www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko posamično državno prvenstvo 2018/19

13.4.2019 Šmarje - Sap

Dečki do 9 letDeklice do 9 letEkipno dečki do 9 letEkipno deklice do 9 let

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko državno prvenstvo 2018/19 za deklice do 9 let

Organizator: OŠ Šmarje - Sap

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: April 13 2019 22:20:47.

Osnovnošolsko posamično DP - D09

Osnovnošolsko posamično DP - D09
Šmarje - Sap, 13.4.2019

Lista igralcev

       Ime                     Kat ELO  LRat Fed.   Klub
    1. Maček Inti              III 1117 1783  SLO  OŠ Frana Albrehta Kamnik
    2. Šertelj Nuša Nisa                1695  SLO  OŠ Ob Rinži Kočevje
    3. Beber Anja                       1631  SLO  OŠ Antona Globočnika Post
    4. Levstik Taja                     1550  SLO  OŠ Z.O. Kočevje
    5. Delič Mina                       1506  SLO  OŠ Ob Rinži Kočevje
    6. Timagina Sofia                   1484  SLO  OŠ Mengeš
    7. Koler Rebeka                     1470  SLO  OŠ Angela Besednjaka
    8. Marn Evelina                     1387  SLO  OŠ Nove Jarše
    9. Strnad Kaja                      1384  SLO  OŠ Antona Globočnika Post
   10. Robida Eva                       1381  SLO  OŠ Ob Rinži Kočevje
   11. Brcar Zoja                       1353  SLO  OŠ dr. Pavla Lunačka Šent
   12. Petrušič Špela                   1314  SLO  OŠ Nove Jarše
   13. Jovanovič Lana                   1274  SLO  OŠ J. A. Kranj
   14. Kočevar Nina                     1152  SLO  OŠ Braslovče
   15. Casar Ana                        1064  SLO  OŠ Bogojina
   16. Casar Marija                     1010  SLO  OŠ Bogojina
   17. Kerin Zala Iva                   1009  SLO  OŠ Otočec
   18. Brdnik Pija                      1000  SLO  OŠ K. K. Poljčane
   19. Brumat Bria                      1000       Akademija Montessori
   20. Fodransperg Frida                1000       Akademija Montessori
   21. Gliha Urbančič Tajda             1000       OŠ Louisa Adamiča
   22. Glinšek Liza                     1000       OŠ Šmarje - Sap
   23. Gorenčič Lara                    1000       OŠ ob Rinži Kočevje
   24. Jernejčič Princesa               1000       Akademija Montessori
   25. Maksimovič Eva                   1000  SLO  OŠ Nove Jarše
   26. Marenk Lucija                    1000       OŠ Šmarje - Sap
   27. Midlil Lara                      1000       OŠ Angela Besednjaka
   28. Milojevič Mija                   1000       OŠ Škofljica
   29. Neškovič Marisa                  1000  SLO  OŠ Savsko Naselje
   30. Pislak Sara                      1000  SLO  OŠ K. K. Poljčane
   31. Poslek  Veronika                 1000       OŠ K. K. Poljčane
   32. Sraka Lora                       1000  SLO  OŠ Vič
   33. Vavpotic Alina Mia               1000       Akademija Montessori
   34. Vavpotic Karin Isabel            1000       Akademija Montessori
   35. Meze  Ivanič Ema                 1000  SLO  OŠ Antona Globočnika post

Arbiter: Ana Srebrnič, IA
Monarch, verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si