4 (20) OŠ Komenda-Moste0/0
10/1Dolinar, Lenart 0:1 Perme, Martin0/1
21/1Kastelic, Ožbej 0:1 Perme, Stanko0/1
30/1Kmet, Peter 0:1 Šubelj, Nik0/1
40/1Kocjan, Nik 0:1 Škrlep, Lovro0/1
(16)0/0OŠ Center Novo mesto (21) 3:1 (34) OŠ Lava1/0
10/1Cesar, Jakob 1:0 ČOKL, VAL0/1
20/1Ličen, Jakob 1:0 Kerkoš, Šarlah0/1
30/1Kotnik, Matic 1:0 LESKOŠEK, MAJ1/1
40/1Kraševec Stan., Voranc 0:1 PRAZNIK, OSKAR0/1
(17)0/0OŠ Trebnje (33) 0:4 (22) OŠ Vič0/0
10/1Hasič, Emel 0:1 Kocbek, Jonatan0/1
20/1Hudoklin, Leon 0:1 Kuzmin, Mavricij Mark0/1
30/1Kek, Andraž 0:1 Vodičar, Miha0/1
40/1Cesar, Anže 0:1 Cherkasov, Artem0/1
Pari 1. kola
( 1)0/0Dvojezična OŠ 1 Lendava (18) 1:3 (1) OŠ Solkan0/0
10/0Hozjan, Tian 0:1 Gregorič, Andraž0/0
20/0Grof, Aleks 0:1 Herega, Nejc0/0
30/0Sankovic, Niko 0:1 Vičič, Mark0/0
40/0Pešekhonov, Nikita 1:0 Vičič, Maks0/0
( 2)0/0OŠ Nove Jarše (2) 4:0 (19) OŠ Otočec0/0
10/0Cimperman, Teo 1:0 * Rifelj, Tim0/0
20/0Markošek, Bine 1:0 Radež, Lucija0/0
30/0Petrušič, Luka 1:0 Radež, Pavel0/0
40/0Bahlen Dogbats, Etsey Tar 1:0 Kastelic, Jure0/0
( 3)0/0OŠ Komenda-Moste (20) 0:4 (3) OŠ Antona Globočnika Post0/0
10/0Perme, Martin 0:1 Škrbec, Leon0/0
20/0Perme, Stanko 0:1 Hočevar, Tim0/0
30/0Šubelj, Nik 0:1 Hočevar, Nick0/0
40/0Škrlep, Lovro 0:1 Jenček, Gašper0/0
( 4)0/0OŠ 1 Šmarje pri Jelšah (4) 4:0 (21) OŠ Center Novo mesto0/0
10/0Drama, Tilen 1:0 Cesar, Jakob0/0
20/0Koritnik, Vid 1:0 Ličen, Jakob0/0
30/0Gobec, Jakob 1:0 Kotnik, Matic0/0
40/0Kitak, Luka 1:0 Kraševec Stan., Voranc0/0
( 5)0/0OŠ Vič (22) 0:4 (5) OŠ J. D. Krško0/0
10/0Kocbek, Jonatan 0:1 Kodrič Plevnik, Kristjan0/0
20/0Kuzmin, Mavricij Mark 0:1 Radej, Pika0/0
30/0Vodičar, Miha 0:1 Glas, Bruno0/0
40/0Cherkasov, Artem 0:1 Bizjak, Alexei0/0
( 6)0/0OŠ Brezovica (6) 4:0 (23) OŠ Artiče0/0
10/0Vodnik, Val 1:0 Ašič, Nik0/0
20/0Štembal, David 1:0 Zorko, Lovro0/0
30/0Selan, Krištof 1:0 Lakner, Domen0/0
40/0Sever, Gašper 1:0 Grozina, Nik0/0
( 7)0/01. OŠ Slovenj Gradec (24) 2:2 (7) OŠ Janka Modra 10/0
10/0Karner, Žan 0:1 Zidar, Jernej0/0
20/0Radoševič, Kai Jan 1:0 Kosem, Anton0/0
30/0Plevnik, Andraž 1:0 Povirk, Juš0/0
40/0Ivartnik, Erik 0:1 Kampuš, Iva0/0
