www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko posamično državno prvenstvo 2018/19

13.4.2019 Šmarje - Sap

Dečki do 9 letDeklice do 9 letEkipno dečki do 9 letEkipno deklice do 9 let

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko državno prvenstvo 2018/19 za dečke do 9 let

Organizator: OŠ Šmarje - Sap

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: May 11 2019 21:35:11.

Osnovnošolsko posamično DP - F09
Osnovnošolsko posamično DP - F09
Šmarje - Sap, 13.4.2019
Št. Ime KatFedELOLRatKlub123456789 TWinBuch1Mesto
1Vaupot,KajetanIVSLO 1482OŠ Slovenj Gradec 94 1 135 2 13 3 2 4 6 4 15 5 18 6 41 7 14 8 8 1.0 50.01
2Želj,LanIIISLO10411693III. OŠ Celje128 1 48 2 24 3 1 3 52 4 22 5 25 6 8 7 4 8 8 0.0 50.52
3Belyaletdinov,Leonard SLO 1859OŠ Šmartno pod Šmarno gor 67 1 17 2 19 3 12 4 4 4.5 26 5.5 7 6.5 6 7 5 7.57.5 1.5 54.53
3Štorman,LukaIIISLO11221707OŠ Braslovče117 1 49 2 40 3 10 4 3 4.5 8 5.5 14 6.5 7 7.5 2 7.57.5XXX 53.54
5Kovačec,Tilen SLO10381674OŠ Ljudski vrt 83 1 11 2 10 2 49 3 30 4 21 5 12 6 9 7 3 7.57.5XXX 52.05
6Markus,DavidIIISLO11371756OŠ Brinje165* 1 54 2 28 3 47 4 1 5 7 5 23 6 3 6.5 20 7.57.5XXX 50.56
7Despotovič,PavleIIISLO11371798OŠ P. V. Ljubljana139 1 31 2 102 3 21 4 18 5 6 6 3 6 4 6 19 7 7 XXX 50.07-8
8Repar,DomenIVSLO10801643OŠ Z.O. Kočevje122 1 42 2 30 3 46 4 20 5 4 5 19 6 2 6 24 7 7 XXX 50.07-8
9Juhart Korošec,Gal SLO 1000OŠ Ob Dravinji 51 1 93 2 22 3 18 3 10 4 47 5 40 6 5 6 21 7 7 XXX 48.09
10Intihar Dolina,Gal SLO 1494OŠ P. V. Ljubljana159 1 133 2 5 3 4 3 9 3 62 4 50 5 23 6 18 7 7 XXX 47.010
11Tiran,LovroIVSLO 1351OŠ Center Novo mesto153 1 5 1 95 2 13 2 57 3 134 4 47 5 25 6 22 7 7 XXX 43.011
12Prevc,Urban SLO 1569OŠ P. V. Ljubljana137 1 70 2 77 3 3 3 31 4 28 5 5 5 27 6 17 6.56.5XXX 49.012
13Plevel Orel,ŽigaIIISLO 1637OŠ Matije Čopa156 1 61 2 1 2 11 3 55 4 19 4 42 4.5 81 5.5 43 6.56.5XXX 46.513
14Bavec,JakobIVSLO11091411OŠ H. J. H. Stari trg pri161 1 92 2 78 2.5 79 3.5 38 4.5 20 5.5 4 5.5 39 6.5 1 6.56.5XXX 45.514
15Berlot,Tian SLO 1577OŠ Deskle 63 1 39 1.5 38 1.5138 2.5 79 3.5 1 3.5 44 4.5 77 5.5 41 6.56.5XXX 44.515
16Mižigoj,AlexeyIIISLO 1551OŠ Brežice 69 1 46 1 139 2 56 3 27 3.5 39 3.5 89 4.5 40 5.5 38 6.56.5XXX 42.016
17Tršelič,Jaša SvitIVSLO 1384OŠ Brežice151 1 3 1 69 2 122 3 25 3 133 4 93 5 26 6 12 6.56.5XXX 41.517
18Babarovič,Fran SLO 1625OŠ Martina Krpana Ljublja 96 1 68 2 43 3 9 4 7 4 24 5 1 5 35 6 10 6 6 XXX 51.518
19Levanič,Anej SLO 1508OŠ Ljudski vrt 57 1 71 2 3 2 42 3 46 4 13 5 8 5 29 6 7 6 6 XXX 49.519
20Hočevar,NickIIISLO10771800OŠ Antona Globočnika 72 1 33 2 58 3 23 4 8 4 14 4 48 5 28 6 6 6 6 XXX 48.520-22
21Podržaj Ravnik,TilenIVSLO10131562OŠ Dolenjske Toplice 32 1 50 2 75 3 7 3 68 4 5 4 65 5 31 6 9 6 6 XXX 48.520-22
22Batagelj,Juš SLO 1509OŠ J. A. Kranj 89 1 73 2 9 2 64 3 80 4 2 4 36 5 32 6 11 6 6 XXX 48.520-22
23Bahlen Dogbats,Etsey Taras SLO 1610OŠ Nove Jarše101 1 36 2 35 3 20 3 51 4 48 5 6 5 10 5 39 6 6 XXX 47.523
24Grubor,Aleksej SLO 1498OŠ J. A. Kranj 95 1 29 2 2 2 57 3 66 4 18 4 64 5 46 6 8 6 6 XXX 47.024
25Ašič,Nik SLO 1572OŠ Artiče126 1 64 2 46 2 61 3 17 4 82 5 2 5 11 5 48 6 6 XXX 46.025-26
26Marinšek,MitjaIVSLO 1523OŠ Antona Globočnika105 1 74 2 79 2.5 34 3.5 39 4.5 3 4.5 27 5 17 5 65 6 6 XXX 46.025-26
27Želj,Luka SLO 1194III. OŠ Celje 92 0 109 1 87 2 58 3 16 3.5 34 4.5 26 5 12 5 60 6 6 XXX 43.527
28Berlot,Andre SLO 1495OŠ Deskle124 1 90 2 6 2 84 3 67 4 12 4 80 5 20 5 56 6 6 XXX 43.028-29
29Juhart Korošec,Bine SLO 1000OŠ Ob Dravinji 55 1 24 1 103 2 60 2 56 3 51 4 33 5 19 5 54 6 6 XXX 43.028-29
30Čepeljnik,Žiga SLO 1488OŠ Brezovica140 1 82 2 8 2 97 3 5 3 96 4 46 4 71 5 50 6 6 XXX 42.030
31Zenjilovski,Žan SLO 1376OŠ Matije Čopa158 1 7 1 125 2 93 3 12 3 66 4 82 5 21 5 47 6 6 XXX 41.531
32Bečič,Benjamin SLO 1000OŠ Ob Dravinji 21 0 106 1 33 1 130 2 54 3 61 4 55 5 22 5 78 6 6 XXX 41.032
33Brumec,Anže SLO 1393OŠ K. K. Poljčane108 1 20 1 32 2 133 3 47 3 103 4 29 4 99 5 59 6 6 XXX 40.033
34Sušec,Nej SLO 1517OŠ Radlje ob Dravi143 1 62 2 85 2.5 26 2.5 92 3.5 27 3.5 94 4 64 5 61 6 6 XXX 39.534
35Gorše Gabrijel,Carlos SLO 1427OŠ P. V. Ljubljana138 1 123 2 23 2 66 2 114 3 63 4 101 5 18 5 46 6 6 XXX 39.035
36PodgoršekDimni,Bor SLO 1301OŠ J. A. Kranj166 1 23 1 129 2 53 2 84 3 98 4 22 4 104 5 58 6 6 XXX 38.036
37Kolukaj,Bleron SLO 1525OŠ Jurija Dalmatina Krško115 1 77 1 83 2 48 2 122 3 50 3 96 4 62 5 49 6 6 XXX 37.037
