www.sahist.si | Šahovski forum

Osnovnošolsko posamično državno prvenstvo 2018/19

13.4.2019 Šmarje - Sap

Dečki do 9 letDeklice do 9 letEkipno dečki do 9 letEkipno deklice do 9 let

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Osnovnošolsko državno prvenstvo 2018/19 za deklice do 9 let

Organizator: OŠ Šmarje - Sap

Glavni sodnik: Ana Srebrnič

Igralni cas: 10 min + 5 s


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: April 13 2019 22:20:46.

Osnovnošolsko posamično DP - D09
Osnovnošolsko posamično DP - D09
Šmarje - Sap, 13.4.2019
Št. Ime KatFedELOLRatKlub123456789 TWinBuch1Mesto
1Maček,IntiIIISLO11171783OŠ Frana Albrehta Kamnik 21 1 12 2 5 2.5 2 3 11 4 9 5 3 6 4 7 10 8 8 XXX 47.01
2Levstik,Taja SLO 1550OŠ Z.O. Kočevje 35 1 6 2 7 3 1 3.5 3 4.5 4 4.5 10 5.5 11 6.5 5 7 7 1.0 50.02
3Beber,Anja SLO 1631OŠ Antona Globočnika Post 30 1 13 2 9 3 4 4 2 4 6 5 1 5 7 6 12 7 7 1.0 49.03
4Šertelj,Nuša Nisa SLO 1695OŠ Ob Rinži Kočevje 33 1 11 2 10 3 3 3 5 4 2 5 7 6 1 6 9 7 7 1.0 49.04
5Timagina,Sofia SLO 1484OŠ Mengeš 34 1 14 2 1 2.5 10 3.5 4 3.5 7 3.5 19 4.5 6 5.5 2 6 6 XXX 48.55
6Brcar,Zoja SLO 1353OŠ dr. Pavla Lunačka Šent 19 1 2 1 18 2 8 3 20 4 3 4 9 5 5 5 13 6 6 XXX 45.06
7Kočevar,Nina SLO 1152OŠ Braslovče 32 1 20 2 2 2 12 3 30 4 5 5 4 5 3 5 11 6 6 XXX 44.07
8Meze Ivanič,Ema SLO 1000OŠ Antona Globočnika postBye 1 9 1 17 2 6 2 14 3 20 4 18 4 19 5 22 6 6 XXX 38.08
9Marn,Evelina SLO 1387OŠ Nove Jarše 18 1 8 2 3 2 14 3 13 4 1 4 6 4 15 5 4 5 5 XXX 48.59
10Koler,Rebeka SLO 1470OŠ Angela Besednjaka 15 1 17 2 4 2 5 2 21 3 12 4 2 4 16 5 1 5 5 XXX 48.010
11Strnad,Kaja SLO 1384OŠ Antona Globočnika Post 31 1 4 1 34 2 16 3 1 3 22 4 13 5 2 5 7 5 5 XXX 45.011-12
12Robida,Eva SLO 1381OŠ Ob Rinži Kočevje 29 1 1 1 15 2 7 2 16 3 10 3 24 4 14 5 3 5 5 XXX 45.011-12
13Petrušič,Špela SLO 1314OŠ Nove Jarše 24 1 3 1 31 2 22 3 9 3 15 4 11 4 18 5 6 5 5 XXX 40.513
14Jovanovič,Lana SLO 1274OŠ J. A. Kranj 26 1 5 1 19 2 9 2 8 2 31 3 22 4 12 4 18 5 5 XXX 38.014
15Jernejčič,Princesa 1000Akademija Montessori 10 0 32 1 12 1 24 2 17 3 13 3 20 4 9 4 23 5 5 XXX 37.015
