www.sahist.si | Šahovski forum

Državno prvenstvo v pospešenem šahu za mladince, mladinke, kadete in kadetinje

Otočec, 13.-15.12.2019

Posamično mladinciPosamično mladinkeEkipno mladinkeEkipno mladinciEkipno kadetinjeEkipno kadetiHitropotezna DP

Spletna stran je postavljena z novo verzijo WinSvicar-Monarch 4.01.05 (18.8.2019)

Državno prvenstvo v pospešenem šahu - kadeti, ekipno

Organizator: ŠD KRKA Novo mesto

Glavni sodnik:

Igralni cas: 10 min +5 s/pot.


Lista Pari/rezultati Vrstni red

Zadnja sprememba: December 09 2019 17:25:07.

Državno prvenstvo v pospešenem šahu - kadeti, ekipno

Državno prvenstvo v pospešenem šahu - kadeti, ekipno
Otočec, 13.12.2019

Otočec, 13.12.2019
Lista ekip:

  1. ŠD Čaven Ajdovščina       1581.7
     1. Vermiglio, Aleksej         III 1061 1572 14640040  1052580
     2. Kante, Enej                III 1057 1683 14638339  1052534
     3. Pavlin, Leopold             BK      1490 14638118  1052490

  2. ŽŠK Maribor               1842.3
     1. Kodrič, Gašper              BK 1282 1819 14625814  1023482
     2. Centrih, Aleks              II 1270 1869 14638231  1023920
     3. Drevenšek, Gašper           II 1324 1839 14635801  1023853

  3. ŠK Postojna               1806.7
     1. Hočevar, Tim                II 1302 1799 14638738  1070923
     2. Vičič, Maks                 II 1262 1839 14632764  1052309
     3. Hočevar, Nick              III 1111 1782 14638126  1070925

  4. ŠD Radenska Pomgrad       1758.0
     1. Hanc, Nejc                  II 1347 1891 14618834  1080913
     2. Lenček Kranjec, Dani       III 1290 1761 14636123  1081272
     3. Cigut, Matjaž               IV 1215 1622 14638266  1081284
     4. Lenček Kranjec, Joži       III 1236 1609 14634449  1081261

  5. ŠK Vrhnika                1974.0
     1. Širaj, Anej                  I 1900 2132 14616254  1070738
     2. Širaj, Svit                 II 1641 1983 14627965  1070798
     3. Širaj, Vita                 WI 1350 1807 14627973  1015717

  6. ŠK Nova Gorica            2093.3
     1. Gregorič, Andraž            II 1690 2138 14629461  1052201
     2. Herega, Nejc                II 1731 2135 14634058  1052288
     3. Vičič, Mark                 II 1555 2007 14632772  1052203
     4. Gabršček, Nejc             III 1085 1627 14640660  1052408

  7. ŠD Kočevje                2014.7
     1. Ačimovič, Sergej            II 1697 2169 14614189  1061879
     2. Jalovec, Igor               II 1341 2013 14634597  1062610
     3. Knavs, Peter                II 1163 1862 14624095  1062293
     4. Lisac, Lev Gregor          III 1024 1739 14637111  1016021

  8. ŠK Triglav Krško 1        1772.0
     1. Radej, Filip               III 1145 1717 73008559  1111270
     2. Kodrič Plevnik, Kristjan   III 1242 1787 14633019  1111304
     3. Glas, Bruno                 II 1232 1812 14635810  1111330
     4. Radej, Pika                 BK 1096 1777 14630451  1111269
     5. Ružič, Borut Jan            BK 1049 1594 14636077  1111186

  9. Celjski ŠK                1897.7
     1. Brilej, Jaka                MK 1957 2252 14618818  1033815
     2. Nareks, Matic                I 1709 2130 14629526  1034190
     3. Kadilnik, Filip             BK      1311           1034381


Arbiter: Jernej Zupančič                         

WinEkipni  4.01.02, Lastnik: SD KRKA Novo mesto