38Kejžar,Val 1000OŠ Danile Kumar 41 0.5 59 1.5 15 2.5 44 3.5 14 3.5 40 3.5 86 4.5 42 5.5 16 5.55.5XXX 46.538
39Stojanovič,Jure SLO 1303OŠ Ljudski vrt130 1 15 1.5 88 2.5 78 3.5 26 3.5 16 4.5 81 5.5 14 5.5 23 5.55.5XXX 45.039
40Šarc,Žan 1500OŠ Domžale110 1 113 2 4 2 50 3 77 3.5 38 4.5 9 4.5 16 4.5 89 5.55.5XXX 44.540
41Keber,AlenIVSLO 1398OŠ Jurija Dalmatina Krško 38 0.5 81 1.5 52 1.5149 2.5 78 3.5 43 4.5 77 5.5 1 5.5 15 5.55.5XXX 44.041
42Kukovec,Mihael SLO 1366OŠ Ljudski vrt 91 1 8 1 113 2 19 2 115 3 83 4 13 4.5 38 4.5 87 5.55.5XXX 42.542
43Zorko,Lovro SLO 1444OŠ Artiče129 1 87 2 18 2 45 2.5 85 3.5 41 3.5 52 4.5 78 5.5 13 5.55.5XXX 42.043
44Novak,Vid SLO 1404OŠ Nove Jarše150 1 88 1.5149 2.5 38 2.5 81 2.5 85 3.5 15 3.5 82 4.5 79 5.55.5XXX 37.044
45Poznič,Nejc 1000OŠ Z.O. Kočevje 80 0 157 1 127 2 43 2.5 86 2.5125 3.5 53 3.5142 4.5 77 5.55.5XXX 34.045
46Lovrenčič,Lucian SLO 1109OŠ Ob Dravinji167 1 16 2 25 3 8 3 19 3 53 4 30 5 24 5 35 5 5 XXX 48.546
47Morenčič,Mathias SLO 1582OŠ Deskle114 1 56 2 80 3 6 3 33 4 9 4 11 4 70 5 31 5 5 XXX 47.547
48Jenček,GašperIVSLO11361368OŠ Antona Globočnika109 1 2 1 116 2 37 3 53 4 23 4 20 4 101 5 25 5 5 XXX 45.048
49Korošec,Andraž SLO 1367OŠ Brezovica148 1 4 1 90 2 5 2 69 3 65 3 143 4 68 5 37 5 5 XXX 43.549-50
50Daničič,Anže SLO 1123OŠ Boštanj121 1 21 1 98 2 40 2 97 3 37 4 10 4 53 5 30 5 5 XXX 43.549-50
51Hribar,MihaIVSLO 1420OŠ Jurija Dalmatina Krško 9 0 108 1 137 2 111 3 23 3 29 3 134 4 67 5 63* 5 5 XXX 41.051-52
52Ratej,Jošt SLO 1200OŠ Šmarje pri Jelšah146 0.5120 1.5 41 2.5 85 3.5 2 3.5 77 3.5 43 3.5 57 4 96 5 5 XXX 41.051-52
53Hribernik,JernejIVSLO 1567OŠ K. K. Poljčane118 1 80 1 72 2 36 3 48 3 46 3 45 4 50 4 81 5 5 XXX 40.553-54
54Gobec,Filip SLO 1376III. OŠ Celje141 1 6 1 57 1 113 2 32 2 97 3 105 4 83 5 29 5 5 XXX 40.553-54
55Škvarč,Jernej SLO 1425OŠ Kanal 29 0 140 1 126 2 75 3 13 3 99 4 32 4 59 4 101 5 5 XXX 40.055-57
56Srebrnič Kučer,Patrik SLO 1289OŠ Brinje 98 1 47 1 151 2 16 2 29 2 90 3 100 4 92 5 28 5 5 XXX 40.055-57
57Daič,Jakob SLO 1000OŠ Angela Besednjaka 19 0 124 1 54 2 24 2 11 2 123 2.5152 3.5 52 4 103 5 5 XXX 40.055-57
58Završnik,Špela SLO 1502OŠ Mokronog125 1 66 2 20 2 27 2 83 2 116 3 122 4 80 5 36 5 5 XXX 39.558-59
59Drama,AnžeIVSLO 1224OŠ Šmarje pri Jelšah 81 0.5 38 0.5 89 1 137 2 88 3 67 4 78 4 55 5 33 5 5 XXX 39.558-59
60Smolej,Matic SLO 1488OŠ Matije Čopa 84 1 79 1 134 2 29 3 82 3 80 3 115 4 72 5 27 5 5 XXX 39.060-63
61Kurnik,Lenart SLO 1310OŠ J. A. Kranj164 1 13 1 135 2 25 2 90 3 32 3 141 4 109 5 34 5 5 XXX 39.060-63
62Urbančič,Tilen SLO 1066OŠ Žužemberk 99 1 34 1 133 1 87 2 111 3 10 3 106 4 37 4 100 5 5 XXX 39.060-63
63Barkovič,Mark 1000OŠ Velika dolina 15 0 144 1 86 1 91 2 123 3 35 3 107 4 93 5 51* 5 5 XXX 39.060-63
64Krošel,Gregor SLO 1218OŠ K. K. Poljčane131 1 25 1 164 2 22 2 100 3 136 4 24 4 34 4 95 5 5 XXX 38.564
65Nagy,Lovro SLO 1334OŠ Brezovica 97 1 78 1 84 1 110 2 116 3 49 4 21 4 94 5 26 5 5 XXX 38.065
66Matavž,Gi SLO 1065OŠ Ob Dravinji168 1 58 1 152 2 35 3 24 3 31 3 99 3 116 4 97 5 5 XXX 37.566-67
67Kofol,Rafael SLO 1034OŠ Kanal 3 0 155 1 112 2 107 3 28 3 59 3 133 4 51 4 106 5 5 XXX 37.566-67
68Mavsar,Jon SLO 1353OŠ Brezovica100 1 18 1 110 2 102 3 21 3 101 3 135 4 49 4 105 5 5 XXX 37.068
69Bibič,Anej 1000OŠ Artiče 16 0 166 1 17 1 105 2 49 2 112 2 145 3 108 4 107 5 5 XXX 36.569
70Bole,Val SLO 1268OŠ Ljudski vrt104 1 12 1 97 1 94 1.5 95 2.5 92 3 98 4 47 4 110 5 5 XXX 35.570
71Halilovič,Eldin SLO 1063OŠ Nove Jarše106 1 19 1 93 1 135 2 99 2 84 3 136 4 30 4 104 5 5 XXX 35.071
72Krese,Urban SLO 1034OŠ Žužemberk 20 0 100 1 53 1 163 2 133 2 155 3 112 4 60 4 93 5 5 XXX 32.572
73Dukšič,David SLO 1082OŠ Kanal145 1 22 1 111 1 155 2 104 3 93 3 92 3 141 4 109 5 5 XXX 32.073
74Stanišič,Aleksander SLO 1105OŠ Nove Jarše154 1 26 1 92 1 140 1 150 2 124 2.5 85 3.5 95 4 94 5 5 XXX 31.574
75Tikvič,Klemen SLO 1047OŠ Ljudski vrt157 1 142 2 21 2 55 2 136 2 141 2 140 3 111 4 92 5 5 XXX 31.075
76Lušina,Max SLO 1038OŠ Brezovica136 1 102 1 82 1 98 1 108 1 158 2 155 3 133 4 99 5 5 XXX 28.576
77Siladi,Stipe SLO 1109OŠ Nove Jarše144 1 37 2 12 2 123 3 40 3.5 52 4.5 41 4.5 15 4.5 45 4.54.5XXX 44.077
78Kristan,Jakob SLO 1592OŠ Radlje ob Dravi134 1 65 2 14 2.5 39 2.5 41 2.5 79 3.5 59 4.5 43 4.5 32 4.54.5XXX 43.578
79Frigelj,Matevž 1000OŠ Velika dolina107 1 60 2 26 2.5 14 2.5 15 2.5 78 2.5 88 3.5 86 4.5 44 4.54.5XXX 43.079
