www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/19 do 12 let

14.4.2019 Šmarje - Sap

Dečki do 12 letDeklice do 12 let

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/19 za dečke do 12 let

Organizator: OŠ Šmarje - Sap

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: April 30 2019 14:58:06.

OŠ ekipno DP za dečke do 12 let

OŠ ekipno DP za dečke do 12 let
Šmarje - Sap, 14.4.2019

Šmarje - Sap, 14.4.2019
Lista ekip:

  1. OŠ Solkan                 2016.5
     1. Gregorič, Andraž            II 1601 2124 14629461  1052201
     2. Herega, Nejc                II 1661 2106 14634058  1052288
     3. Vičič, Mark                 BK 1487 2012 14632772  1052203
     4. Vičič, Maks                 II 1202 1824 14632764  1052309
     5. Petrovt, Črt                BK      1000           1052776

  2. OŠ Nove Jarše             1794.8
     1. Cimperman, Teo              II 1297 1932 14635500  1016299
     2. Markošek, Bine              II 1183 1934 14634619  1016176
     3. Petrušič, Luka              BK      1703 14638878  1016331
     4. Bahlen Dogbats, Etsey Tar   BK      1610 14642220  1019722
     5. Novak, Lan                  BK      1567 14641437  1016420

  3. OŠ Antona Globočnika Post 1785.5
     1. Škrbec, Leon                II 1548 2116 14632756  1070803
     2. Hočevar, Tim                II 1217 1858 14638738  1070923
     3. Hočevar, Nick              III 1077 1800 14638126  1070925
     4. Jenček, Gašper              IV 1136 1368 14639378  1070937

  4. OŠ 1 Šmarje pri Jelšah    1757.5
     1. Drama, Tilen               III 1223 1830 14633230  1034244
     2. Koritnik, Vid              III 1069 1863 14640910  1034297
     3. Gobec, Jakob                BK 1028 1728 14634031  1034233
     4. Kitak, Luka                III 1033 1609 14630010  1062549
     5. Ratej, Vid                  BK 1083 1656 14641224  1034298

  5. OŠ J. D. Krško            1722.5
     1. Kodrič Plevnik, Kristjan   III 1182 1773 14633019  1111304
     2. Radej, Pika                 BK 1052 1756 14630451  1111269
     3. Glas, Bruno                 II 1140 1809 14635810  1111330
     4. Molan, Lamir                BK      1552 14635879  1111326
     5. Bizjak, Alexei              BK      1383 14632926  1111301

  6. OŠ Brezovica              1713.5
     1. Vodnik, Val                 II 1266 1893 14637774  1016425
     2. Štembal, David              BK      1724           1070873
     3. Selan, Krištof              BK 1113 1608 14635895  1070850
     4. Sever, Gašper               BK      1629           1079903
     5. Malovrh, Lovro              BK      1625 14638134  1070911

  7. OŠ Janka Modra 1          1694.8
     1. Zidar, Jernej               II 1396 1999 14629585  1015978
     2. Kosem, Anton                BK 1127 1689 14614839  1015491
     3. Povirk, Juš                 BK      1565 14639238  1016560
     4. Kampuš, Iva                 BK      1526 14644290  1019594

  8. OŠ n.h. Maksa Pečarja     1694.5
     1. Guid, Taja                  WI 1335 2001 73009768  1016159
     2. Flisar, Martin Alojz        BK      1627           1016156
     3. Hočevar Draš., Filip        BK      1583           1016449
     4. C. Merčun, Lem              BK      1567           1016347
     5. Potisek, Fedja              BK      1157           1019745

  9. OŠ Dolenjske Toplice      1674.0
     1. Nemanič, Tim               III 1175 1872 14638029  1062879
     2. Lavrič, Mark                BK 1273 1694 14638037  1062881
     3. Podržaj Ravnik, Tilen       IV 1013 1562 14640783  1062975
     4. Brinovar, Rosa              BK      1568 14641372  1062981

 10. OŠ M. V. Preddvor         1670.8
     1. Šlibar, Miha                IV 1043 1763 14637090  1042268
     2. Šlibar, Luka                IV 1048 1748 14637103  1042267
     3. Podpeskar, Aljaž            IV      1597           1042357
     4. Bone, Andrej                IV      1575           1042254

