www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/19 do 12 let

14.4.2019 Šmarje - Sap

Dečki do 12 letDeklice do 12 let

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/19 za deklice do 12 let

Organizator: OŠ Šmarje - Sap

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: April 14 2019 15:54:45.

OŠ ekipno DP za deklice do 12 let

OŠ ekipno DP za deklice do 12 let
Šmarje - Sap, 14.4.2019

                                Rating                              MT    SonKM  Točke  SonnT
  1. OŠ Ob Rinži Kočevje        1484.0                                14  139.5   19.5  209.0
       (W 5    3)(B 8    2)(W 3  2.5)(B 2    3)(W 6    3)(B11    3)(W10    3)
     1. Grišin, Lia        1081 1643 + 5. 1 + 8. 1 = 3. 1 + 2. 1 + 6. 1 +11. 1 +10. 1  6.5/7   2.13
     2. Šertelj, Nuša Nisa    0 1695 + 5. 2 + 8. 2 + 3. 3 + 2. 2 + 6. 2 +11. 2 +10. 2  7.0/7   1.27
     3. Gorše, Manca          0 1114               + 3. 4 + 2. 3 + 6. 4 +11. 3 +10. 3  5.0/5   3.13
     4. Robida, Eva           0 1381 + 5. 3 - 8. 3                                     1.0/2  -0.21
  2. OŠ Antona Globočnika Post  1338.3                                12   83.0   14.0  133.5
       (B14    2)(W 7    3)(B 6    2)(W 1    0)(B 8    2)(W 3    2)(B 9    3)
     1. Beber, Anja           0 1631 +14. 2 + 7. 1 + 6. 1 - 1. 1 + 8. 1 + 3. 1 + 9. 1  6.0/7   1.70
     2. Strnad, Kaja          0 1384 -14. 3 + 7. 2 + 6. 2 - 1. 2 + 8. 2 - 3. 2 + 9. 2  4.0/7   1.72
     3. Meze  Ivanič, Ema     0 1000 +14. 4 + 7. 3 - 6. 3 - 1. 3 - 8. 3 + 3. 4 + 9. 3  4.0/7   3.12
  3. OŠ Mokronog                1484.7                                 9   71.0   11.0  116.3
       (B11    2)(W 4    2)(B 1  0.5)(W 5  1.5)(W10    2)(B 2    1)(B 8    2)
     1. Rajer, Ana            0 1592 -11. 1 + 4. 1 = 1. 1 + 5. 1 -10. 1 - 2. 1 - 8. 1  2.5/7  -1.43
     2. Čož, Jera             0 1450 +11. 2 - 4. 2        = 5. 2 +10. 2 + 2. 2 + 8. 2  4.5/6   1.22
     3. Sinur, Zarja          0 1412 +11. 3        - 1. 2        +10. 3        + 8. 3  3.0/4   1.16
     4. Završnik, Špela       0 1502        + 4. 3 - 1. 3 - 5. 3        - 2. 3         1.0/4  -2.29
  4. OŠ Angela Besednjaka Mb    1449.0                                 8   56.0   11.0  104.5
       (W10    2)(B 3    1)(W12    3)(W 8    1)(B 9    0)(B13    2)(W 6    2)
     1. Movrin Maršani, Le    0 1436 -10. 1 - 3. 1 +12. 1 - 8. 1 - 9. 1 -13. 1 - 6. 1  1.0/7  -2.28
     2. Drevenšek, Nuša       0 1441 +10. 2 + 3. 2 +12. 3 + 8. 2 - 9. 2 +13. 2 + 6. 2  6.0/7   2.57
     3. Koler, Rebeka         0 1470 +10. 3 - 3. 4 +12. 4 - 8. 3 - 9. 3 +13. 3 + 6. 3  4.0/7  -0.01
  5. OŠ Hudinja                 1210.7                                 8   50.5   11.0   90.0
       (B 1    0)(W13    2)(B 7    2)(B 3  1.5)(W11    1)(W 9  1.5)(B14    3)
     1. Rejc Vipotnik, Pia    0 1457 - 1. 1 -13. 1 - 7. 1 - 3. 1 -11. 1 + 9. 1 +14. 1  2.0/7  -0.79
     2. Grogl, Zala           0 1110 - 1. 2 +13. 2 + 7. 2 = 3. 2 -11. 2 - 9. 2 +14. 2  3.5/7   2.46
     3. KOSTANJEVEC, ARABE    0 1065 - 1. 4 +13. 3 + 7. 4 + 3. 4 +11. 3 = 9. 3 +14. 3  5.5/7   4.36
  6. OŠ Nove Jarše              1407.0                                 7   60.5   11.5  115.3
       (B 7  1.5)(B 9    2)(W 2    1)(W12    3)(B 1    0)(W 8    3)(B 4    1)
     1. Lapanje, Ajda         0 1520 = 7. 1 + 9. 1 - 2. 1 +12. 2 - 1. 1 + 8. 1 + 4. 1  4.5/7   0.79
     2. Marn, Evelina         0 1387 + 7. 2 + 9. 2 - 2. 2 +12. 3 - 1. 2 + 8. 2 - 4. 2  4.0/7   1.68
     3. Petrušič, Špela       0 1314 - 7. 4        + 2. 3 +12. 4               - 4. 3  2.0/4  -0.27
     4. Lapanje, Aneja        0 1209        - 9. 3               - 1. 3 + 8. 3         1.0/3   0.01
  7. OŠ Sava Kladnika Sevnica   1536.7                                 7   42.5   10.5   81.3
       (W 6  1.5)(B 2    0)(W 5    1)(B10    1)(B14    3)(W12    2)(W13    2)