80Vahčič,Aleks SLO 1155OŠ Brežice 45 1 53 2 47 2 142 3 22 3 60 4 28 4 58 4 84 4.54.5XXX 42.080-81
81Šale,Nejc SLO 1382OŠ Šmarje pri Jelšah 59 0.5 41 0.5143 1.5 88 2.5 44 3.5 86 4.5 39 4.5 13 4.5 53 4.54.5XXX 42.080-81
82Balažič,Jaka 1000OŠ I MS112 1 30 1 76 2 132 3 60 4 25 4 31 4 44 4 83 4.54.5XXX 41.582
83Baškovec,Brin SLO 1019OŠ Žirovnica 5 0 161 1 37 1 147 2 58 3 42 3 142 4 54 4 82 4.54.5XXX 39.583
84Grozina,Nik 1000OŠ Artiče 60 0 162 1 65 2 28 2 36 2 71 2 119 3 130 4 80 4.54.5XXX 39.084-85
85Hunjak Weber,Marko 1000OŠ Danile Kumar 86 1 111 2 34 2.5 52 2.5 43 2.5 44 2.5 74 2.5123 3.5122 4.54.5XXX 39.084-85
86Humar,Jurij SLO 1445OŠ Matije Čopa 85 0 150 1 63 2 92 2.5 45 3.5 81 3.5 38 3.5 79 3.5124 4.54.5XXX 37.586-87
87Ogorevc,Nino 1000OŠ Radlje ob Dravi103 1 43 1 27 1 62 1 113 1.5132 2.5125 3.5118 4.5 42 4.54.5XXX 37.586-87
88Vrabec,Lovro SLO 1474OŠ Mokronog155 1 44 1.5 39 1.5 81 1.5 59 1.5 91 2.5 79 2.5136 3.5125 4.54.5XXX 36.088-89
89Celebic,Lan 1000OŠ Toneta Šraja Aljoše 22 0 131 0.5 59 1 126 1.5149 2.5152 3.5 16 3.5124 4.5 40 4.54.5XXX 36.088-89
90Di Batista,Liam SLO 1000OŠ Brezovica162 1 28 1 49 1 119 2 61 2 56 2 146 3 122 3.5132 4.54.5XXX 35.090
91Levičar,Denis 1000OŠ Škofljica 42 0 127 0 156 1 63 1 118 1.5 88 1.5162 2.5128 3.5126 4.54.5XXX 32.591
92Pongarc Kuzma,Ambrož 1000OŠ Martina Krpana 27 1 14 1 74 2 86 2.5 34 2.5 70 3 73 4 56 4 75 4 4 XXX 43.592
93Fujs Balažič,Jan 1000OŠ I MS152 1 9 1 71 2 31 2 139 3 73 4 17 4 63 4 72 4 4 XXX 43.093
94Horvat,Kristian 1000OŠ Martina Krpana 1 0 107 0 167 1 70 1.5120 2.5126 3.5 34 4 65 4 74 4 4 XXX 40.594
95Gajski,Gal 1000OŠ Velika dolina 24 0 168 1 11 1 120 1.5 70 1.5121 2.5123 3.5 74 4 64 4 4 XXX 39.595
96Lazarevič,Dario SLO 1005OŠ Nove Jarše 18 0 104 1 142 1 108 2 102 3 30 3 37 3 112 4 52 4 4 XXX 39.096
97Marolt,Žiga 1000OŠ Vič 65 0 128 1 70 2 30 2 50 2 54 2 117 3 143 4 66 4 4 XXX 38.597
98Petrišič,Matej 1000OŠ Danile Kumar 56 0 105 1 50 1 76 2 127 3 36 3 70 3 103 3 139 4 4 XXX 37.598-99
99Stankovič,Jaša 1000OŠ Škofljica 62 0 137 0 150 1 131 2 71 3 55 3 66 4 33 4 76 4 4 XXX 37.598-99
100Marinič,Marko 1000Akademija Montessori 68 0 72 0 118 1 145 2 64 2 117 3 56 3 115 4 62 4 4 XXX 37.0100
101Kostrevc,Leon SLO 1004OŠ Otočec 23 0 158 1 107 1 151 2 142 3 68 4 35 4 48 4 55 4 4 XXX 36.5101
102Blaško,Maj SLO 1500OŠ Antona Globočnika116 1 76 2 7 2 68 2 96 2 105 2 110 2 158 3 135 4 4 XXX 36.0102-104
103Sefič,BenjaminIVSLO 1298OŠ Matije Čopa 87 0 141 1 29 1 124 2 140 3 33 3 109 3 98 4 57 4 4 XXX 36.0102-104
104Petrovič,Nikola 1000OŠ Angela Besednjaka MB 70 0 96 0 159 1 128 2 73 2 120 3 127 4 36 4 71 4 4 XXX 36.0102-104
105Bojanič,Kristian 1000OŠ Danile Kumar 26 0 98 0 153 1 69 1 164 2 102 3 54 3 114 4 68 4 4 XXX 35.5105-106
106Šober,Dorian 1000OŠ Angela Besednjaka 71 0 32 0 141 0 Bye 1 110 2 114 3 62 3 127 4 67 4 4 XXX 35.5105-106
107Černe,Jakob SLO 1500OŠ Mokronog 79 0 94 1 101 2 67 2 134 2 108 3 63 3 135 4 69 4 4 XXX 35.0107-109
108Kobal,Matevž 1000OŠ H. J. H. Stari trg pri 33 0 51 0 168 1 96 1 76 2 107 2 139 3 69 3 142 4 4 XXX 35.0107-109
109Lekič,Filip 1000OŠ Škofljica 48 0 27 0 117 1 134 1 156 2 137 3 103 4 61 4 73 4 4 XXX 35.0107-109
110Fidersek,Neo 1000OŠ P. V. Ljubljana 40 0 145 1 68 1 65 1 106 1 157 2 102 3 134 4 70 4 4 XXX 34.5110-111
111Slanič,Nino 1000OŠ Škofljica127 1 85 1 73 2 51 2 62 2 122 2 137 3 75 3 134 4 4 XXX 34.5110-111
112Kalamar,Jan 1000OŠ I MS 82 0 Bye 1 67 1 114 1 163 2 69 3 72 3 96 3 143 4 4 XXX 34.0112
113Dmitrovič,Filip 1000OŠ Škofljica119 1 40 1 42 1 54 1 87 1.5138 1.5166 2 156 3 147 4 4 XXX 33.0113
114Bahor,Urban 1000OŠ Škofljica 47 0 148 1 123 1 112 2 35 2 106 2 144 3 105 3 136 4 4 XXX 32.5114-115
115Bogadi,Tine 1000OŠ Mirana Jarca 37 0 136 0.5147 1 157 2 42 2 146 3 60 3 100 3 133 4 4 XXX 32.5114-115
116Deševič,Leo 1000OŠ Martina Krpana102 0 160 1 48 1 162 2 65 2 58 2 147 3 66 3 146 4 4 XXX 32.0116
117Legan,Nik SLO 1023OŠ Žužemberk 4 0 129 0 109 0 153 1 151 2 100 2 97 2 160 3 144 4 4 XXX 31.0117
118Bevc,Tin 1000OŠ Artiče 53 0 164 0 100 0 167 1 91 1.5149 2.5138 3.5 87 3.5121 4 4 XXX 29.5118
119Miklič,Aljaž 1000OŠ Trebnje113 0 159 1 122 1 90 1 129 2 143 2 84 2 148 3 138 4 4 XXX 29.0119
120Vidovič,Lovro SLO 1355OŠ K. K. Poljčane149 0.5 52 0.5136 1 95 1.5 94 1.5104 1.5153 2.5138 3 141 4 4 XXX 28.5120
121Prijatelj,Martin 1000OŠ Škofljica 50 0 134 0 140 0 161 0.5131 1.5 95 1.5150 2.5137 3.5118 4 4 XXX 28.0121
