www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/19 do 12 let

14.4.2019 Šmarje - Sap

Dečki do 12 letDeklice do 12 let

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko ekipno državno prvenstvo 2018/19 za deklice do 12 let

Organizator: OŠ Šmarje - Sap

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red
OŠ ekipno DP za deklice do 12 let

OŠ ekipno DP za deklice do 12 let
Šmarje - Sap, 14.4.2019

Najboljša 1. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Grišin, LiaOŠ Ob Rinži Kočevje 6.5/7 93%
2.Beber, AnjaOŠ Antona Globočnika Post 6.0/7 86%
3.Mihajlovič, PatricijaOŠ Medvode 6.0/7 86%
4.Vozelj, AjdaOŠ Milana Majcna Šentjanž 5.0/7 71%
5.Lapanje, AjdaOŠ Nove Jarše 4.5/7 64%
6.Gregorič, EmaOŠ Solkan 4.0/7 57%
7.Jesih, TjašaOŠ Sava Kladnika Sevnica 3.5/7 50%
8.Grobelšek, ŠjamaOŠ Sladki Vrh 3.0/7 43%
9.STERMECKI, KATARINAOŠ Lava 2.5/6 42%
10.Rajer, AnaOŠ Mokronog 2.5/7 36%
Najboljša 2. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Šertelj, Nuša NisaOŠ Ob Rinži Kočevje 7.0/7 100%
2.Drevenšek, NušaOŠ Angela Besednjaka Mb 6.0/7 86%
3.Čož, JeraOŠ Mokronog 4.5/6 75%
4.Strnad, KajaOŠ Antona Globočnika Post 4.0/7 57%
5.Marn, EvelinaOŠ Nove Jarše 4.0/7 57%
6.Jesih, TejaOŠ Sava Kladnika Sevnica 4.0/7 57%
7.Vičič, ŠpelcaOŠ Solkan 4.0/7 57%
8.Rozman, TadejaOŠ Milana Majcna Šentjanž 4.0/7 57%
9.Grogl, ZalaOŠ Hudinja 3.5/7 50%
10.Luzar, BrinaOŠ Drska Novo mesto 3.0/7 43%
Najboljša 3. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Gorše, MancaOŠ Ob Rinži Kočevje 5.0/5 100%
2.KOSTANJEVEC, ARABELAOŠ Hudinja 5.5/7 79%
3.Bukovac, NajaOŠ Drska Novo mesto 5.5/7 79%
4.Sinur, ZarjaOŠ Mokronog 3.0/4 75%
5.Jakob, AnjaOŠ Sladki Vrh 5.0/7 71%
6.Meze Ivanič, EmaOŠ Antona Globočnika Post 4.0/7 57%
7.Koler, RebekaOŠ Angela Besednjaka Mb 4.0/7 57%
8.Petrušič, ŠpelaOŠ Nove Jarše 2.0/4 50%
9.Slejko, ZarjaOŠ Šmarje - Sap 2.0/5 40%
10.Karishik, ElhanaOŠ Medvode 2.0/7 29%
Najboljša 4. deska
MestoImeKlubTočkeProcent
1.Strlekar, NinaOŠ Sava Kladnika Sevnica 3.0/4 75%
2.NOVAK, MAŠAOŠ Lava 3.0/5 60%
3.Završnik, ŠpelaOŠ Mokronog 1.0/4 25%
4.Špringer, ZojaOŠ Šmarje - Sap 1.0/5 20%

Tempo: 10 min + 5 s
Arbiter: Ana Srebrnič
WinEkipni 4.01.02, Lastnik: www.velemojstrica.si