16Sraka,Lora SLO 1000OŠ Vič 22 1 23 2 20 2 11 2 12 2 17 3 25 4 10 4 28 5 5 XXX 35.516
17Casar,Marija SLO 1010OŠ Bogojina 25 1 10 1 8 1 31 2 15 2 16 2 27 3 30 4 21 5 5 XXX 34.517
18Maksimovič,Eva SLO 1000OŠ Nove Jarše 9 0 21 1 6 1 27 1.5 23 2.5 34 3.5 8 4.5 13 4.5 14 4.54.5XXX 38.018
19Milojevič,Mija 1000OŠ Škofljica 6 0 35 1 14 1 34 1.5 28 2.5 30 3.5 5 3.5 8 3.5 27 4.54.5XXX 35.519
20Delič,Mina SLO 1506OŠ Ob Rinži Kočevje 27 1 7 1 16 2 25 3 6 3 8 3 15 3 21 3 32 4 4 XXX 39.020
21Brdnik,Pija SLO 1000OŠ K. K. Poljčane 1 0 18 0 29 1 32 2 10 2 25 2 26 3 20 4 17 4 4 XXX 38.021
22Casar,Ana SLO 1064OŠ Bogojina 16 0 28 1 24 2 13 2 25 3 11 3 14 3 31 4 8 4 4 XXX 37.022
23Kerin,Zala Iva SLO 1009OŠ Otočec 28 0.5 16 0.5 25 0.5 29 1.5 18 1.5 27 2.5 30 3 24 4 15 4 4 XXX 33.023-25
24Neškovič,Marisa SLO 1000OŠ Savsko Naselje 13 0 27 1 22 1 15 1 35 2 29 3 12 3 23 3 33 4 4 XXX 33.023-25
25Vavpotic,Alina Mia 1000Akademija Montessori 17 0 Bye 1 23 2 20 2 22 2 21 3 16 3 27 3 31 4 4 XXX 33.023-25
26Pislak,Sara SLO 1000OŠ K. K. Poljčane 14 0 34 0 35 0 Bye 1 31 1 28 2 21 2 32 3 30 4 4 XXX 25.526
27Glinšek,Liza 1000OŠ Šmarje - Sap 20 0 24 0 33 1 18 1.5 34 2.5 23 2.5 17 2.5 25 3.5 19 3.53.5XXX 31.027
28Vavpotic,Karin Isabel 1000Akademija Montessori 23 0.5 22 0.5 30 0.5 33 1.5 19 1.5 26 1.5 34 2.5 29 3.5 16 3.53.5XXX 29.028
29Midlil,Lara 1000OŠ Angela Besednjaka 12 0 30 0.5 21 0.5 23 0.5 32 1.5 24 1.5 33 2.5 28 2.5 34 3.53.5XXX 26.529
30Fodransperg,Frida 1000Akademija Montessori 3 0 29 0.5 28 1.5 35 2.5 7 2.5 19 2.5 23 3 17 3 26 3 3 XXX 37.030
31Marenk,Lucija 1000OŠ Šmarje - Sap 11 0 33 1 13 1 17 1 26 2 14 2 32 3 22 3 25 3 3 XXX 32.531
32Poslek ,Veronika 1000OŠ K. K. Poljčane 7 0 15 0 Bye 1 21 1 29 1 33 2 31 2 26 2 20 2 2 0.0 32.032
33Brumat,Bria 1000Akademija Montessori 4 0 31 0 27 0 28 0 Bye 1 32 1 29 1 34 2 24 2 2 0.0 28.533
34Gorenčič,Lara 1000OŠ ob Rinži Kočevje 5 0 26 1 11 1 19 1.5 27 1.5 18 1.5 28 1.5 33 1.5 29 1.51.5XXX 34.034
35Gliha Urbančič,Tajda 1000OŠ Louisa Adamiča 2 0 19 0 26 1 30 1 24 1 Bye 2
Arbiter: Ana Srebrnič, IA, Slovenija, 13.4.2019, 9 rounds Swiss
Time: 10 min + 5 s Filename: C:\turnir\os1819u9w\os1819u9w