     1. Jesih, Tjaša          0 1586 = 6. 1 - 2. 1 + 5. 1 -10. 1 +14. 1 +12. 1 -13. 1  3.5/7  -0.98
     2. Jesih, Teja           0 1524 - 6. 2 - 2. 2 - 5. 2 +10. 2 +14. 3 +12. 2 +13. 2  4.0/7  -1.12
     3. Štigl, Klara          0 1500        - 2. 3        -10. 3        -12. 4         0.0/3  -2.34
     4. Strlekar, Nina        0 1500 + 6. 3        - 5. 3        +14. 4        +13. 3  3.0/4   0.34
  8. OŠ Sladki Vrh              1527.3                                 6   63.0    9.0  102.5
       (B13    2)(W 1    1)(W10    2)(B 4    2)(W 2    1)(B 6    0)(W 3    1)
     1. Grobelšek, Šjama      0 1531 +13. 1 - 1. 1 -10. 1 + 4. 1 - 2. 1 - 6. 1 + 3. 1  3.0/7  -0.37
     2. Grubelnik, Klara      0 1551 -13. 2 - 1. 2 +10. 2 - 4. 2 - 2. 2 - 6. 2 - 3. 2  1.0/7  -3.48
     3. Jakob, Anja           0 1500 +13. 3 + 1. 4 +10. 3 + 4. 3 + 2. 3 - 6. 4 - 3. 3  5.0/7   0.41
  9. OŠ Drska Novo mesto        1473.7                                 6   56.5   11.0   91.8
       (B12  1.5)(W 6    1)(B14    3)(W11    1)(W 4    3)(B 5  1.5)(W 2    0)
     1. Ficko, Zoja           0 1451 =12. 1 - 6. 1 +14. 1 -11. 1 + 4. 1 - 5. 1 - 2. 1  2.5/7  -0.89
     2. Luzar, Brina          0 1532 -12. 2 - 6. 2 +14. 2 -11. 2 + 4. 2 + 5. 2 - 2. 2  3.0/7  -2.06
     3. Bukovac, Naja         0 1438 +12. 3 + 6. 4 +14. 4 +11. 3 + 4. 3 = 5. 3 - 2. 3  5.5/7   0.69
 10. OŠ Medvode                 1537.0                                 6   49.0    9.0   76.0
       (B 4    1)(W11    2)(B 8    1)(W 7    2)(B 3    1)(W14    2)(B 1    0)
     1. Mihajlovič, Patric    0 1575 + 4. 1 +11. 1 + 8. 1 + 7. 1 + 3. 1 +14. 1 - 1. 1  6.0/7   2.24
     2. Rupar, Živa           0 1536 - 4. 2 -11. 2 - 8. 2 - 7. 2 - 3. 2 +14. 2 - 1. 2  1.0/7  -2.77
     3. Karishik, Elhana      0 1500 - 4. 3 +11. 3 - 8. 3 + 7. 3 - 3. 3 -14. 4 - 1. 3  2.0/7  -2.49
 11. OŠ Solkan                  1317.3                                 6   48.0    9.0   90.5
       (W 3    1)(B10    1)(W13    2)(B 9    2)(B 5    2)(W 1    0)(B12    1)
     1. Gregorič, Ema         0 1548 + 3. 1 -10. 1 +13. 1 + 9. 1 + 5. 1 - 1. 1 -12. 1  4.0/7  -0.12
     2. Vičič, Špelca         0 1404 - 3. 2 +10. 2 -13. 2 + 9. 2 + 5. 2 - 1. 2 +12. 3  4.0/7   0.73
     3. Podbršček, Lorin      0 1000 - 3. 3 -10. 3 +13. 3 - 9. 3 - 5. 3 - 1. 3 -12. 4  1.0/7  -0.57
 12. OŠ Lava                    1166.7                                 5   32.0    8.5   63.0
       (W 9  1.5)(W14    3)(B 4    0)(B 6    0)(W13    1)(B 7    1)(W11    2)
     1. STERMECKI, KATARIN    0 1000 = 9. 1 +14. 1 - 4. 1        -13. 1 - 7. 1 +11. 1  2.5/6   2.02
     2. RESINOVIČ, AJDA       0 1000 + 9. 2 +14. 3        - 6. 1 -13. 2 - 7. 2         2.0/5   1.39
     3. Peperko, Ališa        0 1500 - 9. 3        - 4. 2 - 6. 2 +13. 3        -11. 2  1.0/5  -1.95
     4. NOVAK, MAŠA           0 1000        +14. 4 - 4. 3 - 6. 3        + 7. 3 +11. 3  3.0/5   2.12
 13. OŠ Milana Majcna Šentjanž  1357.3                                 4   45.0    9.0   73.5
       (W 8    1)(B 5    1)(B11    1)(W14    2)(B12    2)(W 4    1)(B 7    1)
     1. Vozelj, Ajda          0 1418 - 8. 1 + 5. 1 -11. 1 +14. 1 +12. 1 + 4. 1 + 7. 1  5.0/7   1.82
     2. Rozman, Tadeja        0 1154 + 8. 2 - 5. 2 +11. 2 +14. 2 +12. 2 - 4. 2 - 7. 2  4.0/7   2.09
     3. Knez Majcen, Iza      0 1500 - 8. 3 - 5. 3 -11. 3 -14. 3 -12. 3 - 4. 3 - 7. 4  0.0/7  -4.38
 14. OŠ Šmarje - Sap            1500.0                                 0   18.0    3.0   32.0
       (W 2    1)(B12    0)(W 9    0)(B13    1)(W 7    0)(B10    1)(W 5    0)
     1. Ambrožič, Zoja        0 1500        -12. 1 - 9. 1 -13. 1 - 7. 1 -10. 1 - 5. 1  0.0/6  -3.44
     2. Jesih, Ema            0 1500 - 2. 1        - 9. 2 -13. 2        -10. 2 - 5. 2  0.0/5  -3.03
     3. Slejko, Zarja         0 1500 + 2. 2 -12. 2        +13. 3 - 7. 2        - 5. 3  2.0/5  -1.47
     4. Špringer, Zoja        0 1500 - 2. 3 -12. 4 - 9. 3        - 7. 4 +10. 3         1.0/5  -2.43