122Vučajnk,Žiga SLO 1019OŠ Artiče 8 0 130 1 119 2 17 2 37 2 111 3 58 3 90 3.5 85 3.53.5XXX 41.5122
123Gasior,Jure SLO 1449OŠ Jurija Dalmatina Krško163 1 35 1 114 2 77 2 63 2 57 2.5 95 2.5 85 2.5151 3.53.5XXX 36.0123
124Gerzin,Alljaž 1000OŠ Škofljica 28 0 57 0 166 1 103 1 145 2 74 2.5126 3.5 89 3.5 86 3.53.5XXX 35.5124
125Demec,Nejc 1000OŠ Škofljica 58 0 167 1 31 1 152 1.5132 2.5 45 2.5 87 2.5131 3.5 88 3.53.5XXX 35.0125
126Barkovič,Nik 1000OŠ Velika dolina 25 0 153 1 55 1 89 1.5138 2.5 94 2.5124 2.5152 3.5 91 3.53.5XXX 33.0126
127Sampl,Anže SLO 1090OŠ Kanal111 0 91 1 45 1 141 2 98 2 144 3 104 3 106 3 130 3.53.5XXX 32.0127
128Končina,Tilen SLO 1020OŠ Otočec 2 0 97 0 148 1 104 1 141 1 168 2 151 2.5 91 2.5149 3.53.5XXX 31.5128
129Huskič,Mak 1000OŠ Škofljica 43 0 117 1 36 1 139 1 119 1 150 1.5131 1.5161 2.5153 3.53.5XXX 31.0129
130Natlačen,Jure 1000OŠ Škofljica 39 0 122 0 160 1 32 1 143 1 164 2 156 3 84 3 127 3.53.5XXX 30.5130-131
131Pešec,Gregor 1000III. OŠ Celje 64 0 89 0.5132 0.5 99 0.5121 0.5159 1.5129 2.5125 2.5150 3.53.5XXX 30.5130-131
132Erjavec,Uroš SLO 1462OŠ Brinje135 0 138 0.5131 1.5 82 1.5125 1.5 87 1.5149 2.5151 3.5 90 3.53.5XXX 29.0132
133Nagy ,Nick 1000OŠ I MS147 1 10 1 62 2 33 2 72 3 17 3 67 3 76 3 115 3 3 XXX 43.5133
134Andrejčič,Jan SLO 1000OŠ Otočec 78 0 121 1 60 1 109 2 107 3 11 3 51 3 110 3 111 3 3 XXX 37.5134-135
135Hribar,Anže SLO 1000OŠ Riharda Jakopiča Lj132 1 1 1 61 1 71 1 147 2 139 3 68 3 107 3 102 3 3 XXX 37.5134-135
136Čelofiga,Liam 1000OŠ Angela Besednjaka 76 0 115 0.5120 1 164 2 75 3 64 3 71 3 88 3 114 3 3 XXX 36.5136
137Bensa,Oskar 1000Akademija Montessori 12 0 99 1 51 1 59 1 148 2 109 2 111 2 121 2 158 3 3 XXX 35.5137-138
138Ilijaš,Juš 1000OŠ Škofljica 35 0 132 0.5146 1.5 15 1.5126 1.5113 2.5118 2.5120 3 119 3 3 XXX 35.5137-138
139Adrovič,Anel SLO 1032OŠ Nove Jarše 7 0 163 1 16 1 129 2 93 2 135 2 108 2 145 3 98 3 3 XXX 35.0139-141
140Hadžovič,Leon SLO 1000OŠ Nove Jarše 30 0 55 0 121 1 74 2 103 2 142 2 75 2 144 2 157 3 3 XXX 35.0139-141
141Krivec,Aljaž 1000OŠ Škofljica 54 0 103 0 106 1 127 1 128 2 75 3 61 3 73 3 120 3 3 XXX 35.0139-141
142Petek,Nejc 1500OŠ Domžale160 1 75 1 96 2 80 2 101 2 140 3 83 3 45 3 108 3 3 XXX 34.5142
143Brolih ,Patrik 1000OŠ Škofljica 34 0 147 0.5 81 0.5146 1 130 2 119 3 49 3 97 3 112 3 3 XXX 33.5143
144Sever Zupančič,David 1000OŠ Škofljica 77 0 63 0 155 0 158 1 160 2 127 2 114 2 140 3 117 3 3 XXX 28.5144-146
145Smrekar,Bruno 1000OŠ Boštanj 73 0 110 0 161 1 100 1 124 1 154 2 69 2 139 2 155 3 3 XXX 28.5144-146
146Guzej,Tilen 1000OŠ Šmarje pri Jelšah 52 0.5149 0.5138 0.5143 1 161 2 115 2 90 2 166 3 116 3 3 XXX 28.5144-146
147Čop,Jan 1000OŠ Škofljica133 0 143 0.5115 1 83 1 135 1 163 2 116 2 155 3 113 3 3 XXX 27.5147
148Lesar,Nik 1000OŠ Z.O. Kočevje 49 0 114 0 128 0 159 1 137 1 156 1 157 2 119 2 160 3 3 XXX 25.5148
149Longar,Simon 1000OŠ Trebnje120 0.5146 1.5 44 1.5 41 1.5 89 1.5118 1.5132 1.5163 2.5128 2.52.5XXX 33.5149
150Kavčič,Klemen 1000OŠ Škofljica 44 0 86 0 99 0 154 1 74 1 129 1.5121 1.5162 2.5131 2.52.5XXX 32.5150-151
151Kocmur,Luka 1000OŠ Škofljica 17 0 156 1 56 1 101 1 117 1 160 2 128 2.5132 2.5123 2.52.5XXX 32.5150-151
152Slavič,Jurij 1000OŠ I MS 93 0 154 1 66 1 125 1.5162 2.5 89 2.5 57 2.5126 2.5156* 2.52.5XXX 31.5152
153Marn,Žiga 1000OŠ Trebnje PŠ Dolenja 11 0 126 0 105 0 117 0 154 0.5161 1.5120 1.5159 2.5129 2.52.5XXX 30.5153
154Slana,Gaber 1000OŠ Domžale 74 0 152 0 163 0 150 0 153 0.5145 0.5161 0.5Bye 1.5162 2.52.5XXX 20.5154
155Horvat,Lian SLO 1000OŠ Šmarje - Sap 88 0 67 0 144 1 73 1 157 2 72 2 76 2 147 2 145 2 2 XXX 33.5155
156Kreačič,Miro SLO 1016OŠ P. V. Ljubljana 13 0 151 0 91 0 166 1 109 1 148 2 130 2 113 2 152* 2 2 XXX 31.0156
157Čampelj,Nik 1000OŠ Z.O. Kočevje 75 0 45 0 Bye 1 115 1 155 1 110 1 148 1 164 2 140 2 2 XXX 29.5157
158Lazič,Jovo 1000OŠ Šmarje - Sap 31 0 101 0 162 0 144 0 167 1 76 1 168* 2 102 2 137 2 2 XXX 29.0158
159Godec,Janž 1000OŠ Škofljica 10 0 119 0 104 0 148 0 166 0 131 0 Bye 1 153 1 164 2 2 XXX 27.5159
160Ferincek,Andraž 1000OŠ Šmarje - Sap142 0 116 0 130 0 168 1 144 1 151 1 164 2 117 2 148 2 2 XXX 25.0160
161Karanovič,Nemanja 1000OŠ Martina Krpana 14 0 83 0 145 0 121 0.5146 0.5153 0.5154 1.5129 1.5163* 1.51.5XXX 29.5161
162Ficko,Črt 1500 90 0 84 0 158 1 116 1 152 1 166 1.5 91 1.5150 1.5154 1.51.5XXX 27.0162
163Hribar,Valter 1000OŠ Trebnje PŠ Dolenja123 0 139 0 154 1 72 1 112 1 147 1 167 1.5149 1.5161* 1.51.5XXX 25.0163