 11. OŠ Angela Besednjaka      1657.8
     1. Drevenšek, Gašper           II 1282 1861 14635801  1023853
     2. Blažič, Gal                 BK 1081 1716 14633221  1023616
     3. Bombek, Luka                BK      1555           1022534
     4. Smaka, Matic                BK      1499           1024022
     5. Kikec, Timon                BK      1283           1024162

 12. OŠ Matije Čopa            1646.8
     1. Sefič, Lana                 WI 1053 1810 14632810  1042166
     2. Zenjilovski, Nik            IV 1092 1764 14636387  1042279
     3. Plevel Orel, Žiga          III      1637 14641089  1042359
     4. Zenjilovski, Žan            BK      1376 14644525  1043772
     5. Sefič, Benjamin             IV      1298 14641054  1042309

 13. OŠ Šmihel Novo mesto      1608.0
     1. Florijančič, Nejc           BK      1650           1062637
     2. Kapš, Jaka                  BK      1608           1062896
     3. Hočevar, Žan                BK      1685           1062899
     4. Cvelbar, Jakob              BK      1489           1062897
     5. Pavlič, Anže                BK      1481           1062898

 14. OŠ Koper                  1596.3
     1. Kozlovič, Jernej            II 1291 1885 14638541  1052519
     2. Kozlovič, Filip             BK      1500 14639734  1052227
     3. Grandič, Domen              BK      1500           1052664
     4. Bremec, Žan                 BK      1500           1052638

 15. OŠ Ob Rinži Kočevje       1589.3
     1. Jalovec, Igor               II 1174 1992 14634597  1062610
     2. Starc, Jaka                 BK      1491           1062863
     3. Pugelj, Vanja               BK      1432           1062861
     4. Golja, Tinkara              BK      1442 14639548  1062849
     5. Kličič, Anis                BK      1452           1063103

 16. OŠ Mirna                  1578.3
     1. Ferfole, Žiga              III      1720 14636328  1062799
     2. Ferfole, Anja              III      1553 14639530  1063064
     3. Kocič, Alis                 BK      1568 14641291  1063072
     4. Kocič, Alisa                BK      1472 14641380  1063014
     5. Hazdovac, Tomi              BK      1497 14636336  1062782

 17. OŠ Mengeš                 1563.3
     1. Tisaj, Tilen                II 1130 1858 14637944  1016486
     2. Timagina, Sofia             BK      1484 14640422  1019543
     3. Pavlič, Vid                 BK      1456           1019548
     4. Kovačič, Gašper             BK      1455           1019544
     5. Nešovič, Jovan              BK      1115           1019743

 18. Dvojezična OŠ 1 Lendava   1555.3
     1. Hozjan, Tian                BK      1592 73008311  1081200
     2. Grof, Aleks                 BK      1629           1081292
     3. Sankovic, Niko              BK      1500           1088985
     4. Pešekhonov, Nikita          BK      1500           1088986
     5. Kramberger, Jure            BK      1500           1081287

 19. OŠ Otočec                 1541.8
     1. Rifelj, Tim                 IV      1592 14629550  1062446
     2. Radež, Lucija              III      1641 14638428  1062859
     3. Radež, Pavel                BK      1530 14644096  1062925
     4. Kastelic, Jure              BK      1404           1063047
     5. Rataj, Blaž                 BK      1123           1063198

 20. OŠ Komenda-Moste          1532.5
     1. Perme, Martin               II 1235 1945 14635488  1016319
     2. Perme, Stanko               IV      1626 14639645  1016527
     3. Šubelj, Nik                 BK      1527 14630184  1015940
     4. Škrlep, Lovro               BK      1032           1019830
     5. Perme, Lojze                BK      1122 14642204  1019586

 21. OŠ Center Novo mesto      1514.3
     1. Cesar, Jakob                BK 1047 1622 14638436  1062873
     2. Ličen, Jakob                BK      1640           1062875
     3. Kotnik, Matic               BK      1444           1063005
     4. Tiran, Lovro                IV      1351 14643960  1063176
     5. Kraševec Stan., Voranc      BK      1222           1063223

 22. OŠ Vič                    1382.0
     1. Kocbek, Jonatan             BK      1513 14641755  1016475
     2. Kuzmin, Mavricij Mark       BK      1515           1016171
     3. Vodičar, Miha               BK      1500           1010651
     4. Cherkasov, Artem            BK      1000           1088987