OŠ ekipno DP za deklice do 12 let
Šmarje - Sap, 14.4.2019

                                     MT  T  MTB
  1. OŠ Ob Rinži Kočevje                                        14  139.5   19.5  209.0
  2. OŠ Antona Globočnika Post                                  12   83.0   14.0  133.5
  3. OŠ Mokronog                                                 9   71.0   11.0  116.3
  4. OŠ Angela Besednjaka Mb                                     8   56.0   11.0  104.5
  5. OŠ Hudinja                                                  8   50.5   11.0   90.0
  6. OŠ Nove Jarše                                               7   60.5   11.5  115.3
  7. OŠ Sava Kladnika Sevnica                                    7   42.5   10.5   81.3
  8. OŠ Sladki Vrh                                               6   63.0    9.0  102.5
  9. OŠ Drska Novo mesto                                         6   56.5   11.0   91.8
 10. OŠ Medvode                                                  6   49.0    9.0   76.0
 11. OŠ Solkan                                                   6   48.0    9.0   90.5
 12. OŠ Lava                                                     5   32.0    8.5   63.0
 13. OŠ Milana Majcna Šentjanž                                   4   45.0    9.0   73.5
 14. OŠ Šmarje - Sap                                             0   18.0    3.0   32.0

Arbiter: Ana Srebrnič
Tempo: 10 min + 5 s