164Nagode,Tristan 1000Akademija Montessori 61 0 118 1 64 1 136 1 105 1 130 1 160 1 157 1 159 1 1 XXX 28.0164
165Lajnšček Kralj,Miha SLO 1024OŠ Ob Dravinji 6* 0
166Nemič,Erik 1000OŠ Danile Kumar 36 0 69 0 124 0 156 0 159 1 162 1.5113 2 146 2
167Ramšak,Jošt 1000OŠ Šmarje - Sap 46 0 125 0 94 0 118 0 158 0 Bye 1 163 1.5
168Zakrajšek,Luka 1000OŠ Šmarje - Sap 66 0 95 0 108 0 160 0 Bye 1 128 1 158* 1
Arbiter: Ana Srebrnič, IA, Slovenija, 13.4.2019, 9 rounds Swiss
Time: 10 min + 5 s Filename: C:\turnir\os1819u9\os1819u9

Monarch, verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Osnovnošolsko posamično DP - F09
Šmarje - Sap, 13.4.2019
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub                        T      Win Buch1 Mesto
  1. Vaupot,Kajetan           IV  SLO      1482 OŠ Slovenj Gradec          8.0    1.0  50.0     1
  2. Želj,Lan                 III SLO 1041 1693 III. OŠ Celje              8.0    0.0  50.5     2
  3. Belyaletdinov,Leonard        SLO      1859 OŠ Šmartno pod Šmarno gor  7.5    1.5  54.5     3
  3. Štorman,Luka             III SLO 1122 1707 OŠ Braslovče               7.5    XXX 53.5     3
  5. Kovačec,Tilen                SLO 1038 1674 OŠ Ljudski vrt             7.5    XXX 52.0     5
  6. Markus,David             III SLO 1137 1756 OŠ Brinje                  7.5    XXX 50.5     6
  7. Despotovič,Pavle         III SLO 1137 1798 OŠ P. V. Ljubljana         7.0    XXX 50.0 7-      8
  8. Repar,Domen              IV  SLO 1080 1643 OŠ Z.O. Kočevje            7.0    XXX 50.0 7-      8
  9. Juhart Korošec,Gal           SLO      1000 OŠ Ob Dravinji             7.0    XXX 48.0     9
 10. Intihar Dolina,Gal           SLO      1494 OŠ P. V. Ljubljana         7.0    XXX 47.0    10
 11. Tiran,Lovro              IV  SLO      1351 OŠ Center Novo mesto       7.0    XXX 43.0    11
 12. Prevc,Urban                  SLO      1569 OŠ P. V. Ljubljana         6.5    XXX 49.0    12
 13. Plevel Orel,Žiga         III SLO      1637 OŠ Matije Čopa             6.5    XXX 46.5    13
 14. Bavec,Jakob              IV  SLO 1109 1411 OŠ H. J. H. Stari trg pri  6.5    XXX 45.5    14
 15. Berlot,Tian                  SLO      1577 OŠ Deskle                  6.5    XXX 44.5    15
 16. Mižigoj,Alexey           III SLO      1551 OŠ Brežice                 6.5    XXX 42.0    16
 17. Tršelič,Jaša Svit        IV  SLO      1384 OŠ Brežice                 6.5    XXX 41.5    17
 18. Babarovič,Fran               SLO      1625 OŠ Martina Krpana Ljublja  6.0    XXX 51.5    18
 19. Levanič,Anej                 SLO      1508 OŠ Ljudski vrt             6.0    XXX 49.5    19
 20. Hočevar,Nick             III SLO 1077 1800 OŠ Antona Globočnika       6.0    XXX 48.5 20-     22
 21. Podržaj Ravnik,Tilen     IV  SLO 1013 1562 OŠ Dolenjske Toplice       6.0    XXX 48.5 20-     22
 22. Batagelj,Juš                 SLO      1509 OŠ J. A. Kranj             6.0    XXX 48.5 20-     22
 23. Bahlen Dogbats,Etsey Taras    SLO      1610 OŠ Nove Jarše              6.0    XXX 47.5    23
 24. Grubor,Aleksej               SLO      1498 OŠ J. A. Kranj             6.0    XXX 47.0    24
 25. Ašič,Nik                     SLO      1572 OŠ Artiče                  6.0    XXX 46.0 25-     26
 26. Marinšek,Mitja           IV  SLO      1523 OŠ Antona Globočnika       6.0    XXX 46.0 25-     26
 27. Želj,Luka                    SLO      1194 III. OŠ Celje              6.0    XXX 43.5    27
 28. Berlot,Andre                 SLO      1495 OŠ Deskle                  6.0    XXX 43.0 28-     29
 29. Juhart Korošec,Bine          SLO      1000 OŠ Ob Dravinji             6.0    XXX 43.0 28-     29
 30. Čepeljnik,Žiga               SLO      1488 OŠ Brezovica               6.0    XXX 42.0    30
 31. Zenjilovski,Žan              SLO      1376 OŠ Matije Čopa             6.0    XXX 41.5    31
 32. Bečič,Benjamin               SLO      1000 OŠ Ob Dravinji             6.0    XXX 41.0    32
 33. Brumec,Anže                  SLO      1393 OŠ K. K. Poljčane          6.0    XXX 40.0    33
 34. Sušec,Nej                    SLO      1517 OŠ Radlje ob Dravi         6.0    XXX 39.5    34
 35. Gorše Gabrijel,Carlos        SLO      1427 OŠ P. V. Ljubljana         6.0    XXX 39.0    35
 36. PodgoršekDimni,Bor           SLO      1301 OŠ J. A. Kranj             6.0    XXX 38.0    36
 37. Kolukaj,Bleron               SLO      1525 OŠ Jurija Dalmatina Krško  6.0    XXX 37.0    37