( 8)0/0OŠ n.h. Maksa Pečarja (8) 2.5:1.5 (25) OŠ Ljudski vrt Ptuj0/0
10/0Guid, Taja 1:0 Kovačec, Tilen0/0
20/0Flisar, Martin Alojz 0.5:0.5 Levanič, Anej0/0
30/0Hočevar Draš., Filip 1:0 Kukovec, Mihael0/0
40/0C. Merčun, Lem 0:1 Stojanovič, Jure0/0
( 9)0/0OŠ Bizeljsko (26) 3:1 (9) OŠ Dolenjske Toplice0/0
10/0Petrišič, Zal 1:0 Nemanič, Tim0/0
20/0Veršec, Jaka 1:0 Lavrič, Mark0/0
30/0Kocjan, Klemen 0:1 Podržaj Ravnik, Tilen0/0
40/0Snežič, Grega 1:0 Brinovar, Rosa0/0
(10)0/0OŠ M. V. Preddvor (10) 2.5:1.5 (27) OŠ Janka Modra 20/0
10/0Šlibar, Miha 0.5:0.5 Bado Koleša, Christian0/0
20/0Šlibar, Luka 1:0 Hudoklin, Matic0/0
30/0Podpeskar, Aljaž 1:0 Višček, Val0/0
40/0Bone, Andrej 0:1 Divjak, Urban0/0
(11)0/0OŠ Kozje (28) 0.5:3.5 (11) OŠ Angela Besednjaka0/0
10/0Gradišek, Bor 0:1 Drevenšek, Gašper0/0
20/0Muškatevc, Matevž 0:1 Blažič, Gal0/0
30/0Romih, Rok 0.5:0.5 Bombek, Luka0/0
40/0Kiderič, Florijan 0:1 Kikec, Timon0/0
(12)0/0OŠ Matije Čopa (12) 4:0 (29) OŠ 2 Šmarje pri Jelšah0/0
10/0Sefič, Lana 1:0 Muzel, Ulla0/0
20/0Zenjilovski, Nik 1:0 Ancelj, Lukas0/0
30/0Plevel Orel, Žiga 1:0 Šale, Nejc0/0
40/0Sefič, Benjamin 1:0 Drama, Anže0/0
(13)0/0OŠ Medvode (30) 3:1 (13) OŠ Šmihel Novo mesto0/0
10/0Bogataj, Mark 0:1 Florijančič, Nejc0/0
20/0Jelovčan, Maks 1:0 Kapš, Jaka0/0
30/0Kuzma, Benjamin 1:0 Hočevar, Žan0/0
40/0Jelisavac, Dorde 1:0 Cvelbar, Jakob0/0
(14)0/0OŠ Koper (14) 3:1 (31) OŠ Šmarje - Sap0/0
10/0Kozlovič, Jernej 1:0 Dolinar, Lenart0/0
20/0Kozlovič, Filip 0:1 Kastelic, Ožbej0/0
30/0Grandič, Domen 1:0 Kmet, Peter0/0
40/0Bremec, Žan 1:0 Kocjan, Nik0/0
(15)0/0OŠ Selnica ob Dravi (32) 3:1 (15) OŠ Ob Rinži Kočevje0/0
10/0Heric, Meta 0:1 Jalovec, Igor0/0
20/0Heric, Luka 1:0 Starc, Jaka0/0
30/0Čuček, Tilen 1:0 Pugelj, Vanja0/0
40/0Vodnik, Jakob 1:0 Golja, Tinkara0/0
(16)0/0OŠ Mirna (16) 4:0 (33) OŠ Trebnje0/0
10/0Ferfole, Žiga 1:0 Hasič, Emel0/0
20/0Ferfole, Anja 1:0 Hudoklin, Leon0/0
30/0Kocič, Alis 1:0 Kek, Andraž0/0
40/0Kocič, Alisa 1:0 Cesar, Anže0/0
(17)0/0OŠ Lava (34) 1:3 (17) OŠ Mengeš0/0
10/0ČOKL, VAL 0:1 Tisaj, Tilen0/0
20/0Kerkoš, Šarlah 0:1 Timagina, Sofia0/0
30/0LESKOŠEK, MAJ 1:0 Pavlič, Vid0/0
40/0PRAZNIK, OSKAR 0:1 Kovačič, Gašper0/0