 23. OŠ Artiče                 1375.5
     1. Ašič, Nik                   BK      1572 14640864  1111405
     2. Zorko, Lovro                BK      1444           1111403
     3. Lakner, Domen               BK      1486           1111404
     4. Bibič, Anej                 BK      1000           1111467
     5. Grozina, Nik                BK      1000           1111468

 24. 1. OŠ Slovenj Gradec      1479.0
     1. Karner, Žan                 BK      1604           1090957
     2. Radoševič, Kai Jan         III      1601 14635887  1090689
     3. Plevnik, Andraž             IV      1417 14640929  1090889
     4. Ivartnik, Erik              BK      1294 14644401  1090956
     5. Založnik, Anže              BK      1000           1090961

 25. OŠ Ljudski vrt Ptuj       1462.8
     1. Kovačec, Tilen              BK 1038 1674 14643804  1024126
     2. Levanič, Anej               BK      1508 14643812  1024138
     3. Kukovec, Mihael             BK      1366 14643847  1024127
     4. Stojanovič, Jure            BK      1303 14643839  1024129

 26. OŠ Bizeljsko              1427.8
     1. Petrišič, Zal               BK      1590 14644266  1111434
     2. Veršec, Jaka                BK 1045 1563 14644274  1111435
     3. Kocjan, Klemen              BK      1445 14643103  1111408
     4. Snežič, Grega               BK      1113           1111461

 27. OŠ Janka Modra 2          1404.3
     1. Bado Koleša, Christian      BK      1500                  
     2. Hudoklin, Matic             BK      1211           1019792
     3. Višček, Val                 BK      1463 14641534  1019629
     4. Kampuš, Vid                 BK      1443 14644479  1034350
     5. Divjak, Urban               BK      1089           1019795

 28. OŠ Kozje                  1394.0
     1. Gradišek, Bor               BK 1006 1658 14635828  1034292
     2. Muškatevc, Matevž           BK      1357           1034336
     3. Romih, Rok                  BK      1453           1034317
     4. Kiderič, Florijan           BK      1108           1034374
     5. HLADIN, NIK                 BK      1020           1034423

 29. OŠ 2 Šmarje pri Jelšah    1383.8
     1. Muzel, Ulla                WII      1509 14638207  1034321
     2. Ancelj, Lukas               BK      1444 14638630  1034299
     3. Šale, Nejc                  BK      1382 14641275  1034356
     4. Ratej, Jošt                 BK      1200 14641283  1034325
     5. Drama, Anže                 IV      1224 14641011  1034322

 30. OŠ Medvode                1376.5
     1. Bogataj, Mark               BK      1583 14640287  1019563
     2. Jelovčan, Maks              BK      1582 14640279  1016599
     3. Kuzma, Benjamin             BK      1341 14640309  1016639
     4. Jelisavac, Dorde            BK      1000           1019867

 31. OŠ Šmarje - Sap           1374.0
     1. Dolinar, Lenart             BK      1561           1019696
     2. Kastelic, Ožbej             BK      1500           1019697
     3. Kmet, Peter                 BK      1433           1019694
     4. Kocjan, Nik                 BK      1002           1019841
     5. Kuzmijak, Marko             BK      1000           1019842

 32. OŠ Selnica ob Dravi       1338.8
     1. Heric, Meta                III 1127 1684 14640848  1024038
     2. Heric, Luka                 IV 1191 1671 14641062  1024088
     3. Čuček, Tilen                BK      1000           1024345
     4. Vodnik, Jakob               BK      1000           1024346

 33. OŠ Trebnje                1000.0
     1. Hasič, Emel                 BK      1000           1063011
     2. Hudoklin, Leon              BK      1000           1063330
     3. Kek, Andraž                 BK      1000           1063331
     4. Cesar, Anže                 BK      1000           1063332

 34. OŠ Lava                   1000.0
     1. ČOKL, VAL                   BK      1000           1034415
     2. Kerkoš, Šarlah              BK      1000           1034432
     3. LESKOŠEK, MAJ               BK      1000           1034417
     4. PRAZNIK, OSKAR              BK      1000           1034419


Arbiter: Ana Srebrnič                            

WinEkipni  4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si