 38. Kejžar,Val                            1000 OŠ Danile Kumar            5.5    XXX 46.5    38
 39. Stojanovič,Jure              SLO      1303 OŠ Ljudski vrt             5.5    XXX 45.0    39
 40. Šarc,Žan                              1500 OŠ Domžale                 5.5    XXX 44.5    40
 41. Keber,Alen               IV  SLO      1398 OŠ Jurija Dalmatina Krško  5.5    XXX 44.0    41
 42. Kukovec,Mihael               SLO      1366 OŠ Ljudski vrt             5.5    XXX 42.5    42
 43. Zorko,Lovro                  SLO      1444 OŠ Artiče                  5.5    XXX 42.0    43
 44. Novak,Vid                    SLO      1404 OŠ Nove Jarše              5.5    XXX 37.0    44
 45. Poznič,Nejc                           1000 OŠ Z.O. Kočevje            5.5    XXX 34.0    45
 46. Lovrenčič,Lucian             SLO      1109 OŠ Ob Dravinji             5.0    XXX 48.5    46
 47. Morenčič,Mathias             SLO      1582 OŠ Deskle                  5.0    XXX 47.5    47
 48. Jenček,Gašper            IV  SLO 1136 1368 OŠ Antona Globočnika       5.0    XXX 45.0    48
 49. Korošec,Andraž               SLO      1367 OŠ Brezovica               5.0    XXX 43.5 49-     50
 50. Daničič,Anže                 SLO      1123 OŠ Boštanj                 5.0    XXX 43.5 49-     50
 51. Hribar,Miha              IV  SLO      1420 OŠ Jurija Dalmatina Krško  5.0    XXX 41.0 51-     52
 52. Ratej,Jošt                   SLO      1200 OŠ Šmarje pri Jelšah       5.0    XXX 41.0 51-     52
 53. Hribernik,Jernej         IV  SLO      1567 OŠ K. K. Poljčane          5.0    XXX 40.5 53-     54
 54. Gobec,Filip                  SLO      1376 III. OŠ Celje              5.0    XXX 40.5 53-     54
 55. Škvarč,Jernej                SLO      1425 OŠ Kanal                   5.0    XXX 40.0 55-     57
 56. Srebrnič Kučer,Patrik        SLO      1289 OŠ Brinje                  5.0    XXX 40.0 55-     57
 57. Daič,Jakob                   SLO      1000 OŠ Angela Besednjaka       5.0    XXX 40.0 55-     57
 58. Završnik,Špela               SLO      1502 OŠ Mokronog                5.0    XXX 39.5 58-     59
 59. Drama,Anže               IV  SLO      1224 OŠ Šmarje pri Jelšah       5.0    XXX 39.5 58-     59
 60. Smolej,Matic                 SLO      1488 OŠ Matije Čopa             5.0    XXX 39.0 60-     63
 61. Kurnik,Lenart                SLO      1310 OŠ J. A. Kranj             5.0    XXX 39.0 60-     63
 62. Urbančič,Tilen               SLO      1066 OŠ Žužemberk               5.0    XXX 39.0 60-     63
 63. Barkovič,Mark                         1000 OŠ Velika dolina           5.0    XXX 39.0 60-     63
 64. Krošel,Gregor                SLO      1218 OŠ K. K. Poljčane          5.0    XXX 38.5    64
 65. Nagy,Lovro                   SLO      1334 OŠ Brezovica               5.0    XXX 38.0    65
 66. Matavž,Gi                    SLO      1065 OŠ Ob Dravinji             5.0    XXX 37.5 66-     67
 67. Kofol,Rafael                 SLO      1034 OŠ Kanal                   5.0    XXX 37.5 66-     67
 68. Mavsar,Jon                   SLO      1353 OŠ Brezovica               5.0    XXX 37.0    68
 69. Bibič,Anej                            1000 OŠ Artiče                  5.0    XXX 36.5    69
 70. Bole,Val                     SLO      1268 OŠ Ljudski vrt             5.0    XXX 35.5    70
 71. Halilovič,Eldin              SLO      1063 OŠ Nove Jarše              5.0    XXX 35.0    71
 72. Krese,Urban                  SLO      1034 OŠ Žužemberk               5.0    XXX 32.5    72
 73. Dukšič,David                 SLO      1082 OŠ Kanal                   5.0    XXX 32.0    73
 74. Stanišič,Aleksander          SLO      1105 OŠ Nove Jarše              5.0    XXX 31.5    74
 75. Tikvič,Klemen                SLO      1047 OŠ Ljudski vrt             5.0    XXX 31.0    75
 76. Lušina,Max                   SLO      1038 OŠ Brezovica               5.0    XXX 28.5    76
 77. Siladi,Stipe                 SLO      1109 OŠ Nove Jarše              4.5    XXX 44.0    77
 78. Kristan,Jakob                SLO      1592 OŠ Radlje ob Dravi         4.5    XXX 43.5    78
 79. Frigelj,Matevž                        1000 OŠ Velika dolina           4.5    XXX 43.0    79
 80. Vahčič,Aleks                 SLO      1155 OŠ Brežice                 4.5    XXX 42.0 80-     81
 81. Šale,Nejc                    SLO      1382 OŠ Šmarje pri Jelšah       4.5    XXX 42.0 80-     81