Monarch, verzija 4.01.02 Lastnik: www.velemojstrica.si

Osnovnošolsko posamično DP - D09
Šmarje - Sap, 13.4.2019
  Št.     Ime                 Kat Fed  ELO  LRat Klub                        T      Win Buch1 Mesto
  1. Maček,Inti               III SLO 1117 1783 OŠ Frana Albrehta Kamnik   8.0    XXX 47.0     1
  2. Levstik,Taja                 SLO      1550 OŠ Z.O. Kočevje            7.0    1.0  50.0     2
  3. Beber,Anja                   SLO      1631 OŠ Antona Globočnika Post  7.0    1.0  49.0     3
  4. Šertelj,Nuša Nisa            SLO      1695 OŠ Ob Rinži Kočevje        7.0    1.0  49.0     4
  5. Timagina,Sofia               SLO      1484 OŠ Mengeš                  6.0    XXX 48.5     5
  6. Brcar,Zoja                   SLO      1353 OŠ dr. Pavla Lunačka Šent  6.0    XXX 45.0     6
  7. Kočevar,Nina                 SLO      1152 OŠ Braslovče               6.0    XXX 44.0     7
  8. Meze  Ivanič,Ema             SLO      1000 OŠ Antona Globočnika post  6.0    XXX 38.0     8
  9. Marn,Evelina                 SLO      1387 OŠ Nove Jarše              5.0    XXX 48.5     9
 10. Koler,Rebeka                 SLO      1470 OŠ Angela Besednjaka       5.0    XXX 48.0    10
 11. Strnad,Kaja                  SLO      1384 OŠ Antona Globočnika Post  5.0    XXX 45.0 11-     12
 12. Robida,Eva                   SLO      1381 OŠ Ob Rinži Kočevje        5.0    XXX 45.0 11-     12
 13. Petrušič,Špela               SLO      1314 OŠ Nove Jarše              5.0    XXX 40.5    13
 14. Jovanovič,Lana               SLO      1274 OŠ J. A. Kranj             5.0    XXX 38.0    14
 15. Jernejčič,Princesa                    1000 Akademija Montessori       5.0    XXX 37.0    15
 16. Sraka,Lora                   SLO      1000 OŠ Vič                     5.0    XXX 35.5    16
 17. Casar,Marija                 SLO      1010 OŠ Bogojina                5.0    XXX 34.5    17
 18. Maksimovič,Eva               SLO      1000 OŠ Nove Jarše              4.5    XXX 38.0    18
 19. Milojevič,Mija                        1000 OŠ Škofljica               4.5    XXX 35.5    19
 20. Delič,Mina                   SLO      1506 OŠ Ob Rinži Kočevje        4.0    XXX 39.0    20
 21. Brdnik,Pija                  SLO      1000 OŠ K. K. Poljčane          4.0    XXX 38.0    21
 22. Casar,Ana                    SLO      1064 OŠ Bogojina                4.0    XXX 37.0    22
 23. Kerin,Zala Iva               SLO      1009 OŠ Otočec                  4.0    XXX 33.0 23-     25
 24. Neškovič,Marisa              SLO      1000 OŠ Savsko Naselje          4.0    XXX 33.0 23-     25
 25. Vavpotic,Alina Mia                    1000 Akademija Montessori       4.0    XXX 33.0 23-     25
 26. Pislak,Sara                  SLO      1000 OŠ K. K. Poljčane          4.0    XXX 25.5    26
 27. Glinšek,Liza                          1000 OŠ Šmarje - Sap            3.5    XXX 31.0    27
 28. Vavpotic,Karin Isabel                 1000 Akademija Montessori       3.5    XXX 29.0    28
 29. Midlil,Lara                           1000 OŠ Angela Besednjaka       3.5    XXX 26.5    29
 30. Fodransperg,Frida                     1000 Akademija Montessori       3.0    XXX 37.0    30
 31. Marenk,Lucija                         1000 OŠ Šmarje - Sap            3.0    XXX 32.5    31
 32. Poslek ,Veronika                      1000 OŠ K. K. Poljčane          2.0    0.0  32.0    32
 33. Brumat,Bria                           1000 Akademija Montessori       2.0    0.0  28.5    33
 34. Gorenčič,Lara                         1000 OŠ ob Rinži Kočevje        1.5    XXX 34.0    34
 35. Gliha Urbančič,Tajda                  1000 OŠ Louisa Adamiča        ODSTOPIL
Arbiter: Ana Srebrnič, IA
Monarch, verzija 4.01.02 
Lastnik: www.velemojstrica.si