www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/19 do 12 let

14.4.2019 Šmarje - Sap

Dečki do 12 letDeklice do 12 let

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/19 za dečke do 12 let

Organizator: OŠ Šmarje - Sap

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red
OŠ ekipno DP za dečke do 12 let

OŠ ekipno DP za dečke do 12 let
Šmarje - Sap, 14.4.2019

Najboljša 1. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Jalovec, IgorOŠ Ob Rinži Kočevje 7.0/7 100%
2.Gregorič, AndražOŠ Solkan 6.0/7 86%
3.Škrbec, LeonOŠ Antona Globočnika Post 6.0/7 86%
4.Kozlovič, JernejOŠ Koper 6.0/7 86%
5.Cimperman, TeoOŠ Nove Jarše 5.5/7 79%
6.Guid, TajaOŠ n.h. Maksa Pečarja 5.5/7 79%
7.Drevenšek, GašperOŠ Angela Besednjaka 5.5/7 79%
8.Zidar, JernejOŠ Janka Modra 1 5.0/7 71%
9.Tisaj, TilenOŠ Mengeš 5.0/7 71%
10.Perme, MartinOŠ Komenda-Moste 4.5/7 64%
Najboljša 2. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Herega, NejcOŠ Solkan 4.0/4 100%
2.Zenjilovski, NikOŠ Matije Čopa 6.0/7 86%
3.Heric, LukaOŠ Selnica ob Dravi 6.0/7 86%
4.Radej, PikaOŠ J. D. Krško 5.0/7 71%
5.Lavrič, MarkOŠ Dolenjske Toplice 5.0/7 71%
6.Timagina, SofiaOŠ Mengeš 4.0/6 67%
7.Hudoklin, MaticOŠ Janka Modra 2 4.0/6 67%
8.Markošek, BineOŠ Nove Jarše 4.5/7 64%
9.Koritnik, VidOŠ 1 Šmarje pri Jelšah 4.5/7 64%
10.Veršec, JakaOŠ Bizeljsko 4.5/7 64%
Najboljša 3. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Podpeskar, AljažOŠ M. V. Preddvor 6.5/7 93%
2.Hočevar, NickOŠ Antona Globočnika Post 6.0/7 86%
3.Selan, KrištofOŠ Brezovica 6.0/7 86%
4.Podržaj Ravnik, TilenOŠ Dolenjske Toplice 6.0/7 86%
5.Vičič, MarkOŠ Solkan 5.5/7 79%
6.Glas, BrunoOŠ J. D. Krško 5.0/7 71%
7.Plevel Orel, ŽigaOŠ Matije Čopa 5.0/7 71%
8.Kocič, AlisOŠ Mirna 5.0/7 71%
9.Vodičar, MihaOŠ Vič 5.0/7 71%
10.Petrušič, LukaOŠ Nove Jarše 4.5/7 64%
Najboljša 4. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Ratej, JoštOŠ 2 Šmarje pri Jelšah 4.0/4 100%
2.Kitak, LukaOŠ 1 Šmarje pri Jelšah 3.5/4 88%
3.Kampuš, IvaOŠ Janka Modra 1 6.0/7 86%
4.Pešekhonov, NikitaDvojezična OŠ 1 Lendava 5.0/6 83%
5.Molan, LamirOŠ J. D. Krško 4.0/5 80%
6.Bahlen Dogbats, Etsey TarOŠ Nove Jarše 4.0/5 80%
7.Vičič, MaksOŠ Solkan 5.5/7 79%
8.Snežič, GregaOŠ Bizeljsko 5.5/7 79%
9.Jenček, GašperOŠ Antona Globočnika Post 4.5/7 64%
10.Kocič, AlisaOŠ Mirna 4.5/7 64%
Najboljša 5. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Rataj, BlažOŠ Otočec 3.0/4 75%
2.Kraševec Stan., VorancOŠ Center Novo mesto 3.0/7 43%
3.Nešovič, JovanOŠ Mengeš 2.0/5 40%
4.Divjak, UrbanOŠ Janka Modra 2 2.0/5 40%
5.Kikec, TimonOŠ Angela Besednjaka 1.5/5 30%
6.Kličič, AnisOŠ Ob Rinži Kočevje 1.0/4 25%

Tempo: 10 min + 5 s
Arbiter: Ana Srebrnič
WinEkipni 4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si