 82. Balažič,Jaka                          1000 OŠ I MS                    4.5    XXX 41.5    82
 83. Baškovec,Brin                SLO      1019 OŠ Žirovnica               4.5    XXX 39.5    83
 84. Grozina,Nik                           1000 OŠ Artiče                  4.5    XXX 39.0 84-     85
 85. Hunjak Weber,Marko                    1000 OŠ Danile Kumar            4.5    XXX 39.0 84-     85
 86. Humar,Jurij                  SLO      1445 OŠ Matije Čopa             4.5    XXX 37.5 86-     87
 87. Ogorevc,Nino                          1000 OŠ Radlje ob Dravi         4.5    XXX 37.5 86-     87
 88. Vrabec,Lovro                 SLO      1474 OŠ Mokronog                4.5    XXX 36.0 88-     89
 89. Celebic,Lan                           1000 OŠ Toneta Šraja Aljoše     4.5    XXX 36.0 88-     89
 90. Di Batista,Liam              SLO      1000 OŠ Brezovica               4.5    XXX 35.0    90
 91. Levičar,Denis                         1000 OŠ Škofljica               4.5    XXX 32.5    91
 92. Pongarc Kuzma,Ambrož                  1000 OŠ Martina Krpana          4.0    XXX 43.5    92
 93. Fujs Balažič,Jan                      1000 OŠ I MS                    4.0    XXX 43.0    93
 94. Horvat,Kristian                       1000 OŠ Martina Krpana          4.0    XXX 40.5    94
 95. Gajski,Gal                            1000 OŠ Velika dolina           4.0    XXX 39.5    95
 96. Lazarevič,Dario              SLO      1005 OŠ Nove Jarše              4.0    XXX 39.0    96
 97. Marolt,Žiga                           1000 OŠ Vič                     4.0    XXX 38.5    97
 98. Petrišič,Matej                        1000 OŠ Danile Kumar            4.0    XXX 37.5 98-     99
 99. Stankovič,Jaša                        1000 OŠ Škofljica               4.0    XXX 37.5 98-     99
100. Marinič,Marko                         1000 Akademija Montessori       4.0    XXX 37.0   100
101. Kostrevc,Leon                SLO      1004 OŠ Otočec                  4.0    XXX 36.5   101
102. Blaško,Maj                   SLO      1500 OŠ Antona Globočnika       4.0    XXX 36.0 102-    104
103. Sefič,Benjamin           IV  SLO      1298 OŠ Matije Čopa             4.0    XXX 36.0 102-    104
104. Petrovič,Nikola                       1000 OŠ Angela Besednjaka MB    4.0    XXX 36.0 102-    104
105. Bojanič,Kristian                      1000 OŠ Danile Kumar            4.0    XXX 35.5 105-    106
106. Šober,Dorian                          1000 OŠ Angela Besednjaka       4.0    XXX 35.5 105-    106
107. Černe,Jakob                  SLO      1500 OŠ Mokronog                4.0    XXX 35.0 107-    109
108. Kobal,Matevž                          1000 OŠ H. J. H. Stari trg pri  4.0    XXX 35.0 107-    109
109. Lekič,Filip                           1000 OŠ Škofljica               4.0    XXX 35.0 107-    109
110. Fidersek,Neo                          1000 OŠ P. V. Ljubljana         4.0    XXX 34.5 110-    111
111. Slanič,Nino                           1000 OŠ Škofljica               4.0    XXX 34.5 110-    111
112. Kalamar,Jan                           1000 OŠ I MS                    4.0    XXX 34.0   112
113. Dmitrovič,Filip                       1000 OŠ Škofljica               4.0    XXX 33.0   113
114. Bahor,Urban                           1000 OŠ Škofljica               4.0    XXX 32.5 114-    115
115. Bogadi,Tine                           1000 OŠ Mirana Jarca            4.0    XXX 32.5 114-    115
116. Deševič,Leo                           1000 OŠ Martina Krpana          4.0    XXX 32.0   116
117. Legan,Nik                    SLO      1023 OŠ Žužemberk               4.0    XXX 31.0   117
118. Bevc,Tin                              1000 OŠ Artiče                  4.0    XXX 29.5   118
119. Miklič,Aljaž                          1000 OŠ Trebnje                 4.0    XXX 29.0   119
120. Vidovič,Lovro                SLO      1355 OŠ K. K. Poljčane          4.0    XXX 28.5   120
121. Prijatelj,Martin                      1000 OŠ Škofljica               4.0    XXX 28.0   121
122. Vučajnk,Žiga                 SLO      1019 OŠ Artiče                  3.5    XXX 41.5   122
123. Gasior,Jure                  SLO      1449 OŠ Jurija Dalmatina Krško  3.5    XXX 36.0   123
124. Gerzin,Alljaž                         1000 OŠ Škofljica               3.5    XXX 35.5   124
125. Demec,Nejc                            1000 OŠ Škofljica               3.5    XXX 35.0   125
126. Barkovič,Nik                          1000 OŠ Velika dolina           3.5    XXX 33.0   126
127. Sampl,Anže                   SLO      1090 OŠ Kanal                   3.5    XXX 32.0   127
128. Končina,Tilen                SLO      1020 OŠ Otočec                  3.5    XXX 31.5   128
129. Huskič,Mak                            1000 OŠ Škofljica               3.5    XXX 31.0   129
130. Natlačen,Jure                         1000 OŠ Škofljica               3.5    XXX 30.5 130-    131
131. Pešec,Gregor                          1000 III. OŠ Celje              3.5    XXX 30.5 130-    131
132. Erjavec,Uroš                 SLO      1462 OŠ Brinje                  3.5    XXX 29.0   132
133. Nagy ,Nick                            1000 OŠ I MS                    3.0    XXX 43.5   133
134. Andrejčič,Jan                SLO      1000 OŠ Otočec                  3.0    XXX 37.5 134-    135
135. Hribar,Anže                  SLO      1000 OŠ Riharda Jakopiča Lj     3.0    XXX 37.5 134-    135
136. Čelofiga,Liam                         1000 OŠ Angela Besednjaka       3.0    XXX 36.5   136
137. Bensa,Oskar                           1000 Akademija Montessori       3.0    XXX 35.5 137-    138
138. Ilijaš,Juš                            1000 OŠ Škofljica               3.0    XXX 35.5 137-    138
139. Adrovič,Anel                 SLO      1032 OŠ Nove Jarše              3.0    XXX 35.0 139-    141
140. Hadžovič,Leon                SLO      1000 OŠ Nove Jarše              3.0    XXX 35.0 139-    141
141. Krivec,Aljaž                          1000 OŠ Škofljica               3.0    XXX 35.0 139-    141
142. Petek,Nejc                            1500 OŠ Domžale                 3.0    XXX 34.5   142
143. Brolih ,Patrik                        1000 OŠ Škofljica               3.0    XXX 33.5   143
144. Sever Zupančič,David                  1000 OŠ Škofljica               3.0    XXX 28.5 144-    146
145. Smrekar,Bruno                         1000 OŠ Boštanj                 3.0    XXX 28.5 144-    146
146. Guzej,Tilen                           1000 OŠ Šmarje pri Jelšah       3.0    XXX 28.5 144-    146
147. Čop,Jan                               1000 OŠ Škofljica               3.0    XXX 27.5   147
148. Lesar,Nik                             1000 OŠ Z.O. Kočevje            3.0    XXX 25.5   148
149. Longar,Simon                          1000 OŠ Trebnje                 2.5    XXX 33.5   149
150. Kavčič,Klemen                         1000 OŠ Škofljica               2.5    XXX 32.5 150-    151
151. Kocmur,Luka                           1000 OŠ Škofljica               2.5    XXX 32.5 150-    151
152. Slavič,Jurij                          1000 OŠ I MS                    2.5    XXX 31.5   152
153. Marn,Žiga                             1000 OŠ Trebnje PŠ Dolenja      2.5    XXX 30.5   153
154. Slana,Gaber                           1000 OŠ Domžale                 2.5    XXX 20.5   154
155. Horvat,Lian                  SLO      1000 OŠ Šmarje - Sap            2.0    XXX 33.5   155
156. Kreačič,Miro                 SLO      1016 OŠ P. V. Ljubljana         2.0    XXX 31.0   156
157. Čampelj,Nik                           1000 OŠ Z.O. Kočevje            2.0    XXX 29.5   157
158. Lazič,Jovo                            1000 OŠ Šmarje - Sap            2.0    XXX 29.0   158
159. Godec,Janž                            1000 OŠ Škofljica               2.0    XXX 27.5   159
160. Ferincek,Andraž                       1000 OŠ Šmarje - Sap            2.0    XXX 25.0   160
161. Karanovič,Nemanja                     1000 OŠ Martina Krpana          1.5    XXX 29.5   161
162. Ficko,Črt                             1500                            1.5    XXX 27.0   162
163. Hribar,Valter                         1000 OŠ Trebnje PŠ Dolenja      1.5    XXX 25.0   163
164. Nagode,Tristan                        1000 Akademija Montessori       1.0    XXX 28.0   164
165. Lajnšček Kralj,Miha          SLO      1024 OŠ Ob Dravinji           ODSTOPIL
166. Nemič,Erik                            1000 OŠ Danile Kumar          ODSTOPIL
167. Ramšak,Jošt                           1000 OŠ Šmarje - Sap          ODSTOPIL
168. Zakrajšek,Luka                        1000 OŠ Šmarje - Sap          ODSTOPIL
Arbiter: Ana Srebrnič, IA
Monarch, verzija 4.01.02 
Lastnik: www.velemojstrica.si